Kogo reprezentuje osoba

Szmyt Andrzej Tadeusz

w KRS

Andrzej Tadeusz Szmyt

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Tadeusz
Nazwisko:Szmyt
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Olsztyn (Warmińsko-mazurskie)
Przetargi:5 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Archacki Michał Leszek, Banach Łukasz, Blacha Agnieszka Anna, Brewka Bogumiła, Brosch Waldemar, Czaja Magdalena Teresa, Dąbrowski Karol, Dunajska Marta, Dziczek Magdalena, Dzieniakowski Marek Janusz, Filipek Krystian, Garski Przemysław Jakub, Gburczyk Jolanta Jagoda, Górecki Ryszard Józef, Górniewicz Józef, Gornowicz Mirosław Antoni, Grala Radosław, Jabłońska Joanna Maria, Jankowski Jan, Jastrzębski Wiesław Piotr, Juszkiewicz Tomasz Mirosław, Kacprzycki Krzysztof, Kijewski Bartłomiej, Kijewski Łukasz, Kloc Barbara, Koleśniuk Justyna, Kostyk Rafał, Kostyra Elżbieta, Koszczuk Mariusz Władysław, Kowalewski Piotr, Kwiatkowski Adrian Adam, Lemke Krystyna, Meller Andrzej, Michalska Anna, Morawski Jarosław, Niedbała Mateusz Paweł, Olechno Adam, Orlich Piotr Adam, Osińska Krystyna, Otremba Katarzyna, Piech Przemysław, Piechocki Janusz Witold, Pietrzak Marianna, Przyborowski Jerzy Andrzej, Rawłuszko Grzegorz, Reczkowski Paweł, Reszka Dominika, Rychlik Edward, Selwent Tomasz, Seredyn Violetta Sylwia, Sikorski Maciej, Sobina Miłosz Paweł, Socha Aleksander, Sokołowski Kamil Adrian, Sowul Przemysław Mieczysław, Staniszewska Justyna Emilia, Stawicki Maciej, Stefanowicz Paweł, Trejnis Monika, Turlej Marek Dariusz, Tyrajski Tymoteusz Marek, Wałejko Piotr, Wesołowski Szymon, Wilk Tomasz, Witulska Martyna, Łaszkiewicz Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zduńczyk Aleksander Jakub
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banach Łukasz, Białuński Grzegorz, Błażejczyk Paweł, Choszcz Dariusz Jan, Domian Joanna, Filipek Krystian, Garski Przemysław Jakub, Gornowicz Mirosław Antoni, Jaroszewski Jerzy, Kloc Barbara, Michalski Patryk, Olszewski Jacek, Piechocki Janusz, Podolak Krzysztof, Przewodowska Zuzanna Beata, Przyborowski Jerzy Andrzej, Przybyliński Sławomir Marek, Raszkiewicz Kamil, Rawłuszko Grzegorz, Reczkowski Kacper, Reczkowski Paweł, Reszka Dominika, Sobina Miłosz Paweł, Stefanowicz Paweł, Tyrajski Tymoteusz Marek, Wierzejski Tomasz Włodzimierz, Wiśniewski Radosław, Wolski Kamil, Żurada Anna Dorota

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stanek Maria

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Archacki Michał Leszek, Banach Łukasz, Blacha Agnieszka Anna, Brewka Bogumiła, Brosch Waldemar, Czaja Magdalena Teresa, Dąbrowski Karol, Dunajska Marta, Dziczek Magdalena, Dzieniakowski Marek Janusz, Filipek Krystian, Garski Przemysław Jakub, Gburczyk Jolanta Jagoda, Górecki Ryszard Józef, Górniewicz Józef, Gornowicz Mirosław Antoni, Grala Radosław, Jabłońska Joanna Maria, Jankowski Jan, Jastrzębski Wiesław Piotr, Juszkiewicz Tomasz Mirosław, Kacprzycki Krzysztof, Kijewski Bartłomiej, Kijewski Łukasz, Kloc Barbara, Koleśniuk Justyna, Kostyk Rafał, Kostyra Elżbieta, Koszczuk Mariusz Władysław, Kowalewski Piotr, Kwiatkowski Adrian Adam, Lemke Krystyna, Meller Andrzej, Michalska Anna, Morawski Jarosław, Niedbała Mateusz Paweł, Olechno Adam, Orlich Piotr Adam, Osińska Krystyna, Otremba Katarzyna, Piech Przemysław, Piechocki Janusz Witold, Pietrzak Marianna, Przyborowski Jerzy Andrzej, Rawłuszko Grzegorz, Reczkowski Paweł, Reszka Dominika, Rychlik Edward, Selwent Tomasz, Seredyn Violetta Sylwia, Sikorski Maciej, Sobina Miłosz Paweł, Socha Aleksander, Sokołowski Kamil Adrian, Sowul Przemysław Mieczysław, Staniszewska Justyna Emilia, Stawicki Maciej, Stefanowicz Paweł, Trejnis Monika, Turlej Marek Dariusz, Tyrajski Tymoteusz Marek, Wałejko Piotr, Wesołowski Szymon, Wilk Tomasz, Witulska Martyna, Łaszkiewicz Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zduńczyk Aleksander Jakub
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamska Halina Joanna, Biniek Kazimierz Wojciech, Samoraj Leszek Andrzej, Starzyński Marek, Stefański Leszek, Terpiłowski Jan, Tokarski Marek Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ławrynowicz Teresa
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banach Łukasz, Białuński Grzegorz, Błażejczyk Paweł, Choszcz Dariusz Jan, Domian Joanna, Filipek Krystian, Garski Przemysław Jakub, Gornowicz Mirosław Antoni, Jaroszewski Jerzy, Kloc Barbara, Michalski Patryk, Olszewski Jacek, Piechocki Janusz, Podolak Krzysztof, Przewodowska Zuzanna Beata, Przyborowski Jerzy Andrzej, Przybyliński Sławomir Marek, Raszkiewicz Kamil, Rawłuszko Grzegorz, Reczkowski Kacper, Reczkowski Paweł, Reszka Dominika, Sobina Miłosz Paweł, Stefanowicz Paweł, Tyrajski Tymoteusz Marek, Wierzejski Tomasz Włodzimierz, Wiśniewski Radosław, Wolski Kamil, Żurada Anna Dorota

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stanek Maria

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adione Creation Adrian Kwiatkowski Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000504633
  2. Agencja Energetyczna Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000808800
  3. Biocalor Sukces Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000806161
  4. Ctpv Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000787087
  5. Dwj Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000552145
  6. Energia 4sale Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000834064
  7. Energia Bieniasze Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000754464
  8. Energia Biesal Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000765346
  9. Energia Biskupiec Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000835183
  10. Energia Bobry Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000845661
  11. Energia Braniewo Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000808257
  12. Energia Bukowsko Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000843920
  13. Energia Czerwonka Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000809482
  14. Energia Drogosze Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000843639
  15. Energia Działdowo Ii Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000827258
  16. Energia Działdowo Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000823424
  17. Energia Gietrzwałd Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000765379
  18. Energia Jedwabno Sp. Z O.O., Jedwabno − KRS 0000765617
  19. Energia Judziki Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000813912
  20. Energia Kiertyny Wielkie Ii Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000841458
  21. Energia Kiertyny Wielkie Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000823007
  22. Energia Kierwiny Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000755846
  23. Energia Kołaki Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000754149
  24. Energia Lidzbark Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000828069
  25. Energia Łajsy Sp. Z O.O., Łajsy − KRS 0000753268
  26. Energia Mazowsze Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000842945
  27. Energia Olecko Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000810942
  28. Energia Ossowski Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000755044
  29. Energia Ostróda Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000842043
  30. Energia Podlasie Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000843075
  31. Energia Radosty Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000804746
  32. Energia Sadek Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000842771
  33. Energia Sławka Mała Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000772647
  34. Energia Szyldak Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000843877
  35. Energia Szyleny Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000805393
  36. Energia Ścinawa Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000801812
  37. Energia Tl Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000850926
  38. Energia Tumiany Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000762291
  39. Energia Tz Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000854979
  40. Energia Waszulki Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000773387
  41. Energia Wieliczna Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000828554
  42. Energia Wilczęta Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000756292
  43. Energia Wilkowiecko Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000816755
  44. Energia Wydminy Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000827360
  45. Energia Wysoka Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000818295
  46. Farma Fotowoltaiczna Kajny Ii Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000832835
  47. Farma Fotowoltaiczna Kajny Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000826484
  48. Fundacja Inicjatyw Społecznych, Olsztyn − KRS 0000252706
  49. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego, Olsztyn − KRS 0000023719
  50. Fundacja Samorządu Studentów Uniwersytetu Warmińsko-mazurskiego, Olsztyn − KRS 0000323881

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abs Naterki Sp. Z O.O., Naterki − KRS 0000093105
  2. Access Med Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000486531
  3. Access Med. Sp. Z O.O., Nowa Wieś − KRS 0000480638
  4. Agencja Handlowa Karol Sp. Z O.O., Biskupiec − KRS 0000142208
  5. Agro-service Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Sp. Z O.O., Kiwity − KRS 0000132064
  6. Alta Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000246069
  7. Andy Sp. Z O.O., Patryki − KRS 0000203847
  8. Big Auto Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000342176
  9. Bio-legiz S.A. Likwidacyjnej, Jeziorany − KRS 0000076070
  10. Bioen Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000328620
  11. Biolek Sp. Z O.O., Macierzysz − KRS 0000367184
  12. Bmb Strategie i Finanse Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000345804
  13. Bortexol Sp. Z O.O., Dywity − KRS 0000249260
  14. Duet Meble Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000115326
  15. Ecitybike Sp. Z O.O., Klewki − KRS 0000725715
  16. Fundacja Im. M. Oczapowskiego, Olsztyn − KRS 0000028340
  17. Fundacja Neo Media, Olsztyn − KRS 0000174579
  18. Fundacja Rektorów Polskich, Warszawa − KRS 0000106747
  19. Fundacja Wspieranie i Promocja Przedsiębiorczości Na Warmii i Mazurach, Olsztyn − KRS 0000123295
  20. Fundacja Żak Uniwersytetu Warmińsko-mazurskiego W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000058942
  21. Gr Nowy Dwór Elbląski Sp. Z O.O., Nowy Dwór Elbląski − KRS 0000161672
  22. Grupa Bfc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000593534
  23. Hodowla Roślin Grunwald Sp. Z O.O. Grupa Ihar, Bartążek − KRS 0000240512
  24. Inicjatywa- Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000160497
  25. Innoinvest Uwm Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000620333
  26. Legiz S.A. W Upałości Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000035815
  27. Lokalna Organizacja Turystyczna Kraina Nieodkrytych Tajemnic, Morąg − KRS 0000218776
  28. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000072800
  29. Olsztyński Zakład Komunalny Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000359650
  30. Oltra Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000553667
  31. Park Naukowo-technologiczny Polska-wschód W Suwałkach Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000211578
  32. Piłka Siatkowa Azs - Uwm S.A., Olsztyn − KRS 0000243051
  33. Pma Sport Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000477452
  34. Posłajko i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000225613
  35. Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjno-usługowe Rasko Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000034679
  36. Spower Trękusek Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000797855
  37. Spółdzielnia Mieszkaniowa Domator W Olsztynie Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000154583
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa Kormoran W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000145792
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000485245
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa Podlesie W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000259306
  41. Spółka Pracownicza Rolmil Sp. Z O.O. W Mileszewach, Mileszewy − KRS 0000037623
  42. Stowarzyszenie Wyjątkowe Serce, Olsztyn − KRS 0000081499
  43. Towarzystwo Miłośników Twierdzy Boyen, Giżycko − KRS 0000043139
  44. Vismart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000560201
  45. Warmińsko-mazurski Związek Pracodawców Prywatnych, Olsztyn − KRS 0000171021
  46. Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000097877
  47. Zakład Produkcyjno - Doświadczalny Łężany Sp. Z O.O., Łężany − KRS 0000732755
  48. Zakład Produkcyjno-doświadczalny Pozorty Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000074967
  49. Zakład Produkcyjno-doświadczalny-bałcyny Sp. Z O.O., Bałcyny − KRS 0000175886
  50. Zufiks Zakład Usług Finansowo - Księgowych i Doradztwa Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000082146

Powiązane przetargi (5 szt.):
  1. Świadczenia usług w zakresie konserwacji instalacji i urządzeń elektrycznych w obiektach administrowanych przez Fundację ŻAK Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie
    Zamawiający: Fundacja "Żak" Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Olsztyn
    1. Przedmiotem zamówienia jest całoroczne świadczenie usług w zakresie konserwacji instalacji i urządzeń elektrycznych w obiektach administrowanych przez Fundację ŻAK UWM;
    2. Wykaz obiektów administrowanych przez Fundację ŻAK UWM objętych usługami w zakresie objętym zamówieniem:
    1) Dom Studenta nr 1, Olsztyn, ul. Kanafojskiego 3;
    2) Dom Studenta nr 2, Olsztyn, ul. Kanafojskiego 1;
    3) Dom Studenta nr 3, Olsztyn, ul. Oczapowskiego 9;
    4) Dom Studenta nr 4 wraz z częścią biurową, Olsztyn, ul. Kanafojskiego 2;
    5) Dom Studenta nr 6, Olsztyn, ul. Kanafojskiego 4;
    6) Dom Studenta nr 7, Olsztyn, ul. Kanafojskiego 12;
    7) Dom Studenta nr 8, Olsztyn, ul. Kanafojskiego 14
    8) Dom Studenta nr 9, Olsztyn, ul. Kanafojskiego 8;
    9) Dom Studenta nr 10, Olsztyn, ul. Kanafojskiego 10;
    10) Dom Studenta nr 11, Olsztyn, ul. Żołnierska 14b (Osiedle Miasto);
    11) Dom Studenta nr 119, Olsztyn, ul. Dybowskiego 9;
    12) Restauracja Kortowska, Olsztyn, ul. Heweliusza 28;
    13) Stołówka akademicka Olsztyn, ul. Prawocheńskiego 4;
    14) Cafe Bar, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie,
    15) Pomieszczenia Pod Klonem Olsztyn ul. Prawocheńskiego 4;
    16) Pomieszczenia usługowo-gastronomiczne w Domu Studenta nr 6,Olsztyn,ul. Kanafojskiego 4;
    17) Pomieszczenia Biblioteka Cafe, Olsztyn, ul. Oczapowskiego 12b;
    18) Pomieszczenia Baru Filmowego, Olsztyn, ul. Obitza 1;
    19) Pomieszczenia Bufetu Centrum, Olsztyn, ul. Dybowskiego 11.

    3. Zamawiający wymaga, by Wykonawca świadczył usługi przez okres 6 dni (od poniedziałku do soboty) w każdym tygodniu obowiązywania umowy od godz., 8:00 do 14:00 w obsadzie co najmniej dwóch pracowników Wykonawcy na terenie obiektów Zamawiającego.
    4. Wykonawca zobowiązany jest do utrzymywania stałej gotowości do usuwania awarii konserwowanych przez niego instalacji przez okres 24 godzin na dobę we wszystkie dni obowiązywania umowy z zachowaniem 1,5 godzinnego czasu reakcji na podjęcie czynności związanych z usunięciem awarii (czas reakcji liczony jest od chwili telefonicznego zgłoszenia wystąpienia awarii przez pracownika Zamawiającego).
    5. Zamawiający wymaga udzielenia na wszystkie prace objęte przedmiotem zamówienia co najmniej 3-miesięcznej gwarancji (liczonej od dnia odbioru usługi), a na urządzenia i materiały gwarancji zgodnej z gwarancją producenta.
    6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Formularzu cen jednostkowych stanowiącym załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
    7. Materiały użyte do wykonania świadczenia umowy muszą odpowiadać co do jakości wyrobom dopuszczonym do obrotu i stosowania w budownictwie oraz posiadać wymagane prawem świadectwa i certyfikaty, które powinny być przedstawione Zamawiającemu na każde żądanie.
    8. Rozliczenie wartości wynagrodzenia za wykonanie poszczególnych usług objętych zamówieniem będzie dokonane w oparciu o ceny jednostkowe określone w Formularzu cen jednostkowych, stanowiącym załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia, który zostanie wypełniony przez Wykonawcę i stanowić będzie integralną część umowy.
    9. Wykonanie każdej naprawy bądź konserwacji objętej zamówieniem przez wymianę części należy potwierdzić każdorazowo wpisem do książki rejestru znajdującej się na recepcji obiektu.
    10. Przez świadczenie usług konserwacyjnych w zakresie prac elektrycznych należy rozumieć:
    a) Prace konserwacyjne, naprawcze, adaptacyjne, modernizacyjne w odniesieniu do prac elektrycznych;
    b) Prace naprawcze i konserwacyjne domofonów, sprzętu AGD w odniesieniu do prac elektrycznych;
    c) Dokonywanie napraw oraz przeglądów techniczno-konserwacyjnych instalacji elektrycznej, odgromowej, telewizyjnej, domofonowej;
    d) Wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem technicznej sprawności instalacji i przyłączy do budynków oraz sprzętu AGD w odniesieniu do prac elektrycznych;
    e) Wydawanie opinii i ekspertyz technicznych w odniesieniu do prac elektrycznych dotyczących instalacji i sprzętu AGD;
    f) Pisemne zgłaszanie kierownikowi obiektu urządzeń elektrycznym oraz sprzętu AGD, który należy poddać likwidacji ze względu na zużycie techniczne lub niebezpieczeństwo użytkowania;

    11. Przez konserwację instalacji elektrycznej, odgromowej, telewizyjnej i domofonowej należy rozumieć:
    1) dokonywanie przeglądów technicznych konserwowanych instalacji 6 razy w tygodniu (5 dni na osiedlu Kortowo i 1 dzień na osiedlu Miasto);
    2) wykonywanie wszelkich czynności związanych z utrzymaniem technicznej sprawności i bezpieczeństwa użytkowania konserwowanych instalacji i ich przyłączy do budynków;

    12. Przez konserwację sprzętu AGD należy rozumieć:
    1) naprawę artykułów gospodarstwa domowego będących na stanie kierowników obiektów za wyjątkiem napraw odbiorników telewizyjnych, radiowych, chłodziarek, zamrażarek, kuchenek gazowych i profesjonalnych urządzeń gastronomicznych i pralniczych;
    2) pisemne zgłaszanie kierownikowi obiektu sprzętu AGD, który należy poddać likwidacji ze względu na całkowite zużycie techniczne, funkcjonalne lub brak bezpieczeństwa użytkowania;

    13. Przewidywana średnia ilość nakładów robocizny w miesiącu:
    konserwacja: 2 pracowników x 6 r-g/dzień x 27 dni/m-c = 324 r-g/m-c;
    usuwanie awarii: 2 pracownik x 4 awarie/m-c x 3 r-g/awarię = 24 r-g/m-c;
    Niniejsze wielkości mają charakter szacunkowy i nie są wiążące dla Zamawiającego, a Wykonawcy zobowiązują się, iż nie będą wnosić roszczeń z tym związanych.
    14. Wykonawca zapewnia narzędzia niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia.
    15. Materiały użyte do wykonania świadczenia umowy muszą odpowiadać, co, do jakości wyrobom dopuszczonym do obrotu i stosowania w budownictwie oraz posiadać wymagane prawem świadectwa i certyfikaty, które powinny być przedstawione Zamawiającemu na każde żądanie.
    16. Materiały konieczne i niezbędne do wykonania usługi w zakresie wymienionym w załączniku nr 2 Formularz cen jednostkowych zapewnia wykonawca, w cenie jednostkowej przedstawiając ich koszt wraz z kosztami zaopatrzenia.
    17. Usługę oraz wymianę części należy potwierdzić wpisem do książki rejestru znajdującej się na recepcji obiektu.
  2. Sukcesywne świadczenie usług gastronomicznych (catering posiłków regeneracyjnych) dla pracowników Działu Obsługi Gospodarczej i Terenów Zieleni, Działu Zabezpieczenia Logistycznego, Stanowiska ds. Ochrony Przeciwpożarowej oraz Sekcji Eksploatacji
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług gastronomicznych (catering posiłków regeneracyjnych) dla pracowników Działu Obsługi Gospodarczej i Terenów Zieleni, Działu Zabezpieczenia Logistycznego, Stanowiska ds. Ochrony Przeciwpożarowej oraz Sekcji Eksploatacji.Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie Formularz cenowy będący jednocześnie opisem przedmiotu zamówienia
  3. Wykonanie oraz dostawa sukcesywna materiałów promocyjnych na potrzeby Biura ds. Mediów i Promocji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie oraz dostawa sukcesywna materiałów promocyjnych na potrzeby Biura ds. Mediów i Promocji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie Formularz cenowym, który jest załącznikiem nr 1 do SIWZ
  4. Sukcesywne świadczenie usług gastronomicznych (catering posiłków regeneracyjnych) dla pracowników jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
    Sukcesywne świadczenie usług gastronomicznych (catering posiłków regeneracyjnych) dla pracowników jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
  5. Sukcesywne świadczenie usług noclegowych, gastronomicznych oraz cateringowych dla potrzeb Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
    Sukcesywne świadczenie usług noclegowych, gastronomicznych oraz cateringowych dla potrzeb Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie