Kogo reprezentuje osoba

Styczeń Zbigniew Zdzisław

w KRS

Zbigniew Zdzisław Styczeń

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zbigniew
Drugie imię:Zdzisław
Nazwisko:Styczeń
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1957 r., wiek 61 lat
Miejscowości:Rzeszów (Podkarpackie), Ustrzyki Dolne (Podkarpackie), Widełka (Podkarpackie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 5 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Horoszewicz Władysław, Łukaszyk Adam Norbert, Łukaszyk Dorota

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kędzior Jerzy Jan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barć Zbigniew, Bomba Zygmunt Zbigniew, Dziukiewicz Andrzej, Kielar Grzegorz, Kordyś Jakub Adam, Kosoń Jarosław, Maculski Janusz, Mentel Grzegorz, Niemiec Mieczysław, Nowak Gracjan, Oleksiuk Henryk Zdzisław, Rząsa Ryszard Józef, Sowa Andrzej Tadeusz, Słowik Tadeusz Wincenty, Tereszkiewicz Stach Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtala Bogdan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balawender Adam Jan, Dziepak Jerzy Andrzej, Gargasz Jan Stanisław, Grochala Piotr, Horoszewicz Władysław Tadeusz, Królikowska Emilia
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balawender Adam Jan, Dahlgren Martin Sven, Gargasz Jan Stanisław, Grochala Piotr, Hjarne Axel, Królikowska Emilia, Menander Fredrik Lars, Persson David, Piotrowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wielgus Przemysław Rafał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akademicki Klub Sportowy Rzeszów, Rzeszów − KRS 0000036823
  2. Akademicki Związek Sportowy Klub Wydziału Ekonomii Akademii Rolniczej Im.h.kołłątaja W Krakowie Z Siedzibą W Rzeszowie, Rzeszów − KRS 0000039251
  3. Ams Motiv Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000109277
  4. Asseco Resovia S.A., Rzeszów − KRS 0000221810
  5. Bezpol Solution Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000536591
  6. Bieszczadzkie Stowarzyszenie Przedsiębiorców My Bieszczadom, Ustrzyki Dolne − KRS 0000326590
  7. Biuro Studiów i Projektów Energetycznych Energoprojekt - Kraków S.A., Kraków − KRS 0000077824
  8. Eltel Networks Energetyka S.A., Gutkowo − KRS 0000019827
  9. Eltel Networks Poland S.A., Warszawa − KRS 0000392487
  10. Eltel Networks Telecom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000080866
  11. Eurores Sp. Z O.O., Połomia − KRS 0000272347
  12. Evercon Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000233243
  13. Gminny Międzyszkolny Klub Sportowy Strzelec We Frysztaku, Frysztak − KRS 0000046162
  14. Gminny Ogród Działkowy Piastowski Rój, Miejsce Piastowe − KRS 0000546601
  15. Jarosławski Klub Sportowy W Jarosławiu, Jarosław − KRS 0000128714
  16. Klub Uczelniany Akademicki Związek Sportowy Politechniki Rzeszowskiej, Rzeszów − KRS 0000049007
  17. Krośnieńskie Stowarzyszenie Tenisa Stołowego, Krosno − KRS 0000288834
  18. Leja-nykiel Investments Sp. Z O.O., Łańcut − KRS 0000672469
  19. Ludowy Klub Sportowy Jar W Kielnarowej, Kielnarowa − KRS 0000008045
  20. Ludowy Klub Sportowy Piskorowice W Piskorowicach, Piskorowice − KRS 0000031488
  21. Ludowy Zespół Sportowy W Kąkolówce, Kąkolówka − KRS 0000116621
  22. Parafialny Klub Sportowy Kolping-jarosław, Jarosław − KRS 0000030222
  23. Pegaz Audyt Sp. Z O.O., Łańcut − KRS 0000447377
  24. Pegaz Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000025436
  25. Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Rzeszów − KRS 0000046374
  26. Podkarpackie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej W Rzeszowie, Rzeszów − KRS 0000014749
  27. Polski Związek Tenisa Stołowego, Warszawa − KRS 0000086623
  28. Print Europe Sp. Z O.O., Ustrzyki Dolne − KRS 0000681589
  29. Rzeszowski Komitet Olimpijski W Rzeszowie, Rzeszów − KRS 0000013176
  30. Scope Sp. Z O.O., Łańcut − KRS 0000639699
  31. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Stalowej Woli, Stalowa Wola − KRS 0000118122
  32. Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół i Liceum Ogólnokształcącego Im.mikołaja Kopernika W Jarosławiu, Jarosław − KRS 0000308937
  33. Stowarzyszenie Fold Foundation, Nisko − KRS 0000076396
  34. Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Jarosławskich, Jarosław − KRS 0000210476
  35. Stowarzyszenie Mała Ojczyzna W Jarosławiu, Jarosław − KRS 0000232097
  36. Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia, Jarosław − KRS 0000126758
  37. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Akademickiego Tenisa Stołowego, Rzeszów − KRS 0000613318
  38. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej Miasta Łańcuta, Łańcut − KRS 0000287408
  39. Stowarzyszenie Osób Represjonowanych W Stanie Wojennym Oddział Wojewódzki W Jarosławiu, Jarosław − KRS 0000036512
  40. Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Wsi Leżajskiej W Leżajsku, Leżajsk − KRS 0000009419
  41. Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Jarosław − KRS 0000033774
  42. Towarzystwo Projektowo - Wykonawcze Budownictwa Elektroenergetycznego Energetus, Warszawa − KRS 0000013263
  43. Towarzystwo Przyjaciół Anny Jenke, Jarosław − KRS 0000095147
  44. Transmitel Sp. Z O.O., Ustrzyki Dolne − KRS 0000087079
  45. Uczniowski Klub Narciarski Laworta, Ustrzyki Dolne − KRS 0000222961
  46. Viseco Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000395067
  47. Zakład Tworzyw Sztucznych Artgos S.A., Brzozów − KRS 0000107922
  48. Zakładowy Klub Sportowy Zelmer, Rzeszów − KRS 0000046502
  49. Zarząd Środowiskowy Akademickiego Związku Sportowego W Rzeszowie, Rzeszów − KRS 0000047998

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Alternet Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000011638
  2. Amed Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000647388
  3. Balbul Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000350281
  4. Biores Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000483684
  5. Bt Investment Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000691959
  6. Eltel Networks Rzeszów S.A., Widełka − KRS 0000227554
  7. Eltel Networks Telekomunikacja Energetyczna Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000142732
  8. Energeon Sp. Z O.O., Lutoryż − KRS 0000330407
  9. Energo - Tel S.A., Warszawa − KRS 0000117327
  10. Euro - Energetyka Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000080140
  11. Ewind Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000320098
  12. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  13. Inżynieria Rzeszów Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000106423
  14. Leja-nykiel Nieruchomości Sp. Z O.O., Jodłowa − KRS 0000674381
  15. Mruk-med Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000679399
  16. Nexotech S.A., Luboń − KRS 0000094754
  17. Niezależny Operator Międzystrefowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037701
  18. Niwex Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000019355
  19. Podkarpackie Stowarzyszenie Zwiazków Sportowych, Rzeszów − KRS 0000037230
  20. Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Zachód S.A., Poznań − KRS 0000294028
  21. Polskie Sieci Elektroenergetyczne Zachód Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000037609
  22. Polskie Sieci Morskie S.A., Warszawa − KRS 0000384473
  23. Prolinea Towarzystwo Rozwoju Infrastruktury, Warszawa − KRS 0000075978
  24. Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Rzeszów − KRS 0000078521
  25. Rzeszowskie Stowarzyszenie Ruch Dla Zdrowia, Rzeszów − KRS 0000166719
  26. Stowarzyszenie Ekologiczno-kulturalne Puls Ziemi, Rzeszów − KRS 0000135637
  27. System-inwestor Sp. Z O.O., Widełka − KRS 0000204547
  28. Telewizja Kablowa Bieszczady Sp. Z O.O. W Ustrzykach Dolnych, Ustrzyki Dolne − KRS 0000074600
  29. Tkc Zakład Utrzymania Sieci Telekomunikacyjnych Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000058492
  30. Transmitel Rzeszów Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000400885
  31. Volteon-energia Sp. Z O.O. W Liwidacji, Widełka − KRS 0000242040
  32. Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000085091

Powiązane przetargi (6 szt.):
  1. Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji wsporczych linii elektroenergetycznej 400 kV Miłosna-Narew na odcinku 51-361, w technologii PPN w latach 2013 - 2015 (Etap I-III)
    Zamawiający: Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Centrum S.A., Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące wykonanie przygotowania powierzchni i zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji słupów kratowych, linii elektroenergetycznej 400 kV Miłosna-Narew na odcinku jednotorowym od st. 51 do st. 361. Prace należy wykonać w technologii PPN (prace pod napięciem). Prace będą realizowane w trzech etapach (w latach 2013-2015): Etap I - (od daty podpisania umowy. - 15.12.2013r.) - od stanowiska 263 do stanowiska 360, Etap II - (01.04.2014r. - 15.12.2014r.) - od stanowiska 159 do stanowiska 262, Etap III - (01.04.2015r. - 30.11.2015r.) - od stanowiska 52 do stanowiska 158. 2. Szczegółowy opis zakresu prac zawarty jest w części II SIWZ (Specyfikacja Techniczna Przedmiotu Zamówienia)
  2. Naprawa i zabezpieczenie antykorozyjne słupów i fundamentów linii blokowych SE Rogowiec - Elektrownia Bełchatów w latach 2013 - 2015
    Zamawiający: Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Centrum S.A., Warszawa
    Etap I od daty zawarcia umowy do 30.11.2013r. w zakresie : uzgodnień formalno-prawnych i z właścicielami gruntów (112 słupów), sporządzenia projektu zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji słupów, uzupełnienie brakujących uszkodzonych kątowników śrub włazowych (112 słupów), zabezpieczenie i naprawa fundamentów (112 słupów), wykarczowanie krzaków w słupach, wywóz śmieci i kamieni spod słupów (112 słupów), niwelacja terenu w słupach (112 słupów), zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji linii TB5/TB6, wymiana tabliczek fazowych i ostrzegawczych i montaż tabliczek lotniczych na linii TB5/TB6, utylizacja odpadów. Etap II od 01.04.2014r. do 30.11.2014r. w zakresie : zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji linii TB1/TR1, TB2/TB3, TB4/TR2, TB7/TB8, TB11/TB12, wymiana tabliczek fazowych i ostrzegawczych i montaż tabliczek lotniczych na wymalowanych liniach, utylizacja odpadów. Etap III od 01.04.2015r. do 30.11.2015r. w zakresie : zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji linii TB9/TB10, wymiana tabliczek fazowych i ostrzegawczych i montaż tabliczek lotniczych na linii TB9/TB10, utylizacja odpadów, wypłata likwidacja szkód powstałych w wyniku wykonania całości prac. Szczegółowy opis zakresu prac zawarty jest w części II SIWZ (Specyfikacja Techniczna Przedmiotu Zamówienia)
  3. Wykonanie oględzin odgórnych w technologii prac pod napięciem (PPN) obejmujących całe linie 220 kV Pątnów -Podolszyce tj. 532stanowiska , w tym 51 dwutorowych ( odcinek st. nr 13/3-17/7 ,SE Podolszyce - st. nr 44 i st. nr 485-486 )
    Zamawiający: Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Centrum S.A., Warszawa
    Wykonanie oględzin odgórnych w technologii prac pod napięciem (PPN) obejmujących całe linie 220 kV Pątnów -Podolszyce tj. 532stanowiska , w tym 51 dwutorowych ( odcinek st. nr 13/3-17/7 ,SE Podolszyce - st. nr 44 i st. nr 485-486 )
  4. Wymiana odstępników w sekcji pięcioprzęsłowej od stanowiska 303 do stanowiska 308 oraz wymiana uszkodzonych izolatorów kołpakowych na wskazanych stanowiskach linii elektroenergetycznej 400 kV Miłosna-Narew w technologii bez wyłączania napięcia.
    Zamawiający: Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Centrum S.A., Warszawa
    wykonanie usługi na linii elektroenergetycznej 400 kV Miłosna-Narew w technologii bez wyłączania napięcia.
  5. wykonanie oględzin odgórnych w technologii prac pod napięciem (PPN) obejmujących odcinek linii 400 kV Miłosna - Narew, od stanowiska 52A do SE Narew (odcinek 361-391 - linia dwutorowa)
    Zamawiający: Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Centrum S.A., Warszawa
    wykonanie usługi na linii 400 kV Miłosna - Narew polegajacej na oględzinach odgórnych w technologii prac pod napięciem (PPN) obejmujących odcinek linii od stanowiska 52A do SE Narew (odcinek 361-391 - linia dwutorowa)
  6. Świadczenie usługi dostępu do szerokopasmowego Internetu w ramach projektu : Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Gminie Czarna
    Zamawiający: Gmina Czarna, Czarna
    1. Przedmiotem zamówienia jest:
    1) Świadczenie usług dostępu do szerokopasmowego Internetu dla 3 jednostek podległych gminy biorących udział w projekcie przez okres 36 miesięcy
    2) Świadczenie usług dostępu do szerokopasmowego Internetu dla 35 Beneficjentów
    Ostatecznych ( gospodarstw domowych ) biorących udział w projekcie przez okres 36 miesięcy
    3) Świadczenie usług utrzymania ,serwisowania i zarzadzania łączami dostępu do
    Internetu dla wszystkich uczestników projektu przez okres 36 miesięcy.

    2. Podstawowy zakres prac obejmuje:

    1) Wykonanie przyłączy telekomunikacyjnych do wskazanych 3 jednostek podległych gminy oraz 35 gospodarstw domowych na terenie miejscowości Czarna Górna , Czarna Dolna oraz Polana z wykorzystaniem własnej sieci dostępowej oraz posiadanej technologii
    2) Instalacja własnego sprzętu aktywnego w udostępnionych przez Zamawiającego serwerowniach w miejscowości Czarna Górna oraz Polna oraz na maszcie telekomunikacyjnym w Czarnej Górnej
    3) Uruchomienie usług dostępu dla wszystkich uczestników projektu na określonym
    poziomie przepływności i gwarancji jakości oraz jego utrzymanie przez okres 36 miesięcy
    4) Zapewnienie serwisu oraz wsparcia technicznego dla wszystkich uczestników projektu
    w zakresie dostarczonych łącz dostępowych przez okres 36 miesięcy.
    5) Zarządzanie usługami dostępowymi mającymi na celu zachowanie jakości połączeń, zapewnienie bezpieczeństwa sieciowego oraz innych funkcji i obowiązków jakie nakłada prawo telekomunikacyjne na operatora dostarczającego usługi dostępu do Internetu
    przez okres 36 miesięcy
    6) Przekazywanie raportów kwartalnych Zamawiającemu w zakresie wykorzystania łącz internetowych przez poszczególnych uczestników projektu

Inne osoby dla Styczeń (82 osoby):