Kogo reprezentuje osoba

Szulc Alina

w KRS

Alina Szulc

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Alina
Nazwisko:Szulc
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1944 r., wiek 74 lata
Miejscowości:Chełmża (Kujawsko-pomorskie), Opalenica (Wielkopolskie), Władysławowo (Pomorskie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Joanna, Einfeld Henrik, Faust Edward Aleksy, Jackowska Jadwiga, Jaszewski Władysław, Koprowski Alfred Józef, Koziolek Adam, Kuster Werner, Lewandowski Andrzej Zbigniew, Lukas Achim, Marcinowski Mariusz, Nowak Andrzej, Paluch Piotr, Sapała Stanisław Mieczysław, Skiba Mirosław Romuald, Sokół Jerzy, Supeł Maria Aneta, Tadych Lewandowska Bożena Maria, Zbrojkiewicz Stanisław Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wawro Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barnaś Henryk Jerzy, Dąbrowska Danuta Teresa, Einfeld Henrik, Grubecki Marek Mirosław, Gutowski Kazimierz Andrzej, Kowal Piotr Franciszek, Kowalski Marek Janusz, Koziolek Adam Jan, Kuster Werner, Lewandowski Andrzej Zbigniew, Lukas Achim, Nowak Andrzej, Paluch Piotr, Sapała Stanisław Mieczysław, Tadych Lewandowska Bożena Maria, Taglewicz Krzysztof, Wrześniewska Anna, Zbrojkiewicz Stanisław Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczepański Waldemar Ryszard
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gołaszewski Jerzy Jan, Grabowiec Adam, Henrik Einfeld, Jankowski Kazimierz, Jung Gerd, Kobyliński Kazimierz Władysław, Koziolek Adam, Kunne Thomas, Kuster Werner, Lewandowski Andrzej Zbigniew, Lukas Achim, Marcinowski Mariusz, Morawski Andrzej Mirosław, Niesiobędzki Jerzy, Nowak Andrzej, Olszewska Alina, Paluch Piotr, Radciniewski Mirosław Zbigniew, Ruszczyński Mirosław, Sapała Stanisław, Soliwodzki Tomasz Waldemar, Stackiewicz Łukasz, Wyszkowska Helena Bronisława, Zalewska Alina, Zbrojkiewicz Stanisław Edward, Zegler Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Marcinkowski Mirosław Bogusław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowska Danuta Teresa, Drajem Stefan, Rajewska Danuta Maria, Szymański Krzysztof Ryszard, Tadych Lewandowska Bożena Maria, Witkowiak Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilkiewicz Zbigniew
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barnaś Henryk Jerzy, Brzykcy Roman, Ceranek Maciej Józef, Einfeld Henrik, Faust Edward Aleksy, Jung Gerd, Koziołek Adam, Kuster Werner, Lewandowski Arkadiusz Włodzimierz, Lukas Achim, Marcinowski Mariusz, Mórawski Andrzej Mirosław, Nowak Andrzej, Paluch Piotr, Piórczyński Marek, Soliwodzki Tomasz Waldemar, Zakrzewski Jan, Zbrojkiewicz Stanisław Edward, Zieliński Dariusz Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agrofarma Plus Sp. Z O.O., Pyrzyce − KRS 0000635823
  2. Agrofarma Sp. Z O.O., Pyrzyce − KRS 0000594134
  3. Agrofarmy Sp. Z O.O., Międzyzdroje − KRS 0000541515
  4. Air Spiralo Sp. Z O.O., Szamotuły − KRS 0000270384
  5. Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego Jasny Brzeg Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000072896
  6. Brzezinki Sp. Z O.O., Pamiątkowo − KRS 0000615466
  7. Ceranek Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska, Poznań − KRS 0000503884
  8. Clima Komfort Adam Witkowiak, Waldemar Witkowiak Sp. J., Grudziądz − KRS 0000083967
  9. Clima Komfort Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000249405
  10. Esthetic Distribution Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000705493
  11. Fundacja Bezpieczniej Żyć, Poznań − KRS 0000009536
  12. Fundacja Zdrowy Styl Życia, Pułtusk − KRS 0000443694
  13. Geotermia Grudziądz Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000037540
  14. Gospodarstwo Rolne Brzezinki Sp. Z O.O., Pyrzyce − KRS 0000567547
  15. Gospodarstwo Rolne Łąka Sp. Z O.O., Sulino − KRS 0000613944
  16. Gospodarstwo Rolne Przystanki Sp. Z O.O., Wielka Wieś − KRS 0000591155
  17. Helipl Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000425653
  18. K.c.b. Interlight Sp. Z O.O., Gniewkowo − KRS 0000129581
  19. Kancelaria Rachunkowości Brzykcy i Wspólnicy Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000169655
  20. Łąka Sp. Z O.O., Sulino − KRS 0000615346
  21. Mateusz Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000241622
  22. Miejski Zakład Komunikacji Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000132903
  23. Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-mostowe Mpdm Sp. Z O.O., Mława − KRS 0000299185
  24. Nedexco Logistik Deutschland Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Inowrocław − KRS 0000277660
  25. Nordzucker Polska S.A., Opalenica − KRS 0000092978
  26. Pamiątkowo Sp. Z O.O., Pamiątkowo − KRS 0000364384
  27. Pge Systemy S.A., Warszawa − KRS 0000007353
  28. Pl Agro Sp. Z O.O., Sulino − KRS 0000284213
  29. Polski Związek Przedsiębiorców Handlujących Cukrem, Warszawa − KRS 0000271705
  30. Porozumienie Organizacji Pozarządowych Powiatu Sochaczewskiego, Sochaczew − KRS 0000487697
  31. Przecław Sp. Z O.O., Pamiątkowo − KRS 0000615212
  32. Przedsiębiorstwo Rolniczo - Handlowe Agromerino Sp. Z O.O., Sulino − KRS 0000170879
  33. Przedsiębiorstwo Solidarność Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000093457
  34. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Łysomice − KRS 0000003862
  35. Stamar Sp. Z O.O., Pyrzyce − KRS 0000230833
  36. Stowarzyszenie Klaster Rozwoju Obszarów Wiejskich, Poznań − KRS 0000587890
  37. Stowarzyszenie Klub Unesco W Toruniu, Toruń − KRS 0000040131
  38. Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Łysomice, Łysomice − KRS 0000153551
  39. Stowarzyszenie Techników Cukrowników, Warszawa − KRS 0000210581
  40. Święty Wojciech Dom Medialny Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000095729
  41. Toruńska Infrastruktura Sportowa Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000375013
  42. Trt Pomiary Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000483599
  43. Unipet Spólka Akcyjna, Toruń − KRS 0000080071
  44. Wist Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278063
  45. Zakład Ogrodniczy Naramowice - Pamiątkowo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Pamiątkowo − KRS 0000408988
  46. Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A., Szczecin − KRS 0000033768

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aves Sp. Z O.O., Rogoźno − KRS 0000170779
  2. Cefarm Białystok S.A., Białystok − KRS 0000204961
  3. Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A., Bytom − KRS 0000223325
  4. Ch. Schmid Sp. Z O.O., Suchy Las − KRS 0000055819
  5. Chłodnia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000186112
  6. Coris Lex Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222456
  7. Cukrownia Chełmża S.A., Opalenica − KRS 0000016038
  8. Cukrownia Krasiniec S.A., Opalenica − KRS 0000025201
  9. Cukrownia Mełno S.A., Opalenica − KRS 0000013109
  10. Cukrownia Opalenica S.A., Opalenica − KRS 0000033572
  11. Cukrownia Szamotuły S.A., Szamotuły − KRS 0000032493
  12. Cukrownia Wschowa S.A., Opalenica − KRS 0000049054
  13. Elektromontaż - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000060700
  14. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  15. Energy Trust S.A., Warszawa − KRS 0000316469
  16. Enso Engineering Solutions Sp. Z O.O., Suchy Las − KRS 0000331706
  17. Fabryka Przewodów Energetycznych S.A., Będzin − KRS 0000069315
  18. Geberit Produkcja Sp. Z O.O., Koło − KRS 0000193222
  19. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Łysomicach, Turzno − KRS 0000039674
  20. Gryfskand Sp. Z O.O., Gryfino − KRS 0000034712
  21. Ibis Ltd. - International Bakery Industries - Spomasz Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szubin − KRS 0000087827
  22. Infrastruktura Kapuściska S.A. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000160179
  23. Instytut Kosmetologii Stosowanej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401960
  24. Intradex Metal Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000254774
  25. Inwest-bud Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Maków Mazowiecki − KRS 0000100314
  26. Juma Sp. Z O.O., Maków Mazowiecki − KRS 0000264546
  27. Leszczyński Cukier S.A., Przeźmierowo − KRS 0000091782
  28. Ls Airport Services S.A., Warszawa − KRS 0000355602
  29. Lubinex Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000036758
  30. Maguin-chełmża Sp. Z O.O., Chełmża − KRS 0000078075
  31. Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. Z O.O., Łowicz − KRS 0000081000
  32. Nordzucker Polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Przeźmierowo − KRS 0000013083
  33. Nza Sp. Z O.O., Przeźmierowo − KRS 0000090265
  34. Olsztyńska Giełda Zbożowa S.A., Olsztyn − KRS 0000094422
  35. Ośrodek Badawczo-rozwojowy Przemysłu Oponiarskiego Stomil Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000308183
  36. Philip Morris Polska S.A., Kraków − KRS 0000012542
  37. Polski Bank Spółdzielczy W Ciechanowie, Ciechanów − KRS 0000027891
  38. Polskie Radio-regionalna Rozgłośnia W Warszawie Radio Dla Ciebie S.A., Warszawa − KRS 0000075953
  39. Pomorski Cukier S.A., Chełmża − KRS 0000094760
  40. Pracownicza Spółka Ursus S.A., Warszawa − KRS 0000059679
  41. Promyk Sp. Z O.O., Przeźmierowo − KRS 0000063785
  42. Przedsiębiorstwo Budownictwa Regionalnego Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000085198
  43. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe A.p.s. Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000208836
  44. Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Hydrokop S.A. W Krakowie, Kraków − KRS 0000103096
  45. Przedsiębiorstwo Usług Hotelarskich i Turystycznych Kraków W Krakowie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000300761
  46. Siedlecka Centrala Materiałów Budowlanych Probud S.A., Siedlce − KRS 0000085995
  47. Sołacz Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000186235
  48. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa Jubilatka, Maków Mazowiecki − KRS 0000173565
  49. Tonsil Polska Sp. Z O.O., Września − KRS 0000113792
  50. Unikal Sp. Z O.O., Mokre − KRS 0000084291


Inne osoby dla Szulc (892 osoby):