Kogo reprezentuje osoba

Szefler Kazimierz Henryk

w KRS

Kazimierz Henryk Szefler

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Kazimierz
Drugie imię:Henryk
Nazwisko:Szefler
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aftanas Barbara, Boniecka Helena, Buchholz Władysław, Curzytek Jan Franciszek, Dębicka Olga Wioletta, Dembska Grażyna Danuta, Dowgiałło Andrzej, Dubrawski Rajmund, Gajewski Leonard Stanisław, Gruszczyński Bogdan, Grzybowski Marek, Hac Benedykt Jerzy, Hupka Jan, Jagniszczak Igor, Jednorał Tadeusz, Jesipowicz Ewa Maria, Kalinowski Marcin Paweł, Kędziora Grażyna Krystyna, Konorski Jerzy, Krężel Adam Szczepan, Królikowski Andrzej, Kruk Dowgiałło Lidia, Krzyżanowski Maciej Tadeusz, Kuszewski Witold, Leśniewski Jerzy, Marcinkowski Tomasz Stefan, Massel Stanisław Ryszard, Mazurkiewicz Bolesław, Mierzwińska Krystyna, Misztal Konrad Józef, Osowiecki Andrzej Janusz, Ossowski Krzysztof Miłosław, Rudowski Stanisław, Staśkiewicz Antoni Władysław, Subotowicz Wiesław, Szaniawska Anna, Szwankowski Stanisław Adam, Słomianko Wasilewska Małgorzata, Słomska Janina Maria, Topolnicki Michał, Wilejkis Krzysztof Józef, Woźniak Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zegarowski Łukasz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aftanas Barbara, Boniecka Helena, Buchholz Władysław, Curzytek Jan Franciszek, Dębicka Olga Wioletta, Dembska Grażyna Danuta, Dowgiałło Andrzej, Dubrawski Rajmund, Gajewski Leonard Stanisław, Gruszczyński Bogdan, Grzybowski Marek, Hac Benedykt Jerzy, Hupka Jan, Jagniszczak Igor, Jednorał Tadeusz, Jesipowicz Ewa Maria, Kalinowski Marcin Paweł, Kędziora Grażyna Krystyna, Konorski Jerzy, Krężel Adam Szczepan, Królikowski Andrzej, Kruk Dowgiałło Lidia, Krzyżanowski Maciej Tadeusz, Kuszewski Witold, Leśniewski Jerzy, Marcinkowski Tomasz Stefan, Massel Stanisław Ryszard, Mazurkiewicz Bolesław, Mierzwińska Krystyna, Misztal Konrad Józef, Osowiecki Andrzej Janusz, Ossowski Krzysztof Miłosław, Rudowski Stanisław, Staśkiewicz Antoni Władysław, Subotowicz Wiesław, Szaniawska Anna, Szwankowski Stanisław Adam, Słomianko Wasilewska Małgorzata, Słomska Janina Maria, Topolnicki Michał, Wilejkis Krzysztof Józef, Woźniak Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zegarowski Łukasz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmaruk Zbigniew, Daniluk Mirosław Jan, Dowgiałło Andrzej Marek, Fey Dariusz Piotr, Formicki Krzysztof, Hałubek Grzegorz, Horbowy Jan Mikołaj, Klusek Zygmunt, Kornijów Ryszard Jerzy, Krężel Adam, Linkowski Tomasz Bernard, Margoński Piotr, Podolska Magdalena Maria, Polak Juszczak Lucyna, Psuty Iwona Grażyna, Safader Jerzy, Sapota Mariusz Remigiusz, Szaniawska Anna, Szlinder Richert Joanna Stanisława, Szomborg Grzegorz, Tórz Agnieszka Tamara, Urban Malinga Barbara, Warzocha Jan, Wąs Barcz Anna Wiesława, Waszak Ilona Gabriela, Wawrzyniak Wawrzyniec Antoni, Węsławski Jan Marcin, Wojnar Kamil, Woźniczka Adam Hubert, Wołos Arkadiusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieziula Jolanta Barbara

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aurora Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000564557
  2. Beckmann Volmer Technology Sp. Z O.O., Żukowo − KRS 0000071825
  3. Denega-necel Sp. J., Władysławowo − KRS 0000282712
  4. Fundacja - Pomorski Instytut Akwakultury i Limnologii, Stargard − KRS 0000505059
  5. Fundacja Odnaleźć Orła, Gdynia − KRS 0000592794
  6. Fundacja Pomocy Dzikim Zwierzętom Fpdz Przystań, Gdańsk − KRS 0000544937
  7. Fundacja Rozwoju Akwarium Gdyńskiego, Gdynia − KRS 0000443075
  8. Fundacja Wspierania Działalności Naukowej W Zakresie Hodowli i Użytkowania Gryki Imienia Profesora Marka Ruszkowskiego, Puławy − KRS 0000118707
  9. Fundacja Zachować Dar Pomorza, Gdynia − KRS 0000231800
  10. Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów, Gdańsk − KRS 0000047865
  11. Grupa Badawcza Ptaków Wodnych Kuling, Gdańsk − KRS 0000124929
  12. Instytut Morski W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000026943
  13. Instytut Nowych Syntez Chemicznych, Puławy − KRS 0000113728
  14. Instytut Rybactwa Śródlądowego Im. Stanisława Sakowicza, Olsztyn − KRS 0000095026
  15. Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich, Poznań − KRS 0000321899
  16. Isw Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000416598
  17. K2 Solutions, Gdańsk − KRS 0000717854
  18. Krajowe Stowarzyszenie Instytut Badań Nad Bezpieczeństwem (ibnb), Gdynia − KRS 0000310714
  19. Liga Morska i Rzeczna, Gdańsk − KRS 0000117542
  20. Morski Instytut Rybacki - Państwowy Instytut Badawczy, Gdynia − KRS 0000131987
  21. Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000047173
  22. Partnerstwo Dla Odry, Wrocław − KRS 0000059614
  23. Polska Kompania Krabowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000695590
  24. Polski Klaster Morski, Gdynia − KRS 0000340133
  25. Polski Komitet Globalnego Partnerstwa Dla Wody, Warszawa − KRS 0000091393
  26. Polskie Stowarzyszenie Przetwórców Ryb, Koszalin − KRS 0000204370
  27. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000092579
  28. Polskie Towarzystwo Medycyny i Techniki Hiperbarycznej, Gdynia − KRS 0000066650
  29. Polskie Towarzystwo Nautologiczne, Gdynia − KRS 0000011714
  30. Polskie Towarzystwo Nawozowe Ptn-ciec, Puławy − KRS 0000030419
  31. Pomorskie Towarzystwo Historyczne, Szczecin − KRS 0000235936
  32. Seabed Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000195628
  33. Sopockie Towarzystwo Naukowe, Sopot − KRS 0000289483
  34. Stanpol Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000200401
  35. Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000030663
  36. Stowarzyszenie Kapitanów Żeglugi Wielkiej, Gdynia − KRS 0000089384
  37. Stowarzyszenie Miłośników Kotów Cat Club Baltic, Gdańsk − KRS 0000244312
  38. Stowarzyszenie Morena, Gdańsk − KRS 0000100513
  39. Stowarzyszenie Nadwieprzańskie Horyzonty, Jawidz − KRS 0000290858
  40. Stowarzyszenie Nasz Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000039979
  41. Stowarzyszenie Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka, Władysławowo − KRS 0000340618
  42. Stowarzyszenie Ruch Obrony Półwyspu i Obszaru Zatoki Puckiej, Kuźnica − KRS 0000505995
  43. Stowarzyszenie Rzymskie, Franciszkańskie Z Rodos i Malty, Gdańsk − KRS 0000377950
  44. Stowarzyszenie Żywność Dla Przyszłości, Wrocław − KRS 0000524347
  45. Środkowo-pomorskie Towarzystwo Naukowe Ochrony Środowiska, Koszalin − KRS 0000278142
  46. Techtransbalt Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000517310
  47. Towarzystwo Przyjaciół Statku-muzeum Sołdek, Gdańsk − KRS 0000243760
  48. Zakład Utylizacyjny Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000052057
  49. Związek Rybaków Polskich, Ustka/osiedle Przewłoka − KRS 0000230069

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Gdyni Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000343845
  2. Arctic Navigation Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000162327
  3. Arctic Navigations Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234303
  4. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  5. Centrum Edukacji Menadżerskiej Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000147625
  6. Chiton Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000217657
  7. Eko-consulting Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000031975
  8. Elewarr-Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000102377
  9. Else Technical And Research Service Co.ltd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000065416
  10. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  11. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  12. Enspirion Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000372150
  13. Envia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000131144
  14. Fishlink Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000034141
  15. Fundacja Bezpieczeństwa Żeglugi i Ochrony Środowiska, Iława − KRS 0000309175
  16. Fundacja Generał Elżbiety Zawackiej. Archiwum i Muzeum Pomorskie Armii Krajowej Oraz Wojskowej Służby Polek., Toruń − KRS 0000041692
  17. Fundacja Ratownictwo Polskie, Warszawa − KRS 0000254074
  18. Graal S.A., Wejherowo − KRS 0000205630
  19. Grupa Rybacka Centrum Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000245654
  20. Imogeor Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000217153
  21. Keller - Polska Sp. Z O.O., Ożarów Mazowiecki − KRS 0000061294
  22. Krajowa Izba Producentów Ryb, Ustka − KRS 0000133150
  23. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  24. Lokalne Centrum Sprzedaży Ryb-aukcja Rybna Ustka Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000176133
  25. Lubelski Rynek Hurtowy S.A., Elizówka − KRS 0000047934
  26. Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. Z O.O., Krasne − KRS 0000055707
  27. Mewo S.A., Straszyn − KRS 0000625922
  28. Miejski Zakład Oczyszczania W Pruszkowie Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000099405
  29. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Ekowik Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000139035
  30. Nowa Olszynka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000505571
  31. Ośrodek Badawczo-rozwojowy Przemysłu Płyt Drewnopochodnych, Czarna Woda − KRS 0000212458
  32. Pbs Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000189170
  33. Polgravel Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000028297
  34. Polskie Towarzystwo Chemiczne, Warszawa − KRS 0000102287
  35. Polskie Towarzystwo Technologów Żywności, Warszawa − KRS 0000030577
  36. Pomorska Organizacja Producentów - Arka Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000488827
  37. Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000123054
  38. Północnoatlantycka Organizacja Producentów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180836
  39. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego W Tczewie Sp.z.o.o., Tczew − KRS 0000081968
  40. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komex Sp. Z O.O., Jastarnia − KRS 0000129340
  41. Przetwórstwo Rybne Łosoś Sp. Z O.O., Włynkówko − KRS 0000151028
  42. Remontowa Marine Design Amp; Consulting Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000075719
  43. Sklejka - Pisz Paged S.A., Pisz − KRS 0000059338
  44. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa Wesoła, Mysłowice − KRS 0000018150
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa Bałtyk, Ustka − KRS 0000015105
  46. Stowarzyszenie Rozwoju Rybołówstwa, Gdynia − KRS 0000069454
  47. Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A., Szczecin − KRS 0000055950
  48. Szkuner Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000289941
  49. Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000040398
  50. Zrzeszenie Rybaków Morskich - Organizacja Producentów, Władysławowo − KRS 0000058839


Inne osoby dla Szefler (49 osób):