Kogo reprezentuje osoba

Syller Tomasz

w KRS

Tomasz Syller

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Nazwisko:Syller
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1966 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Piotrków Trybunalski (Łódzkie), Poznań (Wielkopolskie), Rzeszów (Podkarpackie), Łomianki (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowak Krzysztof, Piątek Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budny Wojciech, Czarny Leszek Maciej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bać Leszek Andrzej, Duszyński Leszek, Mirocha Waldemar Maciej, Paczóski Zbigniew, Podeszwik Mirosław, Rysiukiewicz Tadeusz Stanisław, Stoiński Maciej Piotr, Szmyt Piotr, Woś Piotr Janusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bać Leszek Andrzej, Braune Piotr, Bystroń Wojciech, Duda Dariusz, Figiel Andrzej, Grabowska Katarzyna, Paździor Robert, Rudnicki Jarosław, Sienkiewicz Teresa, Zagól Iwona

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dragojew Światosław, Goźliński Andrzej, Helderop Jan, Małochwiej Krzysztof Kazimierz, Miedziński Jerzy, Mrozek Paweł, Nikończyk Janusz, Siemiński Robert, Skrzypczak Alicja

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jabłońska Krystyna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kucharska Barbara Antonina
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grzegorzewska Sylwia Anna, Grzegorzewska Urszula Maria, Grzegorzewski Andrzej Rafał, Grzegorzewski Jacek Wacław, Jeziorowska Joanna Katarzyna, Kowalska Anna Izabella, Kubicka Jolanta Eugenia, Kuźma Andrzej Stanisław, Leszczyński Grzegorz, Olechowski Jacek Maria, Opowicz Marek Waldemar, Rola Podczaska Henryka, Siuda Aleksander Sławomir, Szkurłat Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimowski Przemysław Jacek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grzegorzewska Sylwia Anna, Grzegorzewski Andrzej Rafał, Guziejewski Paweł, Jeziorowska Joanna, Krasnoszczek Aleksander Mironowicz, Kubicka Jolanta Eugenia, Kuźma Andrzej Stanisław, Misiak Tomasz Piotr, Opowicz Marek Waldemar, Oratowska Wanda, Siuda Aleksander Sławomir, Żabińska Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żabiński Janusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grzegorzewski Andrzej, Grzymała Adam Marek, Grzymała Barbara, Kubicka Jolanta, Sęk Ryszard, Siuda Aleksander, Stąpor Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarzębowska Małgorzata
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dragojew Światosław, Figiel Andrzej Dariusz, Goźliński Andrzej Dominik, Maksymiuk Mirosław, Miedziński Jerzy Dionizy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Miedzińska Ewa Iwona
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bać Leszek Andrzej, Braune Piotr, Broach Davis, Bystroń Wojciech, Dodge Gary, Doub Robb, Duda Dariusz, Figiel Andrzej Dariusz, Grabowska Katarzyna, Kalaman Piotr, Kasper Daniel Byron, Kat Jan, Keller Tom, Maksymiuk Anna, Marciniak Barbara, Paździor Robert, Pleskacz Cezary, Szywała Jan, Zagól Iwona
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Braune Piotr, Grabowska Katarzyna, Grzelka Julian, Koska Maciej Piotr, Sienkiewicz Teresa, Zagól Iwona

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wawrzyniak Teresa Małgorzata
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Figat Małgorzata, Gessler Aleksandra Lara, Gessler Magdalena Daria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mieszkowski Piotr
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bać Leszek Andrzej, Braune Piotr, Chełchowski Adam, Dodge Gary James, Duda Dariusz, Figiel Andrzej Dariusz, Grabowska Katarzyna, Gubała Robert, Kimak Sylwia Krystyna, Król Józef, Leśniak Marek, Maksymiuk Mirosław, Mejzińska Grażyna, Paździor Robert, Sienkiewicz Teresa, Zagól Iwona

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stocker Bolesław Sylwester
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budny Wojciech, Czarny Leszek Maciej, Figat Małgorzata, Kreczmer Krzysztof Ryszard, Kreczmer Małgorzata
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bystroń Wojciech
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budny Wojciech, Czarny Leszek Maciej, Kreczmer Krzysztof Ryszard, Polański Lech Sławomir
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lesińska Maria Marcjanna, Lesiński Maciej Mateusz, Wiśniewska Monika Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lesiński Wojciech Krzysztof
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Figat Małgorzata, Gessler Aleksandra Lara, Gessler Magdalena Daria
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bać Leszek Andrzej, Braune Piotr, Bystroń Wojciech, Duda Dariusz, Figiel Andrzej, Grabowska Katarzyna, Paździor Robert, Rudnicki Jarosław, Sienkiewicz Teresa, Zagól Iwona

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A C Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000159976
  2. Abrava Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000361991
  3. Abrava Sp. Z O.O. Co. Pgi 2 Spółka Komandytowa, Świecie − KRS 0000366060
  4. Abrava Sp. Z O.O. Dobry Start Spółka Komandytowa, Świecie − KRS 0000507776
  5. Abrava Sp. Z O.O. Pgi Holding Spółka Komandytowa, Świecie − KRS 0000435294
  6. Ad Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000128646
  7. Aeroklub Lubelski W Radawcu, Radawiec Duży − KRS 0000038990
  8. Agromis Sp. Z O.O., Boguchwała − KRS 0000041816
  9. Apart Brand Property Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Radom − KRS 0000444487
  10. Apart Natural Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000428461
  11. Apartamenty Jagiellońskie Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000399550
  12. Apartamenty Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248949
  13. Auto-sim S.A., Warszawa − KRS 0000352669
  14. Bać-pol S.A., Rzeszów − KRS 0000294628
  15. Betler Sp. Z O.O., Lipie − KRS 0000387843
  16. Biogened S.A., Łódź − KRS 0000273505
  17. Bioniq. Institute Of Skin Care Technology Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000343140
  18. Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych S.A., Chorzów − KRS 0000066832
  19. Bobini Brand Property Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Radom − KRS 0000447212
  20. Bobini Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000430404
  21. Bos Investments Laskowski Piotr i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000381159
  22. Bos-pol S.A., Białystok − KRS 0000503241
  23. Bp Inwest Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000539094
  24. Bresse Pol Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000018830
  25. Bresse Pol-invest Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000403299
  26. Budostal - 5 S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000130378
  27. Business Pharm Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000506193
  28. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  29. Carion Polska S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000102472
  30. Centrum Budownictwa Gaja-chemia Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000105900
  31. Centrum Innowacyjnych Technologii S.A., Warszawa − KRS 0000393820
  32. Chata Polska S.A., Poznań − KRS 0000039846
  33. Ci Games S.A., Warszawa − KRS 0000282076
  34. Coffee Polska S.A., − KRS 0000394808
  35. Coffee Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389356
  36. Coloris Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000044074
  37. Convenio Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000354654
  38. December Plus Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000533496
  39. December Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000541005
  40. Displaylink (poland) Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000310856
  41. Dj Farmacja Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000255574
  42. Dom Inwestycyjny Guziejewski i Albrecht Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000196092
  43. Dynamic Invest Polska Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000182605
  44. Dyskam - Ekotrade Security Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000517284
  45. Dyskam-ekotrade Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000161329
  46. Efund S.A., Warszawa − KRS 0000420748
  47. Efund Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000384165
  48. Electus S.A., Lubin − KRS 0000156248
  49. Energia Południe Sp. Z O.O., Niechobrz − KRS 0000443666
  50. Fabryka Maszyn Ożarów S.A., Sobów − KRS 0000375894

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 11 Listopada 60-62 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171952
  2. 4fun Media S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  3. A-z Finanse S.A. Układowej, Wrocław − KRS 0000290015
  4. A-z Finanse Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221758
  5. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  6. Aeroklub Polski, Warszawa − KRS 0000122672
  7. Agrovita Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000180528
  8. Ahg Property Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000433975
  9. Airconsys Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000300165
  10. Aliplast Extrusion Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000389269
  11. Aliplast Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000119312
  12. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  13. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  14. Amax Sp. Z O.O. Grupa Kapitałowa Bać-pol, Piotrków Trybunalski − KRS 0000124794
  15. Amber Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000233547
  16. An-car Sp. Z O.O., Krosno − KRS 0000147395
  17. Ann Cosmetics Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000128571
  18. Ar-trade Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000008419
  19. Ardie Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000364494
  20. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  21. Asg Pharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025956
  22. Attis Broker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154334
  23. Avista Media Sp. Z O.O., Ślęza − KRS 0000235431
  24. Axa Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000110776
  25. Az - Complex Andrzej Goźliński, Sławomir Zychowicz Sp. J., Warszawa − KRS 0000093138
  26. Az-complex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000196363
  27. Bać-pol L.bać i Wspólnicy Sp. J., Rzeszów − KRS 0000093892
  28. Bać-pol Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000008547
  29. Bank Spółdzielczy W Niechobrzu, Niechobrz − KRS 0000124127
  30. Bank Wschodni S.A., Białystok − KRS 0000079591
  31. Barlickiego 5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156503
  32. Bbf Management S.A., Warszawa − KRS 0000111646
  33. Bemar Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000146834
  34. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  35. Bittner Polska Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000193392
  36. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  37. Bookszpan Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469077
  38. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  39. Bos S.A., Białystok − KRS 0000020518
  40. Bos Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000436931
  41. Bp System Spółka Zograniczoną Odpowiedzialnością, Wysoka Głogowska − KRS 0000113708
  42. Bumech S.A., Katowice − KRS 0000291379
  43. Calatrava Capital S.A., Warszawa − KRS 0000017521
  44. Capital High Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000383328
  45. Centrum Dystrybucja Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000307393
  46. Centrum Inwestycyjne Max Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171576
  47. Ceramika Nowa Gala S.A., Końskie − KRS 0000011723
  48. Cht Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000158939
  49. Cube. Corporate Release S.A., Warszawa − KRS 0000287632
  50. Dako Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000154034

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa artykułów żywnościowych do Zakładu Poprawczego w Studzieńcu w 2011 roku.
    Zamawiający: Zakład Poprawczy w Studzieńcu, Puszcza Mariańska
    Dostawy żywności w 2011 roku podzielone na poszczególne zadania: Zadanie nr I Wyroby mięsno-wędliniarskie, Zadanie nr II Ryba, Zadanie nr III Mięso Wołowe, Zadanie nr IV PIeczywo, Zadanie nr V Produkty Nabiałowe, Zadanie nr VI Warzywa i owoce świeże, owoce przetworzone, przetwory warzywne, Zadanie nr VII wyroby drobiarskie, Zadanie nr VIII Art. spożywcze długoterminowe, Zadanie nr IX Mięso wieprzowe, Zadanie nr X Jaja.

Inne osoby dla Syller (2 osoby):