Kogo reprezentuje osoba

Szulc Mirosława Jolanta

w KRS

Mirosława Jolanta Szulc

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Mirosława
Drugie imię:Jolanta
Nazwisko:Szulc
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1958 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antokolska Walczak Jolanta Iwona, Dryło Henryk, Golawski Rudolf Teodor, Golawski Waldemar Rudolf, Szulc Antoni Kazimierz, Wiśniewska Golawska Katarzyna Dorota, Wysocka Małgorzata Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarek Jan Wincenty

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ag30 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000481353
  2. Bk-salmon Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000116922
  3. Bmcar Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000318463
  4. Cegmarpol Sp. Z O.O., Chojnice − KRS 0000301884
  5. Centrum Napraw Blacharsko Lakierniczych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000167707
  6. Dnbs Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000564569
  7. Dom Rzemieślniczy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000078884
  8. Draszba S.A., Gdańsk − KRS 0000374396
  9. Erga Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000281795
  10. Eurobudowa S.A., Gdańsk − KRS 0000045401
  11. Farma Urody Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000620998
  12. Future International Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000437045
  13. Gdańsk Terminal Lpg S.A., Gdańsk − KRS 0000377426
  14. Hurtownia Perła Sp. Z O.O., Kwidzyn − KRS 0000264788
  15. Infinitas Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000416699
  16. Kanał 6 - Telewizja Kablowa Sp. Z O.O., Lębork − KRS 0000440655
  17. Kanał 6-internet Sp. Z O.O., Lębork − KRS 0000440663
  18. Mercury Investments Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000354733
  19. Mlekpol Sp. Z O.O., Wejherowo − KRS 0000073939
  20. Pm - Consult Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Gdańsk − KRS 0000378028
  21. Polskie Towarzystwo Ekologiczne Eko-kontakt W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000090360
  22. Pomorskie Stowarzyszenie Syndyków i Likwidatorów W Gdańsku, M. Gdańsk − KRS 0000006992
  23. Projektowanie Realizacja i Wdrożenia Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000305856
  24. Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowo Handlowe Groth Sp. Z O.O., Somonino − KRS 0000435343
  25. Przedsiębiorstwo Finansowo - Usługowe Mega Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000276736
  26. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-kredytowe Inwestbud Sp. Z O.O., M. Gdańsk − KRS 0000276391
  27. Przedsiębiorstwo Kammi Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000104502
  28. Selena Sp. Z O.O., Tragamin − KRS 0000398089
  29. Sklep Motoryzacyjno-przemysłowy 34 Wulkanizacja T.kiedrowski, K.gliniecki Sp. J., Kościerzyna − KRS 0000089523
  30. Techbase S.A., Gdańsk − KRS 0000382326
  31. Telewizja Kablowa Słupsk - Kanał 6 Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000441103
  32. Twb Sp. Z O.O., Koszwały − KRS 0000455067
  33. Waller Polska Sp. Z O.O., Trąbki Wielkie − KRS 0000002693

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A M Karsi Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000057109
  2. Agencja Reklamowa Cross-media Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000196337
  3. Agora Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000241269
  4. Amada Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000143487
  5. Amber Gold Obsługa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000409393
  6. Amber Gold Usługi Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000415860
  7. Auto-świat-polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000211114
  8. B S.A., Warszawa − KRS 0000128127
  9. Bałtycka Grupa Brokerska - Nieruchomości Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000254489
  10. Bayerpol Sp. Z O.O., Chojnice − KRS 0000208844
  11. Bestima Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000055490
  12. Bkw Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000428853
  13. Budmors - Budownictwo Morskie Walczyna i Hauptmann Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000305860
  14. Daryna Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000229766
  15. Dierre Trade Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000014971
  16. Dobra Pożyczka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000112231
  17. Domglass Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000136437
  18. Dpj Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000043125
  19. Druk Serwis Spółka Z Ograniczoną Odp0wiedzialnością, Gdańsk − KRS 0000034817
  20. Dtjs Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000381114
  21. Energia 7 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000275953
  22. Ever Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000476250
  23. Excelsior S.A., Słupsk − KRS 0000312046
  24. Factoria Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000281755
  25. Fundusz Poręczeniowy Ag Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000360901
  26. Global Transport Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000304037
  27. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Pszczółki − KRS 0000132517
  28. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Rzeczenicy, Rzeczenica − KRS 0000405573
  29. Grupa Kapitałowa Rabat Service Centrala Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000403366
  30. Grupa-euro Ltd Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000351352
  31. Helco Agencja Celna Sp. Z O.O., Kazimierz − KRS 0000127215
  32. Home Invest Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000375353
  33. Hydro Technologia Sp. Z O.O., Kolbudy − KRS 0000458940
  34. Hydroenergo - Service Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000052389
  35. Hydromex Ii Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000188959
  36. Imex Top 32 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000038836
  37. J-e Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000302450
  38. Jk Petrobest Sp. Z O.O., Mława − KRS 0000129912
  39. Kaz Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000075728
  40. Kodal Shipyard S.A., Władysławowo − KRS 0000333567
  41. Kompap Inwestycje Sp. Z O.O., Kwidzyn − KRS 0000033349
  42. Koperek i Kminek Sp. Z O.O., Mosty − KRS 0000208155
  43. Koralowa Park Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000291478
  44. Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Zaspa, Gdańsk-wrzeszcz − KRS 0000070340
  45. Ltd Collection Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000502616
  46. Miś Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000022455
  47. Mp Inwest Sp. Z O.O. -, Rumia − KRS 0000175345
  48. Nassau Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000211169
  49. Spółdzielnia Mieszkaniowa Za Falochronem, Gdynia − KRS 0000130254
  50. Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000195200