Kogo reprezentuje osoba

Świątek Danuta Barbara

w KRS

Danuta Barbara Świątek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Danuta
Drugie imię:Barbara
Nazwisko:Świątek
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1948 r., wiek 72 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Ryszard, Bartuszek Andrzej, Binkowska Izabela, Bożym Barbara Maria, Bruski Krzysztof Stanisław, Doliński Andrzej Bogdan, El-sousy Samir, Karaszewski Tomasz, Kuc Emil, Lichodziejewska Wioletta Krystyna, Majewski Jarosław Stefan, Mierzejewski Zbigniew, Mikulska Pomianowska Maria Jolanta, Piasecki Jacek, Pruś Piotr Grzegorz, Przybysz Jarosław Krzysztof, Ruba Tadeusz, Rumowski Łukasz, Rybka Urszula Hanna, Sienkiewicz Janusz, Świtalska Sylwia Zofia, Wiltos Tadeusz Szczepan, Wiśniewski Jarosław Marek, Wójcik Urbaniak Barbara, Wróbel Wojciech Jan, Wysocki Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żmudzińska Grażyna Danuta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Rozwoju Ziemi Chrzanowskiej S.A., Trzebinia − KRS 0000026597
  2. Air Construction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000551236
  3. Aliso Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000845646
  4. Bd 38 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000842058
  5. Bd 39 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000862503
  6. Beh Eltec Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000210190
  7. Bossx S.A., Warszawa − KRS 0000768499
  8. Cirius Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282875
  9. Dwór Polski Sp. Z O.O., Ustanów − KRS 0000217276
  10. Ecovis Legal Poland Pruś i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000094958
  11. Europejskie Centrum Uniwersytetów Drugiego i Trzeciego Wieku, Warszawa − KRS 0000409905
  12. Europejskie Stowarzyszenie Promocji Wiedzy, Warszawa − KRS 0000326584
  13. Fanetiba Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000729034
  14. Fm System T.karaszewski Sp. J., Ustanów − KRS 0000295372
  15. Food Machines Sp. Z O.O., Ustanów − KRS 0000037380
  16. Food Machines Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Ustanów − KRS 0000496393
  17. Food Technology Sp. Z O.O., Kozin − KRS 0000366313
  18. Fundacja Do Startu-gotowi!, Warszawa − KRS 0000393633
  19. Fundacja Domków Fińskich, Warszawa − KRS 0000490175
  20. Fundacja Kreatywne Popołudnia, Warszawa − KRS 0000543291
  21. Fundacja Learnpedia Free Internet Learning, Warszawa − KRS 0000335760
  22. Fundacja One Heart Channel, Warszawa − KRS 0000323677
  23. Ganbare Sp. Z O.O., Jabłonna − KRS 0000708182
  24. Gold Farma B. Sobieska-wąsala A. Podbielska Sp. J., Warszawa − KRS 0000798465
  25. Grappa Sp. Z O.O., Sulejówek − KRS 0000241398
  26. Grzechowiak Kotiuk Radcowie Prawni Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000703361
  27. Homegarden Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000691178
  28. Inwestycje Miejskie Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000344933
  29. Kike Safe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000665486
  30. Mibox Polska Sp. Z O.O., Ustanów − KRS 0000445486
  31. Miilux Poland Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000512422
  32. Mocart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000551232
  33. Profit Software Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000332169
  34. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O. W Siedlcach, Siedlce − KRS 0000080539
  35. Społeczny Komitet Budowy Metra, Warszawa − KRS 0000241188
  36. Spółdzielnia Mieszkaniowa Gocław-lotnisko, Warszawa − KRS 0000021152
  37. Spółdzielnia Mieszkaniowa Międzynarodowa W Warszawie, Warszawa Praga Południe − KRS 0000016111
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa Orlik-jantar, Warszawa − KRS 0000263802
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Waszyngtona, Warszawa − KRS 0000210997
  40. Stowarzyszenie Integracji Artysycznej, Warszawa − KRS 0000209170
  41. Stowarzyszenie Krzewicieli Kultury Gocław, Warszawa − KRS 0000195455
  42. Stowarzyszenie Seniorów Ziemi Radzymińskiej, Radzymin − KRS 0000535458
  43. Stowarzyszenie Spółdzielców Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości Konfederacja Warszawska, Warszawa − KRS 0000134125
  44. Terra Nullius Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484175
  45. Towarzstwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko- Gocław, Warszawa − KRS 0000025937
  46. Zitkar Tomasz Karaszewski i Wspólnicy Sp. J., Wyszków − KRS 0000030073

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acoustic Marketing Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000761203
  2. Agromilex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061123
  3. Air Construction Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000587901
  4. Arkinwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040296
  5. Atrain Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000578261
  6. Aura Real Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000547833
  7. Bell Integration Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000744226
  8. Blaklader Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000718691
  9. Blaklader Workwear Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000716830
  10. Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych, Warszawa − KRS 0000109775
  11. Cn Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335205
  12. Comgate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000336396
  13. Concare Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000429093
  14. Direct Contact Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365636
  15. Dormax Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340095
  16. Edna Enterprise 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000618197
  17. Edoman Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488922
  18. Elektrownia Rp Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000260113
  19. Elme Metall Poland Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000357753
  20. Emea Support Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000691922
  21. Eolos East Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393218
  22. Eolos North Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365245
  23. Hg International Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000833595
  24. Hydroline Poland Sp. Z O.O., Stargard − KRS 0000392750
  25. Ig Steel Sp. Z O.O., Młyny − KRS 0000428961
  26. Ild - Italian Light And Design Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000489809
  27. Lb Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483367
  28. Lighthouse Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000372453
  29. Lr Tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510175
  30. Max Dolly Sp. Z O.O., Skarżysko-kamienna − KRS 0000602715
  31. Mobility Centre Polska Rental Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297930
  32. Montex Okna Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000010217
  33. Nafra Medical Sp. Z O.O., Reda − KRS 0000329303
  34. Nordic Spear Ltd. Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000545728
  35. Olitoria S.A., Warszawa − KRS 0000001875
  36. Pankaboard Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000546367
  37. Polcop Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000455646
  38. Przedsiębiorstwo Turystyczno-handlowe Trybunalskie S.A., Piotrków Trybunalski − KRS 0000065839
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Ar - Moczydło W Warszawie, Warszawa − KRS 0000112158
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa Wilga - Iskra, Warszawa − KRS 0000263786
  41. Terra Ingenium Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000390189
  42. Ubezpieczeniowy Dom Brokerski -mak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000018795
  43. Unikie Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000539721
  44. Va - Varuste Poland Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000455176
  45. Vavel Games Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000618763
  46. Vetdirect Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000686528
  47. Wds - Warsaw Drilling Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000548856
  48. Workrent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000744388
  49. Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000156153
  50. Zilinskis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000812331