Kogo reprezentuje osoba

Szmyt Piotr Marek

w KRS

Piotr Marek Szmyt

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Piotr
Drugie imię:Marek
Nazwisko:Szmyt
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1969 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Poznań (Wielkopolskie)
Przetargi:4 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  • Stanowisko/Funkcja: x x x x

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Holc Tomasz, Janowski Marcin, Szmyt Rafał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
 1. Abit Online Sp. Z O.O., Jerzykowo − KRS 0000538116
 2. Alltrim Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000184231
 3. Klub Karate Gangaku, Murowana Goślina − KRS 0000545157
 4. Tax Online Sp. Z O.O., Pobiedziska − KRS 0000487994

Powiązane przetargi (4 szt.):
 1. Dostawa i montaż nowego wyposażenia pracowni kształcenia zawodowego w ramach projektów Dobry zawód to skarb oraz Kompetencje dla przyszłości realizowanych w Zespole Szkół - Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, POKL Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.
  Zamawiający: Zespół Szkół - Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej, Rawa Mazowiecka
  Przedmiotem zamówienia jest: dostawa i montaż nowego wyposażenia do pracowni kształcenia zawodowego w ramach projektów Dobry zawód to skarb oraz Kompetencje dla przyszłości realizowanych w Zespole Szkół - Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej według następującego wykazu: Cześć 1 - Sprzęt do pracowni hotelarsko-informatycznej w ramach zadania 1 projektu Kompetencje dla przyszłości Cześć 2 - Sprzęt do pracowni gastronomicznej w ramach zadania 1 projektu Kompetencje dla przyszłości Cześć 3 - Sprzęt do pracowni samochodowej w ramach zadania 1 projektu Kompetencje dla przyszłości Cześć 4 - Sprzęt do pracowni samochodowej w ramach zadania 1 projektu Dobry zawód to skarb Cześć 5 - Sprzęt do pracowni mechatronicznej w ramach zadania 1 projektu Dobry zawód to skarb Cześć 6 - Sprzęt do pracowni CNC w ramach zadania 2 projektu Dobry zawód to skarb Cześć 7 - Sprzęt komputerowy do pracowni mechatronicznej/CNC w ramach zadania 1 i 2 projektu Dobry zawód to skarb Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące zakupów z podziałem na części zostały zawarte w załączniku nr 1 do SIWZ. Wszystkie oferowane urządzenia informatyczne, sprzęt multimedialny oraz urządzenia gastronomiczne i mechaniczne muszą spełniać wymogi z zakresu bhp, ergonomii, być fabrycznie nowe, nieużywane oraz posiadać instrukcję obsługi w języku polskim (dotyczy urządzeń i sprzętu), deklarację zgodności CE. Zamawiający wymaga, aby oferowane produkty były wyprodukowane po 1 stycznia 2012 roku oraz dostosowane do wymogów napięcia elektrycznego w Polsce. Wszystkie przedmioty dostawy nie mogą posiadać parametrów gorszych niż określone w załączniku nr 1 do SIWZ. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dostarczył przedmiot zamówienia do siedziby Zamawiającego: Zespół Szkół - Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im Mikołaja Kopernika, ul. Zwolińskiego 46, 96 - 200 Rawa Mazowiecka na swój koszt w terminie uzgodnionym wcześniej z Zamawiającym. Wszystkie urządzenia i sprzęt muszą być objęte minimum 12 miesięczną gwarancją producenta, a w szczególnie uzasadnionych przypadkach gwarancją Wykonawcy. Wykonawca pokrywa wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia według załącznika nr 1 do poszczególnych części.
 2. Dostawa monitorów wielkoformatowych LCD ze zintegrowanymi komputerami klasy PC i panelami dotykowymi wraz z drukarkami na potrzeby Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.
  Zamawiający: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, Kraków
  Zamówienie Nr: OZ-JW-271-384/IV/2012 z dnia 08.11.2012 r.
  Zakup, dostawa i montaż 3 szt. monitorów wielkoformatowych LCD ze zintegrowanymi komputerami klasy PC i panelami dotykowymi 46 cali, 1 szt. monitora wielkoformatowego LCD ze zintegrowanym komputerem klasy PC i panelem dotykowym 55 cali, 3 szt. drukarek termicznych z dodatkową obudową i 60 szt. rolek do drukarek na potrzeby Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie - zgodnie ze wszystkimi minimalnymi parametrami technicznymi jakościowymi określonymi przez Zamawiającego w Specyfikacji Technicznej stanowiącej Załącznik Nr 1 do SIWZ.
 3. Postępowanie o udzielenie zamowienia publicznego na dostawę sprzętu informatycznego
  Zamawiający: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie, Olsztyn
  komputery - 19 sztuk, pendrive - 13 sztuk, klawiatura i mysz bezprzewodowa - 35 kompletów, monitory - 21 sztuk, pakiet biurowy - wersja box - 4 sztuki, komputery przenośne - 5 sztuk, drukarki laserowe - 12 sztuk, drukarki atramentowe - 4 sztuki, urządzenie wielofunkcyjne - 1 sztuka, tonery do drukarek i urządzenia wielofunkcyjnego - 31 kompletów, tusze do drukarek - 12 kompletów, zestaw do archiwizacji danych - 1 sztuka, infokioski z oprogramowaniem - 27 sztuk, oprogramowanie - 2 sztuki
 4. Dostawa monitorów wielkoformatowych LCD ze zintegrowanymi komputerami klasy PC i panelami dotykowymi wraz z drukarkami na potrzeby Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.
  Zamawiający: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, Kraków
  Zamówienie Nr: OZ-JW-271-362/III/2010 z dnia 30.09.2010 r.
  Zakup i dostawa 6 (sześciu) monitorów wielkoformatowych LCD ze zintegrowanymi komputerami klasy PC i panelami dotykowymi wraz z drukarkami do wyświetlania danych z Systemu Zarządzania Informacją na potrzeby Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.