Kogo reprezentuje osoba

Szymańska Janina

w KRS

Janina Szymańska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Janina
Nazwisko:Szymańska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1948 r., wiek 70 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie), Łomża (Podlaskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baranowski Waldemar, Chrostowski Ryszard, Cwalina Adam, Filipkowski Artur Czesław, Gadomska Elżbieta Stanisława, Gosiewska Elżbieta Maria, Jaworowski Henryk, Kaczyński Stanisław, Kosiorek Józef, Kryszpin Kazimierz, Kurpiewska Monika, Muła Jerzy, Rafałowska Danuta, Siwik Stanisław, Twardowski Jarosław, Zajkowski Maciej Krzysztof, Żelazny Zbigniew Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wszeborowski Andrzej Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baranowski Waldemar, Cichoń Andrzej Florian, Giro Andrzej Mieczysław, Gosiewska Elżbieta Maria, Gosiewski Krzysztof, Kolanek Zbigniew Tadeusz, Kowalski Jerzy, Lesner Bożena, Narolewska Ilona Sabina, Niewiadomska Dorota, Rybacki Tomasz, Stefanowski Sławomir, Szeląg Inga Anna, Wicherska Małgorzata Franciszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lewko Marcin
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bączkiewicz Zdzisław Józef, Barczyński Grzegorz Franciszek, Bielecki Witold Tadeusz, Borowiak Józef Paweł, Cieślar Jerzy, Daszuta Sławomir Władysław, Dychus Stanisław Leopold, Florczak Sławomir Łukasz, Goździewski Andrzej, Grzegorska Janina Kazimiera, Grześkowiak Stanisław, Hajac Wiesław, Jarmołowicz Jan Antoni, Kluz Stanisław, Kowalew Jerzy Marek, Kozioł Zdzisław, Kołodziej Julian, Makowiecka Maria Teresa, Morawski Andrzej Jerzy, Moś Wiktor Jan, Musielak Henryk Bolesław, Nowak Bolesław Kazimierz, Osiński Roman, Pazurek Edmund Mikołaj, Rusztecka Jadwiga Wiesława, Salitra Krzysztof Dariusz, Sędzicki Bogusław Adam, Smużny Grzegorz Marian, Sobczak Włodzimierz Kazimierz, Spychała Józefa, Szanter Tadeusz, Szulc Bogdan Stanisław, Tomasik Andrzej, Tomczak Jan, Wichłacz Jacek, Więckowski Antoni, Wójcik Henryk, Żak Jan, Zyskowski Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szaładziński Piotr Werner

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adam Justyn Cichoń Sp. J., Żuromin − KRS 0000266193
  2. Almidecor.com Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000491579
  3. Apteka Pigułka Małgorzata Wicherska i Wspólnicy Sp. J., Kosów Lacki − KRS 0000619110
  4. Apteka Sterdyń Tomasz Kolanek Spółka Komandytowa, Sterdyń − KRS 0000693651
  5. Aqua - Ferr Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000144845
  6. Clochee Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000470899
  7. Dante Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000255261
  8. Dantex Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000698462
  9. Dantex Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łomża − KRS 0000709212
  10. Demart - Sp. J. Żelazny, Łomża − KRS 0000083958
  11. Detal Unia-meat Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000016451
  12. Dolnośląskie Stowarzyszenie Spółdzielcze, Wrocaw − KRS 0000262177
  13. Erkar-opakowania Sp. Z O.O., Grójec − KRS 0000229770
  14. Erpack Sp. Z O.O., Grójec − KRS 0000166533
  15. Euro - Sped - Service Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000194444
  16. Euro Polska Sieć Handlowa Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000237466
  17. Fabryka Szlifierek Fas Głowno Sp. Z O.O., Głowno − KRS 0000019002
  18. Fargotex Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000183232
  19. Fashion Square Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000154144
  20. Forad Sp. Z O.O., Kowale − KRS 0000196133
  21. Fundacja Inicjatyw Lokalnych Media Polska, Łomża − KRS 0000681608
  22. Fundacja Na Rzecz Szpitala Rejonowego W Raciborzu, Racibórz − KRS 0000204629
  23. Fundacja Nasz Wspólny Dom, Łomża − KRS 0000241052
  24. Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Im.św. Stanisława Kostki, Katowice − KRS 0000035550
  25. Fundacja Rozwoju Polskiego Eksportu, Warszawa − KRS 0000218081
  26. Fundacja Św. Marcina Patria Et Misericordia, Warszawa − KRS 0000332937
  27. Fundacja Wielspin - Reha, Poznań − KRS 0000204783
  28. Gb Per Procura Consulting G. Barczyński Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000351432
  29. Grudziądzkie Stowarzyszenie Pracodawców, Grudziądz − KRS 0000045026
  30. Grupa Ajw Narew Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000295683
  31. Grupa Investigo Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000319438
  32. Grupa Zakupowa Unia - Meat Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000304083
  33. Grupa Zakupowa Unia-meat Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000635287
  34. Inga i Piotr Szeląg Sp. J., Suwałki − KRS 0000270354
  35. Instytut Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, Warszawa − KRS 0000259060
  36. Integracja Kłodzko Sp. Z O.O., Kłodzko − KRS 0000428643
  37. Inwestbud Baranowski, Radziejewski Sp. J., Łomża − KRS 0000186360
  38. Inwoland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000124876
  39. Jagiellonia Białystok Sportowa S.A., Białystok − KRS 0000064830
  40. Klub Piłkarski Chemik Police, Police − KRS 0000049198
  41. Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących Tęcza, Poznań − KRS 0000050892
  42. Klub Wysokogórski W Poznaniu, Poznań − KRS 0000081650
  43. Kolmex Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035135
  44. Koło Wychowanków Zespołu Szkół Nr 1 W Ostrowi Mazowieckiej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000305041
  45. Krajowa Izba Gospodarczo - Rehabilitacyjna, Warszawa − KRS 0000170595
  46. Kunikowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000518132
  47. La Praline Małgorzata Grabowska Sp. J., Zbójna − KRS 0000396895
  48. Memoria Condita, Łódź − KRS 0000439188
  49. Miejski Klub Sportowy Pogoń 04 Szczecin, Szczecin − KRS 0000260397
  50. Musi Lublin Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000426428

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Atut J. Mieczkowski, T. Dąbkowski, R. Chrostowski - Sp. J., Łomża − KRS 0000092471
  2. Belfort Sp. Z O.O., Piątnica Poduchowna − KRS 0000168353
  3. Biuro Handlu Snb Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000132840
  4. Bosman Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000019240
  5. Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów Jedność, Grójec − KRS 0000030525
  6. Delfia S.A., Toruń − KRS 0000125799
  7. Dolnośląski Spółdzielczy Związek Rewizyjny, Wrocław − KRS 0000067309
  8. Domi Józef Bałdyga Sp. J., Ostróda − KRS 0000428072
  9. Ekspertt Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000208321
  10. Euro Bistro 2 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000228295
  11. Fabryka Kosmetyków Pollena-ewa S.A., Zelów − KRS 0000011250
  12. Farmacol-logistyka Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000288521
  13. Fundacja Contigo, Łańcut − KRS 0000243873
  14. Fundacja Instytut Dialogu i Partnerstwa Społecznego, Wrocław − KRS 0000567542
  15. Grot Sp. Z O.O., Starowa Góra − KRS 0000093765
  16. Jedność Sp. Z O.O., Wschowa − KRS 0000096671
  17. Karlen Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000158000
  18. Kielczanka Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000197174
  19. Kompleks Gastronomiczno - Hotelowy Baranowski Sp. J. Waldemar Baranowski, Jolanta Baranowska, Piątnica Poduchowna − KRS 0000096616
  20. Krajowa Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000121136
  21. Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000098072
  22. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Inwalidów i Spółdzielni Niewidomych, Warszawa − KRS 0000094272
  23. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000052100
  24. Musi - Ochrona Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000377858
  25. Musi - Spółdzielnia W Lublinie, Lublin − KRS 0000028569
  26. Musi Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000434087
  27. Nowe Radio Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000176484
  28. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych i Sprzętu Ratowniczego, Warszawa − KRS 0000135992
  29. Ona Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000121487
  30. Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Wityng Sp. Z O.O., Mikorzyn − KRS 0000129879
  31. Panacea Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000068347
  32. Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000022858
  33. Porozumienie Branżowe Związek Pracodawców, Chorzów − KRS 0000089893
  34. Produkcja Usługi Administracja Pua Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000135544
  35. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Poliflex Sp. Z O.O., Konstantynów Łódzki − KRS 0000119009
  36. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000117194
  37. Przedsiębiorstwo Solidarność Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000093457
  38. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Aptek Tar Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000025175
  39. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-warszawa S.A., Katowice − KRS 0000034561
  40. Radio Bab Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000148052
  41. Rameta Spółdzielnia Meblarska Zakład Pracy Chronionej, Racibórz − KRS 0000097046
  42. Recykling Serwis Sp. Z O.O., Nowogród − KRS 0000102577
  43. Regionalna Spółdzielnia Usługowo - Rehabilitacyjna, Bydgoszcz − KRS 0000119526
  44. Rena Spółdzielnia, Rzeszów − KRS 0000009281
  45. Renovation Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000310802
  46. Rolsped Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000176046
  47. Sarad - Kielczanka S.A., Kielce − KRS 0000066431
  48. Serwis-pepees Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000011719
  49. Sp-sinol - Sp. Z O.O., Żukowo − KRS 0000077188
  50. Speedway Stal Rzeszów S.A., Rzeszów − KRS 0000269882