Kogo reprezentuje osoba

Szewczyk Jolanta Maria

w KRS

Jolanta Maria Szewczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jolanta
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Szewczyk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1953 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błaszkiewicz Ewa Małgorzata, Damentka Anna Urszula

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagiński Jarosław Remigiusz, Bychawski Janusz Wojciech, Koper Stanisław Szczepan, Kołodziej Andrzej Sylwester, Mandziuk Ewa Irena, Pawlak Zbigniew, Rudzińska Małgorzata, Rusiniak Tadeusz Piotr, Schoeneich Romuald Bogusław, Sierkin Jerzy Ludwik, Sołtys Jerzy, Stachyra Tadeusz, Zielińska Grażyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Słoniowski Kazimierz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błaszkiewicz Ewa Małgorzata, Damentka Anna Urszula
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sidorowicz Edward, Smoczyński Joseph, Wójcik Jarosław, Wolniak Radosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuś Anna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błaszkiewicz Ewa Małgorzata, Jagiełło Barbara, Kamiński Wiesław Grzegorz, Kubiak Janusz Andrzej, Ornatowski Stefan Kazimierz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błaszkiewicz Ewa Małgorzata, Czekaj Krzysztof Romuald, Gołębiewski Jarosław, Gołębiewski Stefan, Kopczyńska Czekaj Ilona Anna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołębiewski Jarosław Cezary

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozłowska Bożena Maria
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kołodziej Andrzej Sylwester, Wojciechowski Waldemar
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gondecka Anna, Górski Zbigniew Włodzimierz, Lipiński Rafał Ryszard, Przyłuski Tomasz Andrzej, Sobota Agata, Sowa Jarosław, Tokarczyk Jacek Aleksander, Ziółkowski Radosław Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Markowicz Paweł Stanisław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Reklamowa Orbimedia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020471
  2. Aimpanacea Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000543233
  3. Ameno Star Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000640141
  4. Aqua Seen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000420009
  5. Asyst Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa, Warszawa − KRS 0000239517
  6. Biofiton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000527683
  7. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego We Wrocławiu, Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000132143
  8. Centrum Kreowania Liderów S.A., Katowice − KRS 0000183951
  9. Dga Centrum Sanacji Firm S.A., Poznań − KRS 0000442983
  10. Dga S.A., Poznań − KRS 0000060682
  11. Dk Investments Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000463358
  12. Domus Andersen Sp. Z O.O., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000462654
  13. Emma- Biuro Usług Księgowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091519
  14. Eurogerika Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000436876
  15. Fin-eco-tour Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000134529
  16. Fundacja Bezpieczna Woda, Poznań − KRS 0000372632
  17. Fundacja Imienia Profesora Mojżesza Schorra, Warszawa − KRS 0000184858
  18. Fundacja Na Rzecz Utworzenia Uniwersytetu Częstochowskiego, Częstochowa − KRS 0000018272
  19. Fundacja Towarzystwo Historyczno-literackie W Paryżu, Warszawa − KRS 0000572911
  20. Fundacja Wspieramy Wielkich Jutra, Poznań − KRS 0000300704
  21. Hpu Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000517567
  22. Hr 24 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000363931
  23. Instal Warszawa S.A., Warszawa − KRS 0000061686
  24. Instytut Edukacji i Rozwoju, Częstochowa − KRS 0000182271
  25. Inteligentne Systemy Zarządzania Miastem Itms Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011166
  26. International Outsourcing Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000186889
  27. Lider Optyk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000178379
  28. Life Fund Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000417069
  29. Lions Club Pillory Poznań, Poznań − KRS 0000153644
  30. Logitel Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000129117
  31. Management Consulting Centre Partner Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000183542
  32. Nadzieja.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019453
  33. Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Awf-bielany, Warszawa − KRS 0000021715
  34. Pkp Intercity S.A., Warszawa − KRS 0000296032
  35. Polski Klaster Eksporterów Budownictwa, Warszawa − KRS 0000607901
  36. Polskie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-kartograficzne S.A., Warszawa − KRS 0000060452
  37. Pont Corporation Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000059370
  38. Porta Dor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000212024
  39. Proateam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000500024
  40. Seen Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277596
  41. Seen Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282550
  42. Seen Technologie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060334
  43. Seensownie, Warszawa − KRS 0000600664
  44. Sjk Consulting Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000497340
  45. Stowarzyszenie Na Rzecz Profilaktyki i Rehabilitacji Kardiologicznej Im. Dr Lecha Ziółkowskiego, Warszawa − KRS 0000132203
  46. Stowarzyszenie Polsko - Żydowskie, Warszawa − KRS 0000319353
  47. Towarzystwo Kultury Żydowskiej Beit Warszawa, Warszawa − KRS 0000088996
  48. Warszawski Związek Zawodowy Centrum, Warszawa − KRS 0000175595
  49. Wilanowska Village Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000251311
  50. Zakłady Lamp Profesjonalnych, Warszawa − KRS 0000125064

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 5th Avenue Holding S.A., Warszawa − KRS 0000370247
  2. Active Business Consulting S.A., Warszawa − KRS 0000201063
  3. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  4. Akashia Events Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000260406
  5. Alekiedy.pl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000324325
  6. Ameno Finance Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000660783
  7. Anmed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233155
  8. Ateria Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000358096
  9. Audiobook.pl Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000290938
  10. Auditors And Banking Consultants Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000258361
  11. Axen Biotech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388169
  12. Bbk Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000216237
  13. Bbpt S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000290448
  14. Belit Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000298887
  15. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760
  16. Bit S.A., Warszawa − KRS 0000377793
  17. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego W Bydgoszczy Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000248370
  18. Braster Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000311746
  19. Budownictwo Urządzeń Gazowniczych Gazobudowa Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000124076
  20. Carbon Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000418035
  21. Centrum Inwestycyjno - Biurowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021740
  22. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  23. Eko Partnerzy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228832
  24. Farmconsult Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000212873
  25. Fundacja Pomoc Transportowcom, Warszawa − KRS 0000022612
  26. Ground Frost Euroin Audyt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061094
  27. Hoża Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039192
  28. Inwestycje Płock Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000072605
  29. Jsp Audit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034422
  30. Kancelaria Prawna J.szewczyk, W.wojciechowski Radcy Prawni Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000229116
  31. Krajowe Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Kolejarzy, Drogowców i Transportowców, Warszawa − KRS 0000117354
  32. Management Consultants Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000192804
  33. Management Consulting Centre Partner S.A., Warszawa − KRS 0000169523
  34. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja W Bydgoszczy - Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000051276
  35. Mm Budownictwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000207062
  36. Olympus Centrum Edukacji i Rozwoju Biznesu S.A., Warszawa − KRS 0000061856
  37. Olympus Centrum Edukacji i Rozwoju Biznesu Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172033
  38. Pge Polska Grupa Energetyczna S.A., Warszawa − KRS 0000059307
  39. Piknik Klub 44 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000236222
  40. Pol Energy S.A., Warszawa − KRS 0000325369
  41. Polimex-mostostal S.A., Warszawa − KRS 0000022460
  42. Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000259063
  43. Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział Warszawski, Warszawa − KRS 0000087420
  44. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079241
  45. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Ateńska, Warszawa − KRS 0000069923
  46. Spółdzielnia Mieszkaniowa Ordynacka, Warszawa − KRS 0000194254
  47. Stahlo Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000326049
  48. Teknia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254717
  49. Twigger Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000149055
  50. Wektor Bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000353541

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. wykonanie zamówienia dodatkowego dotyczącego modernizacji stacji uzdatniania w Obornikach - zmiana technologii uzdatniania wody
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach sp. z o. o., Oborniki
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia dodatkowego dotyczącego modernizacji stacji uzdatniania w Obornikach - zmiana technologii uzdatniania wody. Przedmiot umowy obejmuje swym zakresem: Wykonanie elementów wentylacji w obiekcie SUW i Pompowni., filtry II st. - rozbiórka wsporników wcześniej podtrzymujące beleczki żelbetowe, naprawa i izolacja rur i elementów stalowych w zbiornikach wody czystej, wymiana rur pompowych, budynek Pompowni- stanowisko agregatu prądotwórczego, budynek Pompowni Rzecznej - instalacje elektryczne (oświetlenie, gniazda), urządzenia systemu telewizji dozorowej (szafki przełącznikowe światłowodów SW), wykonanie 2 szt. pokryw na otworach do wyjmowania pomp w Pompowni Rzecznej, studnia S-20 montaż nowej zasuwy DN150 w studni w celu odcięcia wody z kolektora wody surowej, pomieszczenie węgla pylistego i ozonowni - wykonanie malowania ścian.
  2. Zbiorniki wodociągowe Górka Narodowa Wschód - zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dodatkowego rurociągu DN400 w komorze zasuw łączącego rurociągi odpływowe z komór zbiornika wodociągowego z rurociągiem ssawnym hydroforni sieciowej wraz z niezbędną armaturą oraz wykonanie dodatkowego połączenia rurociągów DN400 i DN600 w rejonie ogrodzenia obiektu od strony ul. Węgrzeckiej
  3. modernizacja stacji uzdatniania w Obornikach - zmiana technologii uzdatniania wody
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach sp. z o. o., Oborniki
    Przedmiotem zamówienia jest modernizacja stacji uzdatniania polegająca na zmianie technologii uzdatniania wody. Zakres zamówienia obejmuje: wymianę pomp głębinowych z obudowami, wymianę pomp wody rzecznej, wymianę dysz białostockich, wydzielenie komór ozonowania z komory reakcji, montaż pomp II stopnia, montaż systemu ozonowania wody, montaż systemu dozowania węgla pylistego, montaż systemu dezynfekcji, wymianę pomp płucznych, wymianę pomp sieciowych, wymianę dmuchaw, rozbudowę chlorowni, budowę fundamentu pod zbiornik tlenu z uzbrojeniem, wymianę i montaż armatury, montaż aparatury kontrolno - pomiarowej i AKPiA, montaż wentylacji, montaż systemu telewizji przemysłowej, montaż systemu alarmowego i kontroli dostępu, budowę dróg dojazdowych, remont zbiorników wody czystej, programowanie systemu sterowania i monitorowania pracy ujęcia DCS, montaż systemu pneumatyki, uzbrojenie filtrów II stopnia, montaż stolarki pcv, montaż bramy garażowej, montaż systemu magazynowania i napełniania odczynników chemicznych - do dezynfekcji, wykopy pod systemy sterowania, telewizji przemysłowej i alarmów, wykonanie przyłącza energetycznego pomiędzy budynkami pompowni a stacji uzdatniana, montaż układów elektryki, montaż instalacji sanitarnych
  4. Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody Białostocka w Radomiu
    Zamawiający: Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o., Radom
    Przedmiotem Zamówienia jest modernizacja stacji uzdatniania wody przy ul. Białostockiej na terenie miasta Radomia zgodnie z Programem Funkcjonalno - Użytkowym (PFU) stanowiącym opis przedmiotu zamówienia.
    Przedsięwzięcie swoim zakresem będzie obejmowało zaprojektowanie i przebudowanie niektórych istniejących instalacji, urządzeń lub obiektów na terenie SUW Białostocka oraz przekazanie nowych instalacji i urządzeń do eksploatacji. Przedsięwzięcie pozwoli na wymianę najbardziej zużytych elementów i uporządkowanie sytemu zaopatrzenia w wodę w obrębie modernizowanej stacji uzdatniania wody.
    Uzyskanie oczekiwanych efektów wydajności i parametrów jakości wody powinno opierać się o wysoką jakość zastosowanej technologii i urządzeń przy minimalizacji kosztów eksploatacji

Inne osoby dla Szewczyk Jolanta Maria (84 osoby):