Kogo reprezentuje osoba

Szymczak Dariusz Błażej

w KRS

Dariusz Błażej Szymczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Dariusz
Drugie imię:Błażej
Nazwisko:Szymczak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1962 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Dębogóra (Wielkopolskie), Nowe Miasto Nad Wartą (Wielkopolskie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Poznań (Wielkopolskie), Środa Wielkopolska (Wielkopolskie)
Przetargi:23 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerwiński Zbigniew, Gruszka Mirosław, Hardt Piotr Jakub, Kiernicki Bogusław Roman, Mikosz Andrzej Jerzy, Pilarczyk Piotr Miłosz, Witaszek Paweł, Łysakowska Agnieszka
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bargielska Grażyna Ewa, Kierozalski Grzegorz, Rechinbach Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zacharski Hubert Dominik
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czaja Gerard Gabriel, Ferfecka Elżbieta, Owczarek Krzysztof Maciej, Tomaszewska Mirosława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewski Antoni
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bigaj Grzegorz, Cajdler Józef, Greber Zdzisław, Kaczorowski Mirosław, Kolenda Ireneusz Krzysztof, Kredzińska Iwona, Orlikowski Dariusz, Seredyński Filip, Sobczak Krzysztof, Wyrzykowska Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zoń Łukasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biechowiak Andrzej, Bieniaszewska Izabela, Chmura Piotr Bartosz, Corbin Jean-pierre, Farion Alexandre, Gibasiewicz Witosław, Jankowski Eugeniusz, Kędzia Andrzej, Konopczyńska Nowak Katarzyna, Kostka Grzegorz, Krystkowiak Ryszard, Matuszak Waldemar Marcin, Musiał Dariusz Andrzej, Nowakowski Jan, Orłowski Marcin, Palacz Adam, Parzonka Jacek, Pawlicki Adam, Przewoźna Bożena, Przykorski Lucjan, Psikus Piotr, Roszewski Janusz, Stasik Waldemar Piotr, Sujak Piotr, Urbaniak Jarosław, Woźniczka Jan, Żabiński Michał
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzeg Kazimierz Bronisław, Chmielecki Andrzej, Dąbrowski Maciej, Górska Maria Jolanta, Jacolik Marian, Jarecki Stanisław, Matuszewski Bartosz, Neczyński Tadeusz, Nowak Krzysztof, Pankowski Stefan, Tyczka Antoni Krzysztof, Wolbach Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ławnicki Lesław Józef
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Garczyńska Mróz Urszula, Hardt Piotr, Kiernicki Bogusław, Szymański Marian, Zaleśna Tytyk Marlena Teresa, Zimnicki Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Warwas Roman Leszek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bierła Małgorzata, Fechner Jerzy, Jagustyn Paweł Zdzisław, Kwiatkiewicz Maria Jadwiga, Kwiatkiewicz Michał, Madelski Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Thamm Dariusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biedak Wojciech Jan, Ćwirlej Ryszard, Frydryszek Piotr Wojciech, Gruszka Mirosław Eugeniusz, Handschke Jerzy Ryszard, Kaszczyk Kazimierz Juliusz, Materna Katarzyna, Naganowski Tomasz, Pietryszyn Robert, Rdesiński Filip Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wosiak Lidia
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biechowiak Andrzej, Bukowska Izabela, Chmura Piotr Bartosz, Cichy Marek Włodzimierz, Dąbrowski Jarosław Jan, Dudkiewicz Jan, Gibasiewicz Witosław, Górnaś Dariusz, Józwiak Marian, Kowalski Henryk, Musiał Dariusz Andrzej, Okupniak Andrzej, Parzonka Jacek Marcin, Psikus Piotr Paweł, Psztyr Józef Bogumił, Urbaniak Jarosław Piotr, Woźniak Aldona, Zając Janusz Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolski Jerzy
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majewska Alina, Majewski Jerzy Marcin, Skowrońska Teresa, Szajek Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Winiewicz Maciej
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bonk Grzegorz Waldemar, Flis Jacek Paweł, Gramza Maciej Marek, Gudecka Romualda Małgorzata, Jankowski Szymon Lech, Jeziorny Grzegorz Józef, Makowski Mirosław, Moczadło Zielińska Renata Katarzyna, Nowak Sławomir Stanisław, Ryba Tomasz Jan, Serafinowicz Dawid Mariusz, Strzelecka Bogumiła, Strzelecki Dariusz, Szymankiewicz Marek, Wostal Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaraś Bronisława
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pfenning Barbel Katharina, Pfenning Michael
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowiak Waldemar Józef, Dachowski Tadeusz Antoni, Drożdż Wojciech, Franzkowiak Mikołaj, Galicki Radosław, Glajcher Joanna, Jankowski Szymon, Jarczyński Michał Piotr, Jeziorny Grzegorz, Kamyk Jakub Benedykt, Marciniak Grzegorz, Pacholski Roman Stanisław, Ryba Tomasz Jan, Statucki Krzysztof Jakub, Strzelecka Bogumiła, Strzelecki Dariusz, Szymankiewicz Marek, Wilski Aleksander, Wostal Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczyński Przemysław Andrzej
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gauza Mariusz Tomasz, Hansen Rene Holm

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skowron Milena
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Golan Waldemar, Klimaszewska Golan Anna Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gierszewska Maria
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerwińska Antonina, Czerwiński Antoni, Czerwiński Zbigniew, Fabijański Andrzej Stanisław, Kobierecki Przemysław Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Janik Artur
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gauza Mariusz Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szyszka-szymczak Maria
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hansen Rene Holm

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szyszka-szymczak Maria Małgorzata

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Usług Konsultingowych Mandatum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000251466
  2. Agro Spedition Polska Sp. Z O.O., Żerków − KRS 0000513536
  3. Akme Investment Sp. Z O.O., Kórnik − KRS 0000377258
  4. Akme Investment Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000407874
  5. Ambro Transport Sp. Z O.O., Przykona − KRS 0000381386
  6. Andrewex - Budownictwo Sp. Z O.O., Piętno − KRS 0000441584
  7. Annacond Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198134
  8. Bioprotect Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000326022
  9. Biotec Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000327247
  10. Biuro Usług Informatycznych Kompas Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000185993
  11. Blue Sky Travel Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000054368
  12. Bractwo Akademickie Babilon, Poznań − KRS 0000212956
  13. Bulit Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000137347
  14. Centralny System Wymiany Informacji Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000584319
  15. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Gdańsk − KRS 0000218779
  16. Centrum Techniki Okrętowej S.A., Gdańsk − KRS 0000201647
  17. City Service Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483372
  18. Cm Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000338430
  19. Dalkia Jarocin Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000063936
  20. Dalkia Kraśnik Sp. Z O.O., Kraśnik − KRS 0000058633
  21. Dalkia Zamość Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000044500
  22. Decade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000340526
  23. Dębina-bud - Sp. Z O.O., Rozwadza − KRS 0000062956
  24. Dga Centrum Sanacji Firm S.A., Poznań − KRS 0000442983
  25. Dk Energy Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000529593
  26. Drukarnia Wielkopolska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000001425
  27. Eco-corn Trade Sp. Z O.O., Nieborowice − KRS 0000582191
  28. Electromobility Poland S.A., Warszawa − KRS 0000651242
  29. Elektrownia Biogazowa Cychry Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000359361
  30. Enea Logistyka Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000525547
  31. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  32. Enea Pomiary Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000008342
  33. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  34. Energa Invest S.A., Gdańsk − KRS 0000047874
  35. Energa Wytwarzanie S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  36. Energobiogaz S.A., Katowice − KRS 0000355992
  37. Ever Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000118365
  38. Fan-pak Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000346182
  39. Filen Sp. Z O.O., Dębogóra − KRS 0000306529
  40. Fundacja Biblioteki Raczyńskich W Poznaniu, Poznań − KRS 0000259307
  41. Fundacja Chór Stuligrosza - Poznańskie Słowiki, Poznań − KRS 0000024657
  42. Fundacja Dla Rozwoju Polskiej Branży Złotniczo - Jubilerskiej, Warszawa − KRS 0000661724
  43. Fundacja Dwór Łomnica, Łomnica − KRS 0000637248
  44. Fundacja Enea, Poznań − KRS 0000505487
  45. Fundacja Głos Dla Życia, Poznań − KRS 0000037425
  46. Fundacja Instytut Sobieskiego, Warszawa − KRS 0000227107
  47. Fundacja Jupiter, Poznań − KRS 0000219310
  48. Fundacja Na Rzecz Ochrony Zdrowia i Rozwoju Opieki Zdrowotnej, Wrocław − KRS 0000258368
  49. Fundacja Ochrony Zdrowia, Jarocin − KRS 0000055052
  50. Fundacja Rodziny Witaszków, Warszawa − KRS 0000374263

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Administracja Domów Miejskich - Kępno Sp. Z O.O., Kępno − KRS 0000133897
  2. Aenergo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000332326
  3. Aevo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000396483
  4. Agrobiogaz Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000321990
  5. Agrogaz Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000241038
  6. Andrewex Sp. Z O.O., Piętno − KRS 0000139493
  7. Arctic Paper Kostrzyn S.A., Kostrzyn Nad Odrą − KRS 0000082646
  8. Arctic Paper S.A., Poznań − KRS 0000306944
  9. Audytor Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000226581
  10. Bbi Capital S.A., Poznań − KRS 0000222109
  11. Benergo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000332472
  12. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  13. Białostockie Zakłady Graficzne S.A., Białystok − KRS 0000148154
  14. Bioelektrownia Przykona Sp. Z O.O., Psary − KRS 0000326203
  15. Bioelektrownia Szarlej Sp. Z O.O., Kostrzyn − KRS 0000322356
  16. Biogas Service Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000337624
  17. Biowatt S.A., Poznań − KRS 0000352252
  18. Biuro Handlowo-usługowe Zielonogórskich Zakładów Energetycznych S.A. Elmar Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000091418
  19. Biuro Podróży i Turystyki Almatur Poznań Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000324034
  20. Branżowy Dom Ubezpieczeń Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000396966
  21. Bz Wbk Faktor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148117
  22. Cenergo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000332520
  23. Centralna Składnica Harcerska 4 Żywioły Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000151673
  24. Centrum Badawczo-konstrukcyjne Obrabiarek Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000298693
  25. Centrum Konsultingowe Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000314583
  26. Centrum Obsługi Biznesu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000055612
  27. Centrum Rozwoju Komunalnego S.A., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000013874
  28. Cerpol - Kozłowice S.A., Kozłowice − KRS 0000065465
  29. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  30. Ciech Soda Polska S.A., Inowrocław − KRS 0000423633
  31. Cleancarbon Energy S.A., Koszewko − KRS 0000079667
  32. Cukrownia Strzelin S.A., Strzelin − KRS 0000097916
  33. Cukrownia i Rafineria Chybie S.A., Chybie − KRS 0000132656
  34. Czerwiński-inwestor Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000301587
  35. Dalkia Międzyrzec Podlaski Sp. Z O.O., Międzyrzec Podlaski − KRS 0000058276
  36. Dalkia Przasnysz Sp. Z O.O., Przasnysz − KRS 0000073332
  37. Dalkia Świdnik Sp. Z O.O., Świdnik − KRS 0000040002
  38. Dalkia Września S.A., Września − KRS 0000137737
  39. Datapolis S.A., Warszawa − KRS 0000143411
  40. Denergo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000332334
  41. Dio Landscaping Decorations Poland Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000330062
  42. Dobitt Energia Sp. Z O.O., Gorzesław − KRS 0000294681
  43. Dolfamex Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000013120
  44. Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A., Wrocław − KRS 0000242837
  45. Drive In Sp. Z O.O., Rudnicze − KRS 0000239366
  46. Eco - Corn Sp. Z O.O., Nieborowice − KRS 0000389864
  47. Edica S.A., Poznań − KRS 0000068320
  48. Eko-dbaj Sp. Z O.O., Cielcza − KRS 0000184367
  49. Ekoprotect Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000327200
  50. Elektrownia Biogazowa Bioeko Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000322245

Powiązane przetargi (23 szt.):
  1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby przyłącza: EUROKORPUS z rejonu działania ENEA Operator Sp. z o.o
    Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby przyłącza: EUROKORPUS z rejonu działania ENEA Operator Sp. z o.o.
  2. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do budynku położonego w Poznaniu przy ul. Za Bramką 1
    Zamawiający: Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji Sp.z o.o., Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do nowo wybudowanego budynku posadowionego w Poznaniu przy ul. Za Bramką 1
  3. WR/05/16 Umowa o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla SP ZOZ, ul. Szpitalna 2, Oborniki
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Oborniki
    Zwiększenie warunków przyłączeniowych o 80 kW i zwiększenie zamówionej mocy ze 120 kW na 200 kW
  4. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Izby Skarbowej w Szczecinie
    Zamawiający: Izba Skarbowa w Szczecinie, Szczecin
    Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Izby Skarbowej w Szczecinie dla punktu poboru: Szczecin ul. Rydla 65 (Trzeci Urząd Skarbowy w Szczecinie)
  5. dystrybucja energii elektrycznej do obiektu Komisariatu Policji w Międzyzdrojach przy ul.Kopernika 2
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Szczecin
    dystrybucja energii elektrycznej do obiektu Komisariatu Policji w Międzyzdrojach przy ul.Kopernika 2
  6. Dystrybucja energii elektrycznej do siedziby Komisariatu Policji w Szubinie.
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Bydgoszcz
    przedmiotem jest dystrybucja energii elektrycznej do siedziby Komisariatu Policji w Szubinie. Parametry techniczne : - OSD: Enea- moc umowna: 60kWH - grupa taryfowa: C21 - numer umowy przyłączeniowej OD1/ZR4/1150/2014 - punkt popbru: KP Szubin ul. Sportowa, 89-200 Szubin
  7. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej - Komenda NoOSG w Krośnie Odrzańskim, Placówka Straży Granicznej w Tuplicach oraz Placówka Straży Granicznej w Zielonej Górze - Babimoście
    Zamawiający: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej, Krosno Odrzańskie
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Komendy Oddziału z siedzibą w Krośnie Odrzańskim - planowana ilość 576 787 kWh, oraz dla Placówki Straży Granicznej w Tuplicach ul. Świerczewskiego 1, 68-219 Tuplice - planowana ilość 51 768 i Placówki Straży Granicznej w Zielonej Górze - Babimoście, ul. Kazimierza Wielkiego 12, 65-047 Zielona Góra - planowana ilość 49 800 kWh.
  8. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej - Placówka Straży Granicznej w Świecku
    Zamawiający: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej, Krosno Odrzańskie
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Placówki Straży Granicznej w Świecku - Budynek wielofunkcyjny - planowana ilość 413 248 kWh. Zamawiający zakwalifikowany jest do grupy taryfowej B23, współczynnik mocy tg mniejsze lub równe 0,4, linia kablowa o napięciu 15,0 kV, o mocy umownej 150 kW. Miejscem dostarczenia energii elektrycznej i granicą własności są zaciski głowicy kablowej 15 kV na słupie odgałęźnym linii 15kV Słubice-Bieganów w kierunku stacji transformatorowej Zamawiającego So-5983
  9. Zakup usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Maszewo, Maszewo
    Przedmiotem zamówienia jest usługa dystrybucji energii elektrycznej obejmująca:
    - dystrybucję energii elektrycznej, rozumianej jako transport energii elektrycznej sieciami dystrybucyjnymi w celu dostarczenia jej odbiorcą,
    -utrzymywanie ciągłości i niezawodności dostaw energii elektrycznej,
    - utrzymywanie parametrów jakościowych energii elektrycznej
    do wskazanych punktów poboru.
  10. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Izby Skarbowej w Szczecinie
    Zamawiający: Izba Skarbowa w Szczecinie, Szczecin
    Część 1: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Izby Skarbowej w Szczecinie dla punktów poboru: Szczecin ul. Roosevelta 1/2, Łobez Pl. Spółdzielców 2, Goleniów Plac Lotników 1 , Wałcz ul. Kościuszki 4, Wałcz ul. Kościuszki 4b, Wałcz ul. Złota. Część 2: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Izby Skarbowej w Szczecinie dla punktów poboru: Koszalin ul. Przemysłowa 1, Drawsko Pom. ul. Piłsudskiego 35.
  11. Wydruk Geoelementarza BO-ZP.2610.35.2015.IZ.G2
    Zamawiający: Główny Urząd Geodezji i Kartografii, Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia będzie wydruk i dostawa materiałów informacyjnych - Geoelementarza dla projektu Geoportal 2, w ilości 1 500 szt. 2. Przedmiot zamówienia będzie obejmował: 1) Wydruk (zgodny z dostarczonymi projektami) materiałów informacyjnych. 2) Dostawę ww. materiałów do siedziby Zamawiającego w ilości i jakości zgodnej z opisem przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SIWZ. 4
  12. druk książki pod tytułem /Szczecin: Grudzień - Sierpień - Grudzień/ z nadanym numerem ISBN.
    Zamawiający: Narodowe Centrum Kultury, Warszawa
    druk książki pod tytułem /Szczecin: Grudzień - Sierpień - Grudzień/ z nadanym numerem ISBN.
  13. Druk kalendarza książkowego na rok akademicki 2015/2016, znak sprawy: AEZ/S-096/2015
    Zamawiający: Warszawski Uniwersytet Medyczny, Warszawa
    1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest druk kalendarza książkowego na rok akademicki 2015/2016 w nakładzie 5 000 egzemplarzy. 2.Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia: - Oprawa: twarda, szyta nićmi; - format bloku: 142 x 202 mm; - środek: kolorystyka 2+2, (czarny oraz Panton 689C) objętość 152 strony, papier offset 70 g/m2; - wkładki: kolorystyka 4+4, objętość 8 stron, papier kredowy błyszczący 130 g/m2; - wyklejka: 4+0, papier offset 120 g/m2; - oprawa: twarda, szyta nićmi, tektura 3 mm, oklejka: 4+0, papier kreda 130 g/m2; kapitałki w kolorze białym, uszlachetnianie okładki folią matową, - 1 x tasiemka w kolorze jasnofioletowym; Materiały do druku zostaną przekazane przez Zamawiającego w pliku pdf. Przekazany plik pdf będzie zawierał całość materiałów do druku w tym kalendarium, wkładki, wyklejki oraz okładkę w formie gotowego projektu. Przewidywany termin oddania materiałów do druku: sierpień-wrzesień 2015 r. Publikacja będzie miała nadany numer ISBN przez Zamawiającego. 3.Wykonawca jest zobowiązany dołączyć do oferty publikację o podobnym stopniu trudności wydawniczej do publikacji będącej przedmiotem niniejszego zamówienia, tj. publikacja w oprawie twardej, okładka foliowana, oprawa szyta. Dołączona publikacja, stanowiąca część oferty, będzie podlegała ocenie technicznej, zgodnie z informacją zawartą w Rozdziale XIV. W przypadku nie złożenia wraz z ofertą publikacji podlegającej ocenie, publikacja ta nie będzie podlegała uzupełnieniu, a oferta taka, jako niezgodna z wymaganiami specyfikacji, będzie podlegała odrzuceniu na podstawie art. 89 ust. 2 ustawy Pzp. 4.Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie druk i dostawa publikacji do Zamawiającego. 5.Miejsce dostawy: Samorząd Studentów WUM, ul. Oczki 1a, 02-007 Warszawa
  14. Usługa druku książki dla jednostki organizacyjnej Uniwersytetu Łódzkiego
    Zamawiający: Uniwersytet Łódzki, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest usługa druku książki dla jednostki organizacyjnej UŁ.
    Szczegółowy OPZ zawiera załącznik nr 1 do SIWZ - Pakiet nr 1.
  15. Druk książki pod tytułem /Szczecin: Grudzień - Sierpień - Grudzień/ z nadanym numerem ISBN
    Zamawiający: Narodowe Centrum Kultury, Warszawa
    Druk książki pod tytułem /Szczecin: Grudzień - Sierpień - Grudzień/ z nadanym numerem ISBN
  16. druk i dostawę 4 publikacji.
    Zamawiający: Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, Oświęcim
    Część 1
    Liczba stron: 164
    format: 14,5 (szer.) x 21,5 (wys.) cm
    papier: 1+1, Amber Volume 90 g (1,5) lub równoważny (UWAGA: w przypadku zaoferowania przez Wykonawcę do realizacji zamówienia materiałów równoważnych Zamawiający w celu potwierdzenia, że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego żąda złożenia próbki zaproponowanego materiału w formacie AB4), oprawa twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4+0, folia mat, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty.
    Dodatkowo: banderola dla 1000 egzemplarzy zakładana na okładkę, wys. 42,5 mm, szer. : grzbiet + 2x szerokość okładki i zapas na zawinięcie, druk 4+0, kreda 150 g, folia matowa jednostronna.
    Publikacja posiada nr ISBN. Nakład: 1000 egz.
    Część 2
    Liczba stron: 198
    format: 15 (szer.) x 22 (wys.) cm
    papier: 1+1, Amber Volume 90 g (1,5) lub równoważny (UWAGA: w przypadku zaoferowania przez Wykonawcę do realizacji zamówienia materiałów równoważnych Zamawiający w celu potwierdzenia, że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego żąda złożenia próbki zaproponowanego materiału w formacie AB4), 3 wkładki (4 str. pomiędzy stronami 16/17 + 8 str. pomiędzy stronami 112/113 + 4 str. pomiędzy stronami 186/187) kolorowe na kredzie mat 130g, oprawa twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4+0, folia mat, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty. Publikacja posiada nr ISBN. Nakład: 1000 egz.

    Część 3
    Liczba stron: 284
    format: 15 (szer.) x 22 (wys.) cm
    papier: 1+1, Amber Volume 90 g (1,5) lub równoważny (UWAGA: w przypadku zaoferowania przez Wykonawcę do realizacji zamówienia materiałów równoważnych Zamawiający w celu potwierdzenia, że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego żąda złożenia próbki zaproponowanego materiału w formacie AB4), oprawa twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4+0, folia mat, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty.
    Publikacja posiada nr ISBN. Nakład: 1000 egz.


    Część 4
    Liczba stron: 316
    format: 15 (szer.) x 22 (wys.) cm
    papier: 1+1, Amber Volume 90 g (1,5) lub równoważny (UWAGA: w przypadku zaoferowania przez Wykonawcę do realizacji zamówienia materiałów równoważnych Zamawiający w celu potwierdzenia, że oferowane dostawy odpowiadają wymaganiom określonym przez Zamawiającego żąda złożenia próbki zaproponowanego materiału w formacie AB4), oprawa twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4+0, folia mat, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty.
    Publikacja posiada nr ISBN. Nakład: 1000 egz.
  17. Druk książki pt. /Benedykt Polak- pierwszy polski podróżnik/ z nadanym numerem ISBN
    Zamawiający: Narodowe Centrum Kultury, Warszawa
    Druk książki pt. /Benedykt Polak- pierwszy polski podróżnik/ z nadanym numerem ISBN
  18. Druk i dostawa 15 publikacji.
    Zamawiający: Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, Oświęcim
    3.1. Przedmiotem zamówienia jest druk oraz dostawa do siedziby Zamawiającego 15 publikacji o niżej podanych parametrach technicznych.
    3.2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 15 części. Jedna cześć odpowiada jednemu tytułowi publikacji.

    Część 1
    Format: 20,5 x 20 cm
    Objętość: 36 stron
    Środek: kreda mat 150 g, 4+4
    Oprawa: kreda mat 250 g, 4+4, szycie drutem
    Publikacja posiada nr ISBN
    Nakład: 1000 egz.

    Część 2
    Format: 23(szer.) x 18 (wys.) cm
    Objętość: 80 stron
    Środek: kreda 150g mat, 4 + 4
    Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 135 g zadrukowana 4+0, folia matowa, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, grzbiet prosty
    Książka szyta i klejona
    Publikacja posiada nr ISBN
    Nakład: 2000 egz.

    Część 3
    Format: 23(szer.) x 18 (wys.) cm
    Objętość: 80 stron
    Środek: kreda 150g mat, 4 + 4
    Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 135 g zadrukowana 4+0, folia matowa, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, grzbiet prosty
    Książka szyta i klejona
    Publikacja posiada nr ISBN
    Nakład: 1000 egz.

    Część 4
    Format: 14,5 x 20 cm
    Objętość: 280 stron
    Środek: 1+1 Vega Bouffant 80g. (1.8)
    Oprawa: 4+0 karton 1 str. 350g.+folia mat+UV-miejsc. 1 str.
    oprawa klejona
    Publikacja posiada nr ISBN
    Nakład: 2 000 egz.

    Część 5
    Format: 20 x 25,5 cm
    Objętość: 28 stron + 4 strony okładki
    Papier: kreda 150g mat, 4 + 4
    Oprawa: 200 g kreda mat + folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, 4+4
    Szycie zeszytowe
    Publikacja posiada nr ISBN
    Nakład: 10 000 egz.


    Część 6
    Format: 20 x 25,5 cm
    Objętość: 28 stron + 4 strony okładki
    Papier: kreda 150g mat, 4 + 4
    Oprawa: 200 g kreda mat + folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, 4+4
    Szycie zeszytowe
    Publikacja posiada nr ISBN
    Nakład: 2 000 egz.

    Część 7
    Format: 20 x 25,5 cm
    Objętość: 28 stron + 4 strony okładki
    Papier: kreda 150g mat, 4 + 4
    Oprawa: 200 g kreda mat + folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, 4+4
    Szycie zeszytowe
    Publikacja posiada nr ISBN
    Nakład: 2 000 egz.

    Część 8
    Format: 20 x 25,5 cm
    Objętość: 28 stron + 4 strony okładki
    Papier: kreda 150g mat, 4 + 4
    Oprawa: 200 g kreda mat + folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, 4+4
    Szycie zeszytowe
    Publikacja posiada nr ISBN
    Nakład: 2 000 egz.

    Część 9
    Format: 17 x 24 cm
    Objętość: 352 stron
    Środek: offset 80 g, 1+1
    Oprawa: 4+0 karton 1 str. 350g + folia mat, oprawa klejona
    Publikacja posiada nr ISSN
    Nakład: 600 egz.

    Część 10
    Format: 17 x 24 cm
    Objętość: 140 stron
    Środek: kreda 150 g mat, 4+4
    Oprawa: karton 1 str. 350g, 4+0, folia mat, oprawa klejona
    Publikacja posiada nr ISBN
    Nakład: 1000 egz.

    Część 11
    Format: 12 x 19 cm
    Ilość stron: 330
    Papier: 1+1, Amber Volume 90 gram (1.5)
    Oprawa: 4+0 karton 1 str. 350g + folia mat, folia UV wybiórczo, oprawa klejona
    Publikacja posiada nr ISBN
    Nakład: 1500 egz.

    Część 12
    Format: 30,4 (szer.) x 28,5 cm
    Ilość stron: 424
    Oprawa twarda: oklejka: kreda 150g, folia mat + lakier UV wybiórczo, 4+0, wyklejka: offset 140g, 4+0
    Papier wsad: kreda mat 150g, kolory: 4+4
    Publikacja posiada nr ISBN
    Nakład: 1000 egz.

    Część 13
    Format: 14,5 x 21,5 cm
    Ilość stron: 204
    Środek: 1+1, kreda 115g., 1 + 1, z wyjątkiem stron: 11, 27, 39, 53, 71, 83, 99, 113, 131, 143, 157, 171, 191, 197, gdzie 4+4; wszystkie zdjęcia pokryte lakierem UV
    Oprawa: twarda, 4 + 0, folia mat, folia UV wybiórczo
    Książka szyta i klejona
    Uwaga: Zdjęcia do spadu
    Publikacja posiada nr ISBN
    Nakład: 1000 egz.

    Część 14
    Format: 30 (szer.) x 23 cm (wys.)
    Ilość stron: 236
    Środek: 4 + 4, Focus Art natural 115 g, vol. 1.3
    Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 135 g zadrukowana 4+0, folia matowa, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, grzbiet prosty
    Książka szyta i klejona
    Książka posiada ISBN
    Nakład: 1000 egz.

    Część 15
    Format: 22 x 28 cm
    Ilość stron: 224
    Środek: 4+4, AMBER VOLUME 90g
    Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 135 g zadrukowana 4+0, folia matowa, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony
    Książka szyta nićmi, okleina
    Publikacja posiada nr ISBN
    Nakład: 2000 egz.

    Wykonawca może złożyć oferty częściowe na jedną lub więcej części zamówienia.
  19. Druk i dostawa publikacji (3 części) ZP_25_2014.
    Zamawiający: Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej, Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest druk i dostawa publikacji w podziale na 3 części. Część 1. Druk i dostawa publikacji pt.: 15 lat Polski w NATO. Część 2. Druk i dostawa publikacji pt.: Z żołnierskiego albumu. Obóz w Szczypiornie i Łomży w twórczości internowanych żołnierzy Legionów Polskich 1917-1918. Część 3. Druk i dostawa publikacji pt.: Kodeks honorowy żołnierza zawodowego Wojska Polskiego 2. Zamówienie zostało szczegółowo opisane w formularzu ofertowym - załącznik nr 1 do SIWZ i w projekcie umowy- załącznik nr 4 do SIWZ, 3. Dostawa nastąpi do siedziby WCEO ul. Banacha 2 w Warszawie wraz z wniesieniem do wskazanych pomieszczeń magazynowych; CPV: 79823000-9 usługi drukowania i dostawy.
  20. Wykonanie oraz dostawa kalendarzy na rok 2014 dla Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach Radio Kielce SA. (2 części), RK 13/2013
    Zamawiający: Polskie Radio Rozgłośnia Regionalna "Radio Kielce" S.A., Kielce
    1.Część I (zadanie) wykonanie oraz dostawa kalendarzy książkowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SIWZ. Warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały uregulowane we Wzorze Umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SIWZ. 2.Część II (zadanie) wykonanie oraz dostawa kalendarzy wiszących jednodzielnych (zwanych również trójdzielnymi małymi). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SIWZ. Warunki i sposób realizacji przedmiotu zamówienia zostały uregulowane we Wzorze Umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SIWZ
  21. Usługi drukarskie dla jednostek organizacyjnych UAM. Zamówienie zostało podzielone na 2 części.
    Zamawiający: Uniwersytet im. A. Mickiewicza, Poznań
  22. Dostawa materiałów poligraficznych dla Muzeum Sztuki w Łodzi - cz. I
    Zamawiający: Muzeum Sztuki w Łodzi, Łódź
  23. Dostawa oraz przesył ciepła z sieci ciepłowniczej do budynku Sądu Rejonowego w Koninie przy ul. Fryderyka Chopina 28,
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Koninie, Konin

Inne osoby dla Szymczak Dariusz Błażej (19 osób):