Kogo reprezentuje osoba

Surdyn Małgorzata

w KRS

Małgorzata Surdyn

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Małgorzata
Nazwisko:Surdyn
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1973 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Wołomin (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajno Jan Wincenty, Barycka Izabela, Białek Anna Janina, Czarnowska Jadwiga, Denis Małgorzata Anna, Domaszczeńska Anna Elżbieta, Gorczyńska Edyta Renata, Iwanek Mirosław Wojciech, Kobus Ignacy, Kubuj Elżbieta, Kurowska Kamilla, Laskowiak Zenon Michał, Lis Jacek, Malinowski Henryk Eugeniusz, Mietus Marcin Michał, Myśliwiec Jan Stanisław, Połeć Witold Tadeusz, Radzio Anna Renata, Radzka Agnieszka, Roczek Piotr, Sitarek Adriana, Stasińska Agnieszka, Tomczuk Tadeusz Andrzej, Więckiewicz Katarzyna Krystyna, Wrzesiński Andrzej Janusz, Włodarek Jan Lucjan, Zimoląg Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasiewicz Wiesław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Affor.net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061083
  2. Aikon Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000438751
  3. Akmepg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000581369
  4. Arp Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612165
  5. Avans Centrum-wschód Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000302464
  6. Bank Spółdzielczy W Grębowie, Grębów − KRS 0000142074
  7. Bank Spółdzielczy W Halinowie, Halinów − KRS 0000063032
  8. Bank Spółdzielczy W Lipce, Lipka − KRS 0000128627
  9. Bank Spółdzielczy W Nadarzynie, Nadarzyn − KRS 0000088670
  10. Bank Spółdzielczy W Ostrowi Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000087012
  11. Best Az Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510048
  12. Beverly Hills Video Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000297065
  13. Biuro Doradców Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281925
  14. Centrum Alfa Sp. Z O.O., Skuszew − KRS 0000400956
  15. Dobry Adres Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000758378
  16. Dol-pol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000290825
  17. Dolnosląskie Surowce Skalne S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000326977
  18. Energetyka Ursus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000212431
  19. Fundacja Od Pokoleń Dla Pokoleń, Warszawa − KRS 0000433775
  20. Fundacja Patria, Skrzetuszewo − KRS 0000184999
  21. Germaflex D.howorus Sp. J. Likwidacyjnej, Pniewy-kocerany − KRS 0000066958
  22. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wołominie, Wołomin − KRS 0000058860
  23. Green House Development i Sp. Z O.O. Sabały Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000537789
  24. I.d. Marketing S.A., Warszawa − KRS 0000302348
  25. Ja Magnus Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000823724
  26. Jupol Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000796859
  27. Kgs Restrukturyzacje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000811685
  28. Korsa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000034017
  29. Krajowa Izba Syndyków, Warszawa − KRS 0000348299
  30. Magnus Duet Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000461484
  31. Mazowiecka Wytwórnia Wódek i Drożdży Polmos S.A. Likwidacyjnej, Józefów K/błonia − KRS 0000052180
  32. Miejski Klub Sportowy Wicher Kobyłka, Kobyłka − KRS 0000025333
  33. Międzyszkolne Towarzystwo Siatkarskie As Myszków, Myszków − KRS 0000038733
  34. Multiglas Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000050935
  35. Northstar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000065106
  36. Nowe Ogrody 4 Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000284263
  37. Ochotnicza Straż Pożarna W Ludwinowie-józefowie, Ludwinów − KRS 0000179690
  38. Ochotnicza Straż Pożarna W Roszczepie, Roszczep − KRS 0000013326
  39. Polski Bank Spółdzielczy W Wyszkowie, Wyszków − KRS 0000156687
  40. Polskie Biuro Podróży Travel Time Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046253
  41. Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obsługi Projektów Ekologicznych Green Power Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000409455
  42. Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033485
  43. Rebud Sp. J. Andrzej Bańkowski, Grzegorz Garbaciak, Wołomin − KRS 0000278374
  44. Rebud-Sp. Z O.O.., Wołomin − KRS 0000206263
  45. Rest S.A., Częstochowa − KRS 0000739793
  46. Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa W Wołominie Likwidacyjnej, Wołomin − KRS 0000051692
  47. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Grenadierów, Warszawa − KRS 0000179583
  48. Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego W Wołominie, Wołomin − KRS 0000131569
  49. Spółdzielnia Mieszkaniowa Marokańska, Warszawa − KRS 0000282789
  50. Uzi Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000569921

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abm Invest Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000261179
  2. Abs Systemy Przeciwpożarowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086148
  3. Advesys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000280559
  4. Alpine Bau Gmbh A - 1 Sp. J. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000312228
  5. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  6. Alugass Group S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000004614
  7. Arp Inwest Sp. Z O.O. Groszowicka Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000616788
  8. Audio-video Digital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000109464
  9. Audytor - Calisia Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000049510
  10. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  11. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  12. Bank Spółdzielczy W Skierniewicach, Skierniewice − KRS 0000105572
  13. Bankowe Biuro Nieruchomości Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000304117
  14. Bellcor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156350
  15. Berde Trade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000294528
  16. Biznes i Finanse Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000355804
  17. Budus Developer S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000307442
  18. Cartoon Planet S.A., Warszawa − KRS 0000333587
  19. Centrum Biznesu Ożarów Sp. Z O.O., M.st.warszawa − KRS 0000148364
  20. Centrum Operacyjne Alter-finance S.A., Warszawa − KRS 0000394662
  21. Concept Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000054632
  22. Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Poznań − KRS 0000083521
  23. Destylarnie Polskie S.A., Legionowo − KRS 0000022271
  24. Dolcan Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097544
  25. Domain Menada Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164570
  26. Elementy Budowlane Radymno Sp. Z O.O., Radymno − KRS 0000129483
  27. Enerco S.A., Warszawa − KRS 0000303918
  28. Erfe Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000636682
  29. Erkam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226728
  30. Euro Motor Centrum Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000074821
  31. Fabryka Tarcz Ściernych Likwidacyjnej, Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000041921
  32. Fidelia-centrum Konsultingu, Administracji i Zarządzania Finansowego Funduszy Powierniczych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000147206
  33. Flow Food Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000377247
  34. Fraud Victim Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000210275
  35. Global Hotels Development Group Poland S.A., Warszawa − KRS 0000100553
  36. Kobus Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000099958
  37. Lajons Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171949
  38. Mak 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395898
  39. Net Guard S.A., Warszawa − KRS 0000087038
  40. Norad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087843
  41. Polskie Towarzystwo Handlu Zagranicznego Varimex, Warszawa − KRS 0000087744
  42. Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej, Handlu i Usług Mitex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000133756
  43. Securpol C.i.t. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034194
  44. Sph Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286419
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych, Warszawa − KRS 0000005530
  46. Spółdzielnia Rzemieślnicza Motousługa, Warszawa − KRS 0000124947
  47. Tpk - 27 Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000273810
  48. Warszawskie Centrum Dystrybucyjne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024568
  49. Zakłady Elektrotechniczne Era, Warszawa − KRS 0000101990
  50. Zakłady Przemysłu Wełnianego Merilana S.A., Bielsko-biała − KRS 0000143543

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Obsługa bankowa budżetu Gminy Tłuszcz oraz jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Tłuszcz, Tłuszcz
    1.Przedmiotem zamówienia jest obsługa bankowa budżetu Gminy Tłuszcz oraz jednostek organizacyjnych polegająca w szczególności na:
    1)otwarciu i prowadzeniu rachunków bieżących i rachunków pomocniczych
    2)przyjmowaniu wpłat gotówkowych
    3)dokonywaniu wypłat gotówkowych
    4)realizacji poleceń przelewu
    5)sporządzaniu wyciągów z rachunku z ustaleniem salda
    6)dokonywaniu innych czynności związanych z prowadzoną obsługą bankową wynikających z przepisów prawa bankowego
    W ramach umowy Wykonawca powinien umożliwić uruchomienie kredytu w rachunku bieżącym oraz bezpłatne zainstalowanie wszystkim jednostkom systemu bankowości elektronicznej.
    2.Jednostki objęte obsługą bankową:
    1)Gmina Tłuszcz
    2)Ośrodek Pomocy Społecznej w Tłuszczu
    3)Szkoła Podstawowa w Tłuszczu
    4)Zespół Szkół w Postoliskach
    5)Zespół Szkół w Jasienicy
    6)Zespół Szkół w Stryjkach
    7)Zespół Szkół w Mokrej Wsi
    8)Zespół Szkół w Miąsem
    9)Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłach
    10)Gimnazjum w Tłuszczu
    11)Przedszkole Samorządowe w Tłuszczu
    12)Zespół Obsługi Placówek Oświatowych w Tłuszczu
    13)Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Tłuszczu
    14)Centrum Kultury w Tłuszczu
    15)Biblioteka Publiczna w Tłuszczu
    3.Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia (dotyczy
    wszystkich jednostek):
    1)planowana liczba prowadzonych rachunków bieżących - 15
    2)planowana liczba prowadzonych rachunków pomocniczych - 20
    3)planowana liczba wpłat gotówkowych w skali roku - 600
    4)planowana kwota wpłat gotówkowych w skali roku - 1 500 000zł
    5)planowana liczba wypłat gotówkowych w skali roku - 400 
    6)planowana kwota wypłat gotówkowych w skali roku - 700 000zł
    7)planowana liczba przelewów w formie papierowej w skali roku- 500
    8)planowana liczba przelewów w formie elektronicznej w skali roku - 8 000
    9)planowany stan środków na wszystkich rachunkach na koniec dnia - 3 000 000zł
    10)naliczanie odsetek od środków zgromadzonych na rachunkach bankowych w okresach miesięcznych