Kogo reprezentuje osoba

Szmyt Włodzimierz

w KRS

Włodzimierz Szmyt

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Włodzimierz
Nazwisko:Szmyt
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 52 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gmoch Paweł Jacek, Herzikowitz Doron Zalman, Schmidt Agnieszka Dominika
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Herzikowitz Doron Zalman, Lang Thomas Owen, Schmidt Agnieszka Dominika
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakubowska Benita Eleonora, Kreczmar Michał Andrzej, Makowski Jacek Andrzej, Sobolewski Jarosław, Wicha Maciej, Wielgo Robert Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szmigiel Szymon Michał
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gmoch Despina, Gmoch Paweł Rafał, Piątek Roman Józef, Witkowski Dariusz Andrzej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zientalski Mikołaj Michał
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Dariusz, Biegaj Robert, Gruszka Anna, Gudowicz Marcin Mikołaj, Jażdżyński Tomasz, Kaczmarska Anna, Kowalczyk Wojciech, Pawlak Joanna, Podkowińska Tretyn Anna, Rzepniewski Tomasz, Sakowicz Anna, Skowroński Marcin Kamil, Stecki Mariusz, Stępniewski Sławomir Tadeusz, Wąsiński Mariusz, Wicha Maciej, Wielgo Robert Waldemar, Wierzbowska Smolarek Anna Teresa, Wysocki Bartosz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarzębska Iwona Barbara, Kenninck Paul Ferdinand, Mońka Paweł, Szeptycka Marzenna Eleonora, Tanhuanpaa Kalle, Timmer Max Jan, Winnicka Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Van Der Klaauw Jan-willem Ewoud
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baier Birgit, Bohm Lothar, Głowienko Anna Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wasielewski Artur Robert
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gmoch Paweł Jacek, Herzikowitz Doron Zalman, Schmidt Agnieszka Dominika
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Habib Cavit, Maj Leszek Stanisław, Szylling Józefa Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szylling Roland Rafał
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barankiewicz Jacek, Chmurzyńska Brown Blanka, Drozdowski Konrad Wojciech, Faraś Małgorzata Anna, Frąckowiak Marek Zenon, Gantner Andrzej Krzysztof, Gola Bartłomiej Włodzimierz, Gut Badocha Danuta Jarmilla, Kastory Paweł Wojciech, Kępińska Sadowska Agnieszka Ewa, Kossowski Maciej, Kowalewski Paweł Maciej, Minorczyk Jerzy, Mydłowski Krzysztof, Oborska Anna Maria, Przeździak Marek Karol, Skarżyńska Grażyna Maria, Sobolewski Jarosław, Sowa Marek Wiesław, Teodorowicz Małgorzata, Topol Barbara, Tyszkiewicz Paweł, Wielgo Robert Waldemar, Łysak Piotr Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaremba Szadkowska Katarzyna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ab Trade Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000699076
  2. Abe - Ips Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282268
  3. Abe Holding S.A., Warszawa − KRS 0000387580
  4. Aces Up Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000483869
  5. Ad Artis Fundacja Sztuki Sar, Warszawa − KRS 0000365304
  6. Advanced Cinema Robotic Systems S.A., Józefów − KRS 0000658947
  7. Altercars Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000539745
  8. Amnet Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172998
  9. Audiofon Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000344248
  10. Beauty Connect Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000335591
  11. Bella Vista Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000211542
  12. Bhajan Cafe Kraków Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000718616
  13. Bna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023233
  14. Bold Boosters Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000567006
  15. Booklikes Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000398994
  16. Brix.io Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000545194
  17. Bwexperts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000416613
  18. Carat Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000115029
  19. Cartoon Planet S.A., Warszawa − KRS 0000333587
  20. Cc-academy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000557590
  21. Central Com Pls Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000049692
  22. Central Development Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000167973
  23. Central Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254015
  24. Cogision Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000338121
  25. Communication Unlimited Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100749
  26. Compress S.A., Warszawa − KRS 0000185671
  27. Corporate Profiles Real Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029778
  28. D.górski Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000367927
  29. Ddb Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022939
  30. Ddc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011710
  31. Dentsu Aegis Network Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177492
  32. Digital Creation Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000671697
  33. Dkb Inwestycje Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000578598
  34. E-kiosk S.A., Warszawa − KRS 0000304553
  35. Ecommerceconnections Sp. Z O.O., Bytkowo − KRS 0000757724
  36. Effectibi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000429046
  37. Euromedjob Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000734438
  38. Expertix Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000523233
  39. Federacja Gospodarki Żywnościowej Rp, Warszawa − KRS 0000304690
  40. Federacja Związków Komunikacji Marketingowej, Warszawa − KRS 0000283995
  41. Fitatu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000635344
  42. Fundacja Bezpieczni.pl, Warszawa − KRS 0000213011
  43. Fundacja Bhakti Marga, Warszawa − KRS 0000314400
  44. Fundacja E-misja, Warszawa − KRS 0000541011
  45. Fundacja Equus Humanitarae Koń i Tradycja, Łomianki − KRS 0000158774
  46. Fundacja Im. Ludwika Kastory, Warszawa − KRS 0000156675
  47. Fundacja Instytut Myśli Gospodarczej Rzeczpospolita, Warszawa − KRS 0000558686
  48. Fundacja Instytut Polskie Mięso, Warszawa − KRS 0000604057
  49. Fundacja Piękniejsze Życie, Warszawa − KRS 0000396125
  50. Fundacja Przyjaciół Mazurskiego Parku Krajobrazowego, Warszawa − KRS 0000179030

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 360 Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000497207
  2. A.blikle Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152100
  3. Abc Księgarnie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000272568
  4. Abc-ska Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000713921
  5. Absolvent.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447104
  6. Accorp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322777
  7. Adform Group S.A., Mielec − KRS 0000407113
  8. Agora S.A., Warszawa − KRS 0000059944
  9. Agros Fortuna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000386340
  10. Agros Nova Brands Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329431
  11. Agros-nova S.A., Warszawa − KRS 0000564431
  12. Albert Lumberjacker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000313622
  13. Ams S.A., Warszawa − KRS 0000079299
  14. An Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000519452
  15. Art Works Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000047711
  16. Atm Inwestycje Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000298851
  17. Atmedia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029930
  18. Atomic Tv Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000112658
  19. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  20. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  21. Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A., Warszawa − KRS 0000201192
  22. Bluehat Sp. Z O.O., Złotniki − KRS 0000544494
  23. Business Ad Network Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000339763
  24. Carlsberg Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043669
  25. Carlsberg Supply Company Polska S.A., Warszawa − KRS 0000035347
  26. Central Chylonia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271409
  27. Central Detal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275340
  28. Central Gn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000611624
  29. Central Plaza Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000244043
  30. Central Tower Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000224510
  31. Codemedia S.A., Warszawa − KRS 0000368274
  32. Consumer Access Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000274985
  33. Corporate Profiles Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263848
  34. Data Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039134
  35. Datacontact 24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373144
  36. Datacontact Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000370289
  37. Datacontact Direct Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000359648
  38. Digital Open Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000290341
  39. Dom Handlowo-wydawniczy Co-liber Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116733
  40. Domiporta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087256
  41. Ema Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000503616
  42. Expalkan Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000018221
  43. Fantastyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152587
  44. Feria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145795
  45. Fundacja Faktu Serce Dla Dzieci, Warszawa − KRS 0000353781
  46. Fundacja Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych, Warszawa − KRS 0000026831
  47. Fusion Sheep Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000411235
  48. Gg Network S.A., Warszawa − KRS 0000264575
  49. Gremi Inwestycje S.A., Kraków − KRS 0000038155
  50. Gremi Media S.A., Warszawa − KRS 0000660475


Inne osoby dla Szmyt (95 osób):