Kogo reprezentuje osoba

Sulima Andrzej Marcin

w KRS

Andrzej Marcin Sulima

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Marcin
Nazwisko:Sulima
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), Rumia (Pomorskie), Sopot (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Matynia Maciej Marek, Radtke Andrzej Feliks
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biela Krzysztof Edmund, Felska Pela Alicja Joanna, Filipkowska Agata, Filipkowska Piepke Anna, Gostkowski Michał Adam, Gotalski Karol Paweł, Grunwald Paweł Wojciech, Piotrowska Dorota, Komar Komarowska Magdalena Agata, Komar Komarowski Kajetan Henryk, Komorowski Michał, Rutkowski Łukasz Andrzej, Skajewski Mikołaj Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komorowski Rafał Adam
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komar Komarowski Kajetan Henryk, Piotrowska Dorota, Watoła Piotr

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kamiński Sławomir Rafał, Komar Komarowski Kajetan Henryk, Paluch Zbigniew Wojciech, Przyklang Iwar, Siodłowski Grzegorz, Watoła Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sokołowski Mariusz Mirosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Krzysztof Piotr, Komar Komarowska Magdalena Agata, Komar Komarowski Kajetan Henryk, Piotrowska Dorota

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimnawoda Jarosław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bruski Krzysztof Michał, Kamiński Sławomir Rafał, Kamiński Zygmunt Piotr, Komar Komarowski Kajetan Henryk, Kula Piotr, Malinowski Stanisław Franciszek, Mródź Grzegorz, Paluch Zbigniew Wojciech, Roda Aleksander, Rogala Waldemar, Sokołowski Andrzej Marian, Starzyński Adam Włodzimierz, Watoła Piotr, Wojtkiewicz Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zuber Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bruski Krzysztof Michał, Błażejczyk Piotr Jacek, Jaworska Żak Agnieszka, Kamiński Zygmunt, Komar Komarowski Kajetan, Kruszewska Xenia Wanda, Kula Piotr, Malinowski Stanisław Franciszek, Mródź Grzegorz, Paluch Zbigniew Wojciech, Roda Aleksander Ryszard, Rogala Waldemar, Sokołowski Andrzej Marian, Starzyński Adam Włodzimierz, Świda Marek Paweł, Watoła Piotr, Wojtkiewicz Przemysław Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zuber Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Reklamowa Pemape Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000093563
  2. Agency For Green Technologies Poland Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000618526
  3. Agt Lubawka Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000506354
  4. Ahep S.A., Katowice − KRS 0000645519
  5. Akademia Jeździecka J.j. Darboven Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000759059
  6. Aspe Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000102235
  7. Astra Investment 1 Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000635629
  8. Astra Investment Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000590735
  9. Astra Investment Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Sopot − KRS 0000592037
  10. Atem-polska Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000019400
  11. Auto Tk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000355253
  12. Baltic Yacht Polo Club, Gdynia − KRS 0000361987
  13. Brocare Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172869
  14. Cegelec Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000111348
  15. Centermed Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000038268
  16. Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000231312
  17. Cg Company Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000542060
  18. Chleb i Igrzyska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000056383
  19. Coltex Rogala Sp. J., Gdańsk − KRS 0000005487
  20. Dp Investment S.A., Dębogórze − KRS 0000641172
  21. Eco Investment Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000438324
  22. Energy Polska Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000422317
  23. Excellio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000539611
  24. Folwark Dajak Aleksandra Kowalewska-paneczko i Przemysław Paneczko Spółka Komandytowa, Koleczkowo − KRS 0000378566
  25. Fundacja Animalsi, Gdańsk − KRS 0000565003
  26. Fundacja Na Rzecz Dzieci Chorych, Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy Wyspa Skarbów, Gdańsk − KRS 0000665780
  27. Fundacja Oaza, Stara Rogoźnica − KRS 0000056276
  28. Fundacja Solidarności Międzypokoleniowej i Samopomocy Sąsiedzkiej S2, Gdańsk − KRS 0000517318
  29. Fundusz Udziałowy S.A., Gdańsk − KRS 0000061172
  30. Gdyńskie Stowarzyszenie Paralotniarzy Glide Club Gdynia, Gdynia − KRS 0000155678
  31. Gig World Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa, Gdańsk − KRS 0000647807
  32. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Stężyca − KRS 0000445902
  33. Hadaśpartnerzy Kancelaria Radców Prawnych - Spółka Partnerska, Gdańsk − KRS 0000356112
  34. Instytut Doradczy i Konsultingowy Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000468622
  35. Itel Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000169975
  36. J.j. Darboven - Poland Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000182486
  37. Kamsoft Mazowsze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229955
  38. Kamsoft Podlasie Sp. Z O.O., Zambrów − KRS 0000239884
  39. Kamsoft Pomorze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000238173
  40. Kamsoft S.A., Katowice − KRS 0000345075
  41. Kamsoft Warmia Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000259202
  42. Krdc Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000336336
  43. Kreator Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000333608
  44. Legalis Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Komar-komarowscy, Piotrowska, Sulima, Felska-pela i Partnerzy, Sopot − KRS 0000237484
  45. Lex Secure 24h Opieka Prawna Komar-komarowski Spółka Komandytowa, Sopot − KRS 0000675528
  46. Lex Secure Holding Komar-komarowski Spółka Komandytowo-akcyjna, Sopot − KRS 0000475814
  47. Managecare Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000200851
  48. Medica Holding Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000339621
  49. Medica Operator Medyczny S.A., Gdynia − KRS 0000645265
  50. Medica Ratownictwo Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000110201

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Actio Sp. Z O.O., Człuchów − KRS 0000294906
  2. Agro Queen Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000251695
  3. Air Products Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055764
  4. Arsenal Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038940
  5. Atem Engineering Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000059653
  6. Auto Gt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000053512
  7. Base Group Sp. Z O.O., Koszwały − KRS 0000249201
  8. Belmak Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000149119
  9. Best Foods Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000367936
  10. Best Foods Polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Sopot − KRS 0000367269
  11. Blue Media S.A., Sopot − KRS 0000320590
  12. Calanbau Tpi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061372
  13. Centrum Logistyki Medycznej Medinet S.A., Gdynia − KRS 0000631870
  14. Centrum Maszyn Cnc Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000475968
  15. Centrum Medyczne Sinus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000296687
  16. Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000003315
  17. Clinica Medica Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000076645
  18. Coltex St Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000362339
  19. Commercial Union Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047685
  20. Ekoplastik Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000011601
  21. Etos S.A., Gdańsk − KRS 0000178415
  22. Eurotel S.A., Gdańsk − KRS 0000258070
  23. Fundacja Navigare, Gdańsk − KRS 0000291395
  24. Fundacja Promocji Inicjatyw Europejskich, Gdynia − KRS 0000499628
  25. Gdańsk Lpg Terminal S.A., Gdańsk − KRS 0000294861
  26. Generalne Towarzystwo Leasingowe S.A., Gdańsk − KRS 0000212892
  27. Global Services - Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000008306
  28. Grupa Scotia Sp. Z O.O., Płońsk − KRS 0000158634
  29. Impuls Analizy, Kadry, Finanse Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000109250
  30. Iqvia Commercial Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000013006
  31. Izoling-akam Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000178200
  32. Jurand Browary Warmińsko-mazurskie Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000036220
  33. Kamsoft - Wielkopolska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000448621
  34. Kamsoft Kujawy Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000241920
  35. Kamsoft Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000129904
  36. Kancelaria Kodeks Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000597330
  37. Kott Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000333650
  38. Leasing Polski Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000446310
  39. Legalis Tax Finance Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000140599
  40. Lex Secure Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000069507
  41. Lexservice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284977
  42. Maasta Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000005213
  43. Maintpartner Asi Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000127073
  44. Maintpartner Ro Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000228247
  45. Medica Assistance Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000227760
  46. Medica Polska Inwestycje Sokołowski i Wspólnicy Sp. J., Gdynia − KRS 0000324805
  47. Młody Jasień 2 Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000788895
  48. Moderator Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118891
  49. Mp Dystrybucja Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000339616
  50. Norwich Union Services Poland Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000087532

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Grupowe ubezpieczenie zdrowotne pracowników Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw i Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz członków ich rodzin
    Zamawiający: Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na ubezpieczeniu zdrowotnym pracowników Zamawiającego oraz członków ich rodzin. Szczególowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. Zamówienie nie przekracza kwoty, o której mowa w art. 11 pkt. 8 ustawy PZP
  2. Grupowe pracownicze ubezpieczenie na życie oraz grupowe ubezpieczenie zdrowotne pracowników Eko Dolina Sp. z o.o. i członków ich rodzin w latach 2013-2015
    Zamawiający: "EKO DOLINA" Sp. z o.o., Koleczkowo
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług grupowego ubezpieczenia na życie oraz grupowych ubezpieczeń zdrowotnych pracowników Eko Dolina Sp. z o.o. oraz członków ich rodzin.

    Na przedmiot zamówienia składają się 2 odrębne zadania:
    Zadanie nr 1: Kod CPV 66511000-5 Usługi ubezpieczeń na życie,
    Zadanie nr 2: Kod CPV 66512200-4 Usługi ubezpieczenia zdrowotnego.

    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SIWZ.
  3. Grupowe ubezpieczenie zdrowotne pracowników Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz członków ich rodzin
    Zamawiający: Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Warszawa
    Zamawianie nie przekracza kwoty, o której mowa w art 11 pkt 8 ustawy Pzp

Inne osoby dla Sulima (121 osób):