Kogo reprezentuje osoba

Szymaniuk Jolanta Maria

w KRS

Jolanta Maria Szymaniuk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jolanta
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Szymaniuk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1973 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), Płońsk (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bruski Krzysztof Michał, Malinowski Stanisław Franciszek, Rybak Roman, Wieliński Kazimierz Bronisław, Woźniak Katarzyna Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Plata Rafał

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bruski Krzysztof Michał, Grochowski Janusz, Grodzicka Kozak Danuta Zofia, Holender Agnieszka, Kopeć Andrzej, Malinowski Stanisław Franciszek, Marczak Joanna Stefania, Michałkiewicz Ireneusz Jarosław, Nierzwicka Beata Elżbieta, Polek Andrzej Sławomir, Seyda Andrzej, Skarbek Jacek Piotr, Sobociński Andrzej, Starzyński Adam Włodzimierz, Łątka Jan Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bentkowski Mariusz Robert, Bruski Krzysztof Michał, Drożdż Bożena Joanna, Grochowski Janusz, Kopeć Andrzej, Seyda Andrzej, Wasilewko Bogusław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczerbowicz Lewandowska Jolanta Ligia
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bruski Krzysztof Michał, Kurycyn Leszek Zbigniew, Marczak Joanna Stefania
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bentkowski Mariusz Robert, Bruski Krzysztof Michał, Grochowski Janusz, Kopeć Andrzej, Rzepecki Henryk Roman, Seyda Andrzej, Starzyński Adam Włodzimierz, Tarasiuk Romuald Janusz, Wasilewko Bogusław, Zawadzka Iwona Jolanta, Łątka Jan Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stankowski Andrzej Wojciech
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bentkowski Mariusz Robert, Bruski Krzysztof Michał, Bury Paweł, Marczak Joanna Stefania, Polek Andrzej Sławomir, Rantamaki Pekka Johannes, Seyda Andrzej, Starzyński Adam Włodzimierz, Wandtke Andrzej Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tirkkonen Lassi
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bentkowski Mariusz Robert, Białogrodzki Jerzy, Bojanowicz Seweryn Marek, Bruski Krzysztof Michał, Danek Lucyna Zofia, Figarski Jerzy Mieczysław, Marczak Joanna Stefania, Polek Andrzej Sławomir, Seyda Andrzej, Starzyński Adam Włodzimierz, Tokarczyk Mieczysław, Wandtke Andrzej Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tirkkonen Lassi
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bruski Krzysztof Michał, Bury Paweł, Kopeć Andrzej, Michalak Agata, Nowak Marian, Rzepecki Henryk Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Guzowski Szymon

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Ochrony Wena Spółka Z Ograniczoną Oopowiedzialnością, Gdańsk − KRS 0000233713
  2. Bd Invest Und Bau Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000362701
  3. Bh Restrukturyzacje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000764556
  4. Bravat Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000554794
  5. Budrem - Rybak Sp. Z O.O., Luzino − KRS 0000267161
  6. Budrem - Rybak Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Luzino − KRS 0000400993
  7. Centrum Targowa Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000511117
  8. City Star Sp. Z O.O., Płońsk − KRS 0000471212
  9. City Star Sp. Z O.O. Płońsk Spółka Komandytowa, Płońsk − KRS 0000473336
  10. Comex S.A., Gdańsk − KRS 0000334933
  11. Durasan Trading S.A., Warszawa − KRS 0000520627
  12. Durasan Trading S.A. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000536776
  13. Euro-alians Pracownia Projektowa - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000085773
  14. Fabryka Maszyn Górnictwa Odkrywkowego Famago S.A. Likwidacyjnej, Zgorzelec − KRS 0000076240
  15. Farma-trend Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000503897
  16. Focus Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000552304
  17. Folwark Dajak Aleksandra Kowalewska-paneczko i Przemysław Paneczko Spółka Komandytowa, Koleczkowo − KRS 0000378566
  18. Fundacja Filar, Wejherowo − KRS 0000230492
  19. Fundacja Na Rzecz Dzieci Chorych, Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy Wyspa Skarbów, Gdańsk − KRS 0000665780
  20. Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk − KRS 0000045713
  21. Fundacja Słoneczna Jesień, Gdynia − KRS 0000250649
  22. Fundacja Solidarności Międzypokoleniowej i Samopomocy Sąsiedzkiej S2, Gdańsk − KRS 0000517318
  23. Fundusz Udziałowy S.A., Gdańsk − KRS 0000061172
  24. Gcg Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000232968
  25. Gdańska Fundacja Wody, Gdańsk − KRS 0000021610
  26. Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-kanalizacyjna Sp. Z O.O. (w Skrócie: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-kanalizacyjna Sp. Z O.O. Oraz Giwk Sp. Z O.O.), Gdańsk − KRS 0000216612
  27. Global Idea Sp. Z O.O., Płońsk − KRS 0000595006
  28. Grupa Scotia Mława Sp. Z O.O., Płońsk − KRS 0000570707
  29. Kopalnia Nafty Ropienka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000676650
  30. La Femme Cosmetics S.A., Gdynia − KRS 0000345662
  31. Marina Investment Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000244466
  32. Msd Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kartuzy − KRS 0000136232
  33. Nautilus Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000735089
  34. Olicon Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000053982
  35. Olicon-delta Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000053012
  36. Polskie Centrum Opieki Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000328599
  37. Polskie Górnictwo Cyfrowe Sp. Z O.O. Mine Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000698280
  38. Pomerania Investment S.A., Gdynia − KRS 0000318036
  39. Prima Park S.A. W Restrukturyzacji, Gdynia − KRS 0000480757
  40. Przedsiębiorstwo Budowlane Damar Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Tupadły − KRS 0000398675
  41. Przedsiębiorstwo Handlowe A-t S.A. W Restrukturyzacji, Krotoszyn − KRS 0000186911
  42. Purum Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000717226
  43. Rotkelfer Group Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000708153
  44. Secret Continental Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000756878
  45. Sevenet S.A., Gdańsk − KRS 0000308826
  46. Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Vitava, Gdynia − KRS 0000065891
  47. Towarzystwo Przyjaciół Witomina, Gdynia − KRS 0000164794
  48. Towarzystwo Ubezpieczeń Zdrowie S.A., Gdynia − KRS 0000362027
  49. Wydawnictwo Słowo/obraz Terytoria Sp. Z O.O. Układowej, Gdańsk − KRS 0000091501
  50. Zakład Farb - Nieruchomości S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000023075

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Air Products Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055764
  2. Apo Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000221512
  3. Aquarena Wejherowo S.A., Wejherowo − KRS 0000063895
  4. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  5. Ayora Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000473292
  6. Bałtycka Agencja Poszanowania Energii S.A., Gdańsk − KRS 0000154107
  7. Bramwell Investments S.A., Warszawa − KRS 0000529024
  8. Bydgoskie Przedsiębiorstwo Produkcji Leśnej Las W Brusach, Brusy − KRS 0000015047
  9. Centrum Współpracy Wschodniej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000287539
  10. Comex-joint Venture Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000005020
  11. Cover-energy Sp. Z O.O., Brusy − KRS 0000035639
  12. Dgp Provider Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000470035
  13. Eden Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000016312
  14. Ekoplastik Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000011601
  15. Ekotrade Serwis Fm Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000470045
  16. Emalia Olkusz Sp. Z O.O., Olkusz − KRS 0000084189
  17. Energa-operator Eksploatacja Słupsk Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000405223
  18. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  19. Ew Greenfield 5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000456544
  20. Ewi - Wind S.A., Sierakowice − KRS 0000042830
  21. Fundacja Promocji Inicjatyw Europejskich, Gdynia − KRS 0000499628
  22. Fundusz Udziałowy - Oliva Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000128961
  23. Gdańskie Wody Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000028567
  24. Gerendis Apo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000442215
  25. Grupa Scotia Sp. Z O.O., Płońsk − KRS 0000158634
  26. Impuls Analizy, Kadry, Finanse Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000109250
  27. K.p.o. International Sp. Z O.O., Licze − KRS 0000263148
  28. Międzynarodowa Szkoła Technologii i Zarządzania Przy Politechnice Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000224017
  29. Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A., Gdańsk − KRS 0000038362
  30. Morska Obsługa Radiowa Statków Mors Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000058215
  31. Oliva Centrum Produkcyjne Gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000140407
  32. Oliva W Gdyni W Celu Prywatyzacji, Gdynia − KRS 0000011232
  33. Olt Express Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000401469
  34. Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań Ekola S.A., Gdańsk − KRS 0000075863
  35. Park Wodny S.A., Gdańsk − KRS 0000119427
  36. Pollytag S.A., Gdańsk − KRS 0000138061
  37. Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000123054
  38. Pomorski Dom Sp. Z O.O., Borcz − KRS 0000264460
  39. Pracownia Konserwacji Zabytków Bhz Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000023818
  40. Przedsiębiorstwo Budowlane Budrem M.kulesz J.laszczka Sp. J., Kwidzyn − KRS 0000084884
  41. Przedsiębiorstwo Państwowe Biuro Projektów Kolejowych W Gdańsku W Prywatyzacji, Gdańsk − KRS 0000132263
  42. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm, Gdańsk − KRS 0000006993
  43. Pustułka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411164
  44. Randstad Payroll Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000341564
  45. Randstad Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000157531
  46. Randstad Services Apo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000442224
  47. Roboprojekt Sp. Z O.O., Siewierz − KRS 0000119333
  48. Saur Neptun Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000006553
  49. Sieć Detaliczna Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000013773
  50. Sieć Handlowa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000006405


Inne osoby dla Szymaniuk (41 osób):