Kogo reprezentuje osoba

Szydłowska Jolanta Maria

w KRS

Jolanta Maria Szydłowska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jolanta
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Szydłowska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1963 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie), Kościerzyna (Pomorskie), Starogard Gdański (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:163 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gwizdała Jerzy Piotr, Harackiewicz Tomasz, Kuligowski Jan, Muszkiewicz Herok Irena Katarzyna, Popadiuk Andrzej Ryszard, Śledź Lucjan Klemens, Strzyżewicz Ryszard Andrzej, Woźniak Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rybowski Wojciech Tadeusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gajdzis Roman, Jamioła Dariusz, Kowalski Tomasz, Psiuk Grzegorz Tomasz, Psiuk Jarosław Andrzej, Tryliński Krzysztof, Waśniewski Bogdan Grzegorz

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babiarz Jacek, Ciborska Stanisława, Durakiewicz Waldemar Bogdan, Frąk Henryk, Gołdyka Elżbieta Teresa, Gładyszewski Janusz, Wojtach Bogusław, Wróblewski Krzysztof Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tyska Walczak Jadwiga
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalkowski Leszek Jan, Psiuk Jarosław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartczak Piotr, Bednarz Maciej Marian, Bera Tomasz Andrzej, Bieliński Mirosław, Borowski Janusz, Bortkiewicz Krzysztof, Bryła Ryszard Zbigniew, Chmielecki Andrzej, Chmura Artur, Cichocki Maciej, Ćwik Krzysztof, Czajka Magdalena Dorota, Czapiewski Mirosław Marek, Dembska Iwona, Dudziak Michał Tadeusz, Dziekoński Łukasz Felicjan, Gajewski Maciej Andrzej, Gawrylczyk Marian, Jadanowski Włodzimierz, Jędrzejczyk Aneta, Kędra Seweryn, Klimiuk Alicja Barbara, Kocenko Merks Paulina, Kosecka Malińska Danuta Józefa, Kubacki Stanisław, Kuczkowski Roman Jacek, Kurt Krzysztof, Lament Maciej, Leśniewski Krzysztof, Litwin Piotr, Mazierski Marek Józef, Małecki Jacek Tadeusz, Małkiewicz Roman, Meger Michał, Moniewska Alina, Mrazek Leszek Zenon, Nowak Leszek Szczepan, Okońska Agnieszka, Orzech Wojciech Piotr, Panasko Marek, Pasik Marzena Wioletta, Paterski Arkadiusz Łukasz, Pionkowski Roman, Pius Bożenna, Roman Michał Jan, Ruth Bogdan, Skórzyński Konrad Jan, Smoliński Maciej, Sokół Jan, Świerzyński Robert Piotr, Szpakowska Ewa, Szprengiel Zbigniew, Szubstarski Jacek Grzegorz, Szyszko Roman, Tersa Andrzej Marian, Topolnicki Wojciech, Tyrajski Konrad Jan, Wawrzak Waldemar, Wita Tadeusz, Wlazłowski Wojciech, Wypych Aldona Agata, Zaręba Jolanta Anna, Łuczak Ewa, Łukasik Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewski Eryk
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Blinck Hans Gosta, Drozdowska Leokadia, Potocka Joanna Ewa, Potocki Tomasz Stanisław, Wróblewski Gabriel, Wróblewski Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ossowska Mazurek Grażyna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalkowski Leszek Jan, Król Roman Wojciech, Psiuk Grzegorz Tomasz, Urbański Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Spiker Andrzej Edmund
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Anulewicz Izabela, Babiarz Jacek Zbigniew, Brzęcki Tomasz Tadeusz, Czają Wawrzyniec Wincenty, Droń Zdzisław, Graboń Jan, Gładyszewski Janusz Wojciech, Jakubowski Zbigniew, Jamioła Dariusz Władysław, Jankowski Leszek Marian, Katafiasz Janusz, Kosakowski Sławomir Sławomir, Kowalski Tomasz Andrzej, Krzywdziński Krzysztof, Lewandowski Waldemar, Magiełka Adam Henryk, Olszewski Bogdan Michał, Rouvroy Jacques, Rudnik Waldemar, Tryliński Krzysztof, Winkel Leon Jerzy, Zimny Kazimierz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdanowski Paweł
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rouvroy Jacques Georges, Rudnik Waldemar, Tryliński Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Owsiany Janusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzęcki Tomasz Tadeusz, Grzyb Wojciech Marcin, Jamioła Dariusz Władysław, Lisicki Roman, Ślęzak Jerzy, Stenka Henryk Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rumiński Grzegorz Andrzej
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mrożewski Jan Stanisław, Sorbian Eugenia Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukowicz Jaromar Marceli
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzozowski Jerzy, Czajka Magdalena Dorota, Dec Marek, Garbol Jacek, Grzeszkiewicz Alina Grażyna, Litwin Piotr, Martyniuk Maciej, Szafirowicz Grzegorz, Szczutowski Jacek, Topolnicki Wojciech, Zieliński Dariusz Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łokucijewska Halina
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cichocki Maciej, Czajka Magdalena, Gryglewska Agnieszka, Kućmierowski Sławomir, Martyniuk Maciej, Rutkowski Rafał, Sroka Marcin, Szczutowski Jacek, Trawiński Marek Stefan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuk Łukasz Norbert
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stenka Henryk Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Oleksiak Bożena Ewa
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieliński Mirosław Kazimierz, Chmura Artur, Czapiewski Mirosław Marek, Dembska Iwona Katarzyna, Dudziak Michał Tadeusz, Dudzik Roman, Frymark Marcin, Gajda Gryber Aleksandra, Garbol Jacek, Gawrylczyk Marian, Gruszka Jerzy, Kamrat Waldemar, Kędra Seweryn Piotr, Klimiuk Alicja Barbara, Kowalska Katarzyna Anna, Kuczkowski Roman Jacek, Kulka Ireneusz, Litwin Piotr, Mioduszewski Jarosław, Nadolnik Bogusław Edmund, Orzech Wojciech Piotr, Pionkowski Roman, Poloczek Agnieszka, Przychodzki Marcin Kazimierz, Rożnowska Grażyna, Skalski Bogdan, Stępniewski Piotr Wojciech, Świerzyński Robert Piotr, Szpak Marcin Józef, Szreder Mirosław, Szubstarski Jacek Grzegorz, Szyszko Roman, Tersa Andrzej Marian, Topolnicki Wojciech, Wojtkowiak Wojciech, Woźniak Henryk, Wtulich Zbigniew, Zatorska Pańtak Iwona, Zieliński Marcin Krzysztof, Żołyniak Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żółtkiewicz Maciej
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieliński Mirosław, Dębowska Anna Marta, Dembska Iwona, Dudziak Michał, Gajda Aleksandra, Garbol Jacek, Gałazin Paweł, Kędra Seweryn Piotr, Kinal Zbigniew, Komorowski Juliusz, Kulka Ireneusz, Lubicki Tomasz Edward, Ludwicki Marcin Hieronim, Mrazek Leszek Zenon, Muchlado Maciej, Nowak Leszek Szczepan, Orzech Wojciech, Pionkowski Roman, Szatkowski Grzegorz, Szemiot Tadeusz, Szpakowska Ewa, Szubstarski Jacek Grzegorz, Szysz Marek, Szyszko Roman, Tersa Andrzej Marian, Topolnicki Wojciech, Tyrajski Konrad Jan, Zalewski Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaremba Rafał Paweł
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbański Jan Henryk
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baran Janusz Józef, Bieliński Mirosław Kazimierz, Błaszczyk Iwona, Chętnik Tomasz, Chmielecki Andrzej Bogdan, Ciuła Krzysztof Janusz, Cymanowski Piotr Tomasz, Filipczak Jarosław Tomasz, Fota Bogdan Jerzy, Gąsak Krzysztof Andrzej, Gierulski Janusz Andrzej, Godlewski Dariusz, Górski Michał Joachim, Gołyga Andrzej Tadeusz, Halbryt Sławomir Krzysztof, Jerkiewicz Jerzy Roman, Kalkowski Leszek Jan, Kamińska Teresa, Kasprzak Andrzej Stefan, Kodłubański Wojciech Wiktor, Komarnicki Tomasz Michał, Komarnicki Włodzimierz Czesław, Magier Janusz Tomasz, Miazga Leszek Stanisław, Mucha Damian Krzysztof, Nowak Arkadiusz Jacek, Osipowicz Ewa Eleonora, Ołdakowski Bogdan, Paliszewski Donat Zbigniew, Pawłowska Magdalena, Pawłowski Ireneusz, Pietrusiak Krzysztof Tomasz, Protasiuk Adam Marian, Rupp Joanna Elżbieta, Stasiński Henryk, Struczyński Jarosław Dariusz, Strzyżewicz Ryszard Andrzej, Szordykowski Rafał, Szymczak Joanna Katarzyna, Turzyński Mirosław Jan, Warmbier Witold, Wasiewicz Galińska Maria, Zielińska Grażyna Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żelewski Łukasz Emil
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barszcz Ewa Elżbieta, Bielak Krzysztof Tadeusz, Chytra Ewa Bogusława, Dziwulska Kubasiewicz Elżbieta Maria, Niziołek Marta Dorota
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drozdowska Leokadia Anna, Gajdzis Magdalena Joanna, Gajdzis Roman, Psiuk Grzegorz Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrycza Elżbieta Agata
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieliński Mirosław Kazimierz, Bilmin Krzysztof, Brzozowski Jerzy, Błażyński Paweł Mirosław, Cicholski Witold, Czapiewski Mirosław, Dudziak Michał Tadeusz, Garbol Jacek, Gołębiewski Grzegorz Wojciech, Kędra Seweryn Piotr, Krzywdziński Krzysztof, Kurt Krzysztof, Lemański Marcin Daniel, Moczydłowski Andrzej, Moniewska Alina, Orzech Wojciech Piotr, Pionkowski Roman, Prądzyńska Karina Dorota, Szczutowski Jacek, Szyszko Roman, Tersa Andrzej Marian, Topolnicki Wojciech, Trzeciak Anna, Wróblewski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuszcz Włodek Joanna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 24 Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000410767
  2. 2pi Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000446192
  3. 2pi Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000622708
  4. Abakus Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000129482
  5. Actia Forum Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000013138
  6. Advisory Montis Capital Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000784865
  7. Affluentia Kancelaria Ekonomiczno-podatkowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000226981
  8. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  9. Aim High Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000729913
  10. Aval-consult Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy Spółka Partnerska, Gdańsk − KRS 0000198399
  11. Azs Koszalin S.A., Koszalin − KRS 0000265958
  12. Baltic Press Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000221363
  13. Bałtyckie Centrum Transferu Technologii S.A., Gdańsk − KRS 0000366480
  14. Bbf Management S.A., Warszawa − KRS 0000111646
  15. Becapro Sp. Z O.O., Trąbki Wielkie − KRS 0000375057
  16. Bejera Fund Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000747285
  17. Betpref Sp. Z O.O., Pinczyn − KRS 0000743012
  18. Bf Isafety Sp. Z O.O., Grodzisko Dolne − KRS 0000519753
  19. Białostocka Fundacja Kształcenia Kadr, Białystok − KRS 0000037027
  20. Bio-farm Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000361610
  21. Biotom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000434721
  22. Bp-energy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000348456
  23. Caravana Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000206009
  24. Cedton Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591593
  25. Centrum Edukacji Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000099350
  26. Centrum Kształcenia Zawodowego Nauka Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000285556
  27. Chinese - Polish Cooperation Forum, Warszawa − KRS 0000521438
  28. Climaro Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000343394
  29. Controls Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000416239
  30. Creamtex Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000782358
  31. Cs Poland Centrum-sport Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000181435
  32. Ctl Północ Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000110891
  33. Dekpol S.A., Pinczyn − KRS 0000505979
  34. Diagnocar Ii Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000399807
  35. Diagnocar Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000375254
  36. Dimidium Toto A.urbański Sp. J., Sopot − KRS 0000146091
  37. Doradca Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000416391
  38. Dwór Oliwski Ajb Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000264766
  39. Dwór Oliwski Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000029385
  40. E - Tv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128427
  41. Eko Recycling Sp. Z O.O., Węgrzce − KRS 0000339136
  42. Ekolan Gamma Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000453312
  43. Ekolan Inwestycje Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000332092
  44. Ekolan S.A., Sopot − KRS 0000012266
  45. Ekolan Serwis Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000455128
  46. Elbląska Izba Gospodarcza-oddział Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza W Elblągu, Elbląg − KRS 0000478312
  47. Elektronika S.A., Gdynia − KRS 0000040563
  48. Elektrownia Wodna We Włocławku Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000041433
  49. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  50. Enepol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000397306

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239646
  2. Adextra S.A., Warszawa − KRS 0000153943
  3. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  4. Aegir 4 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406533
  5. Aero Login Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000378812
  6. Agencja Handlowa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000281347
  7. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  8. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  9. Agram Logistyka Sp. Z O.O., Motycz − KRS 0000116871
  10. Agro Brusno Sp. Z O.O., Połczyn-zdrój − KRS 0000133590
  11. Agromet Zehs Lubań Sp. Z O.O., Lubań − KRS 0000021616
  12. Air Business Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000258774
  13. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  14. Akcja Cięcie Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000671674
  15. Aligo Alfa Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000694628
  16. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  17. Amber Shipping Agency Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000135345
  18. Arena Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000291830
  19. Augustowianka Sp. Z O.O., Augustów − KRS 0000057123
  20. Aureus Mons Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000542458
  21. Av Inwestor S.A., Szamoty − KRS 0000229750
  22. Awar Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000010973
  23. Baltic Shipyard Poland Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000322806
  24. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  25. Bank Spółdzielczy W Sztumie, Sztum − KRS 0000084617
  26. Base Group Sp. Z O.O., Koszwały − KRS 0000249201
  27. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  28. Bik Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000043082
  29. Biogaz Inwestor Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000006824
  30. Biogazownia Starogard Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000344855
  31. Biuro Planowania Przestrzennego Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000201598
  32. Błach Bulwan Folcik Jurczak Witkowski - Adwokaci Spółka Partnerska, Rzeszów − KRS 0000378305
  33. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  34. Bora Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000286990
  35. Borowskie Kopalnie Granitu Sp. Z O.O., Borów − KRS 0000068049
  36. Bpi Bank Polskich Inwestycji S.A., Warszawa − KRS 0000237641
  37. Browar Rockmill Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000698908
  38. Bts Solution Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000205676
  39. C. Hartwig Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000024354
  40. Calfrost Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000198426
  41. Ccgt Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000539818
  42. Ceenergy Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000597348
  43. Cefarm Rzeszów S.A., Wrocław − KRS 0000004990
  44. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  45. Centrostal Bud Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000063115
  46. Centrum Diagnostyki Rurociągów i Aparatury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048176
  47. Centrum Edukacji Menadżerskiej Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000147625
  48. Centrum Edukacji Turystycznej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046485
  49. Centrum Haffnera Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000029111
  50. Centrum Tmt - Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000185403

Powiązane przetargi (100 / 101 szt.):
  1. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Powiatowego Urzędu Pracy w Kościerzynie
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie, Kościerzyna
    przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na czas zawarcia umowy 01.01.2016-31.12.2017
  2. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej
    Zamawiający: Powiatowy Zespół Szkół nr 2, Kościerzyna
    Świadczenie usługi dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy: 01.01.2016 - 31.12.2017
  3. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej dla szkoły ponadgimnazjalnej.
    Zamawiający: Powiatowy Zespół Szkół Nr 1, Kościerzyna
    Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy 01.01.2016 - 31.12.2017
  4. Usługa ciągłej dystrybucji energii elektrycznej, rozumianej jako przesył energii elektrycznej sieciami dystrybucyjnymi w celu dostarczenia jej do obiektów OT ANR w Gdańsku, mieszczących się w Bytowie, Przechlewie, Malborku, Skarszewach i Słupsku jako odbiorcy końcowemu
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Gdańsku, Pruszcz Gdański
    1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb obiektów Oddziału Terenowego Agencji Nieruchomości Rolnych w Gdańsku położonych w: 1) Bytowie, ul. Zakładowa 4 - budynek biurowy; 2) Przechlewie, Os. Juźkowa 1- budynek biurowy; 3) Malborku, ul. Wołyńska 19 - budynek biurowy; 4) Skarszewach, ul. Starogardzka 11 - 2 budynki biurowe oraz przyległy garaż; 5) Słupsku, ul. 3 Maja 44 - budynek biurowy. 2. Na podstawie art. 143 ust. 1a ustawy Pzp zamówienie udzielone na czas nieoznaczony
  5. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej dla jednostek Powiatu Kościerskiego
    Zamawiający: Powiat Kościerski, Kościerzyna
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy: 01 .01.2016 - 31.12.2017
  6. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej dla jednostek Powiatu Kościerskiego
    Zamawiający: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Kościerzynie, Kościerzyna
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy: 01.01.2016-31.12.2017.
  7. Usługa ciągłej dystrybucji energii elektrycznej, rozumianej jako przesył energii elektrycznej sieciami dystrybucyjnymi w celu dostarczenia jej do obiektów OT ANR w Gdańsku, mieszczących się w Bytowie, Przechlewie, Malborku, Skarszewach i Słupsku jako odbiorcy końcowemu
    Zamawiający: Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Gdańsku, Pruszcz Gdański
    1. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb obiektów Oddziału Terenowego Agencji
    Nieruchomości Rolnych w Gdańsku położonych w: 1) Bytowie, ul. Zakładowa 4 - budynek biurowy; 2) Przechlewie, Os. Juźkowa 1- budynek biurowy; 3) Malborku, ul. Wołyńska 19 - budynek biurowy; 4) Skarszewach, ul. Starogardzka 11 - 2 budynki biurowe oraz przyległy garaż; 5) Słupsku, ul. 3 Maja 44 - budynek biurowy. 2. Na podstawie art. 143 ust. 1a ustawy Pzp zamówienie udzielone na czas nieoznaczony
  8. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla jednostek Powiatu Kościerskiego
    Zamawiający: Powiatowe Centrum Młodzieży w Garczynie, Kościerzyna
    przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na czas zawarcia umowy 01.01.2016-31.12.2017
  9. świadczenie usług dystrybucji (przesyłki) energii elektrycznej dla jednostek Powiatu Kościerskiego.
    Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych, Kościerzyna
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji ( przesyłki) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy 01.01.2016 - 31.12.2017.
  10. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Delegatur Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy
    Zamawiający: Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, Biuro Finansowo-Inwestycyjne, Bydgoszcz
    Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Delegatury w Toruniu i we Włocławku Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy
  11. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynku Sądu Rejonowego w Sierpcu, 09-200 Sierpc ul. Wiosny Ludów 1
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Płocku, Płock
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla 2 punktów pomiarowych dla odbiorcy przyłączonego do sieci OSD
  12. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej
    Zamawiający: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Kościerzyna
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy: 01.01.2016 - 31.12.2017 r.
  13. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu: Urzędu Skarbowego w Olsztynie al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 59, 10-950 Olsztyn.
    Zamawiający: Izba Skarbowa w Olsztynie, Olsztyn
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej przez ENERGA-OPERATOR S.A. Oddział w Olsztynie ul. Tuwima 6, 10-950 Olsztyn z siedzibą w Gdańsku ul. Marynarki Polskiej 130 dla obiektu: Urzędu Skarbowego w Olsztynie al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 59, 10-950 Olsztyn. Umowa zostanie zawarta na okres od 01.01.2016r. do dnia - na czas nieoznaczony. Obiekt (miejsce dostarczenia energii elektrycznej) budynek administracyjno-biurowy przy al.M.J. Piłsudskiego 59, 10-950 Olsztyn. Rozliczenie dystrybucji odbywać się będzie na podstawie faktycznego zużycia energii elektrycznej, ustalonego w oparciu o odczyty wskazań układów pomiarowych, po cenie za 1 kWh zgodnie z obowiązująca taryfą. Szczegółowy zakres i szacunkowe zapotrzebowanie zamówienia zostało określone w Zaproszeniu.
  14. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej
    Zamawiający: I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego, Kościerzyna
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas trwania umowy: 01.01.2016 - 31.12.2017
  15. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej dla jednostek Powiatu Kościerskiego.
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Cisewiu, Karsin
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy: 01.01.2016 - 31.12.2017.
  16. Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Tczew
    Zamawiający: Gmina Tczew, Tczew
    Świadczenie kompleksowej usługi oświetlenia na terenie Gminy Tczew
  17. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej dla jednostek Powiatu Kościerskiego
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Kościerzynie, Kościerzyna
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej. Czas zawarcia umowy: 01.01.2016 - 31.12.2017.
  18. Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Bisztynek oraz jednostek organizacyjnych Gminy Bisztynek
    Zamawiający: Gmina Bisztynek, Bisztynek
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2012 r., poz. 1059 oraz z 2013 r. poz. 984 i poz. 1238) dla potrzeb Gminy Bisztynek oraz jednostek organizacyjnych Gminy Bisztynek, tj. 1. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach, Sątopy 1, 11-230 Bisztynek 2. Szkoła Podstawowa im. Polskiego Towarzystwa Leśnego w Grzędzie, Grzęda 31A, 11-230 Bisztynek 3. Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Bisztynku, ul. Kolejowa 5, 11-230 Bisztynek 4. Biblioteka Publiczna w Bisztynku, ul. Ogrodowa 2, 11-230 Bisztynek 5. Przedszkole Samorządowe w Bisztynku, Pl. Wolności 5, 11-230 Bisztynek 6. Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej, ul. Ogrodowa 2, 11-230 Bisztynek 7. Międzygminny Zakład Kompleksowego Przerobu Odpadów Komunalnych Sękity Sp.z o.o, Kolonia 14, 11-230 Bisztynek 8. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z o.o. w Bisztynku, ul. Słoneczna 3, 11-230 Bisztynek Całkowite szacunkowe zużycie energii [kWh] w okresie od 01.01.2016 r. do 31.12.2016 r. wynosi 1 032,339 MWh. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem określa szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do siwz) oraz projekt umowy (załącznik nr 6 do siwz) wraz z załącznikami (tj. wykaz obiektów zamawiającego objętych przedmiotem zamówienia pełnomocnictwo), stanowiące integralną część niniejszej specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
  19. Zakup energii elektrycznej dla Gminy Leżajsk, jednostek organizacyjnych Gminy oraz Klubów Sportowych na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, zasilania oświetlenia drogowego
    Zamawiający: Gmina Leżajsk, Leżajsk
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup energii elektrycznej dla Gminy Leżajsk, jednostek organizacyjnych Gminy oraz Klubów Sportowych na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, zasilania oświetlenia drogowego. Szacunkowa ilość dostarczanej energii w okresie dostaw wynosi 1 198 143 kWh, w tym energia rozliczana: Całodobowa: - w grupie taryfowej C11 - 1 148 571 kWh - w grupie taryfowej G11 - 772 kWh W grupie taryfowej C12a: - strefa szczytowa - 7 120 kWh - strefa pozaszczytowa - 10 680 kWh W grupie taryfowej C 12b: - strefa szczytowa - 12 400 kWh - strefa pozaszczytowa - 18 600 kWh Moc umowna dla wszystkich punktów odbioru wynosi łącznie 1 166 kW Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SIWZ. Wykonawca w cenie oferty zobowiązany jest ująć punkty poboru wskazane pod nr 100, 101, 102 w załączniku nr 5 do siwz. Z tym, że dostawa energii elektrycznej do wskazanych punktów nastąpi po zakończeniu procedury przyłączeniowej. Numery w/w punktów poboru energii zostaną przekazane wykonawcy po ich uzyskaniu przez Zamawiającego
  20. Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Czernikowo oraz jednostek organizacyjnych Gminy
    Zamawiający: Gmina Czernikowo, Czernikowo
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Czernikowo i jednostek organizacyjnych Gminy. 2. Dostarczana energia musi spełniać standardy techniczne zgodnie z zapisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2012 r. poz. 1059 z późn. zm.) oraz aktami wykonawczymi i Polskimi Normami. 3. Gmina Czernikowo przeprowadza postępowanie w imieniu własnym oraz na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy Pzp, w imieniu niżej wymienionych jednostek: - Zespół Obsługi Szkół w Czernikowie - Gminna Biblioteka Publiczna w Czernikowie - Ochotnicza Straż Pożarna w Czernikowie - Ochotnicza Straż Pożarna w Mazowszu - Ochotnicza Straż Pożarna w Osówce - Ochotnicza Straż Pożarna w Witowężu. 4. Gmina Czernikowo oraz wyżej wymienione jednostki, będą zawierać odrębne umowy, wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 5. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej w okresie od 01 stycznia 2016 roku do 31 grudnia 2018 roku. 6. Dane dotyczące dostaw energii elektrycznej: a) ilość punktów poboru energii elektrycznej - 34 szt. b) łączna moc umowna - 660,5 kW c) szacunkowe łączne zużycie w okresie obowiązywania umowy - 792 693 kWh w tym: - strefa I - 752 046 kWh - strefa II - 40 647 kWh 7. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia dostaw energii elektrycznej z zastosowaniem prawa opcji, o którym mowa w art. 34 ust 5 ustawy Pzp. Prawem opcji jest możliwość zwiększenia dostaw energii elektrycznej na warunkach zawartej umowy o kolejne 20% zamówienia podstawowego. Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji od dodania nowych punktów poboru energii elektrycznej oraz zwiększenia zapotrzebowania na dostawę energii elektrycznej do PPE wskazanych w Załączniku Nr 7 do SIWZ. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Zamawiającego wykonania zamówienia w ramach prawa opcji. 8. Szczegółowy wykaz punktów poboru energii elektrycznej stanowi Załącznik Nr 7 do SIWZ. Dane zamieszczone w wykazie mają charakter orientacyjny, zmiana parametrów w szczególności mocy umownej, grupy taryfowej nie stanowi istotnej zmiany powodującej konieczność dokonywania zmian w SIWZ i/lub ogłoszeniu. 9. Obecnym sprzedawcą energii dla punktów poboru energii elektrycznej wyszczególnionych w Załączniku Nr 7 do SIWZ - wiersze 1-14; 16-28 i 30 jest CORRENTE Sp. z o.o. Umowa zawarta na czas określony tj. od dnia 01.06.2014 r. do dnia 31.12.2015 r. Dla punktów poboru energii wymienionych w wierszach 15, 29 i 31-34 procedura zmiany sprzedawcy będzie przeprowadzana po raz pierwszy. Umowy kompleksowe zawarte są na czas nieokreślony z ENERGA-OBRÓT S.A. 10. Usługi dystrybucyjne będą świadczone na podstawie odrębnych umów zawartych przez Zamawiającego z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego tj. - ENERGA - OPERATOR S.A. 11. Rozliczenia za pobraną energię elektryczną odbywać się będą zgodnie z okresem rozliczeniowym stosowanym przez OSD działającego na danym terenie. 12. Tam, gdzie w SIWZ zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub normy, o których mowa w art. 30 ust. 1-3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów równoważnych pod warunkiem, że zagwarantują one realizację dostaw oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w niniejszej Specyfikacji
  21. Dostawa energii elektrycznej dla Gminy i Miasta Błaszki.
    Zamawiający: Urząd Gminy i Miasta Błaszki, Błaszki
  22. Dostawa energii elektrycznej dla trzech budynków Starostwa Powiatowego w Starachowicach zlokalizowanych przy: a) ul. dr Władysława Borkowskiego 4 b) ul. Hutniczej 14 c) ul. Mrozowskiego 9
    Zamawiający: Powiat Starachowicki, Starachowice
  23. Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Wolin i jej jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Wolin reprezentowana przez Burmistrza Wolina, Wolin
  24. Świadczenie usługi kompleksowej polegającej na dostawie energii elektrycznej wraz z usługą dystrybucji energii elektrycznej do obiektów: budynków, drogowych sygnalizacji świetlnych, przepompowni wód deszczowych i promów na terenie administrowania WZDW.
    Zamawiający: Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich Wydział Zamówień Publicznych, Poznań
  25. DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ
    Zamawiający: Gmina Jonkowo, Jonkowo
  26. Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Kobylin-Borzymy oraz jednostek organizacyjnych Gminy Kobylin-Borzymy w okresie 01.01.2016r -31.12.2017r.
    Zamawiający: Gmina Kobylin-Borzymy, Kobylin-Borzymy
  27. Dostawa energii elektrycznej do oświetlenia drogowego, budynków oraz innych obiektów Gminy Biskupiec oraz do budynków i innych obiektów Biskupieckiego Domu Kultury.
    Zamawiający: Gmina Biskupiec, Biskupiec
  28. Kompleksowa dostawa i dystrybucja energii elektrycznej do obiektów Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu
    Zamawiający: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, Kalisz
  29. Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Suchowola oraz jednostek organizacyjnych Gminy Suchowola w okresie 01.01.2016r. - 31.12.2017r.
    Zamawiający: Gmina Suchowola, Suchowola
  30. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt, Warszawa
  31. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości ok. 1.350.000 kWh przez okres 36 miesięcy do 58 punktów poboru będących w zasobach zarządzanych przez Zakład Budynków Komunalnych w Oleśnicy.
    Zamawiający: Zakład Budynków Komunalnych w Oleśnicy, Oleśnica
  32. Zakup energii elektrycznej na rok 2016 dla Powiatu Mrągowskiego i Szpitala Mrągowskiego Sp. z o.o. - Zamawiającym jest : Powiat Mrągowski
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe, Mrągowo
  33. ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY PRZEDSIĘBIORSTWA WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. Z O.O. W KONINIE
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Koninie, Konin
  34. Dostawa energii elektrycznej do obiektów Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie przy ul. Piłsudskiego 92 i 95 oraz do budynków w m. Unieście, ul. 6 -go marca nr 6 - budynek nr 1, 2, 3 i budynek nr 9 - (sprawa nr 16/15)
    Zamawiający: Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego, Koszalin
  35. DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ.
    Zamawiający: Gmina Brójce, Brójce 39
  36. Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Ślesin
    Zamawiający: Gmina Ślesin, Ślesin
  37. Zakup energii elektrycznej na potrzeby jednostek organizacyjnych Powiatu Częstochowskiego
    Zamawiający: Powiat Częstochowski, Częstochowa
  38. Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Powiatu Bolesławieckiego w okresie od 1 stycznia 2016 r. do 31 grudnia 2016 r
    Zamawiający: Powiat Bolesławiecki, Bolesławiec
  39. Dostawa energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia ulicznego, budynków i obiektów komunalnych oraz jednostek organizacyjnych na terenie Gminy Biskupice
    Zamawiający: Gmina Biskupice, Wieliczka
  40. Dostawa energii elektrycznej - GRUPA ZAKUPOWA JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO
    Zamawiający: Kancelaria Zamówień Publicznych, Pniewy
  41. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Urząd Miasta w Słupcy, Słupca
  42. Zakup energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia przestrzeni publicznej w Gminie Niemodlin
    Zamawiający: Gmina Niemodlin, Niemodlin
  43. Zakup energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia przestrzeni publicznej w Gminie Dobre Miasto
    Zamawiający: Gmina Dobre Miasto, Dobre Miasto
  44. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Nidzica, Nidzica
  45. Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy i Miasta Raszków oraz jednostek organizacyjnych Gminy i Miasta Raszków w okresie 01.01.2016r. - 31.12.2017r.
    Zamawiający: Gmina Raszków, Raszków
  46. ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY PACANÓW I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
    Zamawiający: Gmina Pacanów, Pacanów
  47. Kompleksowa dostawę gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) dla Szkoły Podstawowej im. A i Wł. Niegolewskich w Opalenicy w okresie od 1 stycznia 2016 r. do 31 grudnia 2016 r
    Zamawiający: Szkoła Podstawowa im. A. i Wł. Niegolewskich w Opalenicy, Opalenica
  48. Sprzedaż energii elektrycznej do obiektów eksploatowanych przez Zakład usług Komunalnych Sp. z o.o. w Czersku.
    Zamawiający: Zakład Usług Komunalnych Spółka z o.o. w Czersku, Czersk
  49. Dostawa energii elektrycznej dla obiektów Gminy Strzegowo i Zakładu Komunalnego w Strzegowie
    Zamawiający: Gmina Strzegowo, Strzegowo
  50. KOMPLEKSOWA DOSTAWA PALIWA GAZOWEGO DLA POTRZEB GMINY JAROSŁAW I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
    Zamawiający: Gmina Jarosław, Jarosław
  51. Zakup energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia ulic i miejsc publicznych Gminy Małdyty
    Zamawiający: Urząd Gminy Małdyty, Małdyty
  52. Zakup energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia dróg i miejsc publicznych Gminy Opatów
    Zamawiający: Gmina Opatów, Opatów
  53. Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Łoniów i jej jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Łoniów, Łoniów
  54. Kompleksowa dostawa i dystrybucja paliwa gazowego do budynków Starostwa Powiatowego w Wieliczce, położonych przy ul. E. Dembowskiego 2, ul. J. Kilińskiego 5 oraz H. Sienkiewicza 13A w Wieliczce
    Zamawiający: Powiat Wielicki, Wieliczka
  55. Zakup energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Czernice Borowe, Czernice Borowe
  56. Zakup energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Jadów, Jadów
  57. KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ do obiektów Gminy Świercze i jednostek podległych
    Zamawiający: Gmina Świercze, Świercze
  58. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Instytut Matki i Dziecka, Warszawa
  59. Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy-Miasto Działdowo oraz jednostek organizacyjnych Gminy-Miasto Działdowo w okresie 01.01.2016 r. - 31.12.2016 r
    Zamawiający: Gmina-Miasto Działdowo, Działdowo
  60. KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTÓW MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W CIECHANOWIE
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie, Ciechanów
  61. Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Zakładu Komunalnego Gminy Kościerzyna
    Zamawiający: Zakład Komunalny Gminy Kościerzyna, Kościerzyna
  62. Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb Gminy Opatówek oraz jednostek organizacyjnych Gminy Opatówek w okresie 01.01.2016r. - 31.12.2017r.
    Zamawiający: Gmina Opatówek, Opatówek
  63. Zakup energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia ulic i miejsc publicznych Gminy Grudziądz
    Zamawiający: Gmina Grudziądz, Grudziądz
  64. Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Strzelce Wielkie.
    Zamawiający: Urząd Gminy Strzelce Wielkie, Strzelce Wielkie
  65. DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ
    Zamawiający: Gmina Olesno, Olesno
  66. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do budynku przy ul. 1 Maja 10 w Oddziale ZUS w Olsztynie
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Olsztynie, Olsztyn
  67. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Pomorskiej Instytucji Gospodarki Budżetowej Pomerania z siedzibą w Czarnem
    Zamawiający: Pomorska Instytucja Gospodarki Budżetowej "POMERANIA", Czarne
  68. Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Domu Pomocy Społecznej w Makowie Podhalańskim
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w Makowie Podhalańskim, Maków Podhalański
  69. KOMPLEKSOWĄ DOSTAWĘ ENERGII ELEKTRYCZNEJ OBEJMUJĄCA SPRZEDAŻ ENERGII ELEKTRYCZNEJ I ŚWIADCZENIE USŁUGI DYSTRYBUCJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GMINY KOCZAŁA
    Zamawiający: Gmina Koczała, Koczała
  70. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji do obiektów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku w 2016 i 2017 roku.
    Zamawiający: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku, Płock
  71. Dostawa energii elektrycznej dla Gminy Skąpe
    Zamawiający: Gmina Skąpe, Skąpe
  72. Kompleksowe dostawy gazu do obiektów w Gminie Chełmiec
    Zamawiający: Zespół Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół, Chełmiec
  73. DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ - oświetlenie uliczne
    Zamawiający: Gmina Czempiń, Czempiń
  74. Dostawa energii elektrycznej do obiektów Spółki Komunalnej Dorzecze Białej Sp. z o.o
    Zamawiający: Spółka Komunalna "Dorzecze Białej" sp. z o.o., Tuchów
  75. Dostawa paliwa gazowego do Zespołu Szkól nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi.
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa Zespół Szkół Nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi, Warszawa
  76. Sprzedaż paliwa gazowego - gaz ziemny wysokometanowy dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Bytomiu
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Bytom
  77. Dostawa gazu ziemnego i świadczenie usług dystrybucji do obiektu Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim przy ul. ks. Bosko 3.
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Siedlcach, Siedlce
  78. Dostawa energii elektrycznej na potrzeby jednostek organizacyjnych Powiatu Kościańskiego na lata 2016-2017
    Zamawiający: Powiat Kościański-Starostwo Powiatowe, Kościan
  79. Zakup energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia przestrzeni publicznej Gminy Mstów.
    Zamawiający: Urząd Gminy Mstów, Mstów
  80. Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Gminy Czchów i jej jednostek organizacyjnych na terenie Gminy Czchów.
    Zamawiający: Gmina Czchów, Czchów
  81. Kompleksowe dostarczanie paliwa gazowego
    Zamawiający: Gmina Bieruń reprezentowana przez Burmistrza Miasta Bieruń, Bieruń
  82. Dostawa energii elektrycznej dla 5 wydziałów Urzędu Miasta Częstochowy, 136 jednostek organizacyjnych i spółek Gminy Miasta Częstochowy, Oczyszczalni Ścieków Warta S.A. oraz Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, oświetlenia ulicznego i sygnalizacji świetlnej.
    Zamawiający: Gmina Miasto Częstochowa, Częstochowa
  83. Dostawa energii elektrycznej
    Zamawiający: Zakład Usług Wodnych Międzygminnego Związku Komunalnego z siedzibą w Parczewie, Parczew
  84. Dostawa energii elektrycznej do obiektów będących własnością Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. ul. Działyńskich 8a, 13 - 300 Nowe Miasto Lubawskie
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., Nowe Miasto Lubawskie
  85. Zimowe utrzymanie dróg administrowanych przez Gminę Biskupiec, położonych na terenie gminy Biskupiec.
    Zamawiający: Gmina Biskupiec, Biskupiec
  86. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej - nr sprawy 1/GD/2015
    Zamawiający: Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego Delegatura w Gdańsku, Gdańsk
  87. ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GMINY SOKOŁÓW PODLASKI I JEJ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH
    Zamawiający: Gmina Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski
  88. Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb grupy jednostek z terenu powiatu elbląskiego
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Elblągu, Elbląg
  89. Dostawa energii elektrycznej do obiektów podległych Gminie Różan
    Zamawiający: Gmina Różan, Różan
  90. Sprzedaż energii elektrycznej do budynków Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach : Wydziałem Prawa, Zarządzania i Administracji, CPiB, CRiS
    Zamawiający: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Kielce
  91. ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ do obiektów PGKiM w Łęczycy Sp. z o.o. w roku 2016
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łęczycy spółka z o.o., Łęczyca
  92. Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Gminy Murów i jej jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Murów, Murów
  93. ZAKUP ENERGII ELEKTRYCZNEJ
    Zamawiający: Gmina Rokiciny, Rokiciny
  94. Dostawa energii elektrycznej dla oświetlenia drogowego i obiektów Gminy Gostynin oraz jednostek podległych na lata 2016-2017
    Zamawiający: Gmina Gostynin, Gostynin
  95. KOMPLEKSOWA DOSTAWA (SPRZEDAŻ I DYSTRYBUCJA) PALIWA GAZOWEGO DO OBIEKTÓW ZAMAWIAJACEGO NA TERENIE GMINY MIRZEC
    Zamawiający: Gmina Mirzec, Mirzec
  96. Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektu Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Orion
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych "Orion" w Ciechocinku, Ciechocinek
  97. Zakup energii elektrycznej dla punktów poboru stanowiących własność MPGK Sp. z o.o. we Włodawie o wartości nieprzekraczającej 207 000 Euro
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., Włodawa
  98. Zakup energii elektrycznej dla Gminy Sokoły.
    Zamawiający: Gmina Sokoły, Sokoły
  99. Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Gminy Kruszyna i jej jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Kruszyna, Kruszyna
  100. DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ
    Zamawiający: Gmina Czempiń, Czempiń
  101. Zakup energii elektrycznej na potrzeby obiektów Gminy Jerzmanowice - Przeginia i jej jednostek organizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Jerzmanowice-Przeginia, Jerzmanowice-Przeginia

Inne osoby dla Szydłowska Jolanta Maria (32 osoby):