Kogo reprezentuje osoba

Szmyt Jerzy

w KRS

Jerzy Szmyt

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jerzy
Nazwisko:Szmyt
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adam Marek, Adamczak Mariusz, Adamski Andrzej Jerzy, Adamski Marek Jan, Anisimowicz Jan, Arndt Zbigniew, Babecki Piotr, Bącler Andrzej, Bączkowski Ignacy Piotr, Badach Marian, Badach Sławomir Marian, Badziak Mirosław, Bąk Jacek, Balaszkowski Stanisław, Balcerski Krzysztof Janusz, Baliński Grzegorz Marek, Balkiewicz Andrzej, Banach Wojciech Andrzej, Banaś Henryk Andrzej, Banasiak Wojciech, Banaszak Dariusz, Baraniecki Jerzy Marek, Baranowicz Cezary Marian, Baranowski Henryk, Baranowski Jarosław, Baranowski Tadeusz, Bartodziej Tomasz Jacek, Bartosik Aleksander Marek, Bartoszewski Wojciech, Basiński Jerzy, Basiński Krzysztof Ryszard, Bazaliński Hieronim Aleksander, Bazyluk Wiesław, Bedka Jan, Będkowski Marek, Bednarek Sławomir, Bernat Waldemar, Berładyn Stanisław Kazimierz, Biadała Marek, Biadała Rafał Marek, Bieda Andrzej, Biegniewski Tomasz, Bielejewski Robert, Bierć Mirosław, Biernacki Adam, Biernacki Robert Piotr, Biesiada Waldemar Stanisław, Biłko Karol, Blat Zygmunt, Bobrek Bogdan, Bobula Lesław Roman, Bocian Stanisław, Bodnar Marek, Bodzioch Sebastian Paweł, Bodzioch Włodzimierz, Bohaterewicz Roman, Bolda Leon Jan, Borchowiec Jan, Borczyński Zbigniew Bogdan, Borecki Grzegorz, Borowicz Rafał Robert, Borowski Jacek, Boryka Julian Zdzisław, Bosak Jerzy, Brączkowski Mirosław Jerzy, Braun Mieczysław, Brenk Jacek, Bronicki Maciej, Broniszewski Tadeusz, Brożek Andrzej, Bryl Przemysław Marcin, Brylewski Rafał, Brylowski Andrzej, Buch Ryszard Józef, Buczek Krzysztof, Buczek Sylwester, Buczkowski Piotr Mirosław, Budrowski Piotr Paweł, Bujakiewicz Henryk, Bujalski Tomasz, Bukowski Tadeusz, Bultrowicz Andrzej, Bury Krzysztof Czesław, Busler Rafał, Buszko Andrzej, Butkiewicz Piotr, Bułynko Eugeniusz, Błachnio Jerzy Jan, Błaszczuk Krzysztof Józef, Błaszczyk Robert, Błaszczyk Wojciech, Błaszczyński Sławomir Marek, Błaszkiewicz Radosław, Błoch Marek Szczepan, Cebulski Krzysztof, Cehańczuk Roman, Chabasiński Waldemar Stanisław, Chabowski Remigiusz Konrad, Chajęcki Andrzej Wiesław, Chajewski Krzysztof, Chęciński Józef Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyszkiewicz Dariusz Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3obieg.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459051
  2. Agropol Fermar Sp. Z O.O., Rycerzewko − KRS 0000151097
  3. B F Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000604702
  4. Biowat Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000211951
  5. Edukator - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Poszkodowanym W Wypadkach Komunikacyjnych, Kalisz − KRS 0000002497
  6. Fundacja Do, Wrocław − KRS 0000581082
  7. Fundacja Na Rzecz Szkół Katolickich, Zabrze − KRS 0000032332
  8. Hype Solutions Sp. Z O.O., Śnieciska − KRS 0000646512
  9. Kancelaria Adwokacka Anna Stankiewicz-malec Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000636567
  10. Kg Budownictwo Sp. Z O.O., Tulce − KRS 0000528544
  11. Kopanko Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000868049
  12. Lmf Group S.A., Wrocław − KRS 0000699608
  13. Loti Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000585725
  14. Lucky Dream Plus Sp. Z O.O., Śnieciska − KRS 0000829004
  15. Ludowy Klub Sportowy Iskra Sikorowo, Sikorowo − KRS 0000053215
  16. Ochotnicza Straż Pożarna W Powierciu, Powiercie − KRS 0000371264
  17. Ochotnicza Straż Pożarna W Sokolnikach, Sokolniki − KRS 0000078093
  18. Ochotnicza Straż Pożarna W Szklarce Przygodzickiej, Szklarka Przygodzka − KRS 0000283492
  19. Rodax Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000730835
  20. S7serwis Sp. Z O.O., Zdunowo − KRS 0000778691
  21. S7serwis Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Zdunowo − KRS 0000789311
  22. Setab Pl Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000296679
  23. Stowarzyszenie Inicjatyw Rozwoju Regionalnego Nowe Horyzonty, Juszczyn − KRS 0000376739
  24. Stowarzyszenie Miłośników Dalekiego Wschodu, Pomorsko − KRS 0000218062
  25. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły W Trzebowie, Trzebów − KRS 0000389261
  26. Stowarzyszenie Rozwoju Trzech Wsi Przeżeja, Przedbojewice − KRS 0000598202
  27. Stowarzyszenie Stypendialne Etemadi, Warszawa − KRS 0000156832
  28. Środkowopolska Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych, Warszawa − KRS 0000156041
  29. Techagro Consulting Sp. Z O.O., Mogilno − KRS 0000844825
  30. Uts Piotrowski Sp. Z O.O., Szlichtyngowa − KRS 0000813019

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aero A T Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000145534
  2. Aleksandra Hurtownia Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000024310
  3. Dolnośląska Agencja Handlowa Pro Natura Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000153354
  4. Domena Nowa Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000496846
  5. Eko-magnet Sp. Z O.O., Kiełczów − KRS 0000225980
  6. Eltechno Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000363477
  7. Faktoria Spa Sp. Z O.O., Tulce − KRS 0000749265
  8. Gk Spółka Sp. Z O.O., Tulce − KRS 0000683741
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Pakości, Pakość − KRS 0000089543
  10. Ik Transport Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000333343
  11. Inter Car Biuro Organizacyjno-finansowe Usług Transportowych Simex-service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000193832
  12. Jano Trans Nowak Sp. J., Środa Wielkopolska − KRS 0000301703
  13. Maxi Cargo Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000579323
  14. Nova-personel System Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000332358
  15. Odlewy Precyzyjne Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000527380
  16. Panterra Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000241263
  17. Polser Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000217096
  18. Proxima Energy Poland Sp. Z O.O., . − KRS 0000331604
  19. Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej, Koło − KRS 0000056206
  20. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Mon-sun Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000172320
  21. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Jamp;b Gasztych Sp. Z O.O., Myjomice − KRS 0000276766
  22. Spedycja Pośrednictwo Handel Logistyka Artur Karewicz Sp. J., Kutno − KRS 0000268420
  23. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Ciechocinku, Ciechocinek − KRS 0000055641
  24. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Szadku, Starostwo Szadek − KRS 0000196990
  25. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa, Rypin − KRS 0000076577
  26. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Koniecpolu, Koniecpol − KRS 0000160309
  27. Stowarzyszenie Inicjatyw Menedżerskich Instytut Biznesu, Kalisz − KRS 0000108920
  28. Stowarzyszenie Kierowców Radio Taxi Carex, Częstochowa − KRS 0000068342
  29. Stowarzyszenie Towarzystwo Samopomocy Bieda, Poznań − KRS 0000050194
  30. Tm Machinery Sp. Z O.O., Kalety − KRS 0000529069
  31. Towarzystwo Budownictwa Społecznego W Radomsku Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000004385
  32. Trans - Serwis Bogusław Józef Muszyński - Spółka Komandytowa, Bocheniec − KRS 0000221544
  33. Trans Simex-service Spółka Z O.o. Spółka Komandytowa, Środa Wielkopolska − KRS 0000258539
  34. Vos Truck Simex-service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Częstochowa − KRS 0000226889
  35. Związek Zawodowy Kierowców i Motorniczych Komunikacji Miejskiej W Łodzi, Łódź − KRS 0000084478


Inne osoby dla Szmyt (102 osoby):