Kogo reprezentuje osoba

Styczeń Jakub Piotr

w KRS

Jakub Piotr Styczeń

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jakub
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Styczeń
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Dąbrowa Górnicza (Śląskie), Kraków (Małopolskie), Sosnowiec (Śląskie), Sławków (Śląskie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bryła Piotr, Buchta Andrzej, Domagalska Anna, Gluziński Leszek, Hajdas Barbara, Jagiełłowicz Tomasz, Kulikowski Marcin, Laskowski Adam, Poznański Tomasz, Rycharski Grzegorz Lech, Skóra Maciej, Skrzypiec Krzysztof, Śliwiok Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zapadka Piotr Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamska Aleksandra, Buchta Andrzej, Dołba Piotr, Gorszanów Adam, Koźbiał Marek, Miśkiewicz Przemysław, Pikul Anita, Rycharski Grzegorz Lech, Skóra Maciej, Tracichleb Zbigniew, Zgorzelski Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Marcin
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Paluch Artur Maciej, Paluch Piotr Tomasz, Śmiłek Dariusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalik Paweł Andrzej

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ból Stanisław Andrzej, Ciepiela Tomasz, Dobrowolska Renata Halina, Lis Krzysztof, Podkopał Zdzisław, Polański Ryszard, Ring Marcin Andrzej, Rybicki Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaszcz Romuald Zdzisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czuma Antoni, Gaik Robert, Jurkowski Jan, Matulka Przemysław, Oleszek Jacek, Orlik Leon, Paluch Piotr, Popiel Andrzej, Sanetra Leszek, Skowroński Krzysztof, Szatanik Dariusz Piotr, Tochowicz Małgorzata, Więcek Stanisław, Wojtczak Teresa, Wojtowicz Małgorzata, Ziomek Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Węglowska Agnieszka
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cisło Piotr Stanisław, Jurowska Krystyna Janina, Kula Paweł, Kułacz Elżbieta Emilia, Markowicz Janusz Mieczysław, Mazur Gabriela, Nawłoka Janusz, Ptak Elżbieta, Skubisz Marian Piotr, Stasielak Tadeusz, Winkowski Tomasz Marian, Wspaniały Ewa, Zeleks Bernadetta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wegscheider Schlag Grażyna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gaik Robert Wojciech, Smutek Marian, Stachowski Roman, Szeremeta Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawada Rafał Tomasz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieczek Jacek Bogusław, Hola Chwastek Mariola, Mielczarek Andrzej, Palonka Przemysław Wojciech, Tarasów Grzegorz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemba Grodska Bożena Urszula
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bokun Igor, Błaszkiewicz Mariusz Jan, Hajduk Krzysztof, Homa Janusz Stanisław, Homa Małgorzata Dorota, Kiser Tomasz Sławomir, Koczyński Wojciech Jerzy, Lesz Aleksander Mieczysław, Maciantowicz Tomasz Maciej, Miednik Eugeniusz, Młynarczyk Grzegorz Arkadiusz, Najda Grzegorz, Okopień Tomasz, Porębska Karina Agnieszka, Siatka Konrad Kamil, Skotniczny Maciej Maria, Stachowiak Radosław, Stępień Edyta, Stoiński Bartłomiej, Styczeń Rafał Maciej, Tomczyk Bogdan, Wyka Aleksander Julian, Żebrowski Bartłomiej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zborowski Krzysztof
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopaczyński Marcin, Paluch Artur Maciej, Paluch Jolanta, Paluch Piotr Tomasz, Pelc Łukasz, Rafalat Andy, Safiński Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grudziński Jarosław
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Paluch Artur Maciej, Paluch Piotr Tomasz, Śmiłek Dariusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieczek Jacek, Biedroń Krzysztof Jacek, Brączkowski Andrzej, Dąbrowski Bogusław Mariusz, Dorosiński Andrzej Wojciech, Hola Chwastek Mariola, Majcher Marian, Rozpotyński Robert, Tarasów Grzegorz Andrzej, Walkowicz Ewelina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Warsocki Artur

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 123 Sp. Z O.O., Balice − KRS 0000366947
  2. 2 Creative Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000300366
  3. A Amp; K Naos Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000442656
  4. Adeno Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000643358
  5. Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków-wschód Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000040815
  6. Ailleron S.A., Kraków − KRS 0000385276
  7. Alba Service Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000330811
  8. Ant Bag Sp. Z O.O., Balice − KRS 0000414723
  9. Arcelormittal Commercial Sections S.A. Oddział W Polsce, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000387491
  10. Ardigen S.A., Kraków − KRS 0000585459
  11. Artemida 38 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000445006
  12. Atir Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000258623
  13. Atir Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000746500
  14. B B Ventures Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000205857
  15. B-team Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281967
  16. Balticon S.A., Gdańsk − KRS 0000366414
  17. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  18. Bb Ventures Sp. Z O.O. 2 Spółka Komandytowa, Bielsko-biała − KRS 0000399713
  19. Bcno Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000607965
  20. Bd Inwestor 2 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000616342
  21. Bd Inwestor 2 Sp. Z O.O. Premier Park Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000736190
  22. Bd Inwestor 2 Sp. Z O.O. Żelazna Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000736032
  23. Bielska Inżynieria Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000271653
  24. Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A., Bielsko-biała − KRS 0000025731
  25. Big Blue Studio Projektowe Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000342805
  26. Bls Pożyczki Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000557335
  27. Bnw - Centrum Terapii Psychogennych Zaburzeń Odżywiania Się, Warszawa − KRS 0000147501
  28. Brod Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000636203
  29. Bulwarowa Park Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000506428
  30. Centrum Medyczne Medica Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000038845
  31. Chem Trans Logistic Haldex S.A., Sosnowiec − KRS 0000179052
  32. Consultor S.A., Warszawa − KRS 0000446509
  33. Copernicus Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000235713
  34. Creotech Instruments S.A., Piaseczno − KRS 0000407094
  35. Ctl Inwestor Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000039567
  36. Ctl Maczki-bór S.A., Sosnowiec − KRS 0000361438
  37. Ctl Północ Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000110891
  38. Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A., Piaseczno − KRS 0000253995
  39. Dafne 13 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000763688
  40. Dafne 16 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000763712
  41. Dafne 17 Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Kraków − KRS 0000769139
  42. Dafne 18 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000769138
  43. Dafne 19 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000769144
  44. Dafne 20 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000769415
  45. Dafne 21 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000769423
  46. Dafne14 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000762969
  47. Dafne15 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000763236
  48. Dazi Investment Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000396357
  49. Db Logistic Sp. Z O.O., Sośnicowice − KRS 0000417506
  50. Debiut - Fundacja Młodego Kina, Warszawa − KRS 0000213302

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 7r Development Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000702136
  2. 7r Logistic Kraków Kokotów Projekt 8 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000615371
  3. 7r Siemianowice Śląskie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000614480
  4. Aldoo S.A., Kraków − KRS 0000038241
  5. Alingua Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000358493
  6. Alma Market S.A., Kraków − KRS 0000019474
  7. App Investment Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000319850
  8. Arca Systems Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000148267
  9. Arcelormittal Service Group Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000154228
  10. Arcelormittal Ssc Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000142603
  11. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  12. Arcus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015146
  13. Artichoke Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000413208
  14. Arvato Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000007209
  15. Asia To Go Caspar Raab Sp. J., Kraków − KRS 0000259751
  16. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  17. Bamp;b Ventures Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Bielsko-biała − KRS 0000321224
  18. Bartla Development Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000557302
  19. Be Happy Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000337745
  20. Bezkartek.pl Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000317260
  21. Big Blue Studio Projektowe Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Bielsko-biała − KRS 0000430665
  22. Billbird S.A., Kraków − KRS 0000038732
  23. Biuro Studiów i Projektów Łączności Teleprojekt W Warszawie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000295592
  24. Bkhw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000228995
  25. Bkw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000220099
  26. Bls Group Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000486327
  27. Bonetti Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051755
  28. Bts Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000049437
  29. Cash Point Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000617936
  30. Cdn-comarch S.A., Kraków − KRS 0000037947
  31. Cedler-serwis Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000180604
  32. Cefarm - Wrocław - Centrum Zaopatrzenia Farmaceutycznego S.A., Wrocław − KRS 0000002844
  33. Cefarm Rzeszów S.A., Wrocław − KRS 0000004990
  34. Centrala Zaopatrzenia Górnictwa S.A., Katowice − KRS 0000107514
  35. Centrum Medyczne Ujastek Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000116765
  36. Centrum Medyczne Ujastek Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000428724
  37. Centrum Naukowo-przemysłowe Ict Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000348427
  38. Centrum Usług Biznesowych Pgz Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000503072
  39. Codido Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000279481
  40. Coig S.A., Katowice − KRS 0000092497
  41. Comarch Kraków S.A., Kraków − KRS 0000016330
  42. Comarch S.A., Kraków − KRS 0000057567
  43. Consensus Company Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000099936
  44. Contract Consulting - Kumela i Wspólnicy Sp. J., Kraków − KRS 0000214630
  45. Contract Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305136
  46. Ctl Kargo Sp. Z O.O., Police − KRS 0000238334
  47. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000289679
  48. Ctl Maczki-bór Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000107691
  49. Ctl Południe Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000108568
  50. Ctl Rail Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000175212

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Przebudowa wałów przeciwpowodziowych rzeki Gostynki w km 1+200 - 3+000 w m. Bieruń - Bijasowice, gm. Bieruń i w m. Jedlina, gm. Bojszowy - Etap III wał lewy: 1+942 - 2+957, wał prawy: 1+595 - 2+838
    Zamawiający: Śląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych, Katowice
    Przebudowa wałów przeciwpowodziowych rzeki Gostynki w km 1+200 - 3+000 w m. Bieruń - Bijasowice, gm. Bieruń i w m. Jedlina, gm. Bojszowy - Etap III wał lewy: 1+942 - 2+957, wał prawy: 1+595 - 2+838
  2. Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na zadaniu pn.: Usuwanie szkód powodziowych w korycie oraz na wałach przeciwpowodziowych rzeki Mlecznej w obrębie kładki w ul. Droga Borszacka w m. Tychy w km rzeki 10+750 - 11+540
    Zamawiający: Śląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych, Katowice
    Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na zadaniu pn.: Usuwanie szkód powodziowych w korycie oraz na wałach przeciwpowodziowych rzeki Mlecznej w obrębie kładki w ul. Droga Borszacka w m. Tychy w km rzeki 10+750 - 11+540

Inne osoby dla Styczeń (83 osoby):