Kogo reprezentuje osoba

Szymańska Antosiak Monika Magdalena

w KRS

Monika Magdalena Szymańska Antosiak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Monika
Drugie imię:Magdalena
Nazwisko:Szymańska Antosiak
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1984 r., wiek 38 lat
Miejscowości:Jawor (Dolnośląskie), Kopacz (Dolnośląskie), Legnica (Dolnośląskie), Wrocław (Dolnośląskie), Złotoryja (Dolnośląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Rafał, Dąbrowska Ewa Agata, Kwiatkowski Krzysztof Janusz, Sakuta Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kwiatkowska Aleksandra Maria
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosiak Tomasz Józef, Bator Kajetan, Kołodziej Alicja Anna, Kołodziej Mariusz Józef, Osękowski Andrzej Jan, Osękowski Jakub Jerzy, Witczak Jolanta Beata, Wojciechowski Rafał Paweł
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosiak Tomasz Józef, Bator Kajetan, Frońska Agata Maria, Froński Tomasz Romuald, Kowalska Bębas Katarzyna Ewa, Kołodziej Mariusz Józef, Pawlak Bobrowska Barbara
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosiak Tomasz Józef, Guzowski Aleksander Marek, Guzowski Marek Jacek, Kołodziej Mariusz Józef, Słuja Magdalena, Słuja Paweł Łukasz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosiak Tomasz Józef, Bator Kajetan, Gruza Grzegorz Wojciech, Kołodziej Mariusz Józef, Suszko Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wawrowicz Adam
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosiak Tomasz Józef, Insiak Katarzyna Emilia, Janiak Alfreda, Janiak Mirosław, Kołodziej Mariusz Józef, Wojtyła Rok Magdalena, Wysoczańska Ewelina Aleksandra

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosiak Tomasz Józef, Jagiełło Waluga Magdalena Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Waluga Michał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosiak Tomasz Józef, Chruścik Patryk Marek, Kołodziej Mariusz Józef, Milczarz Joanna Jolanta, Szymański Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruchów Krzysztof Andrzej, Antosiak Tomasz Józef, Madziarczyk Łukasz Marcin, Puczen Konrad, Słuja Magdalena, Słuja Paweł Łukasz, Teluk Paulina Helena, Zalewska Anna Katarzyna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosiak Tomasz Józef, Kowalewski Jędrzej Karol, Kołodziej Mariusz, Sidorowicz Maksymilian, Zięba Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieliczko Monika
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosiak Tomasz Józef, Dziedzina Dominik Piotr, Jastrząb Renata, Kołodziej Mariusz Józef, Tolińska Agnieszka Monika
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antosiak Tomasz Józef, Kalista Agnieszka Mariola, Kalista Mariusz, Kołodziej Mariusz Józef, Mazurek Agnieszka

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adaptive Lubricants Solutions Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000610143
  2. Agencja Rozwoju Społecznego Ars Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000383193
  3. At Sp. Z O.O., Złotoryja − KRS 0000564244
  4. Barco Sp. Z O.O., Oborniki Śląskie − KRS 0000495176
  5. Bionigree Sp. Z O.O., Złotoryja − KRS 0000607792
  6. Biuro Rachunkowe Ekofinanse Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000817882
  7. Bon Appetit Sp. Z O.O., Dominów − KRS 0000564168
  8. Bon Appetit Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Dominów − KRS 0000615982
  9. Btm Sp. Z O.O., Jawor − KRS 0000594450
  10. Business Masters Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000905068
  11. Centrum Hydrauliki Siłowej Lubań Sp. Z O.O., Lubań − KRS 0000724304
  12. Ciasto i Farsz Property Management Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000874016
  13. Corso Edu Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000483264
  14. Dolnośląska Rada Młodzieży, Wrocław − KRS 0000210608
  15. Dombud Sp. Z O.O., Pątnów Legnicki − KRS 0000698705
  16. Eumar Kułacz-pamuła Sp. J., Witków − KRS 0000325168
  17. Firma Handlowa A.s.b.r. Wojciechowscy Sp. J., Mirsk − KRS 0000636232
  18. Fundacja Eudajmonia, Polkowice − KRS 0000281074
  19. Fundacja Pro Sport Pro Life, Wrocław − KRS 0000545203
  20. Fundacja Przedsiębiorczości Młodzieżowej, Wola Kosnowa − KRS 0000351210
  21. Fundacja Sm - Siła i Moc, Wrocław − KRS 0000453320
  22. Fundacja Zielonej Przestrzeni, Poznań − KRS 0000444357
  23. Gajt Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000934677
  24. Grand Moore Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000483183
  25. Gt Technologies Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000698917
  26. Inquest Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000668040
  27. Invedia Group Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000459452
  28. Jsc Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000624736
  29. Kancelaria Prawna Waluga i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000264188
  30. Katto Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000741326
  31. Kids Up Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000750090
  32. Komi Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000580358
  33. Las Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000770710
  34. Legnicka 72 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000743922
  35. Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich, Legnica − KRS 0000190820
  36. Liceum Navigo Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000909499
  37. Lokalna Organizacja Turystyczna Zagłębia Miedziowego, Chocianów − KRS 0000414669
  38. Lolek Sp. Z O.O., Wadowice − KRS 0000745441
  39. M-i 58 Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzielnością Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000603937
  40. Mjm Tsc Janiak i Spółka Sp. Z O.O., Tomaszowo − KRS 0000961987
  41. Mt Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000908619
  42. Next Dom Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000452632
  43. Opera Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000510643
  44. Polski Instytut Rozwoju Strategii Biznesowych Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000923158
  45. Polski Instytut Rozwoju Strategii Biznesowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000931897
  46. Polskie Stowarzyszenie Trychologiczne, Wrocław − KRS 0000509865
  47. Porozumienie Samorządowe, Lubin − KRS 0000099051
  48. Powszechna Akademia Młodzieży, Warszawa − KRS 0000077714
  49. Pp Edu Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000483303
  50. Pro4 Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000401523

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1450 S.A. Spółka Komandytowa, Ślęza − KRS 0000304919
  2. 1450 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000304540
  3. 3media S.A., Wrocław − KRS 0000333458
  4. Advantage Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000725640
  5. Agencja Rozwoju Regionalnego Arleg S.A., Legnica − KRS 0000073983
  6. Akson Software Sp. Z O.O., Krzycko Wielkie − KRS 0000730713
  7. Altlight Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000713916
  8. Amarone Budownictwo Sp. Z O.O., Klaudyn − KRS 0000480459
  9. Amarone Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480280
  10. Asi Gt Technologies Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Bielany Wrocławskie − KRS 0000729979
  11. Ask Market Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000564991
  12. Auxilia S.A., Wrocław − KRS 0000546429
  13. Bank Spółdzielczy W Trzebielu, Żary − KRS 0000137065
  14. Bio-med i S.A., Wrocław − KRS 0000288081
  15. Bioavlee S.A., Wrocław − KRS 0000714730
  16. Blue Fields Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000483200
  17. Blue Oak Advisory Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000436352
  18. Bractwo Miłosierdzia Im. Św. Brata Alberta, Lublin − KRS 0000135612
  19. Brossard Holmes Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000480377
  20. Extraseed Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000596056
  21. Fabryka Maszyn Budowlanych Zremb Sp. Z O.O., Jasień − KRS 0000275779
  22. Fk Trans Sp. Z O.O., Leśna − KRS 0000241238
  23. Fundacja Madeo, Zielona Góra − KRS 0000346990
  24. Grupa Trinity S.A., Kraków − KRS 0000353650
  25. Home Smart Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000608339
  26. Idea 2.0 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000772891
  27. Idea Center Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000474191
  28. Imaxe Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000474961
  29. Instytut Kosmetyków Ekologicznych i Naturalnych Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000598415
  30. Mirtelli Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000599810
  31. Mjm Tsc Janiak i Spółka Sp. J., Żary − KRS 0000312075
  32. Murena Sp. Z O.O., Złotoryja − KRS 0000506741
  33. Optisort Recycling Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000602441
  34. Ośrodek Rozwoju Gospodarczego Org Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000468709
  35. Prebap Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000579247
  36. Rpj Odszkodowania Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000580306
  37. S4b Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000953306
  38. Scanway Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000597109
  39. Serwis Internetowy Szkolimy.pl Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000572373
  40. Sigra Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000689981
  41. Skydron Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000603330
  42. Splendid Stories Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000597942
  43. Stowarzyszenie Unia Przedsiębiorców Dolnego Śląska, Świdnica − KRS 0000217593
  44. Sudecka Fabryka Drewna Sp. Z O.O., Witków − KRS 0000575851
  45. Telewizja Tvd Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000468429
  46. Tubon Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000582025
  47. Ultraspotter Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000782396
  48. Zakład Przeróbki Piaskowca Zbylutów Sp. Z O.O., Bolesławiec − KRS 0000502907
  49. Związek Harcerstwa Polskiego, Warszawa − KRS 0000094699
  50. Związek Harcerstwa Polskiego, Chorągiew Dolnośląska, Wrocław − KRS 0000264246


Inne osoby dla Szymańska Antosiak Monika Magdalena (121 osób):