Kogo reprezentuje osoba

Szulc Cieplicki Rafał Artur

w KRS

Rafał Artur Szulc Cieplicki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Rafał
Drugie imię:Artur
Nazwisko:Szulc Cieplicki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1977 r., wiek 41 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brodecki Dariusz Stanisław, Girdziusz Jacek Marek, Posadzki Tomasz, Reclaw Andrzej, Reiter Pawłowska Barbara Maria, Ruciński Mikołaj Marek, Szulc Cieplicki Mieczysław Cyprian, Zaborowski Rafał Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaborowski Marian

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akademicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gdańsk − KRS 0000196444
  2. Biuro Studiów Proekologicznych Ekometria Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000563743
  3. Biuro Studiów i Pomiarów Proekologicznych Ekometria Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000165540
  4. Biuro Techniczno Inwestycyjne Zet Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzalnością, Gdańsk − KRS 0000060100
  5. Centrum Haffnera Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000029111
  6. Clinica Vitae Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000338407
  7. Elwoz Sp. Z O.O., Szklana − KRS 0000139951
  8. Fabryka Kart Trefl-kraków Sp. Z O.O., Podłęże − KRS 0000071800
  9. Fhu Technic-leader Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000564549
  10. Fundacja Sztuk Krytycznych, Warszawa − KRS 0000439213
  11. Grupa Ndi S.A., Sopot − KRS 0000508824
  12. Hotel Gdańsk Brovarnia Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000047897
  13. Isn Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000642615
  14. Isn2 Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000713807
  15. Martensea Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000619904
  16. Multi Channel Marketing Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000328544
  17. Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000073034
  18. Narodowa Liga Koszykówki S.A., Toruń − KRS 0000686916
  19. Navimor International Com Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000366819
  20. Navimor International Ii Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000297025
  21. Navimor International Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000030549
  22. Ndi S.A., Sopot − KRS 0000138784
  23. Plantacja Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000006237
  24. Polski Związek Koszykówki, Warszawa − KRS 0000033466
  25. Poznańskie Zakłady Papiernicze Trefl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000015082
  26. Promenada Sopocka Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000254405
  27. Remontowa Holding S.A., Gdańsk − KRS 0000029098
  28. Rkd Development Gdańsk Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000639074
  29. Sopot Zdrój Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000254407
  30. Stocznia Wisła Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000051633
  31. Stowarzyszenie Działkowców Bałtyk, Gdańsk − KRS 0000483585
  32. Stowarzyszenie Trefl Pomorze, Gdańsk − KRS 0000348316
  33. Studio Trefl S.A., Sopot − KRS 0000492118
  34. Trefl Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000247386
  35. Trefl Proxima Kraków S.A., Kraków − KRS 0000298251
  36. Trefl S.A., Sopot − KRS 0000036560
  37. Trefl Sopot S.A., Sopot − KRS 0000332943
  38. Trefl Toys Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Sopot − KRS 0000371896

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Gdyni Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000323812
  2. Akademia Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000078627
  3. C. Hartwig Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000024354
  4. Centrostal Sp. Z O.O., Poraj − KRS 0000282047
  5. Centrozłom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000063103
  6. Centrum Majkowskiego Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000254404
  7. Cognor Holding S.A., Poraj − KRS 0000071799
  8. Consortia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bytom − KRS 0000040009
  9. Dagoma Sp. Z O.O., Puck − KRS 0000048377
  10. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  11. Fota - Groblewski Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000393216
  12. Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk − KRS 0000045713
  13. Game Time Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000162323
  14. Gdańska Stocznia Remontowa Im. J.piłsudskiego S.A., Gdańsk − KRS 0000009191
  15. Gdański Klub Biznesu, Gdańsk − KRS 0000139723
  16. Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A., Gdynia − KRS 0000147303
  17. Gg Ltd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049707
  18. Hotel Opera Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000048134
  19. Iglotex S.A., Skórcz − KRS 0000287105
  20. Kamienica Morska Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000254381
  21. Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000170766
  22. Międzyzakładowa Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Stągiewna, Gdańsk − KRS 0000086494
  23. Navrem Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000009876
  24. Polska Liga Koszykówki S.A., Warszawa − KRS 0000080033
  25. Przedsiębiorstwo Budowlane Kokoszki S.A., Gdańsk − KRS 0000066245
  26. Remontowa Shipbuilding S.A., Gdańsk − KRS 0000038656
  27. Rubicon Partners S.A., Warszawa − KRS 0000037652
  28. Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domów Jednorodzinnych Za Obwodnicą, Gdynia − KRS 0000247570
  29. Stary Browar Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000232942
  30. Steelco. Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000124277
  31. Syscom Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000134632
  32. Telewizja Polska S.A., Warszawa − KRS 0000100679
  33. Trefl Logistic Center Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000295161