Kogo reprezentuje osoba

Szewczuk Krzysztof Andrzej

w KRS

Krzysztof Andrzej Szewczuk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Szewczuk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Kopce (Mazowieckie), Skierniewice (Łódzkie), Szańków (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biegańska Grażyna, Frąk Roman, Gnus Ryszard, Hajduk Wojciech, Izdebski Józef, Jabłoński Włodzimierz, Jachimowicz Mirosław, Kania Karol, Mozga Wiesław, Nawrocki Rafał Piotr, Omen Adam, Oziemski Jerzy, Piasek Jakub, Rabiańska Luiza, Sadowski Markus, Skipor Rybacki Bartosz Jan, Spychał Maciej, Spychał Mariusz, Spyra Szymon, Stec Maciej, Stefański Marian Tadeusz, Sztandera Urszula, Szudyga Krystian Paweł, Walczak Jacek, Wojcieszuk Artur, Wychowałek Dariusz, Łabuś Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Marczak Andrzej, Marczak Zbigniew Grzegorz, Pawluk Ryszard Czesław, Pieńkowska Lidia, Pogonowski Karol, Pogonowski Marian Hieronim, Pogonowski Tomasz, Przech Waldemar Piotr, Skolimowski Wojciech, Szewczuk Cezary Maciej, Łaziuk Łukasz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejczuk Marek Marian, Chomiuk Marcin, Chomiuk Ryszard, Jachimowicz Mirosław, Kaszewiak Krzysztof, Kłopotek Janusz, Kłopotek Jerzy, Lejnert Tomasz Marek, Maksymiuk Wojciech Andrzej, Marczewski Bogusław, Pawluk Ryszard Czesław, Pawłowska Elżbieta, Pogonowski Marian, Przech Waldemar Piotr, Szewczuk Adam, Woźny Marcin, Wróbel Sławomir Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdanowska Joanna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejczuk Marek Marian, Kłopotek Jerzy, Lejnert Tomasz Marek, Pawluk Ryszard Czesław, Woźny Marcin

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4renter Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000822516
  2. Agaris Myco Poland Sp. Z O.O., Karszew − KRS 0000777599
  3. Alphakat Kdv Engineering Sp. Z O.O., Leśmierz − KRS 0000449166
  4. Biegpol - Grupa Producentów Grzybów Sp. Z O.O., Chorzemin − KRS 0000395881
  5. Bioenergia Jabłońscy Sp. J., Czemierniki − KRS 0000327476
  6. Biohelper Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000494077
  7. Biohold Jabłoński Sp. J., Węgrzce − KRS 0000743837
  8. Bioprof Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000635681
  9. Bisprol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000044618
  10. Cnc Quality Products Sp. Z O.O., Tarnowo − KRS 0000205934
  11. East Mushrooms Sp. Z O.O., Szańków − KRS 0000392577
  12. East Transport Sp. Z O.O., Szańków − KRS 0000773331
  13. Ecohydrocarbon Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000431501
  14. Eko - Ferrum Sp. Z O.O., Wykno − KRS 0000406592
  15. Energo Sieć Wschód Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000466460
  16. Finezja Bis Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000615779
  17. Fundacja Agrarna, Warszawa − KRS 0000157581
  18. Getget Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000476806
  19. Gl Group Spółdzielnia, Kopce − KRS 0000214975
  20. Goździn Sp. Z O.O., Dąbrówka − KRS 0000845998
  21. Goździn Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Dąbrówka − KRS 0000851148
  22. Grupa Hajduk Sp. Z O.O. Gospodarstwo Rolne Spółka Komandytowa, Lipinki − KRS 0000454958
  23. Grupa Hajduk Sp. Z O.O. Okrywa Spółka Komandytowa, Ciosaniec − KRS 0000455237
  24. Grupa Hajduk Sp. Z O.O. Pieczarkarnia Spółka Komandytowa, Lipinki − KRS 0000455493
  25. Grzybek Łosicki Sp. Z O.O., Kopce − KRS 0000360815
  26. Hajduk Gospodarstwo Rolne Sp. J., Lipinki − KRS 0000468710
  27. Hajduk Podłoże Do Pieczarek Sp. Z O.O., Ciepielówek − KRS 0000111746
  28. Holpol - Compost Sp. Z O.O., Tarnowo − KRS 0000022791
  29. Hotel Prezydent Sp. Z O.O., Spała − KRS 0000134605
  30. Hydrokop Sp. Z O.O., Łuzki − KRS 0000318603
  31. J Fungi Sp. Z O.O., Wierzbno − KRS 0000852405
  32. Javorina Residence Sp. Z O.O., Zakopane − KRS 0000735663
  33. Javorina Residence Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Zakopane − KRS 0000728548
  34. Karol Kania i Synowie Sp. Z O.O., Piasek − KRS 0000046454
  35. Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Warszawa − KRS 0000223899
  36. Momentum Motors Sp. Z O.O., Lemany − KRS 0000606226
  37. Mrs East Team Sp. Z O.O., Zakrze − KRS 0000765875
  38. Okechamp S.A., Poznań − KRS 0000235254
  39. Olimpex Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000321036
  40. Pieczarka-centrum Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000325552
  41. Politel Asfalt Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000329766
  42. Profhold Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000517421
  43. Przedsiębiorstwo Handlowe Agroskład Sp. J. Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba, Józefin − KRS 0000082092
  44. Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjne Rolserwis S.A., Płock − KRS 0000054293
  45. Q Project Sp. Z O.O., Skierniewice − KRS 0000428061
  46. R&j Sp. Z O.O., Ozorów − KRS 0000760739
  47. Regionalny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Częstochowa − KRS 0000279538
  48. Stec Sp. Z O.O., Aleksandrówek − KRS 0000482609
  49. Stowarzyszenie Branży Grzybów Uprawnych, Skierniewice − KRS 0000199841
  50. Stowarzyszenie Promocji Mistrzów Masters Promotion, Siedlce − KRS 0000319884

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agro-eko Suchawa Sp. Z O.O., Suchawa − KRS 0000113923
  2. Agrosak S.A., Łódź − KRS 0000058241
  3. Biomaxima Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000129845
  4. Bioplant-błonie Sp. Z O.O., Błonie − KRS 0000047188
  5. Borek4 Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000471635
  6. Bprotect Sp. Z O.O., Skierniewice − KRS 0000438738
  7. Cargill Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281735
  8. Chatfield Investments Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000464051
  9. Dobropasz - Grupa Rolimpex Sp. Z O.O., Blok Dobryszyce − KRS 0000051075
  10. Ekotrend Sp. Z O.O., Leśmierz − KRS 0000335738
  11. Finezja Pustkowo Sp. Z O.O., Pustkowo − KRS 0000485209
  12. Fundacja International Class Afloat Foundation, Międzynarodowa Szkoła Pod Żaglami Krzysztofa Baranowskiego, Warszawa − KRS 0000606123
  13. Fundusz Deinwestycyjny Sp. Z O.O., Sękocin Stary − KRS 0000101290
  14. Fungis Dystrybucja Bis Sp. Z O.O., Wola Makowska − KRS 0000574724
  15. Fungis Sp. Z O.O., Wola Makowska − KRS 0000058173
  16. Grupa Głuchowski Sp. Z O.O., Krzesk Królowa Niwa − KRS 0000284588
  17. Grupa Hajduk Sp. Z O.O., Ciepielówek − KRS 0000214121
  18. Grupa Hajduk Sp. Z O.O. Podłoże Do Pieczarek Spółka Komandytowa, Ciepielówek − KRS 0000456400
  19. Hajduk Grupa Producentów Pieczarek Sp. Z O.O., Lipinki − KRS 0000070376
  20. Hajduk Okrywa Sp. J., Ciosaniec − KRS 0000467587
  21. Hajduk Pieczarkarnia Sp. J., Lipinki − KRS 0000465774
  22. John Deere Polska Sp. Z O.O., Tarnowo Podgórne − KRS 0000129369
  23. Kazgod Sp. Z O.O., Błonie − KRS 0000058692
  24. Legal Care Sęktas i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000434424
  25. Max Sp. Z O.O., Łęcznowola − KRS 0000124401
  26. Medical Legal Care Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000574510
  27. Medico Polska Sp. Z O.O., Błonie − KRS 0000069705
  28. Mispol S.A., Białystok − KRS 0000126519
  29. Northern Produce Limited Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Poznań − KRS 0000383539
  30. Politel Asfalt Antoni Wójcik Sp. J., Radoszyce − KRS 0000263150
  31. Polmycel Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Ożarów Mazowiecki − KRS 0000131976
  32. Proteon Pharmaceuticals S.A., Łódź − KRS 0000377342
  33. Przedsiębiorstwo Z Udziałem Kapitału Zagranicznego Abraco Ltd Sp. Z O.O., Ruchocice − KRS 0000047272
  34. Przedsiębiorstwo Z Udziałem Kapitału Zagranicznego Compos Co.ltd Sp. Z O.O., Goździn − KRS 0000047985
  35. Przedsiębiorstwo Z Udziałem Kapitału Zagranicznego Inter-champ Company Ltd. Sp. Z O.O., Ruchocice − KRS 0000036521
  36. Pulsarex Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000373868
  37. R J Sztandera Sp. Z O.O., Ozorów − KRS 0000267784
  38. Ramp;j Sp. Z O.O. Sp. J., Ozorów − KRS 0000290397
  39. Real S.A., Siedlce − KRS 0000042235
  40. Skyart Xtreme Sp. Z O.O., Piasek − KRS 0000407109
  41. Skysofter Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000679796
  42. Spółdzielnia Producentów Grzybów Jadalnych, Maków − KRS 0000209572
  43. Stanisław Oryniak, Jarosław Wyrobek Kartel Sp. J., Jastrowie − KRS 0000090170
  44. Tinwestor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000044820
  45. Trade Sp. Z O.O., Borucino − KRS 0000213190
  46. Unikost Sp. Z O.O. Sp. J., Gołąbek − KRS 0000088300
  47. Wmk Sp. Z O.O., Piasek − KRS 0000294232
  48. Wokas - Kopalnie Torfu Sp. Z O.O., Rudnik − KRS 0000103948
  49. Wytwórnia Podłoża Zastępczego Sp. Z O.O., Kołodziejowy Grąd − KRS 0000384767
  50. Zakład Produkcyjno Usługowy Stalka Sp. Z O.O., Wola − KRS 0000273175


Inne osoby dla Szewczuk (179 osób):