Kogo reprezentuje osoba

Świątek Jerzy

w KRS

Jerzy Świątek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jerzy
Nazwisko:Świątek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1957 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Adamek Zofia, Czupryna Aleksander, Drobniak Wiesław, Gawlik Anna, Karcz Janusz, Kijak Jan, Machaj Matylda, Matoga Anna, Mencfeldowski Robert, Mroczkowski Marcin, Mrożek Krystyna, Musiał Wiesława, Nowak Andrzej, Orawczyk Katarzyna, Papież Jolanta, Pilch Jolanta, Rerutko Zbigniew, Wojnowska Urszula, Żurowska Anna

  Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
  Bielecka Danuta Elżbieta

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
 1. Poligraficzna Spółdzielnia Inwalidów, Kraków − KRS 0000093528

Powiązane przetargi (3 szt.):
 1. usługi wykonania oprawy książek, czasopism, wykonanie teczek na czasopisma oraz pudełek na karty katalogowe wraz z odbiorem materiałów i dostawą po oprawieniu.
  Zamawiający: Uniwersytet Ekonomiczny, Kraków
  Przedmiotem zamówienia są usługi wykonania oprawy książek, czasopism, wykonanie tekturowych teczek na czasopisma oraz pudełek na karty katalogowe dla Biblioteki Głównej UEK i Biblioteki Wydziału Towaroznawstwa wraz z odbiorem materiałów i dostawą po oprawieniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr. 2 i 3 do niniejszej specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Załącznik nr. 3 po zaparafowaniu należy dołączyć do składanej oferty.
 2. Dostawa artykułów introligatorskich do przechowywania zbiorów specjalnych oraz materiałów introligatorskich dla Biblioteki Głównej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
  Zamawiający: Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Kraków
  Dostawa artykułów introligatorskich do przechowywania zbiorów specjalnych oraz materiałów introligatorskich dla Biblioteki Głównej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, według następujących pakietów, zgodnie ze szczegółowym opisem zawartym w załączniku nr 1 do specyfikacji :
  Pakiet I - dostawa artykułów introligatorskich do przechowywania zbiorów specjalnych - Rysunek nr 1;
  Pakiet II - dostawa materiałów introligatorskich;
 3. Usługa wykonania oprawy książek, czasopism i gazet oraz wykonanie teczek na czasopisma dla Biblioteki Głównej UEK i Biblioteki Wydziału Towaroznawstwa wraz z odbiorem materiałów i dostawą po oprawieniu.
  Zamawiający: Uniwersytet Ekonomiczny, Kraków
  Przedmiotem zamówienia są usługi wykonania oprawy książek, czasopism i gazet oraz wykonanie tekturowych teczek na czasopisma dla Biblioteki Głównej UEK i Biblioteki Wydziału Towaroznawstwa wraz z odbiorem materiałów i dostawą po oprawieniu, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SIWZ)