Kogo reprezentuje osoba

Szewczyk Joanna

w KRS

Joanna Szewczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Joanna
Nazwisko:Szewczyk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1970 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Julianów (Mazowieckie), Lublin (Lubelskie), Warszawa (Mazowieckie), Łuków (Lubelskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kurzątkowski Tomasz Jan, Świderski Grzegorz, Świderski Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świderska Monika Anna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łakomy Edyta Monika
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołębiowski Piotr Wojciech, Kawalec Jacek, Kwiatkowska Renata, Pawlak Wojciech

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kawalec Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kawalec Bartłomiej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowiec Artur Paweł, Kawalec Jacek, Makutynowicz Robert, Piwowarczyk Jacek, Ziewiecki Paweł, Złonkiewicz Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stępień Mikołaj Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Alexander Colin, Kawalec Jacek, Madej Andreas, Pinker Ryszard Jan, Płachta Krzysztof Bartłomiej, Tarczyński Tomasz Grzegorz, Wittchen Monika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dietl Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Choroszyński Rafał Andrzej, Kawalec Michał, Kwiatkowska Renata, Marzec Sławomir, Pietrasiewicz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kawalec Nathan Dawid
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kawalec Michał, Makutynowicz Robert, Urban Damian
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kawalec Jacek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołębiowski Piotr Wojciech, Kawalec Jacek, Kwiatkowska Renata, Pawlak Wojciech

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 11cards Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000320119
  2. 3 Way Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262405
  3. Agileme Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000722436
  4. Asari Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000252082
  5. Azo Investments Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000516156
  6. Biała Office Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651221
  7. Bmp1 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000297668
  8. Business Angel Seedfund Spółka Z Ograniczoną Oodpowiedzialnością Spółka Komandytowo-akcyjna, Gdańsk − KRS 0000272422
  9. Corent Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000289617
  10. Ej Sp. Z O.O., Julianów − KRS 0000338394
  11. Eurotel S.A., Gdańsk − KRS 0000258070
  12. Fordońska Office Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651258
  13. Fundacja Gdańsk Global, Gdańsk − KRS 0000421910
  14. Fundacja Instytut Edukacji Ekonomicznej Im. Ludwiga Von Misesa, Wrocław − KRS 0000174572
  15. Fundacja Migavka, Warszawa − KRS 0000452813
  16. Fundacja Pro Ortus, Lublin − KRS 0000303211
  17. Fundacja Rozwoju Otwartej Innowacji, Warszawa − KRS 0000526431
  18. Fundacja Warszawskie Towarzystwo Rowerowe, Warszawa − KRS 0000689904
  19. Igs Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000619095
  20. Invest Tałty Two Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000674383
  21. Jean Paul Mars Fund Sp. Z O.O., Uniszowice − KRS 0000560619
  22. Jp Fund Sp. Z O.O., Luyblin − KRS 0000300132
  23. Jp Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000344245
  24. Kokoszki Prefabrykacja S.A., Gdańsk − KRS 0000528061
  25. Korundi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000325059
  26. Krc Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000665264
  27. Krzywoustego Office Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651112
  28. Ligo Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000167478
  29. Ligo Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000290332
  30. Loadtrip Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000318759
  31. Mt Operator Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000680437
  32. Olivia Point Tower Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651191
  33. Olivia Seven Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651124
  34. Olivia Star Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000651116
  35. Op1 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000290850
  36. Op3 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000291313
  37. Op4 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000285254
  38. Opoka Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000259947
  39. Pekabex Bet S.A., Poznań − KRS 0000343297
  40. Pekabex Inwestycje Ii S.A., Poznań − KRS 0000570241
  41. Pekabex Wykup Managerski S.A., Warszawa − KRS 0000274457
  42. Polmed S.A., Starogard Gdański − KRS 0000271013
  43. Popler Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000366955
  44. Psnp Sp. Z O.O., Łuków − KRS 0000330958
  45. Regioexpert Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000704018
  46. Rs Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000665261
  47. Sinutronic Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000492296
  48. Sklepy Cynamonowe Robert Hózman-mirza Sulkiewicz, Kazimierz Dolny − KRS 0000258270
  49. Smart Dimensions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427059
  50. Stowarzyszenie Przyjaciół i Wychowanków Motor Lublin S.A. Dzieci Motoru, Lublin − KRS 0000436097

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Accorp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322777
  2. Acp Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000290182
  3. Azo Digital Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000259041
  4. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  5. Bersin Sp. Z O.O., − KRS 0000110348
  6. Casino Gold Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263651
  7. Casino Silver Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000280814
  8. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Gdańsk − KRS 0000218779
  9. Centrum Nowych Technologii Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000010764
  10. Centrum Podróży S.A., Warszawa − KRS 0000292730
  11. Cooldog.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000304002
  12. Danhatch Poland S.A., Stary Widzim − KRS 0000285507
  13. Dos Metros Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000574288
  14. Drogerie Aster S.A., Gdynia − KRS 0000320706
  15. Elektra S.A., Warszawa − KRS 0000461047
  16. Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Gdańsk − KRS 0000251346
  17. Euro Investor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000324445
  18. Eurokom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047018
  19. Ey Crowdsourcing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000455104
  20. Gc Investment S.A. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000343871
  21. Gemius Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000242932
  22. Gemius S.A., Warszawa − KRS 0000041076
  23. Goldenegg S.A., Wrocław − KRS 0000314745
  24. Goldenegg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000209275
  25. Hc Poland Trading Sp. Z O.O., Józefosław − KRS 0000341895
  26. I-metria S.A., Warszawa − KRS 0000059493
  27. Ini Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347725
  28. Ini Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000367148
  29. Instytut Środkowoeuropejski S.A., Poznań − KRS 0000176730
  30. Interchem S.A., Gdynia − KRS 0000232829
  31. Js Development S.A., Warszawa − KRS 0000275902
  32. Key7 Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000137309
  33. Klucz.pl - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000109263
  34. Ksylitol Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000327439
  35. Legaltop Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000325762
  36. Migavka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312703
  37. Ms Invest 2003 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000294773
  38. Obp Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000352147
  39. Olivia Business Centre Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286283
  40. Op2 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286287
  41. Open Innovation Platform Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000478858
  42. Ozumi Films Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282457
  43. Palati Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000367180
  44. Par-hurt Sp. Z O.O., Skoczów − KRS 0000329749
  45. Polski Dom Wydawniczy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009805
  46. Polski Koncern Naftowy Orlen S.A., Płock − KRS 0000028860
  47. Pomorskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych, Gdańsk − KRS 0000061405
  48. Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex S.A., Poznań − KRS 0000109717
  49. Projekt Nova S.A., Milanówek − KRS 0000301078
  50. Radio Pin S.A., Warszawa − KRS 0000009745

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa enkodera przeznaczonego do pracy w trybie transmisji na żywo na potrzeby systemu emisji i rejestracji audio - video w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie
    Zamawiający: Teatr Wielki - Opera Narodowa, Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa enkodera do systemu emisji i rejestracji audio - video przeznaczonego do pracy w trybie transmisji na żywo (enkodowanie w czasie rzeczywistym) na potrzeby Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1 do SIWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia - Tabela parametrów (OPZ). Zakres i sposób realizacji zamówienia określa wzór umowy przedstawiony w załączniku nr 6 do SIWZ