Kogo reprezentuje osoba

Świątek Bogdan Jacek

w KRS

Bogdan Jacek Świątek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bogdan
Drugie imię:Jacek
Nazwisko:Świątek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie), Stanin (Lubelskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowiec Grażyna Maria, Dąbrowska Marianna Zenobia, Gniadek Stanisława, Gujski Tadeusz, Jurek Bogumił Bernard, Kaliszewska Ewa, Kania Stanisława Katarzyna, Kopczyński Zygmunt, Krzewski Dariusz, Makowski Marian, Popławski Jerzy Ludwik, Przedlacka Halina Maria, Strzębska Halina, Szopa Ryszard, Tacikowska Elżbieta Danuta, Żebrowski Stanisław Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuszkiewicz Roman

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.m.p. Wieczorek Sp. Z O.O., Choszczówka Dębska − KRS 0000265865
  2. Bank Spółdzielczy W Mińsku Mazowieckim, Mińsk Mazowiecki − KRS 0000100007
  3. Europejscy Eksperci Samochodowi S.A., Warszawa − KRS 0000062642
  4. Fundacja Nova Ars Poloniae, Warszawa − KRS 0000857270
  5. Fundacja Rozwoju Innowacji Med Inn, Warszawa − KRS 0000442586
  6. Fundacja Rozwoju Powiatu Mińskiego, Mińsk Mazowiecki − KRS 0000580066
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Stanisławowie, Stanisławów − KRS 0000125908
  8. Kółko Rolnicze W Nowych Osinach, Nowe Osiny − KRS 0000368560
  9. Kółko Rolnicze W Wólce Kokosiej, Wólka Kokosia − KRS 0000197362
  10. Messa Ośrodek Hodowli Zarodowej Sp. Z O.O., Mienia − KRS 0000018964
  11. Mw Property Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000637260
  12. Mw Property Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000566133
  13. Mw Property i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000596723
  14. Ochotnicza Straż Pożarna W Dobrem, Dobre − KRS 0000109179
  15. Ochotnicza Straż Pożarna W Dzielniku, Dzielnik − KRS 0000207046
  16. Ochotnicza Straż Pożarna W Lubominie, Lubomin − KRS 0000198139
  17. Ochotnicza Straż Pożarna W Łaziskach, Łaziska − KRS 0000097613
  18. Ochotnicza Straż Pożarna W Rudzienku, Rudzienko − KRS 0000167285
  19. Ochotnicza Straż Pożarna W Stanisławowie, Stanisławów − KRS 0000193219
  20. Ochotnicza Straż Pożarna W Sufczynie, Sufczyn − KRS 0000171861
  21. Ochotnicza Straż Pożarna W Wężyczynie, Wężyczyn − KRS 0000123677
  22. Ochotnicza Straż Pożarna W Zglechowie, Zglechów − KRS 0000202612
  23. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Garwolin, Wola Rębkowska − KRS 0000052678
  24. Pk Accounting Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000960231
  25. Polski Bank Spółdzielczy W Wyszkowie, Wyszków − KRS 0000156687
  26. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Global Andrzej i Teresa Wieczorek Sp. J., Chrośla − KRS 0000081452
  27. Regionalny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Siedlcach, Siedlce − KRS 0000243085
  28. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Dobrem, Dobre − KRS 0000123709
  29. Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawa − KRS 0000159684
  30. Szopa Sp. Z O.O., Mienia − KRS 0000360910
  31. Towarzystwo Polsko-estońskie, Warszawa − KRS 0000669469

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aero Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282354
  2. Agro Inserwis Sp. Z O.O., Jadwisin − KRS 0000139031
  3. Bank Spółdzielczy W Dobrem, Dobre − KRS 0000129295
  4. Bieldrewex Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025773
  5. City Interactive Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000081056
  6. Fundacja Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych W Warszawie, Warszawa − KRS 0000551595
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kołbieli, Kołbiel − KRS 0000131608
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Mińsku Mazowieckim, Mińsk Mazowiecki − KRS 0000152045
  9. Izba Rzemieślnicza Mazowsza, Kurpi i Podlasia W Warszawie, Warszawa − KRS 0000108264
  10. Ks Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000118596
  11. Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Mińskiej, Julianów − KRS 0000622571
  12. Mega Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000182001
  13. Mińska Fundacja Galerii Noblistów Polskich, Mińsk Mazowiecki − KRS 0000260620
  14. Nord Gas Group Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000153300
  15. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Milkar, Karczew − KRS 0000116518
  16. Pl.2012+ Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000293205
  17. Polskie Stowarzyszenie Kupców Handlu Detalicznego Sklep Polski, Białystok − KRS 0000498357
  18. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Tomwar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025787
  19. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-usługowe Inserwis Sp. Z O.O., Radzików − KRS 0000079798
  20. Spółdzielczy Zakład Usług Technicznych Skropol W Siennicy, Siennica − KRS 0000057810
  21. Spółdzielnia Kółek Rolniczych, Królewiec − KRS 0000165914
  22. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Kołbieli, Kołbiel − KRS 0000167296
  23. Stowarzyszenie Taksówek Polskich Tania Obsługa Taksówek, Warszawa − KRS 0000460751