Kogo reprezentuje osoba

Szulc Dariusz Zbigniew

w KRS

Dariusz Zbigniew Szulc

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Dariusz
Drugie imię:Zbigniew
Nazwisko:Szulc
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1966 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Darłowo (Zachodniopomorskie), Goleniów (Zachodniopomorskie), Kowalewice (Zachodniopomorskie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Wróblów (Lubuskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Roppel Klaus
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pobłocki Gabriel Józef, Roppel Klaus

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerzak Klaudiusz, Gajewski Andrzej, Leins Harald Franz, Mazurkiewicz Krystyna Helena, Woźniak Roman Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Złakowska Elżbieta Władysława
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Leins Harald Franz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Złakowska Elżbieta Władysława
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kutzera Reinhard, Szubert Mariusz, Zug Krystyna Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tetz Dietrich
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Droege Heinrich, Palt Waldemar Gerhard, Pobłocki Gabriel Józef, Roppel Klaus, Schleuter Bernard, Teodorowicz Piotr, Wesjohann Paul Heinz, Wolny Maciej Tomasz, Ziemianin Bronisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Węglewska Hanna
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kutzera Reinhard Michael, Zug Krystyna Teresa
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Droege Heinrich, Pobłocki Gabriel Józef, Roppel Klaus, Teodorowicz Piotr, Wesjohann Doris, Wesjohann Paul Heinz, Wesjohann Peter, Ziemianin Bronisław
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Roppel Klaus

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Milicka Babiaczyk Agnieszka

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Atlantic Energy Sp. Z O.O., Lulemino − KRS 0000414830
  2. Atlantic Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000640305
  3. Atlantic Sp. Z O.O., Lulemino − KRS 0000412987
  4. Avedis Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000696059
  5. Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000048207
  6. Ceyta Europejskie Stowarzyszenie Ekspertów i Konsultantów, Warszawa − KRS 0000043492
  7. Consup Polska Sp. Z O.O., Wróblów − KRS 0000028940
  8. Darłowskie Towarzystwo Tenisowe Zdrowie, Darłowo − KRS 0000018666
  9. Drob Sp. Z O.O., Goleniów − KRS 0000356358
  10. Drobimex Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000359528
  11. Ems-training Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000412994
  12. Excelsior Delikatesy Sp. Z O.O., Kowalewice − KRS 0000088228
  13. Fitness Solutions Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000697974
  14. Get Fit Jelenia Góra Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000383414
  15. Globo Office Center Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000039531
  16. Globo Office Center Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000261280
  17. Globo Office Service Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000581779
  18. Grupa Kapitałowa Immobile S.A., Bydgoszcz − KRS 0000033561
  19. Hegemann Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000132066
  20. Homanit Krosno Odrzańskie Sp. Z O.O., Krosno Odrzańskie − KRS 0000414011
  21. Hope Investment Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000409101
  22. Lf Consumer Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000544930
  23. Lfa - Consulting Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000525984
  24. Mdm Finance Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000474327
  25. Mdm Finance Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000476189
  26. Projprzem S.A., Bydgoszcz − KRS 0000024679
  27. Read-gene S.A., Szczecin − KRS 0000242181
  28. Skw Inwest Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000104481
  29. Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu Balcerzak i Spółka Sp. Z O.O., Wróblów − KRS 0000003178
  30. Steico - Energia Sp. Z O.O., Czarna Woda − KRS 0000433480
  31. Steico Joist Sp. Z O.O., Czarnków − KRS 0000395745
  32. Steico Sp. Z O.O., Czarnków − KRS 0000409864
  33. Sushi Investment Group Ii Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000542999
  34. Sw - Solar Czarna Woda Sp. Z O.O., Czarnków − KRS 0000395743
  35. Top-gym Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000610832
  36. Top-gym Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Siechnice − KRS 0000655231
  37. Top-gym Wolny, Śmielak Sp. J., Iwiny − KRS 0000263443
  38. Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Przyjaciół Edukacji, Szczecin − KRS 0000493029

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Alser Inwestycje Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000385247
  2. Blutex Sp. Z O.O., Kaszczor − KRS 0000064236
  3. Bomadek Sp. Z O.O., Trzebiechów − KRS 0000176826
  4. Correspondence Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000498328
  5. Cukrownia Pelplin S.A., Pelplin − KRS 0000061574
  6. Drobimex S.A., Szczecin − KRS 0000332503
  7. Drobimex Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000109906
  8. Eko - Mięs Balcerzak Junior Sp. Z O.O., Sława − KRS 0000116046
  9. Elwiz S.A., Świdnica − KRS 0000349951
  10. Fielmann Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000085566
  11. Fielmann Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000085534
  12. Fielmann Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000085535
  13. Fielmann Szczecin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000085854
  14. Fielmann Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000085546
  15. Fitfinance Sp. Z O.O., Siechnice − KRS 0000309401
  16. Fitness Export Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000430417
  17. Get-fit Kłodzko Sp. Z O.O., Kłodzko − KRS 0000363416
  18. Get-fit Opole Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000355221
  19. Get-fit Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000353218
  20. Grupa Producentów Rolnych Biofarm Sp. Z O.O., Sława − KRS 0000292724
  21. Hodowla i Ubój Indyka Bodama Sp. Z O.O., Sława − KRS 0000096236
  22. Jeździecki Klub Sportowy Fer - Więckowice, Więchowice − KRS 0000072611
  23. Kostka Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000450589
  24. Marlo Sp. Z O.O., Darłowo − KRS 0000157561
  25. Martis Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000001909
  26. Medivet S.A., Śrem − KRS 0000302064
  27. Pge Zespół Elektrowni Dolna Odra S.A., Nowe Czarnowo − KRS 0000010171
  28. Pluton Investment Sp. Z O.O., Darłowo − KRS 0000124652
  29. Północny Związek Pracodawców, Szczecin − KRS 0000081177
  30. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000122349
  31. Przedsiębiorstwo Handlowe Węglobud S.A., Szczecin − KRS 0000133968
  32. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Koninie S.A., Konin − KRS 0000245491
  33. Rema S.A., Reszel − KRS 0000059466
  34. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osada, Goleniów − KRS 0000061759
  35. Steico S.A., Czarnków − KRS 0000034783
  36. Top-nutrition Sp. Z O.O., Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000414121
  37. Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Skrót: Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Polfa Warszawa S.A., Warszawa − KRS 0000147193
  38. Wojskowe Zakłady Inżynieryjne S.A., Dęblin − KRS 0000294345
  39. Zakład Włókienniczy Biawena S.A., Biała Podlaska − KRS 0000021020
  40. Zakłady Mięsne Ekosława Sp. Z O.O., Sława − KRS 0000103282
  41. Zakłady Mięsne Pozmeat S.A., Poznań − KRS 0000085315