Kogo reprezentuje osoba

Świdziński Jacek Stanisław

w KRS

Jacek Stanisław Świdziński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jacek
Drugie imię:Stanisław
Nazwisko:Świdziński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1961 r., wiek 59 lat
Miejscowości:Władysławowo (Pomorskie), Łebcz (Pomorskie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budda Filip Piotr, Burczyk Ryszard, Ciskowski Zdzisław Jan, Czerwiński Roman Marian, Herrmann Tomasz Piotr, Kaczykowski Andrzej Zbigniew, Kamińska Bożena Barbara, Knitter Urszula Barbara, Kwidziński Franciszek Józef, Litzau Elżbieta, Rotuski Tadeusz Antoni, Skotzke Elżbieta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmaruk Zbigniew, Humanowska Hanna Marzena, Jeka Jan Jerzy, Narkowicz Tyberiusz Zygmunt, Pieńko Ryszard, Przyradzka Maria Henryka, Rotuski Tadeusz Antoni, Skotzke Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagocki Bogdan Józef

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Atj Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000334093
  2. Bursztynowy Hel Sp. Z O.O., Hel − KRS 0000718003
  3. Decor Party Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000832879
  4. Eko-hel Bis Sp. Z O.O., Hel − KRS 0000495025
  5. Ekohel Sp. Z O.O., Hel − KRS 0000817597
  6. Ekozuk Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000753905
  7. Europejskie Centrum Badania Prawa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000390647
  8. Itodesign Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000513114
  9. Kółko Rolnicze - Koło Gospodyń Wiejskich W Celbowie, Celbowo − KRS 0000317882
  10. Krokowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Żarnowiec − KRS 0000116392
  11. Kupieckie Stowarzyszenie Wolnego Handlu i Usług, Gdynia − KRS 0000335649
  12. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Ekowik Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000139035
  13. Naczelna Rada Zrzeszeń Handlu i Usług Organizacja Samorządu Małych i Średnich Przedsiębiorstw W Warszawie, Warszawa − KRS 0000189672
  14. Ochotnicza Straż Pożarna W Jastarni, Jastarnia − KRS 0000195039
  15. Ochotnicza Straż Pożarna W Mieroszynie, Mieroszyno − KRS 0000165974
  16. Polski Związek Fitness Wellness, Gdynia − KRS 0000222213
  17. Polsko-bułgarska Izba Przemysłowo-handlowa, Gdańsk − KRS 0000230084
  18. Radcy Prawni Majcher - Borkowska Spółka Partnerska, Gdynia − KRS 0000482779
  19. Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Krokowa Na Rzecz Rozwoju Turystyki Szelp, Dębki − KRS 0000039144
  20. Stowarzyszenie Mieszkańców Ostrowa Zdrójk, Ostrowo − KRS 0000013804
  21. Stowarzyszenie Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka, Władysławowo − KRS 0000340618
  22. Stowarzyszenie Ratowania Dziedzictwa Rybołówstwa Morskiego Bałtyku, Władysławowo − KRS 0000242364
  23. Stowarzyszenie Ruch Obrony Półwyspu i Obszaru Zatoki Puckiej, Kuźnica − KRS 0000505995
  24. Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby Północne Lokalna Organizacja Turystyczna, Puck − KRS 0000008727
  25. Wejherowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000163521
  26. Zakład Usług Komunalnych W Wejherowie Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000444147
  27. Zarząd Portu Morskiego Hel Koga Sp. Z O.O., Hel − KRS 0000283705
  28. Zarząd Portu Morskiego Władysławowo Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000388536

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abruko Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000092245
  2. Agencja Promocji S.A., Władysławowo − KRS 0000044405
  3. Antrapat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000570704
  4. Baltic Invest Center Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000307704
  5. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  6. Biuro Powiernictwa Inwestycyjnego Dla Budownictwa Powszechnego i Proekologicznego In-eko Sp. J. Ryszard Pieńko And Andrzej Gregorowicz, Puck − KRS 0000074670
  7. Denim International Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000577522
  8. Ekol-group Sp. Z O.O., Murowaniec − KRS 0000509259
  9. Expom S.A., Kurzętnik − KRS 0000080483
  10. Fundacja Magis, Gdynia − KRS 0000231822
  11. Gdański Terminal Kontenerowy S.A., Gdańsk − KRS 0000108214
  12. Gniewińskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Kostkowo − KRS 0000250436
  13. Kaszubskie Centrum Europejskich Spotkań Sp. Z O.O., Krokowa − KRS 0000121738
  14. Kris-mat Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000399734
  15. Modern Fat Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000468093
  16. Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy, Gdynia − KRS 0000131987
  17. Ok-ko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000150381
  18. Pkp Polskie Linie Kolejowe S.A., Warszawa − KRS 0000037568
  19. Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000537026
  20. Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Warszawa − KRS 0000145607
  21. Polmedica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000216744
  22. Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-torowe Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000039372
  23. Prefabet-reda S.A., Reda − KRS 0000036881
  24. Przedsiębiorstwo Budowlane Pomorze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000422097
  25. Przedsiębiorstwo Cbk S.A., Mikołów − KRS 0000085717
  26. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komex Sp. Z O.O., Jastarnia − KRS 0000129340
  27. Pucka Gospodarka Komunalna Sp. Z O.O., Puck − KRS 0000181647
  28. Securita Ochrona Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000232163
  29. Sks Bałtyk Gdynia Sportowa S.A., Gdynia − KRS 0000314383
  30. Solan S.A., Głowno − KRS 0000001138
  31. Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Cypriana Kamila Norwida W Gdyni, Gdynia − KRS 0000168216
  32. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa We Władysławowie, Władysławowo − KRS 0000125724
  33. Spółdzielnia Pracy Stoczniowiec W Gdyni, Gdynia − KRS 0000324812
  34. Star Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000490226
  35. Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców, Warszawa − KRS 0000140272
  36. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia, Gdynia − KRS 0000069415
  37. Szkuner Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000289941
  38. Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Dana Sp. Z O.O., Łebcz − KRS 0000068137

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Dostawa wody i odprowadzanie ścieków z Ośrodka Wczasowego w Jastrzębiej Górze ul.Słowackiego 7
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku, Gdańsk
    Dostawa wody i odprowadzanie ścieków z Ośrodka Wczasowego w Jastrzębiej Górze ul.Słowackiego 7
  2. Świadczenie usług eksploatacyjnych urządzeń kanalizacyjnych służących do zbiorowego odprowadzanai ścieków z Terenu Gminy Puck w miejscowosciach: Swarzewo, Gnieżdżewo,Żelistrzewo, Smolno,Mrzezino, Błądzikowo, Rzucewo, Osłonino, Strzelno, Łebcz, i Celbowo.
    Zamawiający: Urząd Gminy Puck, Puck
    Świadczenie usług eksploatacyjnych urządzeń kanalizacyjnych służących do zbiorowego odprowadzanai ścieków z Terenu Gminy Puck w miejscowosciach: Swarzewo, Gnieżdżewo,Żelistrzewo, Smolno,Mrzezino, Błądzikowo, Rzucewo, Osłonino, Strzelno, Łebcz, i Celbowo.
  3. Eksploatacja urządzeń kanalizacyjnych służących do zbiorowego odprowadzania scieków w miejscowosciach położonych na terenie Gminy Puck.
    Zamawiający: Urząd Gminy Puck, Puck
    Eksploatacja urządzeń kanalizacyjnych służących do zbiorowego odprowadzania scieków w miejscowosciach położonych na terenie Gminy Puck.
  4. Dostawa wody i odprowadzanie ścieków
    Zamawiający: Morski Oddział Straży Granicznej, Gdańsk
    Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla Placówki Straży Granicznej we Władysławowie ul. Morska 1 i Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego w Karwii ul. Wojska Polskiego 50

Inne osoby dla Świdziński (35 osób):