Kogo reprezentuje osoba

Szewczyk Mieczysław

w KRS

Mieczysław Szewczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Mieczysław
Nazwisko:Szewczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 61 lat
Miejscowości:Miedźno (Śląskie), Ostrowy Nad Okszą (Śląskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
 2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Gradzik Beata, Janas Jan, Janas Tadeusz, Kleszcz Renata Dorota, Konieczna Magdalena, Kowalik Wiesława Marianna, Leśnikowski Wiesław, Makles Regina, Musiał Józef, Noszczyk Zofia Maria, Sieja Tadeusz Walenty, Sikorski Marek, Szczypiór Marek Stanisław, Szymonik Jan Andrzej, Wujec Tadeusz, Zielonka Elżbieta Teresa

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
 1. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Miedźno − KRS 0000151365
 2. Ochotnicza Straż Pożarna Mokra, Mokra − KRS 0000167842

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
 1. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Kłobucku, Kłobuck − KRS 0000113640

Powiązane przetargi (1 szt.):
 1. Usługa cateringu polegająca na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków dla uczestników zajęć pozalekcyjnych na potrzeby realizacji projektu Ścieżka edukacyjna drogą do sukcesu
  Zamawiający: Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie SA, Częstochowa
  1.Przedmiotem zamówienia jest: usługa cateringu polegająca na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków dla uczestników zajęć pozalekcyjnych na potrzeby realizacji projektu Ścieżka edukacyjna drogą do sukcesu.
  2.Kod CPV:
  55321000 -6 - usługi przygotowywania posiłków;
  55520000-1- usługi dostarczania posiłków
  55300000-3 - usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
  3.Przez usługę cateringu rozumie się przygotowanie i dostarczenie posiłków dla uczestników zajęć pozalekcyjnych w następujących Szkołach: Gimnazjum w Kłobucku, Gimnazjum w Libidzy, Gimnazjum w Łobodnie, Gimnazjum w Miedźnie, Gimnazjum w Opatowie, Gimnazjum w Ostrowach, Gimnazjum w Pankach, Gimnazjum w Węglowicach.
  4.W zakres przedmiotu zamówienia dotyczącego usługi cateringu wchodzić będzie przygotowanie i dostarczenie średnio około na części: I-120, II-20, III-40, IV-50, V-70, VI-40, VII-60, VIII-70 posiłków tygodniowo. Zamawiający ma prawo zmniejszyć ich liczbę w przypadkach nieobecności uczestników, o której mógł zawiadomić Wykonawcę odpowiednio wcześniej, zanim ten przystąpił w danym dniu do przygotowania posiłków. Informacja taka będzie przekazywana Wykonawcy telefonicznie.
  5.Posiłek na zajęcia pozalekcyjne będzie miał postać: kanapki, soku lub napoju lub herbaty, owocu, zapakowanego w folię spożywczą oraz kubek jednorazowy do napoju zimnego i gorącego oraz łyżeczki jednorazowej, dla każdego uczestnika zajęć pozalekcyjnych lub postać obiadu z jednego dania (wg zestawów w tabelach w formularzu oferty),
  6.Wybór posiłku należeć będzie do Zamawiającego z listy zestawów posiłków podanych w tabelach formularza oferty.
  7.Wykonawca będzie przygotowywał posiłki zgodnie z zasadami określonymi w ustawie o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia (Dz. U. z 2005 Nr.31 poz.265 z późniejszymi zmianami, łącznie z przepisami wykonawczymi do tej ustawy).
  8.Wykonawca odpowiada za transport przedmiotu zamówienia oraz podanie go w sposób i przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami, zgodnie z wymaganiami sanitarnymi dotyczącymi żywności i żywienia.
  9.Informacja o ilości posiłków w danym dniu będzie przekazywana w formie telefonicznej przez Zamawiającego Wykonawcy do godziny 10oo, w dniu, w którym odbywają się zajęcia pozalekcyjne.
  10.Podane tygodniowe ilości posiłków na poszczególne części zamówienia są szacunkowe. Wynagrodzenie Wykonawcy obliczone będzie jako iloczyn ilości osób z poszczególnych dni wynikających ze szczegółowej ewidencji wydanych posiłków oraz ceny jednostkowej za jeden posiłek (przedstawionej w ofercie Wykonawcy).
  11.Posiłki dostarczane będą w danym dniu zajęć pozalekcyjnych w poszczególnych Szkołach od poniedziałku do soboty.

Inne osoby dla Szewczyk (1000 osób):