Kogo reprezentuje osoba

Suszek Małgorzata

w KRS

Małgorzata Suszek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Małgorzata
Nazwisko:Suszek
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1968 r., wiek 52 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bazan Henryk, Bałdyga Edward Michał, Białogrzywy Michał, Budzik Stanisław Adam, Chronowski Marian, Dados Wiesław Eugeniusz, Domino Alicja, Dudczak Teresa Anna, Dziedzioch Ewa Maria, Falińska Mrówka Halina, Filipek Marek Stanisław, Grykałowska Krystyna, Grzesik Jerzy, Główka Stanisław, Jarząb Adam, Kołtuńska Irena, Kryniewicz Elżbieta, Krysowaty Władysław Eugeniusz, Kutrzepa Zbysław Stanisław, Kłosowicz Marcin, Nobis Jan, Owczarek Henryk, Pabis Niemkowicz Anna, Piotrowski Zenon Jan, Płocharski Jan, Roch Janusz Kazimierz, Rybczyński Bogusław Aleksander, Sobolewski Stanisław, Stupecki Grzegorz Seweryn, Subocz Stefan, Tamas Czesława Katarzyna, Woźniak Mieczysław Józef, Zawadka Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyjak Janusz Henryk

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Grybowie, Grybów − KRS 0000020987
  2. Bank Spółdzielczy W Konopiskach, Konopiska − KRS 0000151465
  3. Bank Spółdzielczy W Lubeni, Lubenia − KRS 0000063708
  4. Centrum Odzieżowe Konopiska, Konopiska − KRS 0000262210
  5. Fundacja Na Rzecz Zabytkowej Świątyni Mariackiej W Sławnie - Renovatio Ecclesiae, Sławno − KRS 0000394452
  6. Fundacja Spółdzielczy Fundusz Socjalny Wsi W Warszawie, Rypin − KRS 0000063851
  7. G4 Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000492249
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Lipno − KRS 0000149058
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Pruszcz − KRS 0000026683
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Sandomierz − KRS 0000128938
  11. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Żukowo − KRS 0000041638
  12. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Augustowie, Augustów − KRS 0000189756
  13. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Choszcznie, Choszczno − KRS 0000122396
  14. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Godzieszach Wielkich, Godziesze Wielkie − KRS 0000163371
  15. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kłomnicach, Kłomnice − KRS 0000158286
  16. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Konopiskach, Konopiska − KRS 0000114530
  17. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Konopnicy, Konopnica − KRS 0000138817
  18. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lubaniu, Lubań − KRS 0000166061
  19. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Węglińcu, Węgliniec − KRS 0000126426
  20. Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Garbowie, Garbów − KRS 0000151970
  21. Handlowo-usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska W Warszawie, Warszawa − KRS 0000275133
  22. Izba Gospodarcza Uzdrowiska Polskie, Sopot − KRS 0000109917
  23. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000189159
  24. Lubelski Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Lublinie, Lublin − KRS 0000230662
  25. Nowe Horyzonty, Chrobrzany − KRS 0000352932
  26. Ochotnicza Straż Pożarna, Markowice − KRS 0000038963
  27. Ochotnicza Straż Pożarna W Chobrzanach, Chobrzany − KRS 0000317451
  28. Ochotnicza Straż Pożarna W Hutkach, Hutki − KRS 0000180980
  29. Ochotnicza Straż Pożarna W Leżajsku, Leżajsk − KRS 0000096299
  30. Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielni W Kaliszu, Kalisz − KRS 0000184329
  31. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gminny Ośrodek Zdrowia W Konopiskach, Konopiska − KRS 0000007493
  32. Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna Samopomoc Chłopska, Sandomierz − KRS 0000131880
  33. Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna Składnica, Grybów − KRS 0000119576
  34. Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna W Olsztynku, Olsztynek − KRS 0000062848
  35. Spółdzielnia Handlu Produkcji i Usług, Bierutów − KRS 0000058425
  36. Spółdzielnia Rolniczo - Handlowa W Garbowie, Garbów − KRS 0000044603
  37. Spółdzielnia Sanatoryjno-wypoczynkowa Lech Sanatorium Uzdrowiskowe W Kołobrzegu, Kołobrzeg − KRS 0000064133
  38. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego W Gdańsku, Pruszcz Gdański − KRS 0000131787
  39. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego W Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000110990
  40. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego W Ostrzeszowie, Ostrzeszów − KRS 0000102461
  41. Spółdzielnia Zaopatrzenia i Obrotu Rolnego Samopomoc Chłopska, Żukowo − KRS 0000191465
  42. Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno - Gospodarczych Im. Króla Zygmunta Augusta W Augustowie, Augustów − KRS 0000068220
  43. Stowarzyszenie Komisja Zdrojowa, Ciechocinek − KRS 0000122488
  44. Stowarzyszenie Kulturalne Cisowy Łuk W Bysławiu, Bysław − KRS 0000289492
  45. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej Wama - Coop, Olsztyn − KRS 0000042629
  46. Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo Ich Rodzin i Przyjaciół Prometeus, Konopiska − KRS 0000314554
  47. Stowarzyszenie Siła Kaszub, Żukowo − KRS 0000341903
  48. Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rp Oddział Powiatowy W Nowym Sączu, Nowy Sącz − KRS 0000100415
  49. Związek Rewizyjny Spółdzielni Beskidów i Podhala, Nowy Sącz − KRS 0000356071
  50. Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000195200

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Anna Sp. Z O.O., Zdzieszowice − KRS 0000060972
  2. Bank Spółdzielczy W Leśnicy, Strzelce Opolskie − KRS 0000067776
  3. Bank Spółdzielczy W Pieńsku, Pieńsk − KRS 0000109983
  4. Centralny Związek Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000171513
  5. Centrum Rehabilitacyjno-rekreacyjne San Sp. Z O.O., Wołkowyja − KRS 0000142216
  6. Eko-piekarnia Sp. Z O.O., Wydminy − KRS 0000314200
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Słońsk − KRS 0000133631
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Leżajsk − KRS 0000150289
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Baniach -, Banie − KRS 0000123912
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Chełmie, Chełm − KRS 0000069566
  11. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Jelczu-laskowicach, Jelcz-laskowice − KRS 0000103077
  12. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Królewcu, Królewiec − KRS 0000121448
  13. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lubeni, Lubenia − KRS 0000131949
  14. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Puńsku, Puńsk − KRS 0000132723
  15. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Siedlcach, Siedlce − KRS 0000052864
  16. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Sławnie, Sławno − KRS 0000082355
  17. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Zdzieszowicach, Zdzieszowice − KRS 0000032604
  18. Gs Sławno Sp. Z O.O., Sławno − KRS 0000413421
  19. Izba Gospodarcza Sprzedawców Polskiego Węgla, Katowice − KRS 0000445236
  20. Kupiec Ge-es Sp. Z O.O., Wilamowice − KRS 0000697620
  21. Ludowy Klub Sportowy Wilamowiczanka W Wilamowicach, Wilamowice − KRS 0000133993
  22. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Giga Sp. Z O.O., Augustów − KRS 0000172605
  23. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. Z O.O., Sławno − KRS 0000104535
  24. Otwocka Spółdzielnia Handlowa, Otwock − KRS 0000137581
  25. Piekarnia Wilamowice Sp. Z O.O., Wilamowice − KRS 0000276742
  26. Pomorska Agencja Handlowa Społem Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000095956
  27. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Spółdzielca Sp. Z O.O., Ostrzeszów − KRS 0000151808
  28. Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjne Agro-coop Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000047245
  29. Regionalna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Szczecin − KRS 0000040362
  30. Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Wrocław − KRS 0000019359
  31. Spółdzielcza Grupa Zakupowa Samopomoc Sp. Z O.O., Przeworsk − KRS 0000322812
  32. Spółdzielczy Bank Rozwoju Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000035833
  33. Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa, Garbów − KRS 0000168502
  34. Spółdzielnia Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Lublinie, Lublin − KRS 0000137915
  35. Spółdzielnia Handlowa Samopomoc Chłopska, Skierniewice − KRS 0000085051
  36. Spółdzielnia Handlowo Usługowa W Bolesławcu, Bolesławiec − KRS 0000063571
  37. Spółdzielnia Handlowo-usługowa Rolnik W Głuchołazach, Nowy Świętów − KRS 0000048451
  38. Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa W Łowiczu, Łowicz − KRS 0000042509
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Leżajsku, Leżajsk − KRS 0000142016
  40. Spółdzielnia Rolniczo-handlowa Samopomoc Chłopska W Lublinie, Lublin − KRS 0000133858
  41. Spółdzielnia Rolniczo-handlowa W Fajsławicach, Fajsławice − KRS 0000132489
  42. Spółdzielnia Rolnik Sch W Kędzierzynie-koźlu, Kędzierzyn-koźle − KRS 0000018282
  43. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego, Chełm − KRS 0000059411
  44. Spółdzielnia Turystyczno - Szkoleniowa Sus W Kaliszu, Kalisz − KRS 0000043702
  45. Stowarzyszenie Handlowców Ziemi Opolskiej, Opole − KRS 0000235214
  46. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Bierutowskiej Europa - Przyszłość, Bierutów − KRS 0000108412
  47. Szpital Uzdrowiskowy Energetyk Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000148294
  48. Towarzystwo Budownictwa Społecznego W Olsztynku Sp. Z O.O., Olsztynek − KRS 0000118961
  49. Towarzystwo Gospodarcze Sprzedawców Polskiego Węgla, Katowice − KRS 0000410785
  50. Związek Rewizyjny Spółdzielni Beskidów i Podhala, Nowy Sącz − KRS 0000164773


Inne osoby dla Suszek (114 osób):