Kogo reprezentuje osoba

Szewczyk Paweł

w KRS

Paweł Szewczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Paweł
Nazwisko:Szewczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 45 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Poznań (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie), Zielonka (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 15 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woody Jr Robert Reynolds

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mirosz Katarzyna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Vincenz Popenda Małgorzata Jolanta
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Donajski Juliusz Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kobylińska Maria Magdalena
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cydejko Grzegorz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruszczyński Aleksander Tadeusz, Jędrzejewski Artur Piotr, Marczuk Łukasz Ryszard, Torbicz Jacek Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łęcki Paweł
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Keller Alois
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarski Marek Stanisław, Heijdenberg Karl Sven-ake, Olofsson Lars Erik

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Heijdenberg Karl Sven
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Palmowska Dorota, Urbaniak Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółek Bartosz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skruch Michał Rafał
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skruch Michał Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Słomska Edyta
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Giętkowski Marek Andrzej, Skruch Michał Rafał, Stefaniak Aneta Ewelina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbowski Marcin Marek
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krasowski Robert Piotr, Michalski Cezary Ryszard, Stremecka Ewa Marta
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbaniak Michał Edmund
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruszczyński Aleksander, Jędrzejewski Artur Piotr, Marczuk Łukasz, Ozon Daniel, Torbicz Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żołędziewska Anna
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frankowski Piotr Robert, Gurgon Sławomir, Jakóbczyk Wojciech, Kollatay Hugo, Skruch Michał Rafał
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pietrzak Katarzyna Małgorzata
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cosson Mathieu, Gautrot Jean Eudes, Hildebrandt Jean Paul, Jaglarski Grzegorz
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białoskórski Bogusław Tomasz, Jujka Rafał
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pietrzak Adam, Pietrzak Piotr, Pietrzak Wojciech Sylwester
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowicz Maciej Zbigniew, Cieśla Stefan Franciszek, Dąbrowski Tadeusz Leszek, Kuchar Andrzej, Kurzewski Tomasz Kazimierz, Libicki Dominik Grzegorz, Nowak Ryszard Wiesław, Stefanik Adam Mariusz, Świeściak Jacek Adam, Walkiewicz Mariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żak Dariusz Wiesław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pietrzak Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Soporek Maciej Dominik
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glita Marian Feliks, Glita Mariusz Szczepan, Konieczek Dariusz Jerzy, Nowicki Jan Zdzisław, Olechowski Wojciech Paweł, Popławski Jerzy Adam, Salwa Henryk Janusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glita Marian Feliks, Glita Mariusz Szczepan, Konieczek Dariusz Jerzy, Nowicki Jan Zdzisław, Olechowski Wojciech Paweł, Popławski Jerzy Adam, Salwa Henryk Janusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glita Marian Feliks, Glita Mariusz Szczepan, Konieczek Dariusz Jerzy, Nowicki Jan Zdzisław, Olechowski Wojciech Paweł, Popławski Jerzy Adam, Salwa Henryk Janusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glita Marian Feliks, Glita Mariusz Szczepan, Konieczek Dariusz Jerzy, Nowicki Jan Zdzisław, Olechowski Wojciech Paweł, Popławski Jerzy Adam, Salwa Henryk Janusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glita Marian Feliks, Glita Mariusz Szczepan, Konieczek Dariusz Jerzy, Nowicki Jan Zdzisław, Olechowski Wojciech Paweł, Popławski Jerzy Adam, Salwa Henryk Janusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glita Marian Feliks, Glita Mariusz Szczepan, Konieczek Dariusz Jerzy, Nowicki Jan Zdzisław, Olechowski Wojciech Paweł, Popławski Jerzy Adam, Salwa Henryk Janusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glita Marian Feliks, Glita Mariusz Szczepan, Konieczek Dariusz Jerzy, Nowicki Jan Zdzisław, Olechowski Wojciech Paweł, Popławski Jerzy Adam, Salwa Henryk Janusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glita Marian Feliks, Glita Mariusz Szczepan, Konieczek Dariusz Jerzy, Nowicki Jan Zdzisław, Olechowski Wojciech Paweł, Popławski Jerzy Adam, Salwa Henryk Janusz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glita Marian Feliks, Glita Mariusz Szczepan, Konieczek Dariusz Jerzy, Nowicki Jan Zdzisław, Olechowski Wojciech Paweł, Popławski Jerzy Adam, Salwa Henryk Janusz
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Glita Marian Feliks, Glita Mariusz Szczepan, Konieczek Dariusz Jerzy, Nowicki Jan Zdzisław, Olechowski Wojciech Paweł, Popławski Jerzy Adam, Salwa Henryk Janusz
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymczak Elżbieta Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Słomińska Krystyna Michalina
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bródkowski Krzysztof, Buczak Sylwia Magdalena, Cisek Roman, Czechowicz Tomasz Janusz, Kottmann Ulrich, Magnuski Jacek Jan, Sędkowski Andrzej, Sielski Waldemar Stanisław, Stanusch Maciej Aleksander
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albera Andrzej Marek, Albera Zbigniew, Krawczyk Bernard, Małkiński Robert, Skruch Michał Rafał, Skrycki Marek, Wierzbicki Michał Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stebnicki Bartosz
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruszczyński Aleksander Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczyk Robert Tadeusz
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abramiuk Michał Paweł, Albera Andrzej Marek, Albera Zbigniew, Bajura Adam Florian, Biernat Wojciech Piotr, Kraska Dariusz, Krawczyk Bernard, Skruch Michał Rafał, Skrycki Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stebnicki Bartosz
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Paszkowska Edyta Marta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Paszkowski Tomasz
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krasowski Robert, Stremecka Ewa Marta
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korobowicz Konrad Bolesław, Rybarczyk Jarosław Mieczysław
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abramiuk Michał Paweł, Albera Andrzej Marek, Biernat Wojciech Piotr, Skruch Michał Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stebnicki Bartosz
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Eljasiak Dziki Marta Maria
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skruch Michał Rafał
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skruch Michał Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wagner Jagoda Lucyna
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyn Krzysztof Jan
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Duszyński Adam, Filaber Sebastian, Kwiatkowski Piotr Stanisław, Pietrzak Adam, Ponichter Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żytniewski Marek
  27. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Matak Sławomir, Skwarska Alicja Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Matak Grzegorz
  28. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pietrzak Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pietrzak Jan Eugeniusz
  29. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyn Krzysztof Jan, Batory Stefan, Białoskórski Bogusław Tomasz, Górecka Warchoł Maria, Jakóbczyk Wojciech, Jujka Rafał, Kotra Jacek, Ostaszkiewicz Anna Maria, Skruch Michał Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcicki Dawid Michał
  30. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Marczewska Adriana Maria, Marczewska Małgorzata Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Taczanowska Magdalena Aleksandra
  31. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kamieniecki Wojciech Andrzej
  32. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korobowicz Konrad Bolesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Danilkiewicz Wit Cezary
  33. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbaniak Michał Edmund

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stawarski Jacek Jerzy
  34. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krasowski Robert Piotr, Stremecka Ewa Marta
  35. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cosson Mathieu, Gautrot Jean Eudes, Hildebrandt Jean Paul, Jaglarski Grzegorz
  36. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abramiuk Michał Paweł, Albera Andrzej, Biernat Wojciech Piotr, Skruch Michał Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stebnicki Bartosz
  37. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pietrzak Adam, Pietrzak Piotr, Pietrzak Wojciech Sylwester
  38. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pietrzak Adam, Pietrzak Katarzyna Małgorzata
  39. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sztybor Marek
  40. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbicki Przemysław
  41. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korobowicz Konrad Bolesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szyman Joanna
  42. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyn Krzysztof Jan, Białoskórski Bogusław Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rozenfeld Aleksander Stanisław
  43. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pietrzak Piotr, Pietrzak Wojciech Sylwester
  44. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skruch Michał Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Samsonowicz Maciej Jan
  45. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiskowski Roman Robert
  46. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Albera Andrzej Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 1 Night Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000592331
  2. 123market.pl S.A., Warszawa − KRS 0000287607
  3. 3 D Dobry Dom Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271467
  4. 4med Centra Medyczne Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000319277
  5. Abc Data S.A., Warszawa − KRS 0000287132
  6. Abcd Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376168
  7. Ablo S.A., Warszawa − KRS 0000310630
  8. Agk Architekci Gp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000325080
  9. Agk Architekci Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284775
  10. Agro - Oils Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131817
  11. Ak_invest Sp. Z O.O., Zielonka − KRS 0000467871
  12. Akcelerator Technologiczny Gliwice Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000540750
  13. Allora Sp. Z O.O., Sitkówka-nowiny − KRS 0000315665
  14. Alueco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000512070
  15. Alwina-trans Dudek, Salwa Sp. Z O.O., Goleniawy − KRS 0000293762
  16. Animaction Playmakers Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000370806
  17. Aquarius i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000453576
  18. Archimedeo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000410614
  19. Arrinera S.A., Warszawa − KRS 0000378711
  20. Aso Targeting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000693402
  21. At Investment Sp. Z O.O. At Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000391477
  22. Atg Gliwice Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000579637
  23. Atm Grupa S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000157203
  24. Atm Inwestycje Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000298851
  25. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  26. Atm Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334353
  27. Atm System Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000024013
  28. Ats S.A., Toruń − KRS 0000308419
  29. Audiofonica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000520582
  30. Auto-klass-postołów Sp. Z O.O., Postołów − KRS 0000190194
  31. Avila Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000551002
  32. Aype Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000425903
  33. Aype Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000646032
  34. Baker Street Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089563
  35. Bcmlogic Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447224
  36. Bgp Bioenergia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000355033
  37. Billnet S.A., Warszawa − KRS 0000064687
  38. Bio-as Sp. Z O.O., Zielonka − KRS 0000361097
  39. Bio-as Sp. Z O.O. Narzym Spółka Komandytowa, Narzym − KRS 0000375796
  40. Biomatpol Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000491207
  41. Bioseco Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000459938
  42. Bonitas, Jędrzejów − KRS 0000617194
  43. Booksy International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000515914
  44. Bracia Pietrzak Sp. J., Zielonka − KRS 0000449785
  45. Bss Poland S.A., Warszawa − KRS 0000436341
  46. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  47. Carbon Hightech Design Group S.A., Warszawa − KRS 0000378129
  48. Carlson Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025669
  49. Carlson Gaudi Investments S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  50. Cautela Technology Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000472094

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Advantika Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339713
  2. Ag Metall Factory Sp. Z O.O., Oborniki Śląskie − KRS 0000190182
  3. Agel Polska S.A., Cieszyn − KRS 0000394112
  4. Agencja Reklamy 35 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000369719
  5. Air Ventures Polska S.A., Poznań − KRS 0000289892
  6. Akcelerator Techsat Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000312749
  7. Alkadex Sp. Z O.O., Kolonia Kaliszany − KRS 0000183949
  8. Ampool Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000183507
  9. Annpol Sp. Z O.O., Kolonia Kaliszany − KRS 0000184567
  10. Arganda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000455771
  11. Art New Media S.A., Warszawa − KRS 0000113924
  12. Artt System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000044841
  13. Asko - M Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000071977
  14. Asko-meble Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000035649
  15. Asper Legis Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000185459
  16. At A.pietrzak, T.korzeniowski Sp. J., Zielonka − KRS 0000199100
  17. At Home Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000189141
  18. At Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000157995
  19. Atm Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000027883
  20. Autobass Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190664
  21. Automas Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190737
  22. Autostrada Eksploatacja S.A., Poznań − KRS 0000004375
  23. Aviga Sp. Z O.O., Przylep − KRS 0000005960
  24. Avista Media Sp. Z O.O., Ślęza − KRS 0000235431
  25. Baby Land Firma Handlowo-produkcyjna Import-eksport Sp. Z O.O., Kolbuszowa − KRS 0000191819
  26. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  27. Bankowy Dom Brokerski S.A., M. St. Warszawa − KRS 0000075197
  28. Barberian Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522486
  29. Bazus Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000384116
  30. Bazy i Systemy Bankowe Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000168197
  31. Biogaz Zeneris Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000294648
  32. Bitbox Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128780
  33. Bitmar Sp. Z O.O., Imbramowice − KRS 0000188263
  34. Biznes.net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226026
  35. Booksy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000496845
  36. Bph-oil Sp. Z O.O., Opole Lubelskie − KRS 0000194366
  37. Brader Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000137122
  38. Bravet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000183500
  39. Bss Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000379968
  40. Budimpex Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000185048
  41. Carnegie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000414640
  42. Cascada Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000186030
  43. Centrala Farmaceutyczna Cefarm, Warszawa − KRS 0000039792
  44. Centrum Diagnostyki Obrazowej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269133
  45. Centrum Edukacji Medycznej Cemed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000280799
  46. Centrum Informacji Medycznej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190213
  47. Centrum Podróży Travel Hit Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000018101
  48. Champ Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000190211
  49. Chrisewa Sp. Z O.O., Nasutów − KRS 0000183526
  50. Cleantech Venture Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000319582

Powiązane przetargi (16 szt.):
  1. Zakup usługi wsparcia technicznego dla oprogramowania firmy Quest
    Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego świadczenia usługi wsparcia technicznego w odniesieniu do programów firmy Dell QUEST posiadanych przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 2 do SWIZ).
  2. Kompleksowa obsługa konferencji międzynarodowej Warszawski Dialog na Rzecz Demokracji 2014, znak: BDG.741.41.2014
    Zamawiający: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie kompleksowej obsługi organizacyjnej i logistycznej trzydniowej konferencji dla maksymalnie 200 osób odbywającej się w Warszawie w dniach 23-25 października 2014 roku. Miejscem konferencji będzie siedziba Centrum Europejskiego Natolin (CEN)
  3. Przedłużenie subskrypcji na oprogramowanie IBM oraz zakup nowych licencji IBM Domino
    Zamawiający: Główny Inspektorat Transportu Drogowego, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest przedłużenie subskrypcji na oprogramowanie IBM oraz zakup nowych licencji IBM Domino oraz usługi wsparcia wdrożeniowego: 1. IBM Domino Collaboration Express Subscription & Support 12 Months - 125 szt.; 2. IBM Domino Collaboration Express Authorized User Annual SW Subscription & Support Renewal - 875 szt.; 3. IBM Connections Extension From a Notes or Domino product with Limited Entitlement to Connections Authorized User License + SW Subscription & Support 12 Months - 875 szt.; 4. IBM Connections Content Manager per Authorized User License + SW Subscription & Support 12 Months - 875 szt.; 5. Usługi wsparcia wdrożeniowego - 28 godzin
  4. Serwis oprogramowania VMware
    Zamawiający: Bank Gospodarstwa Krajowego, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisu oprogramowania VMware
  5. Dostawa sprzętu komputerowego
    Zamawiający: Urząd Miasta Płocka, Płock
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego
  6. Obsługa 22 jednodniowych szkoleń w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego
    Zamawiający: Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, Warszawa
    : 1. Przedmiotem zamówienia jest: zakup usługi restauracyjnej oraz wynajmu sal szkoleniowych wraz z wyposażeniem, dostosowanych do przeprowadzenia 22 jednodniowych szkoleń w Warszawie w ramach RPO WM organizowanych przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SIWZ 3. Projekt umowy stanowi załącznik nr 3 do SIWZ 4. Wartość zamówienia nie przekracza kwoty określonej w przepisach wydanych na podstawie art.11 ust.8 Prawo zamówień publicznych (poniżej 207 000 Euro)
  7. Świadczenie usługi serwisu pogwarancyjnego sprzętu oraz oprogramowania dla rozwiązań firmy IBM.
    Zamawiający: Bank Gospodarstwa Krajowego, Warszawa
    poniżej 207 000 euro
  8. Usługa wsparcia i pomocy technicznej w zakresie środowiska wirtualnego
    Zamawiający: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest
    usługa wsparcia i pomocy technicznej w zakresie oprogramowania dotyczącego środowiska wirtualnego. Szczegółowy opis zamówienia i warunki jego realizacji zostały określone w umowie
  9. Świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego urzadzeń pamięci masowych
    Zamawiający: Resortowe Centrum Zarządzania Sieciami i Usługami Teleinformatycznymi, Warszawa
    Świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego i wsparcia technicznego dotyczącego sprzętu i oprogramowania polegającego na: 1. usuwaniu zgłoszonych awarii, usterek, wad w tym wykonywaniu napraw (w razie konieczności zmianie konfiguracji sprzętowej polegającej na wymianie podzespołów na inne); 2. zmianie konfiguracji programowej polegającej na uaktualnieniu lub instalacji firmwareu lub innego oprogramowania aktualnie zainstalowanego na urządzeniach oraz zmianie konfiguracji ww. oprogramowania w celu dostosowania go do bieżących potrzeb;3. podejmowaniu działań prewencyjnych zabezpieczających prawidłową pracę urządzeń; 4. rekomendowaniu zmian konfiguracji, analizowaniu wydajności i parametrów pracy środowiska
  10. Zakup pakietów suportowych dla Systemu Zarządzania Tożsamością opartego na Novell Identity Manager
    Zamawiający: Bank Gospodarstwa Krajowego, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest zakup pakietów suportowych dla Systemu Zarządzania Tożsamością opartego na Novell Identity Manager
  11. Zakup i dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Sosnowcu.
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu, Sosnowiec
    Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Sosnowcu - zgodnie ze Specyfikacją zawartą w SIWZ z dnia 02.04.2014 r.- załącznik nr 1.
  12. Sprzedaż wraz z dostawą nowych serwerów i zestawów komputerowych dla Regionalnego Centrum Informatycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
    Sprzedaż wraz z dostawą nowych serwerów i zestawów komputerowych dla Regionalnego Centrum Informatycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
  13. Zakup usługi wsparcia technicznego dla środowiska pocztowego w UKNF
    Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, Warszawa
    3.1.1. Przedmiotem niniejszej umowy jest świadczenie usługi wsparcia w zakresie utrzymania poczty elektronicznej oraz serwerów Lotus Domino posiadanych przez Zamawiającego.
    3.1.2. Wsparciem objęte będą następujące środowiska oprogramowania Zamawiającego:
    3.1.2.1. Środowisko klastra pocztowych serwerów Lotus Domino w wersji 8.5.3 PL lub
    wyższej,
    3.1.2.2. Środowisko serwera Lotus Domino w strefie DMZ w wersji 8.5.3 PL lub wyższej;
    3.1.2.3. Środowisko klientów IBM Lotus Notes w wersji 8.5 lub wyższej oraz bazy poczty
    elektronicznej i bazy archiwów poczty elektronicznej;
    3.1.2.4. Środowisko serwera Lotus Domino w wersji 8.5.3 PL lub wyższej oraz środowisko
    serwera Lotus Traveler ;
    3.1.2.5. Środowisko serwera Lotus Domino w wersji 8.5.3 PL lub wyższej oraz środowisko
    serwera wiadomości bezpośrednich Sametime;
    3.1.2.6. Środowisko serwera Lotus Domino w wersji 8.5.3 PL lub wyższej obejmujące
    archiwa poczty lotus notes użytkowników.
  14. Zakup usługi wsparcia i konsultacji dla utrzymania środowiska CMS Tridion na okres 12 miesięcy.
    Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, Warszawa
    Przedmiotem umowy jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług w zakresie:
    a) wsparcia dla wszystkich posiadanych przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego licencji CMS Tridion,
    b) wsparcia technicznego związanego z usuwaniem usterek, błędów w funkcjonowaniu oprogramowania CMS Tridion i funkcjonalności serwisu www.knf.gov.pl.
    c) związanym z modyfikacjami serwisu (CMS + strona www.knf.gov.pl) w ilości maksymalnej 1200 roboczogodzin w trakcie trwania Umowy.
  15. Świadczenie usług serwisowych dla systemu KiS
    Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest:
    Świadczenie usług serwisowych dla systemu KiS. I. Wymagania ogólne: Przedmiotem zamówienia jest
    Świadczenie usług serwisowych dla systemu KiS oraz przygotowanie, wdrożenie oraz roczne wsparcie
    mechanizmu integracji systemów KiS i Portal w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego w zakresie
    opisanym poniżej: 1. Usługa wsparcia serwisowego dla systemu [czas reakcji / naprawy] 1.1. usuwanie
    awarii systemu [ maks. 4 h / 1 dzień roboczy], 1.2. usuwanie błędów systemu [ maks. 4 h / 1 dzień
    roboczy], 1.3. usuwanie usterek [maks. 4 h / 5 dni roboczych], 1.4. zapewnienie ewidencji zgłoszeń
    serwisowych, 1.5. obsługa zgłoszeń serwisowych, 1.6. bieżąca aktualizacja stanu zgłoszeń serwisowych,
    1.7. obsługa innych zgłoszeń, zapytań, problemów związanych z bieżącą eksploatacją systemu. 2.
    Przeglądy konserwacyjne systemu [częstotliwość] 2.1. planowe przeglądy systemu [raz w miesiącu], 2.2.
    okresowa konserwacja systemu [raz w miesiącu], 2.3. okresowa weryfikacja poprawności wykonywania
    kopii zapasowych [raz w miesiącu]. 3. Konsultacje specjalistyczne 3.1. świadczenie stałych
    specjalistycznych konsultacji dla wydelegowanych pracowników UKNF, za pomocą których będą mogli zgłaszać zapytania techniczne, poprzez udostępnienie: 1) dedykowanej linii telefonicznej dostępnej w
    godz. 8.00 - 16.00, 2) dedykowanego adresu e-mail. 4. Modyfikacje, ulepszenia oraz rozwój systemu 4.1.
    świadczenie usług wsparcia programistycznego, administracyjnego i analitycznego w wymiarze do 120
    osobodni, 4.2. analiza i wycena wniosków UKNF dotyczących usług wsparcia programistycznego,
    administracyjnego i analitycznego, 4.3. zapewnienie rocznej gwarancji na wykonane usługi wsparcia
    programistycznego, administracyjnego i analitycznego. Szczegółowy opisz przedmiotu zamówienia
    znajduje się w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ).
  16. Występ artystyczny na koncercie Jam Session w Remoncie
    Zamawiający: Politechnika Warszawska, Warszawa
    Występ artystyczny na koncercie Jam Session w Remoncie
    Nr sprawy: ZP/U/ES/80/2010

Inne osoby dla Szewczyk Paweł (43 osoby):