Kogo reprezentuje osoba

Szulc Agnieszka Filipina

w KRS

Agnieszka Filipina Szulc

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Agnieszka
Drugie imię:Filipina
Nazwisko:Szulc
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1985 r., wiek 34 lata
Miejscowości:Brody (Lubuskie), Gdańsk (Pomorskie), Gorzów Wielkopolski (Lubuskie), Lubniewice (Lubuskie), Toporów (Lubuskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jusiel Anna, Jusiel Karolina Agata, Korczak Renata Ewa, Korczak Wiktor Paweł, Skoczny Kamil Ryszard, Walicka Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtania Krystian Przemysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korczak Wiktor Paweł, Piątek Łukasz, Pokład Michał, Skoczny Kamil Ryszard, Walicka Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jusiel Maciej Łukasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korczak Wiktor Paweł, Piątek Łukasz, Skoczny Kamil Ryszard, Walicka Magdalena
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korczak Wiktor Paweł, Piątek Łukasz, Pokład Michał, Skoczny Kamil Ryszard, Walicka Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jusiel Maciej Łukasz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarusz Michał, Korczak Wiktor Paweł, Piątek Łukasz, Skoczny Kamil Ryszard, Walicka Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jusiel Maciej Łukasz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piątek Łukasz, Pokład Michał Krzysztof, Walicka Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barczuk Monika
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jusiel Anna, Piątek Łukasz, Skoczny Kamil Ryszard, Walicka Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jusiel Małgorzata
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jusiel Anna, Piątek Łukasz, Pokład Michał Krzysztof, Skoczny Kamil Ryszard, Walicka Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jusiel Małgorzata
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jusiel Anna, Piątek Łukasz, Pokład Michał, Walicka Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jusiel Małgorzata
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pokład Karolina Agata, Piątek Łukasz, Skoczny Kamil Ryszard, Walicka Magdalena
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pokład Karolina Agata, Piątek Łukasz, Skoczny Kamil Ryszard, Walicka Magdalena
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pokład Karolina Agata, Piątek Łukasz, Walicka Magdalena
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skoczny Kamil Ryszard
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piątek Łukasz, Skoczny Kamil Ryszard

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agradal Polska Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000214145
  2. Agradan Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000307105
  3. Agro Gajewo Sp. Z O.O., Lubniewice − KRS 0000681012
  4. Agro-bis Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000641957
  5. Agro-eko-gaz Sp. Z O.O., Dąbrówka Warszawska − KRS 0000397760
  6. Agro-pasz Sp. Z O.O., Lubniewice − KRS 0000567467
  7. Agro-płociczno Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000636946
  8. Agroinvest Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000279710
  9. Best Price Product Sp. Z O.O., Golęczewo − KRS 0000173645
  10. Buczyna Iii Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000386507
  11. Commercial Building Investments Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000264834
  12. Ekologiczne Gospodarstwo Buczyna Sp. Z O.O., Brody − KRS 0000492200
  13. Ekologiczne Gospodarstwo Motarzyn 1 Sp. Z O.O., Lubniewice − KRS 0000326651
  14. Ekologiczne Gospodarstwo Motarzyn 2 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000514766
  15. Ekologiczne Gospodarstwo Wysoka 1 Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000439327
  16. Ekologiczne Gospodarstwo Wysoka 2 Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000437678
  17. Ekologiczne Gospodarstwo Wysoka 3 Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000435875
  18. Ekologiczne Gospodarstwo Wysoka 4 Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000436332
  19. Ekologiczne Gospodarstwo Wysoka 5 Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000437671
  20. Farm - Uście Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000574437
  21. Farm-płociczno Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000643984
  22. Folwark Brzeg Głogowski Sp. Z O.O., Brody − KRS 0000494185
  23. Fundacja Przyjaciół Pałacu Brühla, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000321086
  24. Gor-bruk Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000721000
  25. Gor-dom Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000614478
  26. Gorem Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000269462
  27. Gorem-work Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000693336
  28. Gorwik Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000771504
  29. Gospodarstwo Ekologiczne Wysoka 6 Sp. Z O.O., Brody − KRS 0000491594
  30. Gospodarstwo Grąbczyn Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000562877
  31. Gospodarstwo Rolne Agro-zachód Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000638529
  32. Legendary Polish Brand Distribution Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000776087
  33. Legendary Polish Brand Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000679974
  34. Ośrodek Wypoczynkowy Stilon Sp. Z O.O., Lubniewice − KRS 0000088937
  35. Polskie Gospodarstwa Rolne S.A., Poznań − KRS 0000604817
  36. Przedsiębiorstwo Rolne Jatki Sp. Z O.O., Lubniewice − KRS 0000562874
  37. Przedsiębiorstwo Rolnicze Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000562831
  38. Przedsiębiorstwo Rolno-produkcyjne Sadkowo Sp. Z O.O., Brody − KRS 0000569770
  39. Przesiębiorstwo Rolno-produkcyjne Kobylniki Sp. Z O.O., Zduny − KRS 0000157271
  40. Rol-dobrowo Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000566718
  41. Rol-farm Gromadka Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000568834
  42. Rol-gaiki Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000570742
  43. Rol-płociczno Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000636560
  44. Spółdzielnia Usługowo - Wytwórcza Opus W Gorzowie Wielkopolskim, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000151161
  45. Top - Land Four Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000601996
  46. Top - Land One Sp. Z O.O., Lubniewice − KRS 0000604992
  47. Top - Land Three Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000602202
  48. Top-land Five Sp. Z O.O., Brody − KRS 0000602382
  49. Top-land Six Sp. Z O.O., Lubniewice − KRS 0000602370
  50. Top-land Two Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000602571

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agronat Rolnicze Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Sp. Z O.O., Krosno Odrzańskie − KRS 0000290109
  2. Astarte Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000244368
  3. Attar Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000244405
  4. Buczyna Ii Sp. Z O.O., Trzcianka − KRS 0000389719
  5. Buczyna Iv Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000389682
  6. Buczyna Nowa Kuźnia Razem Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000396436
  7. Buczyna i Sp. Z O.O., Trzcianka − KRS 0000384066
  8. De-meter Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000255507
  9. Grzymalin Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000396152
  10. Iszet S.A., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000246847
  11. Kłębanowice Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000381328
  12. Lubuskie Centrum Biznesu i Zarządzania Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000244345
  13. Niemstów Sp. Z O.O., Trzcianka − KRS 0000381682
  14. Nowa Kuźnia Ii Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000396172
  15. Nowa Kuźnia Iii Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000396135
  16. Nowa Kuźnia i Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000385797
  17. Pogorzeliska Ii Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000390055
  18. Pogorzeliska Iii Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000396183
  19. Pogorzeliska i Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000387259
  20. Polska - Rocafort Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000213210
  21. Przedsiębiorstwo Rolno-handlowe Agroferm Lubno Sp. Z O.O., Lubno − KRS 0000194864
  22. Rol-gądków Sp. Z O.O., Gądków Wielki − KRS 0000130434
  23. Stolarnia Gubin Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000563748
  24. Terra 1 Sp. Z O.O., Bobrówko − KRS 0000215156
  25. Terra 2 Sp. Z O.O., Trzebiechów − KRS 0000215540
  26. Terra 3 Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000221089
  27. Tymowa,wądroże,toszowice Sp. Z O.O., Trzcianka − KRS 0000384152
  28. Wysoka Sp. Z O.O., Toporów − KRS 0000395994
  29. Ziemia Polska Sp. Z O.O., Golin − KRS 0000243112