Kogo reprezentuje osoba

Szulc Edmund

w KRS

Edmund Szulc

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Edmund
Nazwisko:Szulc
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1952 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Bogdan Stanisław, Adamowski Dariusz, Agintas Gintaras, Agneessens Herman, Anczaruk Konrad Jacek, Andrzejewski Mirosław, Anton Alina, Artwiński Artur Dariusz, Augustyniak Bożena Małgorzata, Baca Anna, Bączar Adam, Baczyńska Irena, Bagiński Janusz, Bąk Barbara, Bakalarz Anna, Balsamski Jarosław Robert, Banaś Grażyna, Banaś Krzysztof, Banaszek Mariola Władysława, Baran Renata Maria, Baranowska Teresa, Bartelik Ryszard, Beczała Gerard Józef, Bednarzak Danuta, Bejgerowska Aleksandra, Berezowski Wacław, Betlej Michalina, Biernat Teresa, Bistroń Tomasz, Blanckaert Tom Maria, Bliżanowska Danuta, Bliźniuk Mirosław, Bochińska Elżbieta Krystyna, Bochnia Anna, Bolesta Ewa, Borczyński Tomasz, Borecki Tadeusz Czesław, Borkowska Danuta, Borowski Piotr, Bosa Małgorzata, Brejecki Tomasz, Broda Czesław Józef, Broniszewska Aneta Maria, Bronowski Bogdan, Bryzek Artur Józef, Bubniak Maria, Bugielska Maria, Bukat Dariusz, Bykowski Mariusz, Błażejewska Hanna, Cainco Carlos Manuel, Chełmecka Lidia, Chodor Ryszard Alfred, Chojecka Ewa, Choromański Henryk, Chrobaczyński Jerzy, Chrzanowska Jarosławska Dorota, Chrzanowski Jarosław Stanisław, Ciastoń Teresa Cecylia, Cichocka Dorota, Cichy Leszek Roman, Ciechanowski Witold Jan, Cisek Marian, Ciszak Janusz, Culicki Wiktor Kazimierz, Cybulska Beata Marianna, Czańka Robert, Czaplicka Małgorzata Halina, Czechowicz Robert Tomasz, Czyż Bernadeta Maria, Dąbrowska Alicja, Dąbrowska Beata Elżbieta, Defrancq Christian, Dobicki Krzysztof, Dobrzyński Tomasz, Domagała Marianna, Domagała Władysław, Dróżdż Katarzyna Maria, Dróżdż Krzysztof Aleksander, Drzewiecka Marzenna Renata, Dudek Mariusz, Dudek Mieczysław, Dudzik Ewa, Dumania Ewa Irena, Dunin Suligostowski Piotr, Dwurzyński Michał, Dybowska Daniela, Dziamski Waldemar Zygmunt, Dziedzic Andrzej, Dziedzic Krzysztof, Dzierzbicka Zimny Anna Maria, Ejsmont Stanisław, Fiertek Leszek, Fiok Grażyna, Flamee Luc, Florquin Francois Louise, Frąckowiak Ciodyk Marzena Beata, Gajda Halina, Gajda Joanna, Gajzler Robert Stanisław, Galvele Vytautas

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszuk Kamilla Renata

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A.m.g. Finanse Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000242781
  2. Agg Bioen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000328681
  3. Agripol Sp. Z O.O., Wiry − KRS 0000193762
  4. Alvin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245443
  5. Arc Broker S.A., Wrocław − KRS 0000518792
  6. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  7. Baldo Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000211733
  8. Bank Spółdzielczy W Brańsku, Brańsk − KRS 0000027495
  9. Bank Spółdzielczy W Koronowie, Koronowo − KRS 0000142826
  10. Bank Spółdzielczy W Toruniu, Toruń − KRS 0000116492
  11. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  12. Bank Spółdzielczy W Zgierzu, Zgierz − KRS 0000115917
  13. Bb Wellness Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000734334
  14. Bełchatowskie Forum Społeczne, Bełchatów − KRS 0000132553
  15. Bio-pol Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000431471
  16. Biobone Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000658824
  17. Biogazownia Rolnicza M.paterkowska S.pitucha Sp. J., Machnów Stary − KRS 0000322931
  18. Bioinnova Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000567320
  19. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A., Gdańsk − KRS 0000148000
  20. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Kielcach, Kielce − KRS 0000225530
  21. Bolix S.A., Żywiec − KRS 0000230009
  22. Bpbk - Biuro Inżynierskie Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000060278
  23. Bpi Bank Polskich Inwestycji S.A., Warszawa − KRS 0000237641
  24. Bractwo Kurkowe Miasta Rybnika Z Siedzibą W Rybniku, Rybnik − KRS 0000013219
  25. Brandfathers And Son S S.A., Warszawa − KRS 0000290514
  26. Bs Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000359570
  27. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  28. Budomex Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000287886
  29. Budremo-bmk Sp. Z O.O., Koszęcin − KRS 0000359669
  30. Buena Idea Management Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000369458
  31. Casa Medica Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000430123
  32. Centrum Edukacji i Przedsiębiorczości Sp. Z O.O., Żernica − KRS 0000513078
  33. Centrum Medyczne Małgorzata Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000331194
  34. Centrum Wspinaczkowe Reni-sport Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000205385
  35. Centrum-3d Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000267279
  36. Chór Ziemi Zamojskiej Contra, Zamość − KRS 0000349234
  37. Citi Development Osiedle Wileńska Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000438379
  38. Citi Development Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000348745
  39. City Restaurants Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000619941
  40. City Restaurants Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000620479
  41. Colectus Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000389162
  42. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000043309
  43. Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group, Warszawa − KRS 0000006691
  44. Compex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000221253
  45. Convention Bureau - Wrocław, Wrocław − KRS 0000139886
  46. Crh Holding Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000742757
  47. Dajar Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000006818
  48. Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A., Wrocław − KRS 0000242837
  49. Dolnośląskie Inwestycje S.A., Wrocław − KRS 0000407903
  50. Dolnośląskie Inwestycje Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000705042

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  2. Aesthetic Cosmetic Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000343554
  3. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  4. Agencja Rozwoju Regionalnego W Częstochowie S.A., Częstochowa − KRS 0000198424
  5. Agroma Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047925
  6. Air Business Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000258774
  7. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  8. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  9. Algolytics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074723
  10. Alus Sp. Z O.O., Dylewo − KRS 0000227705
  11. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  12. Amg Centrum Medyczne Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000460523
  13. Amg Consulting Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000094931
  14. Amg Szpitale Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000461283
  15. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  16. Amnon Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000214004
  17. Amr - Agro Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000214869
  18. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  19. Aph Rozpara Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000250846
  20. Apteka Pod Orłem Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000262317
  21. Arcula Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000516635
  22. Ard Inwest S.A., Warszawa − KRS 0000120217
  23. Armatorski Dom Bankowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091140
  24. Arspo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000009993
  25. Avalgreen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000563541
  26. Avena Bistroń Sp. J., Olsztyn − KRS 0000250670
  27. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  28. Awk Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000206428
  29. Axoneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399683
  30. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  31. B3system S.A., Warszawa − KRS 0000259314
  32. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  33. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  34. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  35. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  36. Bankowy Dom Brokerski S.A., M. St. Warszawa − KRS 0000075197
  37. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  38. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  39. Bels Investment Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000217615
  40. Beskidzkie Zakłady Garbarskie Bestan, Żywiec − KRS 0000162114
  41. Bfi Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028435
  42. Bgż Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285406
  43. Bialskie Fabryki Mebli S.A., Biała Podlaska − KRS 0000024365
  44. Biatel Telekomunikacja S.A., Warszawa − KRS 0000378760
  45. Biazet Ei Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000005051
  46. Biazet S.A., Białystok − KRS 0000045423
  47. Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. Z O.O., Kaniów − KRS 0000169940
  48. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  49. Biuro Finansowe Sukces Michalczyk Sp. J., Koszalin − KRS 0000138011
  50. Biuro Finansowo-handlowe Ariston Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000124623


Inne osoby dla Szulc (913 osób):