Kogo reprezentuje osoba

Szaj Robert

w KRS

Robert Szaj

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Robert
Nazwisko:Szaj
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1974 r., wiek 42 lata
Miejscowości:Balice (Małopolskie), Gdańsk (Pomorskie), Raciążek (Kujawsko-pomorskie), Truszczyny (Warmińsko-mazurskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bakierzyński Arkadiusz, Balcerowski Henryk, Bełbot Michał, Błażyński Paweł Mirosław, Darabasz Jadwiga Czesław, Dyczewska Anna, Garbol Jacek, Jurek Stanisław, Karwacki Daniel, Komorowski Jerzy, Konieczny Marek Roman, Kulesa Marek, Litwin Piotr, Marat Arkadiusz, Michalski Edmund, Rożek Leszek, Rybicka Joanna, Stróżyk Michał, Szczesiak Maria, Szyszko Roman, Wawryn Michał, Włodarczyk Kamila, Zalewski Michał, Łokucijewska Halina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwara Piotr Roman
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojanowska Ewa, Brauner Sylwia, Hawryluk Andrzej, Kaczmarzyk Michał, Karnowski Jacek Krzysztof, Kloskowski Tomasz Adam, Kunowski Łukasz, Skonieczny Adam, Zarębski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żulewski Robert Heronim
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bilmin Krzysztof, Błażyński Paweł Mirosław, Cicholski Witold, Duzinkiewicz Bartosz, Garbol Jacek, Gołębiewski Grzegorz Wojciech, Hyrzyński Rafał Stanisław, Lemański Marcin Daniel, Milewski Jerzy Andrzej, Moczydłowski Andrzej, Pionkowski Roman, Prądzyńska Karina Dorota, Sieńczewski Dariusz, Szczutowski Jacek, Szyszko Roman, Trzeciak Anna, Wróblewski Jan, Łapiński Bartosz, Łęgowska Beata Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Topolnicki Wojciech

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pedrycz Jarosław Jacek, Pedrycz Roman Piotr, Szymczak Jerzy Stanisław, Wcześniak Małgorzata, Wierciński Marek Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zamoyski Zbigniew Tadeusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarzyk Michał, Kardasiński Janusz Henryk, Matuszewska Aleksandra, Musiał Wiesław, Pamuła Jan, Strutyński Łukasz Andrzej, Szymanik Tomasz Jakub, Wójcik Adam, Zdebski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatacz Paweł
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Paweł Bogdan, Canowiecki Zbigniew Jerzy, Cora Stanisław Wincenty, Hałas Jan, Hejnar Jerzy, Jaworski Jerzy Mieczysław, Kapuściński Krzysztof Waldemar, Klimczyk Ryszard Hubert, Kowalczyk Krystyna Maria, Kręczkowski Feliks, Kukuryk Piotr Wojciech, Mazurkiewicz Bolesław Kazimierz, Osipów Andrzej Leon, Patelczyk Małgorzata Elżbieta, Radomski Janusz Adam, Skelnik Julian Franciszek, Świtek Marian Leszek, Wocial Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Dariusz Janusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Behnke Michał Tytus, Bohdziewicz Witold, Brzozowski Jerzy, Cora Stanisław Wincenty, Dec Marek, Garbol Jacek, Linkiewicz Mariola Ewa, Litwin Piotr, Malinowski Andrzej Tadeusz, Nowak Janusz Dariusz, Piśkiewicz Łukasz, Romaszko Tadeusz, Rożek Leszek Krzysztof, Rzanna Lucyna Ewa, Siurnicki Edward Janusz, Szafirowicz Grzegorz, Szczutowski Jacek, Wachowicz Jarosław, Łokucijewska Halina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żochowski Krzysztof
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaliński Bogdan Kazimierz, Król Katarzyna, Wawer Jadwiga Henryka, Wicki Mirosław Leszek, Zamojska Emilia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walczak Jolanta Joanna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drozdowski Grzegorz Piotr, Koniecko Andrzej, Kordan Władysław, Ratyński Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żemajtys Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 11cards Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000320119
  2. 3pcd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000028798
  3. Acs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312312
  4. Aegir 4 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406533
  5. Agroplus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172250
  6. Atom Trefl Sopot S.A., Sopot − KRS 0000298251
  7. Atp Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000064459
  8. Beauty Care Poland Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000375057
  9. Blirt S.A., Gdańsk − KRS 0000365053
  10. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  11. Chopin Airport Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047774
  12. Cliffsidebrokers S.A., Kraków − KRS 0000548390
  13. Diana-pzł Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000201963
  14. Dom Maklerski Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000065126
  15. Ec Eko Sp. Z O.O., Bielsk Podlaski − KRS 0000399377
  16. Efmed Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000071568
  17. Ekologiczne Materiały Grzewcze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000220125
  18. Eksploatator Sp. Z O.O., Rotmanka − KRS 0000228872
  19. Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000127954
  20. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  21. Energa Bio Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000110950
  22. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  23. Energa Invest S.A., Gdańsk − KRS 0000047874
  24. Energa Wytwarzanie S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  25. Ensa Pgk3 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000538927
  26. Ensa Pgk8 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000539818
  27. Epw Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000064717
  28. Eye Id Technolgies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000506852
  29. Fota S.A. Układowej, Gdynia − KRS 0000047702
  30. Fundacja Centrum Solidarności, Gdańsk − KRS 0000082079
  31. Fundacja Dla Dzieci Vivadental, Gdańsk − KRS 0000529148
  32. Fundacja Dla Serca W Krakowie, Kraków − KRS 0000058972
  33. Fundacja Gdańsk Global, Gdańsk − KRS 0000421910
  34. Fundacja Gdańska, Gdańsk − KRS 0000052463
  35. Fundacja Instytutu Zootechniki - Państwowego Instytutu Badawczego Patronus Animalium, Kraków − KRS 0000376820
  36. Fundacja Kultopia, Gdańsk − KRS 0000389444
  37. Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, Giżycko − KRS 0000042009
  38. Fundacja Pomorska, Gdańsk − KRS 0000161337
  39. Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk − KRS 0000045713
  40. Fundacja Terytoria Książki, Gdańsk − KRS 0000425693
  41. Fundacja Tewes Na Rzecz Rozwoju Sportu i Kultury Fizycznej Na Warmii i Mazurach, Olsztyn − KRS 0000434465
  42. Fundacja Theatrum Gedanense, Gdańsk − KRS 0000043177
  43. Fundacja Unia Metropolii Polskich, Warszawa − KRS 0000129432
  44. Fundacja Uniwersytetu Rolniczego Im.hugona Kołłątaja W Krakowie, Kraków − KRS 0000264847
  45. Fundacja Zachować Dar Pomorza, Gdynia − KRS 0000231800
  46. Gdański Klub Biznesu, Gdańsk − KRS 0000139723
  47. Gdański Obszar Metropolitalny, Gdańsk − KRS 0000398498
  48. Gdańskie Inwestycje Komunalne Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000315357
  49. Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000035784
  50. Gniewińskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Kostkowo − KRS 0000250436

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abruko Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000092245
  2. Aegir 1 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406753
  3. Aegir 2 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406704
  4. Aegir 3 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406512
  5. Aegir 5 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406530
  6. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  7. Ars Politica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000102225
  8. Azo Digital Distribution Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000363952
  9. B Z Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000242933
  10. Bałtyckie Centrum Innowacji Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000294794
  11. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  12. Biuro Interesów Kupieckich Roe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000131653
  13. Biuro Ubezpieczeń Akwizycja Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000061797
  14. Black Dot Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000450300
  15. Blirt Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000295935
  16. Bmt Metal Tech Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Straszyn − KRS 0000233341
  17. Book Media Sp. Z O.O., Ostaszewo − KRS 0000325018
  18. Bora Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286990
  19. Bpi Bank Polskich Inwestycji S.A., Warszawa − KRS 0000237641
  20. Bud-trans Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000013566
  21. Bydgoski Park Przemysłowo-technologiczny Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000237714
  22. C.hartwig Transport Service Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000128622
  23. Centrostal Bud Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000063115
  24. Centrum Konsultingu Menedżerskiego Gordion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276574
  25. Cenzin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026372
  26. Ci Games S.A., Warszawa − KRS 0000282076
  27. Clickchart Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000325020
  28. Cognor Lublin S.A., Lublin − KRS 0000113311
  29. Cognor S.A., Poraj − KRS 0000071799
  30. Contails Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000313404
  31. Dagen Sp. Z O.O., Stalewo − KRS 0000251389
  32. E-mail Services Sp. Z O.O., Szymankowo − KRS 0000324916
  33. Ebroker Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000015025
  34. Eco Malbork Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000088168
  35. Edf Toruń S.A., Toruń − KRS 0000021671
  36. Eko - Projekt Sp. Z O.O., Jazowa − KRS 0000414094
  37. Eko Dolina Sp. Z O.O., Łężyce − KRS 0000030282
  38. Elbląski Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000215122
  39. Elektra - Europe S.A., Łódź − KRS 0000416443
  40. Elektrownia Ccgt Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000449171
  41. Elektrownia Ccgt Grudziądz Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000447649
  42. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  43. Enea Wytwarzanie S.A., Świerże Górne − KRS 0000060541
  44. Energa - Nieruchomości S.A., Płock − KRS 0000078397
  45. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  46. Energa Ciepło Kaliskie Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000407520
  47. Energa Ciepło Ostrołęka Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000058898
  48. Energa Elektrociepłownia Kalisz S.A., Kalisz − KRS 0000059080
  49. Energa Elektrownie W Koszalinie Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000129864
  50. Energa Kogeneracja Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000207049


Inne osoby dla Szaj (37 osób):