Kogo reprezentuje osoba

Szulc Wiesław Adam

w KRS

Wiesław Adam Szulc

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wiesław
Drugie imię:Adam
Nazwisko:Szulc
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1959 r., wiek 59 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie), Środa Wielkopolska (Wielkopolskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adam Marek, Adamczak Mariusz, Adamczyk Tomasz, Adamski Andrzej Jerzy, Adamski Marek Jan, Andruszkiewicz Andrzej, Anisimowicz Jan, Babecki Piotr, Bącler Andrzej, Bączkowski Ignacy Piotr, Badach Marian, Badach Sławomir Marian, Badocha Stanisław Piotr, Badziak Mirosław, Bak Bernard Władysław, Bąk Jacek, Balaszkowski Stanisław, Balcerski Krzysztof Janusz, Baliński Grzegorz Marek, Balkiewicz Andrzej, Banach Wojciech Andrzej, Banasiak Wojciech, Banaszak Dariusz, Baraniecki Jerzy Marek, Baranowicz Cezary Marian, Baranowski Henryk, Baranowski Jarosław, Baranowski Tadeusz, Barański Andrzej, Bartodziej Tomasz Jacek, Bartosik Aleksander Marek, Bartoszewski Wojciech, Barwina Piotr, Basiński Jerzy, Basiński Krzysztof Ryszard, Basiński Tomasz, Bazaliński Hieronim Aleksander, Bazyluk Wiesław, Bedka Jan, Będkowski Marek, Bednarek Sławomir, Bergandy Zenon Piotr, Bernat Waldemar, Berładyn Stanisław Kazimierz, Biadała Marek, Biadała Rafał Marek, Bieda Andrzej, Biegniewski Tomasz, Bielejewski Robert, Bienert Jerzy, Bienias Wiesław Stanisław, Biernacki Adam, Biliński Julian Kazimierz, Biuczka Krzysztof Marian, Biłko Karol, Blat Zygmunt, Bobrek Bogdan, Bobula Lesław Roman, Bocian Stanisław, Bodnar Marek, Bodzioch Sebastian Paweł, Bodzioch Włodzimierz, Bogajski Dawid, Bohaterewicz Roman, Bolda Leon Jan, Bonas Roman, Borchowiec Jan, Borczyński Zbigniew Bogdan, Borecki Grzegorz, Borowczak Adam, Borowski Jacek, Boryka Julian Zdzisław, Bosak Jerzy, Brączkowski Mirosław Jerzy, Brakopp Marek Zenon, Braun Mieczysław, Brenk Jacek, Bronicki Maciej, Brożek Andrzej, Bryl Przemysław Marcin, Brylewski Rafał, Brylowski Andrzej, Buch Ryszard Józef, Buczek Krzysztof, Buczek Sylwester, Buczkowski Piotr Mirosław, Budrowski Piotr Paweł, Budziński Wiktor Jan, Bujakiewicz Henryk, Bujalski Tomasz, Bukowski Tadeusz, Bultrowicz Andrzej, Burakowski Jan, Bury Krzysztof Czesław, Busler Rafał, Buszko Andrzej, Butkiewicz Piotr, Bułynko Eugeniusz, Błachnio Jerzy Jan, Błaszczuk Krzysztof Józef, Błaszczyk Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyszkiewicz Dariusz Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamiak Sławomir Marian, Andrzejewski Zbigniew, Antczak Mieczysław Wiesław, Arendt Piotr Zbigniew, Badocha Zbigniew Jan, Bajerski Krzysztof Mirosław, Bąkiewicz Krzysztof, Banasiak Andrzej Jacek, Barcikowski Norbert Radosław, Bartosik Aleksander Marek, Barwina Sławomir Andrzej, Bałdyga Zbigniew Jan, Bedyński Jakub Eugeniusz, Bernaś Zbigniew Andrzej, Beszterda Grzegorz, Birecki Adam, Bochman Piotr Sławomir, Boczek Cezary Paweł, Bogacz Jan Aleksander, Bogusławski Marek, Bonas Roman, Bonas Roman, Bosko Bogdan Ryszard, Brol Ireneusz Piotr, Budzyński Przemysław Cezary, Burczyk Dariusz Kazimierz, Błaszkowski Wiesław, Bławat Tomasz Sebastian, Centkowski Dariusz Władysław, Chobot Dariusz Zdzisław, Chojnacki Kazimierz Jan, Chomuszko Waldemar Jan, Chyliński Krzysztof Marek, Cieślewicz Robert Paweł, Ciomek Ryszard Anastazy, Cybulski Andrzej Krzysztof, Cybulski Mieczysław, Czarkowski Jacek Robert, Czarnecki Norbert, Czerczak Robert Leszek, Damski Czesław, Dembek Krzysztof Tadeusz, Domiński Janusz Wacław, Dragański Alekasander Czesław, Dranikowski Karol, Duśter Sylwester Adam, Dworzański Jan, Dydyński Krzysztof Piotr, Dziarkowski Robert, Dzieciątkowski Zbigniew, Dzwoniarski Paweł, Filocha Dariusz Waldemar, Fischer Marcin Krystian, Gajos Piotr Robert, Gantzke Henryk, Gałęziewski Roland, Gębka Sylwester Ryszard, Godzina Jacek, Gonigroszek Robert Tomasz, Gordoń Jacek Józef, Gołda Andrzej, Grabarz Mariusz Jacek, Gronowski Jarosław, Gross Bogusław Krzysztof, Grzmil Dariusz Adam, Gumowski Grzegorz Roman, Guzik Adam, Guzik Jerzy Marek, Guźliński Maciej, Haziak Maciej Wojciech, Hoculewski Piotr, Hoculewski Sławomir Roman, Hodur Łukasz, Horbanowicz Piotr Bartłomiej, Jagielski Jacek, Janiak Łukasz Michał, Jankowski Zdzisław, Janus Michał, Jarosz Przemysław Andrzej, Jasnos Cezary Mieczysław, Jaworski Marek, Jędrzejczak Tadeusz, Jurdeczka Damian, Juszczak Sławomir Krzysztof, Kaczmarek Piotr, Kaczmarek Rafał, Kaczmarek Rafał Jan, Kaczmarek Zbigniew, Kamiński Tadeusz Walenty, Kątny Piotr Szymon, Kępiński Karol Lech, Kiałka Mariusz Tomasz, Klauze Roman Bogdan, Klimczak Mariusz, Knich Jarosław Andrzej, Kokoszka Andrzej Wacław, Kolanek Ryszard, Kolczyk Michał Grzegorz, Koliński Piotr Grzegorz, Kończal Karol Marek, Kopciewski Tomasz Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jońca Grzegorz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3obieg.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459051
  2. Agropol Fermar Sp. Z O.O., Rycerzewko − KRS 0000151097
  3. B F Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000604702
  4. Biowat Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000211951
  5. Budservice Sp. Z O.O., Piotrowo − KRS 0000545317
  6. Edukator - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Poszkodowanym W Wypadkach Komunikacyjnych, Kalisz − KRS 0000002497
  7. Europejskie Stowarzyszenie Młodych Prawników, Częstochowa − KRS 0000254048
  8. Fenix Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000528233
  9. Fundacja Do, Wrocław − KRS 0000581082
  10. Fundacja Na Rzecz Szkół Katolickich, Zabrze − KRS 0000032332
  11. Gk Spółka Sp. Z O.O., Tulce − KRS 0000683741
  12. Gminne Koło Wędkarsko-rekreacyjne W Miłosławiu, Miłosław − KRS 0000119441
  13. Hanatom Sp. Z O.O., Lubieszewo − KRS 0000486133
  14. Hype Solutions Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000646512
  15. Kancelaria Adwokacka Anna Stankiewicz-malec Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000636567
  16. Kg Budownictwo Sp. Z O.O., Tulce − KRS 0000528544
  17. Kornicz Sp. Z O.O., Płużniczka − KRS 0000159166
  18. Leżajska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Leżajsk − KRS 0000142325
  19. Lmf Group S.A., Wrocław − KRS 0000699608
  20. Loti Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000585725
  21. Ludowy Klub Sportowy Iskra Sikorowo, Sikorowo − KRS 0000053215
  22. Maxi Cargo Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000579323
  23. Nova-personel System Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000332358
  24. Ochotnicza Straż Pożarna W Powierciu, Powiercie − KRS 0000371264
  25. Ochotnicza Straż Pożarna W Sokolnikach, Sokolniki − KRS 0000078093
  26. Ochotnicza Straż Pożarna W Szklarce Przygodzickiej, Szklarka Przygodzka − KRS 0000283492
  27. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe A.m. Sp. J. M.mozal i J.wijata, Czarny-las − KRS 0000098286
  28. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Mon-sun Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000172320
  29. Przedsiębiorstwo Transportowo-handlowe Agrotrans Sp. J. Krzysztof Gołębiewski i Janusz Gołębiewksi, Grabie Polskie − KRS 0000019303
  30. Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Jb Gasztych Sp. Z O.O., Myjomice − KRS 0000276766
  31. Setab Pl Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000296679
  32. Spedycja Pośrednictwo Handel Logistyka Artur Karewicz Sp. J., Kutno − KRS 0000268420
  33. Stowarzyszenie Inicjatyw Rozwoju Regionalnego Nowe Horyzonty, Juszczyn − KRS 0000376739
  34. Stowarzyszenie Miłośników Dalekiego Wschodu, Pomorsko − KRS 0000218062
  35. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły W Trzebowie, Trzebów − KRS 0000389261
  36. Stowarzyszenie Rozwoju Trzech Wsi Przeżeja, Przedbojewice − KRS 0000598202
  37. Stowarzyszenie Stypendialne Etemadi, Warszawa − KRS 0000156832
  38. Środkowopolska Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Komunikacyjnych, Warszawa − KRS 0000156041

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aero A T Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000145534
  2. Aleksandra Hurtownia Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000024310
  3. Dolnośląska Agencja Handlowa Pro Natura Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000153354
  4. Domena Nowa Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000496846
  5. Eko-magnet Sp. Z O.O., Kiełczów − KRS 0000225980
  6. Eltechno Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000363477
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Pakości, Pakość − KRS 0000089543
  8. Ik Transport Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000333343
  9. Inter Car Biuro Organizacyjno-finansowe Usług Transportowych Simex-service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000193832
  10. Jano Trans Nowak Sp. J., Środa Wielkopolska − KRS 0000301703
  11. Odlewy Precyzyjne Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000527380
  12. Panterra Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000241263
  13. Polser Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000217096
  14. Proxima Energy Poland Sp. Z O.O., . − KRS 0000331604
  15. Przedsiębiorstwo Handlowe Makro-hurt Dariusz Król, Adam Mac Sp. J., Puławy − KRS 0000012720
  16. Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej, Koło − KRS 0000056206
  17. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Ciechocinku, Ciechocinek − KRS 0000055641
  18. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Szadku, Starostwo Szadek − KRS 0000196990
  19. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa, Rypin − KRS 0000076577
  20. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Koniecpolu, Koniecpol − KRS 0000160309
  21. Stowarzyszenie Inicjatyw Menedżerskich Instytut Biznesu, Kalisz − KRS 0000108920
  22. Stowarzyszenie Kierowców Radio Taxi Carex, Częstochowa − KRS 0000068342
  23. Stowarzyszenie Towarzystwo Samopomocy Bieda, Poznań − KRS 0000050194
  24. Tm Machinery Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000529069
  25. Towarzystwo Budownictwa Społecznego W Radomsku Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000004385
  26. Trans - Serwis Bogusław Józef Muszyński - Spółka Komandytowa, Bocheniec − KRS 0000221544
  27. Trans Simex-service Spółka Z O.o. Spółka Komandytowa, Środa Wielkopolska − KRS 0000258539
  28. Vos Truck Simex-service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Częstochowa − KRS 0000226889
  29. Związek Zawodowy Kierowców i Motorniczych Komunikacji Miejskiej W Łodzi, Łódź − KRS 0000084478