Kogo reprezentuje osoba

Szymczak Czesław

w KRS

Czesław Szymczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Czesław
Nazwisko:Szymczak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1934 r., wiek 83 lata
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszek Eugeniusz, Bronowska Krystyna Halina, Frankowski Michał, Jasińska Stanisława, Kannenberg Edwin, Krause Zofia, Laszuk Mirosław, Malinowski Andrzej, Mionskowska Apolonia, Oktaba Leszek, Pietlicka Irena, Polonis Grudzińska Teresa, Rembiszewski Michał Antoni, Rożej Teresa, Rzymkowska Jolanta Brygida, Turska Regina, Walczak Bober Grażyna, Zandrowicz Bogusław Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoś Mateusz Sławomir
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczak Bogumiła, Banaszek Eugeniusz, Bogucka Barbara, Borowska Teresa, Buczek Jolanta, Bugajski Edmund Franciszek, Bugiera Władysław Marian, Cholewińska Maria Małgorzata, Chworow Jerzy Jan, Cicharski Antoni Zdzisław, Cipora Lucjan Ignacy, Czerniawska Barbara Małgorzata, Dąbrowski Lech, Diering Władysław, Dobrychłop Paweł, Furmańczuk Mieczysław, Gogulski Janusz Andrzej, Gołaszewski Kazimierz, Gronowski Wiesław, Idem Edward Gerard, Jabłoński Mieczysław, Janiszewski Andrzej Jacek, Jarmoliński Zbigniew, Kalenik Wanda, Kamilewicz Barbara, Kapuścińska Janina Hanna, Kaźmierczak Irmina Anna, Klawitter Anna, Kormienko Henryk, Krause Zofia, Krzyżaniak Zenon, Kupidura Andrzej Krzysztof, Kur Aleksander, Kwiatkowski Henryk, Laskowski Janusz Wacław, Laszuk Mirosław, Latos Teresa, Leyk Roman Stanisław, Lipski Witold, Mackiewicz Krzysztof, Malak Leszek Marian, Malinowski Andrzej, Marx Tomasz, Meyer Barbara Małgorzata, Mionskowska Apolonia, Misiuda Waldemar Włodzimierz, Miszk Wiesław Roman, Narkiewicz Andrzej, Nieścior Piotr Kazimierz, Osmołowska Krystyna, Pazera Hądzlik Jadwiga Barbara, Pękalski Waldemar Henryk, Petrowski Dariusz Józef, Polański Jarosław, Potrykus Elżbieta Franciszka, Przybylska Waleria, Rembowska Helena, Rosiak Andrzej Marek, Śleszyńska Krystyna, Stefańczyk Felicja, Stefańczyk Jan, Szmidt Eugeniusz Władysław, Szopińska Barbara Jolanta, Tarczyńska Irena, Targan Witold Sebastian, Tokarz Barbara, Tymoszyk Jan, Wendt Krzysztof Czesław, Wiklińska Urszula, Wójtowicz Stanisław, Zackiewicz Brygida Edyta, Zandrowicz Bogusław Kazimierz, Zatorska Krystyna, Żebracki Jan Piotr, Żurow Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewski Ryszard
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Morawski Jan, Mróz Andrzej Henryk, Walenkiewicz Barbara Marzena, Walenkiewicz Janusz Zbigniew

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Admiral Boats S.A., Bojano − KRS 0000370380
  2. Białoruskie Towarzystwo Kulturalne Chatka, Sopot − KRS 0000204171
  3. Chirurg-stowarzyszenie Wspierania Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Specjalistycznego Św. Wojciecha Adalberta W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000580506
  4. Fundacja Amg, Gdynia − KRS 0000460759
  5. Fundacja Uniwersytetu Przyrodniczego W Poznaniu, Poznań − KRS 0000020962
  6. Garda Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000157305
  7. Gdańska Fundacja Oświatowa, Gdańsk − KRS 0000069788
  8. Kaszubski Klub Żeglarski Dulka, Chmielno − KRS 0000059579
  9. Kleba Invest S.A., Bojano − KRS 0000480757
  10. Liczi Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000559285
  11. Mała Lokatorsko-własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Podgrodzie, Gdańsk − KRS 0000181861
  12. Miejski Klub Sportowy Atleta W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000046398
  13. Novapur Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000484615
  14. Pomorskie Stowarzyszenie Uniwersytetów Ludowych, Gdańsk − KRS 0000236114
  15. Pomorskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości Spółdzielni Mieszkaniowych, Sopot − KRS 0000078141
  16. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Magnet Sp. Z O.O., Niestępowo − KRS 0000025859
  17. Przedsiębiorstwo Wodno-techniczne Uni Divers Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000161257
  18. Sgl International - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000200792
  19. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych, Gdańsk − KRS 0000041517
  20. Spółdzielnia Mieszkaniowa Radunia, Pruszcz Gdański − KRS 0000157799
  21. Spółdzielnia Mieszkaniowa Za Falochronem, Gdynia − KRS 0000130254
  22. Spółdzielnia Mieszkaniowa Żabianka, Gdańsk − KRS 0000077115
  23. Stowarzyszenie Inicjatywy Obywatelskie, Kartuzy − KRS 0000062167
  24. Stowarzyszenie Na Rzecz Sopockiego Centrum Seniora, Sopot − KRS 0000397490
  25. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej Nr 2 W Kartuzach Copernicus, Kartuzy − KRS 0000463668
  26. Stowarzyszenie Rajcy Gdańscy, Gdańsk − KRS 0000456852
  27. Stowarzyszenie Rudawa 14 Czerwca, Kalisz − KRS 0000057070
  28. Stowarzyszenie Żabianka, Gdańsk − KRS 0000276262
  29. Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. A.mickiewicza, Sopot − KRS 0000173046
  30. Wrzeszczańskie Komitety Obywatelskie, Gdańsk − KRS 0000056454
  31. Zabytkowa Gdynia, Gdynia − KRS 0000321143
  32. Związek Strzelecki Rzeczypospolitej, Łódź − KRS 0000439290

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Akademicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gdańsk − KRS 0000196444
  2. Architektura Budownictwo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000231327
  3. Fundacja Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000138022
  4. Fundacja Wspólna Europa, Gdańsk − KRS 0000164713
  5. Gdańska Fundacja Akademicka, Gdańsk − KRS 0000218089
  6. Gdańskie Forum Gospodarcze, Gdańsk − KRS 0000021104
  7. Hbbh Barbara Szopińska Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000307857
  8. Interturus Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000217586
  9. J.walenkiewicz, B.walenkiewicz Garda Sp. J., Gdańsk − KRS 0000080768
  10. Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Zaspa, Gdańsk-wrzeszcz − KRS 0000070340
  11. Lokatorsko-własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Osowa W Gdańsku-osowie, Gdańsk − KRS 0000148771
  12. Mieszkaniowa Spółdzielnia Budownictwa Ekologicznego Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000086229
  13. Międzyzakładowa Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Stągiewna, Gdańsk − KRS 0000086494
  14. North Construction Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000031379
  15. North Serwis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000120251
  16. Peritum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168450
  17. Polmex Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000064152
  18. Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego - Oddział Pomorski, Gdynia − KRS 0000114618
  19. Przedsiębiorstwo Elektroniki Satelitarnej Telsat Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000211522
  20. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe i Produkcyjne Lark Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000412055
  21. Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Telsystem Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000035328
  22. Przedsiębiorstwo Usługowe Dago Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000162045
  23. Ramirent Scaffolding Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000101515
  24. Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Komuny Paryskiej W Gdyni, Gdynia − KRS 0000011455
  25. Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm, Gdańsk − KRS 0000110000
  26. Spółdzielnia Mieszkaniowa Kamienny Potok W Sopocie, Sopot − KRS 0000180799
  27. Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny, Gdynia − KRS 0000050448
  28. Spółdzielnia Mieszkaniowa Niedźwiednik, Gdańsk − KRS 0000218509
  29. Spółdzielnia Mieszkaniowa Południe, Gdańsk − KRS 0000110690
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa Ujeścisko, Gdańsk − KRS 0000092051
  31. Stowarzyszenie Nasz Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000039979
  32. Stowarzyszenie Służb Grup Rodzinnych Al-anon, Poznań − KRS 0000082338
  33. Tk Home Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000294529