Kogo reprezentuje osoba

Strzępek Janusz Wiktor

w KRS

Janusz Wiktor Strzępek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Janusz
Drugie imię:Wiktor
Nazwisko:Strzępek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Koniemłoty (Świętokrzyskie), Myszków (Śląskie), Rybnik (Śląskie), Staszów (Świętokrzyskie), Wola Krzysztoporska (Łódzkie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Furdyna Władysława, Gozdek Dariusz Jan, Kasperkiewicz Tomasz, Kępiński Dominik, Pawlak Bogdan, Płatek Stanisław, Płatek Kępińska Anna Gabriela, Wrześniak Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Siatka Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołuchowska Małgorzata Dorota, Kowalczyk Tadeusz Leszek, Lesiak Krzysztof Tadeusz, Merdzik Marek Jakub, Śledziński Krzysztof Grzegorz, Słomka Andrzej Piotr, Utnicki Rafał Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żytniewski Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozłowski Andrzej, Mura Bożena Maria, Mura Jacek Kazimierz, Śledziński Krzysztof Grzegorz, Szczygólski Włodzimierz Aleksander, Słomka Andrzej, Żurakowski Marcin Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczygólska Hanka Zofia
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Łukasz Paweł, Hryniewicki Paweł, Jarzecka Miazek Ewa Elżbieta, Jarzecki Krzysztof Jan, Kaleta Marcin Paweł, Motyl Marzena Marta, Opałka Michał Przemysław, Pupar Arkadiusz Adam, Słomka Andrzej Piotr, Tomaszek Bartosz, Tomaszek Łukasz, Trzaskowska Monika Elżbieta, Trzaskowski Krzysztof, Łukaszewski Dariusz Jan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Belusiak Leszek Marcin, Firmanty Zofia, Gozdek Dariusz Jan, Jońca Zbigniew Józef, Kaczmarczyk Edmund Józef, Kasperkiewicz Piotr, Kasperkiewicz Tomasz, Kwiecień Jerzy, Nasternak Krzysztof Teodor, Patalong Andrzej Tomasz, Pietrow Aleksander, Ryczkowska Kurdziel Bożena, Skowron Wojciech, Sobieniak Piotr, Strzała Marek, Szostak Kazimierz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łodej Paweł Jacek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antoniewicz Tomasz, Kowalczyk Tadeusz Leszek, Lesiak Krzysztof Tadeusz, Przemyski Piotr, Śledziński Krzysztof Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowak Iwona
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalczyk Tadeusz Leszek, Przemyski Piotr Jan, Przybyłek Anita, Śledziński Krzysztof Grzegorz, Sławiński Zbigniew Jerzy, Wnukowski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żytniewski Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaleta Marcin Paweł, Słomka Andrzej Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojton Józef Paweł
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Łukasz Paweł, Hryniewicki Paweł, Jarzecka Miazek Ewa Elżbieta, Jarzecki Krzysztof Jan, Kaleta Marcin Paweł, Motyl Marzena Marta, Opałka Michał Przemysław, Pupar Arkadiusz Adam, Słomka Andrzej Piotr, Tomaszek Bartosz, Tomaszek Łukasz, Trzaskowska Monika Elżbieta, Trzaskowski Krzysztof, Łukaszewski Dariusz Jan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borczewski Jarosław Piotr, Słomka Andrzej Piotr, Tomaszek Łukasz, Trzaskowska Monika Elżbieta, Trzaskowski Krzysztof, Żbikowski Jerzy Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sztukiert Bartłomiej Edmund

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3dartech Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000703292
  2. Almex L. Belusiak - M. Szymczak Sp. J., Staszów − KRS 0000087293
  3. Bank Spółdzielczy W Staszowie, Staszów − KRS 0000080807
  4. Biogazownia Wolbórz Sp. Z O.O., Żarnowica Duża − KRS 0000463630
  5. Btbb Sp. Z O.O., Grzybów − KRS 0000197738
  6. Casper Tomasz Kasperkiewicz, Leszek Świątek Sp. J., Staszów − KRS 0000662119
  7. Centrum Dobrej Energii Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000433037
  8. Chema Sp. Z O.O., Olesin − KRS 0000303121
  9. Chocoffee S.A., Bodzentyn − KRS 0000310238
  10. Dcr Sp. Z O.O., Wola Krzysztoporska − KRS 0000274186
  11. Dolnośląskie Stowarzyszenie Syndyków, Wrocław − KRS 0000204848
  12. Edu Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000162497
  13. Eliga Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000696387
  14. Emalia-rybnik Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000236465
  15. Energa-tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399697
  16. Energiabio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000521711
  17. Energo Świat Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000136380
  18. Enrem-połaniec Sp. Z O.O., Tursko Małe − KRS 0000021629
  19. Focus Park Gliwice Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000223888
  20. Gmc Sp. Z O.O., Staszów − KRS 0000208935
  21. Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak Sp. Z O.O., Ładna − KRS 0000291515
  22. Inwazjapc S.A. Likwidacyjnej, Staszów − KRS 0000363417
  23. Inwestor 2000 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000107365
  24. Isofas Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Zabrze − KRS 0000127699
  25. K2-85 Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000259979
  26. Kalisto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000260248
  27. Kępińska Fabryka Mebli Sp. Z O.O., Kepno − KRS 0000076853
  28. Merite Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000130536
  29. Mjm Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000286982
  30. Multi-max Sp. Z O.O., Staszów − KRS 0000158607
  31. Multigal Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000294167
  32. Myko-term S.A., Myszków − KRS 0000102661
  33. Myszkowska Fabryka Naczyń Emaliowanych Światowit S.A., Myszków − KRS 0000104013
  34. Narzędziownia Myszków Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000269485
  35. P.h.u. Tommi Czesław Włodarczyk Sp. J. Likwidacyjnej, Opole − KRS 0000020203
  36. Pride Gaming Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000631709
  37. Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Dąbrowa Sp. Z O.O., Huta Dąbrowa − KRS 0000272617
  38. Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Saturn Sp. Z O.O., Grzybów − KRS 0000208349
  39. Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Techimpex Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000419329
  40. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Precyzja Sp. Z O.O., Staszów − KRS 0000161461
  41. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych S.A. Likwidacyjnej, Kedzierzyn-koźle − KRS 0000020756
  42. Przedsiębiorstwo Transportowo-handlowo-usługowe Eko-trans Grażyna Orłowska, Henryk Orłowski Sp. J. W Restrukturyzacji, Wieszowa − KRS 0000095976
  43. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowo-produkcyjne Węglopol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000196709
  44. Przychodnia Rodzinna W Staszowie Sp. Z O.O., Staszów − KRS 0000455296
  45. Regionalne Stowarzyszenie Spółdzielczości Mieszkaniowej Ziemi Sandomiersko-kieleckiej, Staszów − KRS 0000060757
  46. Remo Świat Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000129708
  47. Silesia-rybnik Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000199701
  48. Skowbud Sp. Z O.O., Staszów − KRS 0000513702
  49. Spoko Pożyczki Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000603778
  50. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Staszowie, Staszów − KRS 0000123618

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3d Printers Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000486072
  2. Amps Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000301023
  3. Anti Architektura Krajobrazu Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000389728
  4. Anti Budownictwo Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000389442
  5. Apofarm Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000032855
  6. Bialskie Fabryki Mebli S.A., Biała Podlaska − KRS 0000024365
  7. Blitz Restrukturyzacje Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000107959
  8. Budowlano-montażowa Spółdzielnia Pracy Budomont W Staszowie Zakład Pracy Chronionej, Staszów − KRS 0000047497
  9. Cacti Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152766
  10. Chema Sp. Z O.O., Olesin − KRS 0000507205
  11. Chema Spółdzielnia Pracy W Olesinie, Olesin − KRS 0000094625
  12. Clean Soil Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000330561
  13. Clean Soil Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Myszków − KRS 0000359761
  14. Compactus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038789
  15. Dimet - Zba Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kędzierzyn-koźle − KRS 0000074838
  16. Eco-tekum Energia Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000202841
  17. Eko-świat Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000045835
  18. Emalia Myszków Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000208857
  19. Fabryka Mebli Kościan Sp. Z O.O., Kościan − KRS 0000161384
  20. Fabryka Mebli Swarzędz Sp. Z O.O., Swarzędz − KRS 0000044668
  21. Firma Handlowa Jago S.A. Likwidacyjnej, Książenice − KRS 0000038011
  22. Firma Usługowo-produkcyjno-handlowa Fupeh Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000087461
  23. Gostyńska Fabryka Mebli Sp. Z O.O., Gostyń − KRS 0000055631
  24. Ibcs Sp. J. Trzaskowski, Otwock − KRS 0000261202
  25. Inter-c.j.g.- Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000275996
  26. Istherm Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000251843
  27. Ital Świat Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000054896
  28. Ivt Polska Sp. Z O.O., Przeczyce − KRS 0000190424
  29. Jarocińskie Fabryki Mebli S.A., Jarocin − KRS 0000045798
  30. Jr Plastic Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000261364
  31. Kom-stal S.A., Gliwice − KRS 0000491932
  32. Kraków Business Park Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością Likwidacyjnej, Zabierzów − KRS 0000166200
  33. Leta Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000039275
  34. Meble Merite Sp. Z O.O., Paczków − KRS 0000245522
  35. Modern Profit S.A., Łódź − KRS 0000313711
  36. Nassen Meble Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000085355
  37. Neptun Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gliwice − KRS 0000342115
  38. Optima Radix Vita Plus Tadanco S.A., Ołtarzew − KRS 0000054071
  39. Polska Grupa Inwestycji Ekologicznych Ekosystem Sp. Z O.O., Wola Krzysztoporska − KRS 0000059356
  40. Pps Poland Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000182736
  41. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Globimex - Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Brzeg − KRS 0000154338
  42. Przedsiębiorstwo Pamax-aluminium Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Ligota Dolna − KRS 0000326464
  43. Przedsiębiorstwo Pozyskiwania Surowców Wtórnych Eko-prim Sp. Z O.O., Wola Krzysztoporska − KRS 0000123593
  44. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Pebex H.bihajło, D.bihajło Sp. J., Ruda Śląska − KRS 0000098474
  45. Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Projektowania Elektroeco Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000141533
  46. Przedsiębiorstwo Speranda - 1 Sp. Z O.O., Wola Krzysztoporska − KRS 0000121179
  47. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Intergwarex Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000111249
  48. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Oltrans Andrzej Sowulewski, Janusz Śnieciński - Sp. J., Knurów − KRS 0000007636
  49. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe W i M Mirosława i Wiesław Szul Sp. J. Likwidacyjnej, Gliwice − KRS 0000010103
  50. Przedsiębiorstwo Wiertniczo-inżynieryjne Hydrokop - 2 Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000200025


Inne osoby dla Strzępek (56 osób):