Kogo reprezentuje osoba

Sulecki Włodzimierz

w KRS

Włodzimierz Sulecki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Włodzimierz
Nazwisko:Sulecki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Żnin (Kujawsko-pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balski Przemysław, Berdysz Dariusz, Bogdański Mariusz, Chojnacki Sławomir, Citkowicz Ewa, Hałaburdzin Melania Barbara, Horka Elżbieta, Jułga Lidia, Kawczyńska Maria, Krystosiak Joanna, Kurczewski Hubert, Lubawy Adam, Ludkiewicz Anna, Ludkiewicz Ryszard, Malinowski Feliks, Meissner Jakub, Mrozik Edward, Piechocki Andrzej, Prusak Zbigniew, Purol Andrzej, Ratajczak Danuta, Rembisz Mirela, Reszka Eliza, Robakowski Leszek, Rysiewska Iwona, Starczewski Ireneusz, Szafrański Robert, Szociński Jerzy, Żuchowska Cieślikiewicz Ewa, Żurawska Elżbieta, Łukomski Czesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skarbińska Szocińska Barbara

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balski Przemysław, Berdysz Dariusz, Bogdański Mariusz, Chojnacki Sławomir, Citkowicz Ewa, Hałaburdzin Melania Barbara, Horka Elżbieta, Jułga Lidia, Kawczyńska Maria, Krystosiak Joanna, Kurczewski Hubert, Lubawy Adam, Ludkiewicz Anna, Ludkiewicz Ryszard, Malinowski Feliks, Meissner Jakub, Mrozik Edward, Piechocki Andrzej, Prusak Zbigniew, Purol Andrzej, Ratajczak Danuta, Rembisz Mirela, Reszka Eliza, Robakowski Leszek, Rysiewska Iwona, Starczewski Ireneusz, Szafrański Robert, Szociński Jerzy, Żuchowska Cieślikiewicz Ewa, Żurawska Elżbieta, Łukomski Czesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skarbińska Szocińska Barbara

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy Pałuki W Żninie, Żnin − KRS 0000049730
  2. Bractwo Strzeleckie W Żninie, Żnin − KRS 0000362971
  3. Kujawsko-pomorska Organizacja Turystyczna, Toruń − KRS 0000249247
  4. Lokalna Grupa Działania Pałuki - Wspólna Sprawa, Żnin − KRS 0000309517
  5. Lokalna Grupa Rybacka Jeziora Pałuckie, Żnin − KRS 0000351400
  6. Lokalna Organizacja Turystyczna Pałuki, Żnin − KRS 0000540295
  7. My Ruch Społeczny, Żnin − KRS 0000245632
  8. Ochotnicza Straż Pożarna Spomasz W Żninie, Żnin − KRS 0000120434
  9. Pałucki Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego W Żninie, Żnin − KRS 0000033370
  10. Polanex Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000138397
  11. Polomarket Sp. Z O.O., Giebnia − KRS 0000204601
  12. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Żninie, Żnin − KRS 0000122814
  13. Stowarzyszenie Bydgoski Wyszogród, Bydgoszcz − KRS 0000399090
  14. Stowarzyszenie Miłośników Wenecji, Wenecja − KRS 0000286594
  15. Stowarzyszenie Młodzi Dla Gminy Kcynia, Kcynia − KRS 0000282063
  16. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Rogowo, Rogowo − KRS 0000318477
  17. Stowarzyszenie Uniwersytet Iii Wieku Im. Wandy Dobaczewskiej W Żninie, Żnin − KRS 0000302376
  18. Towarzystwo Miłośników Janowca Wielkopolskiego, Janowiec Wielkopolski − KRS 0000117753
  19. Uczniowski Klub Sportowy Dragon, Janowiec Wielkopolski − KRS 0000679263

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Wik Sp. Z O.O., Żnin − KRS 0000042794