Kogo reprezentuje osoba

Strzelecki Jacek Władysław

w KRS

Jacek Władysław Strzelecki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jacek
Drugie imię:Władysław
Nazwisko:Strzelecki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1959 r., wiek 59 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gliwice (Śląskie), Nowa Sarzyna (Podkarpackie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:299 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bączkowska Ewa Marlena, Czempiński Gromosław, Gasza Radosław, Jancewicz Jan Wincenty, Jankowski Wojciech, Kamiński Paweł, Kieza Justyna Katarzyna, Korzan Sobieraj Ewa, Kowalewski Zdzisław, Kozarzewski Janusz, Krawczyński Piotr Michał, Kucel Dariusz, Ligarzewski Andrzej, Michalski Michał Ryszard, Miernik Tomasz Franciszek, Mitrocki Jacek Michał, Ulrich Artur Maria, Waga Jan Antoni, Wójcikiewicz Michał Tadeusz, Zofka Tomasz Jacek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Kazimierz Józef, Antosik Jan, Bogutyn Tomasz, Czerwiński Roman, Czyżewski Piotr Wacław, Domańska Danuta Elżbieta, Gudzowaty Aleksander, Opalko Wojciech, Stępień Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Yoram Keren
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kościelniak Jerzy, Kwaśny Andrzej Stanisław, Sobczyk Zbigniew Janusz, Stachowicz Marek Czesław, Zdybicki Artur

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stanisławski Janusz Tadeusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Anna Małgorzata, Dyjas Maciej, Harwas Romuald Apollo, Jakubowicz Kazimierz, Klukowski Tomasz, Krych Przemysław, Ozechov Ygal, Piwowarski Sławomir, Szczechura Martyna, Virta Irena, Wróblewski Tomasz, Zajączkowski Piotr Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szarejko Ewelina Izabela
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Anna Małgorzata, Derendinger Peter Alexander, Dyjas Maciej, Harwas Romuald Apollo, Krych Przemysław, Ozechov Ygal, Piwowarski Sławomir, Rojícek Petr, Salesny Petra, Szczechura Martyna, Virta Irena, Wróblewski Tomasz, Zajączkowski Piotr Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechowski Witold
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Anna Małgorzata, Harwas Romuald Apollo, Piwowarski Sławomir, Szczechura Martyna, Wróblewski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechowski Witold
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Anna Małgorzata, Piwowarski Sławomir, Szczechura Martyna, Wróblewski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechowski Witold
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Anna Małgorzata, Piwowarski Sławomir, Szczechura Martyna, Wróblewski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechowski Witold
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Graham Aneta, Rejczak Renata Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mioduszewski Marek Mieczysław
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Graham Aneta, Rejczak Renata Ewa

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Kazimierz Józef, Antosik Jan, Berendt Teresa Maria, Bogutyn Jan, Bolikowski Lech Andrzej, Bolikowski Lech Andrzej, Czech Andrzej Antoni, Felczak Izabela Julita, Fogtman Michał, Grabarczuk Jacek, Gudzowaty Aleksander, Gudzowaty Tomasz Borys, Kaluzhskiy Yury, Kasner Ireneusz Piotr, Kochaniak Jarosław, Kotłowski Aleksander Stanisław, Kowalczyk Elżbieta, Kuś Dariusz Andrzej, Mleczko Urszula Maria, Pawlik Józef, Popów Stanisław Marek, Rapacka Anna Urszula, Sekściński Sławomir, Siarka Paweł Krzysztof, Winiarski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuniewska Jolanta Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jan, Bieszczad Jarosław Marek, Czarnecka Anna Małgorzata, Drzyzga Anna Bogumiła, Jaszcz Lucjan Józef, Kania Tomasz Mieczysław, Koński Robert Leszek, Kotas Leszek, Krieglstein Stefan, Lobert Krzysztof Wiesław, Mitrocki Jacek, Morszczyzna Zając Edyta Monika, Niedbała Poziemba Anna, Oswald Richard, Ring Barbara, Sarkowicz Agnieszka Joanna, Sornek Rafał Józef, Szonert Agnieszka, Wałęsa Tomasz, Zofka Tomasz Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasiewicz Grzegorz Janusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Czerwiński Roman, Czyżewski Piotr Wacław, Floren Hans Peter, Gautier Fritz, Gudzowaty Aleksander, Gudzowaty Tomasz Borys, Pustisek Andrej, Scholer Ulrich, Wolters Paul Andreas

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzchowiecka Małgorzata Anna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Bogutyn Tomasz, Czerwiński Roman Jerzy, Czyżewski Piotr Wacław, Kotłowski Aleksander, Miedtank Lutz Heinz, Opalko Wojciech, Ruhland Frank, Stępień Dariusz, Tartler Simon

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolff Gerhardt
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Atramowicz Jarek, Dujczyński Bartłomiej Adam, Durski Marek, Dybowski Jarosław Piotr, Głowacki Jacek Józef, Sierżęga Iwona Maria, Waymon Votaw, Wróblewski Tomasz, Zarębski Aleksander, Zatoński Maciej Zbigniew, Zieleźny Arkadiusz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Weidler Peter
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Braun Olivier Rene, Dujczyński Bartłomiej Adam, Durski Marek, Dybowski Jarosław Piotr, Gasza Radosław, Głowacki Jacek, Jancewicz Jan Wincenty, Jankowski Wojciech, Korzan Sobieraj Ewa Maria, Kowalewski Zdzisław, Krawczyński Piotr, Kucel Dariusz, Kwarcińska Anna Ligia, Olas Aleksander, Ostrowski Tomasz, Prokopowicz Zbigniew, Roeding Andrzej Zbigniew, Waga Jan Antoni, Wilson Michael, Wróblewski Tomasz, Zdybicki Artur, Zieleźny Arkadiusz Piotr, Żukowski Krzysztof Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilson Mike
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Kazimierz Józef, Antosik Jan, Bogutyn Jan, Bolikowski Lech Andrzej, Dudzin Izabella Irena, Gudzowaty Aleksander, Gudzowaty Tomasz Borys, Laskowski Krzysztof Włodzimierz, Małolepsza Karolina Janina, Mikulski Zbigniew, Winiarski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Zbigniew Tomasz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosik Jan, Bejma Zbigniew Michał, Biała Agnieszka, Chrościcka Sawic Janina Elżbieta, Gudzowaty Aleksander, Korycka Danuta, Gudzowaty Tomasz Borys, Kaczmarek Wiesław Władysław, Kotłowski Aleksander, Majchrzak Janusz, Możeński Cezary Jan, Pilitowski Janusz Andrzej, Rapacka Anna Urszula, Śmietanko Andrzej, Sowa Agnieszka, Winiarski Józef, Żyndul Krzysztof Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtal Henryk
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jan, Adaszyński Władysław, Antosik Jan, Bejma Zbigniew Michał, Bugaj Krzysztof, Filipowski Piotr, Grys Marek Bronisław, Gudzowaty Aleksander, Gudzowaty Tomasz Borys, Głogowska Bożena, Kaczmarek Marek, Kaczmarek Wiesław, Kotłowski Aleksander, Kowalik Danuta, Kozłowski Robert, Kucel Dariusz, Linke Michał, Maćkowiak Andrzej, Majchrzak Janusz Adam, Matecki Andrzej, Michałowska Janina, Rzepecki Grzegorz, Śmietanko Andrzej, Sowiak Maria, Stępień Dariusz, Szopa Adam Ryszard, Żyndul Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźnikowski Eugeniusz Józef
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jan, Adaszyński Władysław, Baczyńska Elżbieta Zofia, Baszak Beata Wioletta, Bejma Zbigniewmichał Michał, Bugaj Krzysztof Piotr, Dukiel Katarzyna Barbara, Gudzowaty Aleksander, Głogowska Bożena, Herbeć Beata Maria, Kaczmarek Wiesław Władysław, Kilanowska Krystyna, Kotłowski Aleksander Stanisław, Kozłowski Robert, Kusznir Roman, Majchrzak Janusz Adam, Masternak Lidia Maria, Możeński Cezary Jan, Śmietanko Akdrzej, Sowiak Maria Marta, Stępień Dariusz, Szopa Adam Ryszard, Żyndul Krzysztof Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Podskarbi Wiesław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogdańska Agnieszka, Gasza Radosław, Grelowski Maciej, Jancewicz Jan, Jankowski Wojciech Czesław, Krawczyński Piotr Michał, Lubomirski Lanckoroński Jan Eugeniusz, Miernik Tomasz, Ostrowski Tomasz, Ulrich Artur Maria, Ławniczak Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziętek Teresa
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartosik Anna Katarzyna, Grądzki Stanisław, Kopytko Wiesław Jan, Lewandowski Tomasz Sebastian, Luberadzki Jan Wojciech, Malewicz Anna Maria, Miśko Andrzej Zdzisław, Pałyszko Jerzy Mirosław, Rojek Krzysztof, Rybicka Małgorzata Maria, Ściechowski Bernard Michał, Spławski Maciej Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoziński Mirosław Łukasz
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dujczyński Bartłomiej Adam, Dziedzic Luiza, Głowacki Jacek Józef, Kucel Dariusz, Michalski Michał Ryszard, Pawlak Karol, Piwowarski Sławomir, Wolny Adam Mariusz, Wróblewski Tomasz, Zdybicki Artur, Zieleźny Arkadiusz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trojanowska Katarzyna Jadwiga
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bączkowska Ewa Marlena, Jancewicz Jan Wincenty, Kamiński Paweł, Kieza Justyna Katarzyna, Korzan Sobieraj Ewa, Kozarzewski Janusz, Michalski Michał Ryszard, Miernik Tomasz Franciszek, Mitrocki Jacek Michał, Ulrich Artur Maria, Wójcikiewicz Michał Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wagner Sławomir Stefan
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arp Peter, Czerwiński Roman, Floren Hans Peter, Gudzowaty Tomasz Borys, Okrasa Stanisław Edward, Otterberg Nicole, Stepaniuk Krystyna, Wolters Paul Andreas

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzchowiecka Małgorzata Anna
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jan, Dujczyński Bartłomiej Adam, Durski Marek, Dybowski Jarosław Piotr, Gasza Radosław, Głowacki Jacek Józef, Jancewicz Jan Wincenty, Jankowski Wojciech Czesław, Kucel Dariusz, Kwarcińska Anna Ligia, Madnani Manoj Narender, Mioduski Dariusz, Prokopowicz Zbigniew, Ulrich Artur Maria, Waga Jan, Zdybicki Artur, Zieleźny Arkadiusz Piotr, Zofka Tomasz Jacek, Ławniczak Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stanisławski Janusz Tadeusz
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cheeseman Graham, Jancewicz Jan Wincenty, Jankowski Wojciech Czesław, Kowalewski Zdzisław, Lubomirski Lanckoroński Jan Eugeniusz, Mitrocki Jacek Michał, Śliwiński Stanisław
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chruściel Wojciech Tadeusz, Ciemięga Dariusz Artur, Jancewicz Jan Wincenty, Jurczak Jarosław, Kieza Justyna Katarzyna, Korzan Sobieraj Ewa Maria, Kowalewski Zdzisław, Kunysz Mariola Małgorzata, Michalski Michał Ryszard, Mitrocki Jacek Michał, Nowaczyk Jacek Grzegorz, Piwowarski Sławomir, Śliwiński Stanisław, Szonert Agnieszka Joanna, Szuba Wanda Irena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pieprzyk Tadeusz Franciszek
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jan, Kucel Dariusz, Michalski Michał Ryszard, Piwowarski Sławomir, Roeding Andrzej Zbigniew, Zdybicki Artur, Żukowski Krzysztof Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urban Krzysztof
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Breitkopf Tomasz Piotr, Durski Marek, Grabarczuk Jacek Marcin, Grudzień Norbert Szymon, Głowacki Jacek Józef, Kucel Dariusz, Michalski Michał Ryszard, Pawlak Karol, Wróblewski Tomasz, Zarzeczny Rafał Franciszek, Zawadzki Sławomir Andrzej, Zdybicki Artur, Zieleźny Arkadiusz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trzciński Jerzy Mieczysław
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jan, Cichowicz Jerzy Stanisław, Dujczyński Bartłomiej Adam, Durski Marek, Kucel Dariusz, Michalski Michał Ryszard, Nocoń Marcin Tomasz, Piwowarski Sławomir, Szczur Agnieszka Monika, Wróblewski Tomasz, Zarzeczny Rafał Franciszek, Zdybicki Artur

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trzciński Jerzy Mieczysław
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borzdyński Michał Jakub, Chruściel Wojciech Tadeusz, Dybowski Jarosław Piotr, Konończuk Andrzej, Ostrowski Tomasz, Szuman Stanisław, Towpyha Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Więcławek Mirosław
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borzdyński Michał Jakub, Cheeseman Graham, Chruściel Wojciech Tadeusz, Durski Marek, Dybowski Jarosław Piotr, Głowacki Jacek, Kiełczewski Jacek Zbigniew, Koński Robert Leszek, Mioduski Dariusz, Ostrowski Tomasz, Subotic Milan, Towpyha Dariusz, Wróblewski Tomasz, Zieleźny Arkadiusz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stramski Wojciech
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartelik Rafał Paweł, Buzuk Tomasz, Dujczyński Bartłomiej Adam, Dybowski Jarosław Piotr, Głowacki Jacek, Kwarcińska Anna Ligia, Michalski Michał Ryszard, Prokopowicz Zbigniew, Wantke Maciej Tomasz, Zarzeczny Łukasz Jacek, Zdybicki Artur, Zieleźny Arkadiusz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewski Paweł
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dujczyński Bartłomiej Adam, Durski Marek, Dybowski Jarosław Piotr, Głowacki Jacek Józef, Karczmarczyk Grażyna Maria, Michalski Michał Ryszard, Mioduski Dariusz, Pawlak Karol, Zawadzki Sławomir Andrzej, Zdybicki Artur, Zieleźny Arkadiusz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Przygodzka Marta Aleksandra
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartelik Rafał Paweł, Buzuk Tomasz, Dujczyński Bartłomiej Adam, Durski Marek, Dybowski Jarosław Piotr, Głowacki Jacek, Michalski Michał Ryszard, Wantke Maciej Tomasz, Wróblewski Tomasz, Zarzeczny Łukasz Jacek, Zdybicki Artur, Zieleźny Arkadiusz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Przygodzka Marta Aleksandra
  27. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cheeseman Graham, Durski Marek, Głowacki Jacek, Prokopowicz Zbigniew, Sroka Jarosław Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Przygodzka Marta Aleksandra
  28. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Anna Małgorzata, Harwas Romuald Apollo, Piwowarski Sławomir, Szczechura Martyna, Wróblewski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechowski Witold
  29. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Anna Małgorzata, Piwowarski Sławomir, Szczechura Martyna, Wróblewski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechowski Witold
  30. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Anna Małgorzata, Piwowarski Sławomir, Szczechura Martyna, Wróblewski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechowski Witold

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A2 Route Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000455169
  2. A4 Magazine Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000115473
  3. Aberdeen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338305
  4. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  5. Air Cool Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000503099
  6. Akj Capital S.A., Warszawa − KRS 0000224372
  7. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  8. Altera Sp. Z O.O., Warka − KRS 0000093759
  9. Amon Sp. Z O.O., Łebcz − KRS 0000254828
  10. Andrex Soja Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000399208
  11. Arab Gulf Polish Business Club Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000643071
  12. Arlen S.A., Warszawa − KRS 0000125086
  13. Autostrada Eksploatacja S.A., Poznań − KRS 0000004375
  14. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  15. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  16. Axpo Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020839
  17. Bałtyk Środkowy i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000391641
  18. Bcw 38 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000615773
  19. Bespoke Catering Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522435
  20. Betawind Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000314293
  21. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  22. Blue Gas N R G Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396047
  23. Blue Gas N R G Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380359
  24. Blue Gas N R G Stanowice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396451
  25. Blue Gas N R G Wrzosowo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000424562
  26. Blue Gas N R G Zakrzewo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401217
  27. Bombardier Transportation (rail Engineering) Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079443
  28. Bonus Club Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000334256
  29. Bp Service Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000423060
  30. Bp Service Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Elbląg − KRS 0000423901
  31. Brand S Engine Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000590975
  32. Brand S Engine Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Braniewo − KRS 0000596296
  33. Brasco S.A., Warszawa − KRS 0000065788
  34. Browary i Gorzelnie Książąt Lubomirskich Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459141
  35. Btt Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000314318
  36. Cbm Atut Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000513556
  37. Cc Wind Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000409470
  38. Ce Management Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000642431
  39. Centrum Konferencji i Rekreacji Akwawit Sp. Z O.O., Leszno − KRS 0000224895
  40. Centrum Zamek Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090103
  41. Certyfikaty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000442074
  42. Ciepłownia Siemianowice Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000142460
  43. Cis Institute S.A., Warszawa − KRS 0000414659
  44. Cng Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000272316
  45. Cngvitall Polska Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000239092
  46. Collegium Anetta Kolasińska i Wspólnicy Sp. J., Gdynia − KRS 0000467638
  47. Commercia Secure Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000411846
  48. Comp S.A., Warszawa − KRS 0000037706
  49. Convention Bureau - Wrocław, Wrocław − KRS 0000139886
  50. Cornerstone Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091870

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 24med Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000313027
  2. A2 Strada Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000207803
  3. Abb Centrum It Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000033920
  4. Abb Elpar Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000056897
  5. Abb Instal Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000017021
  6. Abb Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000004745
  7. Abb Zamech Marine Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000024502
  8. Abc Finanse S.A., Warszawa − KRS 0000369232
  9. Actis Usługi Sp. Z O.O., Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000189612
  10. Activision Life S.A., Warszawa − KRS 0000005445
  11. Aeroklub Polski, Warszawa − KRS 0000122672
  12. Aeroklub Warszawski, Warszawa − KRS 0000162175
  13. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  14. Agencja Reklamowa El Sp. Z O.O., Leszno − KRS 0000245793
  15. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  16. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  17. Aisan Biomasa Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000450155
  18. Aisan Biomasa Iv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000355829
  19. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  20. Alpiq Energy Se Spółka Europejska Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000331059
  21. Altera Sp. Z O.O. Sielanka Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000275036
  22. Altera Sp. Z O.O. Tennis Club Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000279062
  23. Alternet Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000011638
  24. Andrex Soja Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000398780
  25. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  26. Ariane Investment Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000236823
  27. Arka Gdynia Sportowa S.A., Gdynia − KRS 0000012878
  28. Arsenal Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525406
  29. Artyści Polscy Architektura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275457
  30. Asc S.A., Warszawa − KRS 0000183930
  31. Ascot Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000217753
  32. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  33. Atel Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074441
  34. Attis Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268130
  35. Auto Flota Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000143668
  36. Auto Internet S.A., Wrocław − KRS 0000119414
  37. Auto Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000006620
  38. Autostrada Wielkopolska Ii S.A., Poznań − KRS 0000328015
  39. Az Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226702
  40. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  41. Bafri Hotele S.A., Warszawa − KRS 0000055168
  42. Bakalland S.A., Warszawa − KRS 0000253890
  43. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  44. Bank Cukrownictwa Cukrobank S.A., Wrocław − KRS 0000032300
  45. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  46. Bank Millennium S.A., Warszawa − KRS 0000010186
  47. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  48. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  49. Bank Przemysłowy S.A., Łódź − KRS 0000004106
  50. Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A., Warszawa − KRS 0000042764

Powiązane przetargi (100 / 101 szt.):
  1. Dostawa odczynników chemicznych, wzorców, płynów kalibracyjnych, materiałów odniesienia oraz środków odkażających i środków do mycia szkła
    Zamawiający: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii, Kraków
    Dostawa odczynników chemicznych, wzorców, płynów kalibracyjnych, materiałów odniesienia oraz środków odkażających i środków do mycia szkła. Zamówienie składa się z 9 części. Wielkość zamówienia ok. 88780 zł netto
  2. Odczynniki laboratoryjne
    Zamawiający: Inspekcja Weterynaryjna - Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Szczecinie, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników laboratoryjnych wyprodukowanych przez przedsiębiorstwa posiadające wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001 lub równoważny: Zadanie nr 1: Odczynniki podstawowe o czystości cz.d.a. (41 pozycji) Zadanie nr 2: Odczynniki specjalistyczne (37 pozycji) Zadanie nr 3: Odczynniki chemiczne i wzorcowe (9 pozycji) Zadanie nr 4: Odczynniki do HPLC i oznaczania pozostałości (9 pozycji) Zadanie nr 5: Materiały referencyjne (11 pozycji) Zadanie nr 6: Zestawy do PCR(4 pozycje)
  3. Dostawa artykułów medycznych
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa nr 1515, Bydgoszcz
    SUKCESYWNE DOSTAWY ARTYKUŁÓW MEDYCZNYCH WYMIENIONYCH W ZAŁĄCZNIKACH NR 1 - 15 DO SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA
  4. Dostawa odczynników do działalności dydaktycznej dla jednostek Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum. Nr sprawy DZP/CM/242/3-31/ZP/11/IIp
    Zamawiający: Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników do działalności dydaktycznej dla jednostek Uniwersytetu Jagiellońskiego - Collegium Medicum.
    Przedmiot zamówienia obejmuje 4 części, szczegółowo opisane w załączniku nr 3 do SIWZ, stanowiącym jednocześnie formularz kalkulacji cenowej oferty.
    Wykaz jednostek UJ CM, do których będą dostarczane odczynniki, zawiera załącznik nr 3a do SIWZ.
  5. Dostawa odczynników chemicznych
    Zamawiający: Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, Bielsko-Biała
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych nieorganicznych i organicznych przeznaczonych do specjalistycznych badań laboratoryjnych, do syntezy oraz analizy nowoczesnych materiałów polimerowych i do oznaczeń in vitro. Dostawa odczynników będzie następowała sukcesywnie, w częściach, w miarę zgłaszanego zapotrzebowania przez Zamawiającego
  6. Dostawa odczynników chemicznych i materiałów filtracyjnych do Instytutu Metali Nieżelaznych w II półroczu 2011 r.
    Zamawiający: Instytut Metali Nieżelaznych, Gliwice
    Dostawa odczynników chemicznych i materiałów filtracyjnych do Instytutu Metali Nieżelaznych w II półroczu 2011 r.
  7. Dostawa do WSSE drobnego sprzętu do chromatografii.
    Zamawiający: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Lublin
    Dostawa do WSSE drobnego sprzętu do chromatografii według zestawienia z formularza asortymentowo- cenowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na IX pakietów.
  8. Dostawa aparatury laboratoryjnej i medycznej
    Zamawiający: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa
    aparatury laboratoryjnej i medycznej: część 1: dostawa ultrasonografu, część 2: dostawa osmometru, część 3:
    dostawa homogenizatora, część 4: dostawa wstrząsarki z łaźnią wodną . część 5: dostawa pojemniki do
    przechowywania prób w ciekły azocie. Szczegółowy opis minimalnych parametrów technicznych przedmiotu
    zamówienia zamieszczono w załącznikach nr 2,3,4,5,6 do SIWZ - wymagane parametry techniczne
  9. Dostawa odczynników- umowa na okres 12 miesięcy
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie, Lublin
    Przedmiot zamówienia stanowi dostawa odczynników - umowa na okres 12 miesięcy
    Zadanie 1 - 4pozycje
    Zadanie 2 - 1 pozycja
    Zadanie 3 - 9 pozycji
    Zadanie 4 - 1 pozycja
    Zadanie 5 - 2 pozycje
    Zadanie 6 - 1 pozycja
    Zadanie 7 - 3 pozycje
    Zadanie 8 - 6 pozycji
  10. Sukcesywne dostawy rozpuszczalników, odczynników oraz materiałów do analizy elementarnej dla Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych PAN w Zabrzu, ul. Marii Curie Skłodowskiej 34
    Zamawiający: Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk, Zabrze
    1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy rozpuszczalników, odczynników oraz materiałów do analizy
    elementarnej dla Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych PAN w Zabrzu, ul. Marii Curie Skłodowskiej 34 z
    podziałem na 10 zadań:
    a) Zadanie nr 1 - odczynniki deuterowane;
    b) Zadanie nr 2 - odczynniki podstawowe;
    c) Zadanie nr 3 - odczynniki inne;
    d) Zadanie nr 4 - rozpuszczalniki mieszane;
    e) Zadanie nr 5 - rozpuszczalniki do chromatografii;
    f) Zadanie nr 6 - odczynniki specjalistyczne;
    g) Zadanie nr 7 - analiza elementarna;
    h) Zadanie nr 8 - odczynniki inne;
    i) Zadanie nr 9 - odczynniki inne;
    j) Zadanie nr 10 - odczynniki inne;
    2. Przedmiot zamówienia oraz zakres określają formularze asortymentowo-cenowe stanowiące Zał. nr 3.1, 3.2, 3.3, 3.4,
    3.5, 3.6, 3.7, 3.8, 3.9,3.10 do formularza ofertowego.
    3. Zamawiający zastrzega sobie, że ilości asortymentu wskazane w załącznikach do formularza ofertowego są ilościami
    szacunkowymi, służącymi do skalkulowania ceny oferty. Zakupy dokonywane w trakcie obowiązywania umowy mogą
    dla poszczególnych pozycji różnić się ilościowo od wartości podanych w formularzu ofertowym, jednak łączna wartość
    zakupów nie przekroczy całkowitej wartości oferty wybranego wykonawcy. Z tego tytułu Wykonawcy nie przysługują
    roszczenia o realizację dostawy w wielkościach podanych w ofercie.
    4. Termin realizacji: sukcesywne dostawy w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania umowy lub do wyczerpania kwoty
    brutto określonej w ofercie wybranego wykonawcy
  11. Dostawa odczynników chemicznych
    Zamawiający: Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, Bielsko-Biała
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników chemicznych nieorganicznych i organicznych przeznaczonych do specjalistycznych badań laboratoryjnych. 2. Dostawa odczynników chemicznych, będzie następowała sukcesywnie, w częściach, w miarę zgłaszanego zapotrzebowania przez Zamawiającego
  12. Dostawa odczynników laboratoryjnych i chemicznych
    Zamawiający: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gliwicach, Gliwice
    Dostawa odczynników laboratoryjnych i chemicznych
  13. Dostawa pipet, akcesoriów laboratoryjnych, szklanych wyrobów laboratoryjnych oraz plastikowego sprzętu laboratoryjnego dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z podziałem na 3 części :część 1 - dostawa szkła laboratoryjnego dla UP w Lublinie, część 2 - dostawa szkła laboratoryjnego (kolby miarowe, łyżeczko-szpatułki) dla UP w Lublinie, część 3 - dostawa pipet, akcesoriów laboratoryjnych, szklanych wyrobów laboratoryjnych oraz plastikowego sprzętu laboratoryjnego dla UP w Lublinie.
    Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Lublin
    Dostawa pipet, akcesoriów laboratoryjnych, szklanych wyrobów laboratoryjnych oraz plastikowego sprzętu laboratoryjnego dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z podziałem na 3 części : część 1 - dostawa szkła laboratoryjnego dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, zgodnie z wykazem asortymentowym stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ, część 2 - dostawa szkła laboratoryjnego (kolby miarowe, łyżeczko-szpatułki) dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, zgodnie z wykazem asortymentowym stanowiącym załącznik nr 2 do SIWZ, część 3 - dostawa pipet, akcesoriów laboratoryjnych, szklanych wyrobów laboratoryjnych oraz plastikowego sprzętu laboratoryjnego dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, zgodnie z wykazem asortymentowym stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ;.
  14. dostawa aparatury laboratoryjnej.
    Zamawiający: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    1.1. Przedmiotem zamówienia jest
    dostawa aparatury laboratoryjnej. -część 1: dostawa inkubatora CO2, -część 2: dostawa systemu do
    oczyszczania wody, -część 3: dostawa detektora UV-Vis, -część 4: dostawa zamrażarki niskotemperaturowej.
    1.2. Szczegółowy opis minimalnych parametrów technicznych przedmiotu zamówienia zamieszczono w
    załącznikach nr 2,3,4,5 do SIWZ - wymagane parametry techniczne..
  15. Dostawa testów, podłoży mikrobiologicznych i surowic.
    Zamawiający: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Radomiu, Radom
    Przedmiot zamówienia stanowi dostawa testów, podłoży mikrobiologicznych i surowic w 23 częściach
  16. Przetarg nieograniczony
    Zamawiający: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii, Opole
    Zakup z dostawą do Zakładu Higieny Weterynaryjnej przy Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii w opolu odczynników laboratoryjnych, chemicznych, wzorców i testów diagnostycznych
  17. Dostawa pożywek bakteriologicznych, lateksów, wzorców, odczynników chemicznych, szkła laboratoryjnego i materiałów pomocniczych, sprzętu z PP i materiałów jednorazowego użytku oraz sterylnych pałeczek do wymazów
    Zamawiający: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Chełm
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Chełmie pożywek bakteriologicznych, lateksów, wzorców, odczynników chemicznych, szkła laboratoryjnego i materiałów pomocniczych, sprzętu z PP i materiałów jednorazowego użytku oraz sterylnych pałeczek do wymazów
  18. Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych do biologii molekularnej i kultur in vitro w ramach projektu WELCOME 2008/1
    Zamawiający: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego - SZP, Warszawa
    Dostawa odczynników chemicznych do biologii molekularnej i kultur in vitro z firmy POCH SA
  19. dostawa odczynników chemicznych i drobnego wyposażenia laboratoryjnego
    Zamawiający: Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Kraków
    zgodnie z SIWZ
  20. Dostawa odczynników chemicznych, wzorców chemicznych, testów, certyfikowanych materiałów odniesienia, podłoży mikrobiologicznych, materiałów pomocniczych
    Zamawiający: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zamościu, Zamość
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zamościu przy ul. Peowiaków 96: odczynników chemicznych, wzorców chemicznych, testów, certyfikowanych materiałów odniesienia, podłoży mikrobiologicznych, materiałów pomocniczych
  21. Dostawa odczynników, szkła laboratoryjnego
    Zamawiający: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Lublin
  22. Odczynniki laboratoryjne/chemiczne
    Zamawiający: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Gorzów Wielkopolski
  23. Dostawa aparatury badawczej i sprzętu laboratoryjnego do Jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
  24. Odczynniki chemiczne II
    Zamawiający: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii, Bydgoszcz
  25. Dostawa odczynników chemicznych do Jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
  26. Dostawa odczynników i materiałów chemicznych dla Instytut Inżynierii Biomedycznej i Pomiarowej I-21 Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej
    Zamawiający: Politechnika Wrocławska Wydział Podstawowych Problemów Techniki, Wrocław
  27. Dostawa odczynników chemicznych i wzorców wraz z odbiorem pustych opakowań kaucjonowanych i niekaucjonowanych.
    Zamawiający: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Lublin
  28. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na zakup i dostawę odczynników chemicznych do laboratoriów Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykulów Rolno-Spozywczych. Nr sprawy GI-BAD-231-5/11
    Zamawiający: Główny Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Warszawa
  29. Sukcesywne dostawy odczynników i materiałów laboratoryjnych firm: BioAnalytic, Medlab, Meranco, Merck, Millipore, Profilab, Roth, Sarstedt, Witko
    Zamawiający: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  30. Dostawa odczynników chemicznych, sączków i filtrów
    Zamawiający: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku, Białystok
  31. Dostawa odczynników chemicznych i kolumienek
    Zamawiający: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Gdańsk
  32. dostawa odczynników chemicznych dla Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie przez okres 1 roku - III części
    Zamawiający: Instytut Nafty i Gazu, Kraków
  33. Dostawa odczynników chemicznych
    Zamawiający: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie, Warszawa
  34. Dostawa odczynników chemicznych i materiałów laboratoryjnych do wyposażenia stanowisk dla doktorantów. Oznaczenie sprawy: OZ/D/84/KP/11
    Zamawiający: Politechnika Śląska, Gliwice
  35. Dostawa odczynników chemicznych i materiałów laboratoryjnych do wyposażenia stanowisk dla doktorantów. Oznaczenie sprawy: OZ/D/26/KP/11
    Zamawiający: Politechnika Śląska, Gliwice
  36. Dostawa materiałów laboratoryjnych
    Zamawiający: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kętrzynie, Kętrzyn
  37. DOSTAWA ODCZYNNIKÓW CHEMICZNYCH
    Zamawiający: Inspekcja Weterynaryjna-Wojewódzki Inspektorat Weterynarii we Wrocławiu, Wrocław
  38. Dostawa odczynników chemicznych, produktów chemicznych i szkła laboratoryjnego w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Iuventus Plus
    Zamawiający: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego - SZP, Warszawa
  39. Dostawa standardów analitycznych i odczynników chemicznych stosowanych w analizach pozostałości pestycydów
    Zamawiający: Instytut Ogrodnictwa, Skierniewice
  40. dostawa podstawowych odczynników chemicznych dla IKiFP PAN w Krakowie, znak sprawy 4-KAT/2011.
    Zamawiający: Instytut Katalizy i Fizykochemii Powierzchni im. Jerzego Habera Polskiej Akademii Nauk, Kraków
  41. dostawa odczynników
    Zamawiający: Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy, Puławy
  42. Dostawa podstawowych odczynników chemicznych
    Zamawiający: Politechnika Warszawska, Wydział Chemiczny, Warszawa
  43. Dostawa odczynników chemicznych dla UWr.
    Zamawiający: Uniwersytet Wrocławski, Wrocław
  44. Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych dla Wydziału Chemii Uniwersytetu Opolskiego
    Zamawiający: Uniwersytet Opolski, Opole
  45. Sukcesywne dostawy drobnego sprzętu i materiałów laboratoryjnych firmy LABART.
    Zamawiający: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  46. Dostawa odczynników chemicznych
    Zamawiający: Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej, Bielsko-Biała
  47. dostawa chemikaliów nieorganicznych i organicznych, odczynników chemicznych dla Politechniki Warszawskiej Wydział Inżynierii Materiałowej
    Zamawiający: Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Materiałowej, Warszawa
  48. Dostawa laboratoryjnych wyrobów szklanych do Instytutu Farmakologii PAN w Krakowie przy ul. Smętnej 12 w ramach projektu Depresja - mechanizmy - terapia. Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013, Priorytet 1. Badania i rozwój nowoczesnych technologii, Działanie 1.1 - Wsparcie badań naukowych dla budowy gospodarki opartej na wiedzy, Poddziałanie 1.1.2 - Strategiczne programy badań naukowych i prac rozwojowych
    Zamawiający: Instytut Farmakologii Polskiej Akademii Nauk w Krakowie, Kraków
  49. dostawa odczynników chemicznych
    Zamawiający: Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego-Państwowy Zakład Higieny, Warszawa
  50. Dostawa odczynników laboratoryjnych ,preparatów diagnostycznych, materiałów pomocniczych i surowic
    Zamawiający: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Bielsko-Biała
  51. Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych i jednorazowych materiałów laboratoryjnych na potrzeby Wydziału Biologiczno - Chemicznego Uniwersytetu w Białymstoku - Dzp-90/D/2010
    Zamawiający: Uniwersytet w Białymstoku, Białystok
  52. Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych firmy POCH
    Zamawiający: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  53. Dostawa odczynników laboratoryjnych i materiałów filtracyjnych, nr PN-153/10
    Zamawiający: Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie, Warszawa
  54. Dostawa drobnego sprzętu i urządzeń laboratoryjnych - 19 pakietów
    Zamawiający: Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka", Warszawa
  55. E-371/ZP16/2010
    Zamawiający: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  56. Dostawa odczynników chemicznych, podłoży mikrobiologicznych oraz materiałów pomocniczych wg pakietów zamkniętych
    Zamawiający: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna we Wrocławiu, Wrocław
  57. DOSTAWA SZKŁA I AKCESORIÓW LABORATORYJNYCH
    Zamawiający: Gospodarstwo Pomocnicze przy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Rzeszowie z siedzibą w Tarnobrzegu, Tarnobrzeg
  58. Dostawa produktów chemicznych
    Zamawiający: Gospodarstwo Pomocnicze przy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Rzeszowie z siedzibą w Tarnobrzegu, Tarnobrzeg
  59. Dostawy odczynników do wstępnej identyfikacji środków odurzających i substancji psychotropowych typu NARKO 1 lub równoważnych
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Łódź
  60. Dostawa odczynników chemicznych i materiałów filtracyjnych w I półroczu 2011 r.
    Zamawiający: Instytut Metali Nieżelaznych, Gliwice
  61. Dostawa aparatury badawczej dla IHAR-PIB w Radzikowie i Oddziału w Młochowie z podziałem na 10 pakietów.
    Zamawiający: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin, Błonie
  62. Dostawa wyposażenia laboratoryjnego - liczba zadań 2
    Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Poznań
  63. Dostawa materiałów filtracyjnych wykorzystywanych w Laboratorium WIOŚ w Szczecinie
    Zamawiający: Inspekcja Ochrony Środowiska Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie, Szczecin
  64. Dostawa odczynników chemicznych
    Zamawiający: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Opole
  65. Dostawa wyposażenia laboratoryjnego - liczba zadań 5
    Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Poznań
  66. Dostawa odczynników i drobnego sprzętu laboratoryjnego
    Zamawiający: Centrum Reagowania Epidemiologicznego Sił Zbrojnych RP, Warszawa
  67. Dostawa aparatury naukowo-badawczej dla Wydziału Biologiczno-Chemicznego Uniwersytetu w Białymstoku - Dzp-71/D/2010
    Zamawiający: Uniwersytet w Białymstoku, Białystok
  68. Dostawa odczynników laboratoryjnych
    Zamawiający: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie, Kraków
  69. Dostawa chemikaliów nieorganicznych i organicznych, odczynników chemicznych oraz rozpuszczalników
    Zamawiający: Politechnika Warszawska, Warszawa
  70. dostawa odczynników chemicznych
    Zamawiający: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Wrocław
  71. ZP/61/2010 Dostawa sprzętu laboratoryjnego, medycznego i urządzeń diagnostycznych w 14 pakietach
    Zamawiający: Gdański Uniwersytet Medyczny, Gdańsk
  72. ZP/67/2010 Dostawa sprzętu laboratoryjnego i medycznego ujętego w 7 pakietach
    Zamawiający: Gdański Uniwersytet Medyczny, Gdańsk
  73. Dostawa aparatury do Środowiskowego Laboratorium Biotechnologii Wody i Ścieków na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej
    Zamawiający: Politechnika Gdańska Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska, Gdańsk-Wrzeszcz
  74. Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych do biologii molekularnej i kultur in vitro dla Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
    Zamawiający: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego - SZP, Warszawa
  75. Dostawa wstrząsarki z 2 kompletami sit, z możliwością przesiewania na mokro i na sucho z kompletem sit
    Zamawiający: Politechnika Koszalińska Sekcja Zamówień Publicznych, Koszalin
  76. Dostawa odczynników chemicznych dla potrzeb laboratoriów Głównego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych
    Zamawiający: Główny Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, Warszawa
  77. Dostawa mieszadeł magnetycznych dla Instytutu Chemii Organicznej PAN
    Zamawiający: Instytut Chemii Organicznej PAN, Warszawa
  78. dostawa odczynników laboratoryjnych: organicznych, nieorganicznych, alkoholi, kwasów, bibuł filtracyjnych, głównie pochodzenia krajowego dla poszczególnych Zakładów i Klinik UMwB
    Zamawiający: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Białystok
  79. Dostawa dwóch cieplarek laboratoryjnych do SPSK NR 1 PAM OS/ZP/144/10
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 PAM, Szczecin
  80. dostawa 10 zestawów kolumn chromatograficznych
    Zamawiający: Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy, Puławy
  81. Dostawa odczynników chemicznych na potrzeby laboratorium Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów
    Zamawiający: Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Warszawa
  82. Dostawa odczynników chemicznych oraz odbiór zużytych opakowań.
    Zamawiający: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Katowicach, Katowice
  83. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów na potrzeby Laboratorium Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Ełku.
    Zamawiający: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Ełk
  84. Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego (Nr spr. BZP/UŁ/39/2010)
    Zamawiający: Uniwersytet Łódzki, Łódź
  85. Chemii UJ, przy ul. R. Ingardena 3 w Krakowie w ramach projektu Zwiększenie liczby wysoko wykwalifikowanych absolwentów kierunków ścisłych Uniwersytetu Jagiellońskiego, współfinansowanego przez Unię Europejską.
    Zamawiający: Uniwersytet Jagielloński, Kraków
  86. 23/W3/D/2010
    Zamawiający: Politechnika Łódzka Wydział Chemiczny, Łódź
  87. Dostawa artykułów laboratoryjnych. Projekt pt. Wpływ nanomateriałów na zdrowie człowieka: wnioski z badań in vitro i na modelach zwierzęcych
    Zamawiający: Instytut Chemii i Techniki Jądrowej, Warszawa
  88. Dostawa odczynników chemicznych oraz innych materiałów (4 pakiety)
    Zamawiający: Inspekcja Ochrony Środowiska, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Lublinie, Lublin
  89. Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Łódzkiego (nr sprawy: BZP/UŁ/36/2010)
    Zamawiający: Uniwersytet Łódzki, Łódź
  90. Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych na potrzeby AGH
    Zamawiający: Akademia Górniczo - Hutnicza im. Stanisława Staszica, Kraków
  91. Dostawa odczynników chemicznych, szkła i drobnego sprzętu laboratoryjnego.
    Zamawiający: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Radomiu, Radom
  92. Dostawa odczynników, szkła i materiałów laboratoryjnych dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie, Lublin
  93. Dostawa odczynników chemicznych, materiałów laboratoryjnych, szkła i drobnego sprzętu laboratoryjnego.
    Zamawiający: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin, Błonie
  94. Sukcesywne dostawy sprzętu laboratoryjnego pipet automatycznych i końcówek do pipet dla jednostek organizacyjnych Uczelni liczba zadań 2
    Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Poznań
  95. Dostawa aparatury kontrolnej i badawczej.
    Zamawiający: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Śniadeckich, Bydgoszcz
  96. Dostawa pomp laboratoryjnych
    Zamawiający: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Śniadeckich, Bydgoszcz
  97. dostawa sprzętu laboratoryjnego do Instytutu Farmakologii PAN w Krakowie przy ul. Smętnej 12 w ramach projektu Depresja - mechanizmy - terapia. Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013, Priorytet 1. Badania i rozwój nowoczesnych technologii, Działanie 1.1 - Wsparcie badań naukowych dla budowy gospodarki opartej na wiedzy, Poddziałanie 1.1.2 - Strategiczne programy badań naukowych i prac rozwojowych
    Zamawiający: Instytut Farmakologii Polskiej Akademii Nauk w Krakowie, Kraków
  98. Dostawy wyrobów diagnostycznych
    Zamawiający: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Siedlcach, Siedlce
  99. Dostawa pipet oraz akcesoriów laboratoryjnych do Instytutu Farmakologii PAN w Krakowie przy ul. Smętnej 12 w ramach projektu Depresja - mechanizmy - terapia. Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013, Priorytet 1. Badania i rozwój nowoczesnych technologii, Działanie 1.1 - Wsparcie badań naukowych dla budowy gospodarki opartej na wiedzy, Poddziałanie 1.1.2 - Strategiczne programy badań naukowych i prac rozwojowych
    Zamawiający: Instytut Farmakologii Polskiej Akademii Nauk w Krakowie, Kraków
  100. dostawa sprzętu laboratoryjnego dla jednostek Organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego
    Zamawiający: Uniwersytet Gdański, Gdańsk
  101. dostawa materiałów pomocniczych
    Zamawiający: Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy, Puławy