Kogo reprezentuje osoba

Szewczyk Danuta Bogusława

w KRS

Danuta Bogusława Szewczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Danuta
Drugie imię:Bogusława
Nazwisko:Szewczyk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1952 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Kielce (Świętokrzyskie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Marzanna Barbara, Bakalarz Bronisława, Baran Marianna Anna, Baran Paweł Jarosław, Baran Wanda, Bętkowska Elżbieta Małgorzata, Bidas Danuta Barbara, Bieniek Krzysztof Antoni, Borowiecki Zygmunt Edmund, Borowska Teresa, Bugdał Grażyna, Kopeć Beata, Cha-bior Marian Zbigniew, Chałupczak Henryk, Cichosz Henryk Bogusław, Cieszkowska Danuta, Czerwińska Agnieszka, Dewerenda Jolanta Agnieszka, Dolski Wojciech Piotr, Domoń Joanna Barbara, Dulęba Ludwik, Durdzińska Renata Marta, Dydak Barbara, Erdenberger Tomasz, Fiereńczuk Michał Cezary, Forc Wanda Leokadia, Gabrek Halina, Gajek Halina, Grudzień Beata, Gruszka Gabriela Magdalena, Głąb Władysław, Hatys Krzysztof Wojciech, Iskra Halina, Iwanowska Teresa Małgorzata, Janisławski Józef, Jędrzejczyk Danuta Alicja, Jędrzejczyk Ewa, Justyniarska Helena, Kabała Marianna, Kamiński Krzysztof Waldemar, Karoń Krzysztof Stanisław, Karpińska Urszula Maria, Kaszuba Wiesława Zofia, Kmieciak Anna Zdzisława, Kopyciński Sławomir Piotr, Korbińska Krystyna, Koruba Elżbieta Joanna, Koruba Paweł Andrzej, Kościołek Adam Krzysztof, Kot Grażyna, Kowalczyk Anna, Krakowska Alfreda, Królicka Cecylia, Krupski Henryk Stanisław, Krzeszowska Elżbieta Zofia, Kucharczyk Barbara, Kuśmierczyk Teresa Bożena, Kwiecień Jadwiga Józefa, Lipiec Helena, Makuch Katarzyna Anna, Matejkiewicz Stanisław, Mazur Katarzyna, Mazur Marian, Mędrala Bożena, Metrycka Małgorzata, Migórski Władysław Feliks, Mitera Stanisław Jan, Motyka Elżbieta Sabina, Motyka Jarosław, Mróz Janina Barbara, Niedbałka Leszek, Nieradka Anna, Nowak Kazimierz Mikołaj, Orkisz Krzysztof Czesław, Osojca Ewa, Pawełoszek Krzysztof Szymon, Pawełoszek Krzysztof Szymon, Pawłowski Władysław Marian, Pałka Zofia, Pękalska Danuta Kazimiera, Piątek Grażyna, Piątek Janusz Marek, Pióro Ewa Jadwiga, Piotrowska Justyna Renata, Piwko Karol Franciszek, Piwowarczyk Marzena Barbara, Pobrotyn Małgorzata Maria, Porowska Agnieszka, Półtorak Adam Jan, Półtorak Renata, Prus Alicja Lidia, Przebieracz Krystyna, Pytel Lucyna Anna, Płeszka Maria Jolanta, Raczyńska Aneta, Radwański Artur Mariusz, Robak Stefania, Robak Sławomir Jacek, Rokitiański Robert Michał, Różańska Jadwiga Krystyna, Różyc Leszek Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyp Karolina

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Kielcach, Kielce − KRS 0000049492
  2. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Busku-zdroju, Busko-zdrój − KRS 0000033712
  3. Dorbud S.A., Kielce − KRS 0000157306
  4. Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich, Warszawa − KRS 0000246182
  5. Fundacja Geo-art, Górno − KRS 0000419547
  6. Fundacja Pomnik - Mauzoleum W Michniowie, Michniów − KRS 0000100612
  7. Fundacja Promyk, Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000578863
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kazimierzy Wielkiej, Kazimierza Wielka − KRS 0000109925
  9. Izba Rzemieślników i Przedsiębiorców, Kielce − KRS 0000090118
  10. Kazimierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta Altenstadt, Odonów − KRS 0000391306
  11. Kelly Sp. Z O.O., Nowy Korczyn − KRS 0000404709
  12. Kieleckie Stowarzyszenie Charytatywne Im. Alberta Schweitzera, Daleszyce − KRS 0000104872
  13. Kieleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000039312
  14. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, Warszawa − KRS 0000127435
  15. Krak - Wit Sp. Z O.O., Biadoliny Radłowskie − KRS 0000399869
  16. Magnetic Art Technologies Sp. Z O.O., Górno − KRS 0000643028
  17. Międzygminne Stowarzyszenie Producentów Drobiu Saldrób, Salata − KRS 0000006020
  18. Ochotnicza Straż Pożarna W Brudzowie, Brudzów − KRS 0000026556
  19. Ochotnicza Straż Pożarna W Rębiechowie, Rębiechów − KRS 0000025301
  20. Ochotnicza Straż Pożarna W Rożkach, Rożki − KRS 0000206272
  21. Ochotnicza Straż Pożarna W Zagórzu, Zagórze − KRS 0000111169
  22. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział W Kielcach, Kielce − KRS 0000069883
  23. Polsko-ukraińska Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości, Kielce − KRS 0000024691
  24. Skarżyski Klub Hokejowy, Skarżysko-kamienna − KRS 0000561570
  25. Softnet Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000181332
  26. Społeczny Komitet Ds. Rozwoju Infrastruktury i Środowiska Rejonu Ulicy Wikaryjskiej W Kielcach, Kielce − KRS 0000035521
  27. Stowarzyszenie - Mieszkańców Ulic Podhalańska i Zakopiańska W Kielcach, Kielce − KRS 0000005792
  28. Stowarzyszenie - Nasza Dąbrowa, Dąbrowa − KRS 0000638155
  29. Stowarzyszenie Bezpieczna Kielecczyzna, Kielce − KRS 0000033299
  30. Stowarzyszenie Forum Pracodawców, Kielce − KRS 0000025964
  31. Stowarzyszenie Gmina Bodzentyn - Nasza Mała Ojczyzna, Bodzentyn − KRS 0000558033
  32. Stowarzyszenie Mieszkańców Piasecznej Górki Z Górki, Piaseczna Górka − KRS 0000557517
  33. Stowarzyszenie Ochrony Zabytków Architektury i Sztuki Bodzentyna i Regionu Świętokrzyskiego, Bodzentyn − KRS 0000386089
  34. Stowarzyszenie Przedsiębiorców Gminy Morawica, Morawica − KRS 0000011619
  35. Stowarzyszenie Ziemia Opatowska, Opatów − KRS 0000558673
  36. Stowarzyszenie Ziemia Sobkowska Nad Nidą, Sobków − KRS 0000309970
  37. Supramed Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000169198
  38. Świętokrzyski Związek Hodowców Bydła, Brzeście − KRS 0000237270
  39. Świętokrzyskie Stowarzyszenie Chorych Na Łuszczycę, Kielce − KRS 0000563754
  40. Świętokrzyskie Stowarzyszenie Doradców Rozwoju Regionalnego, Kielce − KRS 0000193391
  41. Świętokrzyskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Kielce − KRS 0000077042
  42. Towarzystwo Przyjaciół Bodzentyna, Bodzentyn − KRS 0000014746
  43. Ubojnia Drobiu Euroqr Sp. Z O.O., Salata − KRS 0000350116
  44. Unimed.eg Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000299341

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Arsinvest S.A., Kielce − KRS 0000087360
  2. Browar Kielce Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000049787
  3. Centralna Składnica Zaopatrzenia S.A., Kielce − KRS 0000059885
  4. Ekoland Piotrków Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000029810
  5. Finvest Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000170116
  6. Fundacja Rozwoju, Warszawa − KRS 0000125573
  7. Jędrzejowska Spółdzielnia Mleczarska, Wodzisław − KRS 0000128631
  8. Kazimierski Ośrodek Sportowy Sp. Z O.O., Kazimierza Wielka − KRS 0000194772
  9. Lokalna Organizacja Turystyczna Partnerstwo Ziemi Sandomierskiej, Sandomierz − KRS 0000212487
  10. Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej, Sandomierz − KRS 0000043429
  11. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Proenco Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000010523
  12. Ruch S.A., Warszawa − KRS 0000020446
  13. Szkoła Zarządzania i Marketingu Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000134182
  14. Szpital Kielecki Św. Aleksandra Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000257864
  15. Ubojnia Drobiu Euroqr M. Misztal i Wspólnicy Sp. J., Salata − KRS 0000312805