Kogo reprezentuje osoba

Szymczak Henryk

w KRS

Henryk Szymczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Henryk
Nazwisko:Szymczak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1952 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Szczecin (Zachodniopomorskie)
Przetargi:11 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cipkowski Wojciech Krzysztof, Czaplewski Roman, Czyżyk Jacek, Danielewski Michał Andrzej, Ducal Krzysztof, Dyja Andrzej, Głowiński Bogdan, Kaczmarczyk Piotr Jan, Kniaź Krystyna, Komarnicka Irena, Kulikow Szczepan, Malon Witold, Marciniak Andrzej, Mechliński Zbigniew Józef, Oyrzanowski Antoni Adam, Paszyński Andrzej Antoni, Piecha Joachim Antoni, Piętka Tomasz Marek, Rutte Krzysztof Jan, Samborski Janusz, Solak Krystyna, Wrzesień Wojciech, Zarzycki Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zegzuła Bogusław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3 Wings S.A., Gdańsk − KRS 0000492528
  2. Aerial Map Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000462886
  3. Agrowind Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000344177
  4. Altiplano Elektrownie Wiatrowe B1 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000531275
  5. Altiplano Energia Odnawialna Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000517024
  6. Altiplano S.A., Gdańsk − KRS 0000508979
  7. Centrum Informatyki Energetyki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047472
  8. Cirrus Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000309962
  9. Digpro Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000550191
  10. Dolnośląska Szkoła Bankowa Sp. Z O.O., Lubin − KRS 0000147459
  11. Drakkar Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000401603
  12. Eatery Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000523077
  13. Echallenge Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000450376
  14. Ekoprom Sp. Z O.O., Dąbrówka Bytowska − KRS 0000134898
  15. Elektrownia Wiatrowa Świątkowo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000257962
  16. Enhandel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000526903
  17. Epsilon Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000352753
  18. Eurowind Holding S.A., Gdańsk − KRS 0000309257
  19. Eurowind Poland Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000238097
  20. Eurowind Services Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000257278
  21. Firma Handlowo-usługowa Geomar-com Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000085921
  22. Fundacja Katarzyny Rogowiec Avanti, Gdańsk − KRS 0000366999
  23. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Politechniki Szczecińskiej, Szczecin − KRS 0000063064
  24. Fundacja Rozwoju Jeździectwa Z Siedzibą W Warszawie, Warszawa − KRS 0000036009
  25. Fundacja Samodzielni Robinsonowie, Warszawa − KRS 0000532883
  26. Gebo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000353333
  27. Geomar S.A., Szczecin − KRS 0000071664
  28. Gispro Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000263456
  29. Hipodrom Wola, Poznań − KRS 0000097343
  30. Hyperview Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000537819
  31. Indata Utilities S.A., Katowice − KRS 0000604991
  32. Janina Piecha Sp. J., Katowice − KRS 0000291158
  33. Katalog Sp. Z O.O., Nowa Górka − KRS 0000119946
  34. Korpus Weteranów Czarnej Trzynastki Krakowskiej, Kraków − KRS 0000688881
  35. Legend Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000402309
  36. Mannaz Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000352891
  37. Ozen Sp. Z O.O., Wałcz − KRS 0000164157
  38. Polkart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179136
  39. Prestige S.A., Poznań − KRS 0000095022
  40. Proeko Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000371152
  41. Salix Sp. Z O.O., Kociałkowa Górka − KRS 0000158378
  42. Silvergrass Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000639536
  43. Sparrow 4 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000465311
  44. Testmetal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000571176
  45. Thermal Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000375694
  46. Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie, Warszawa − KRS 0000070956
  47. Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie-inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000359448
  48. Windpol-eco - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000204043
  49. Workmed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000491141
  50. Wtw Foksal 19 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522104

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3 Wings Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000308897
  2. Alfawind Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000271866
  3. Altiplano Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000250111
  4. Aram Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089140
  5. Atos It Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128068
  6. Atos It Solutions And Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000352140
  7. Avc Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000082340
  8. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  9. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  10. Billnet S.A., Warszawa − KRS 0000064687
  11. Bio-profil Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060390
  12. Bmp Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000073975
  13. Centrum Kompleksowej Modernizacji Przemysłu Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000266035
  14. Computerland Mielec Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000193981
  15. Diabdis Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000498854
  16. Doz S.A., Warszawa − KRS 0000058632
  17. Drakkar Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000394344
  18. Dystrybucja Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000094574
  19. Ecard S.A., Warszawa − KRS 0000042304
  20. Edison S.A., Kraków − KRS 0000040306
  21. Emtal Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000102795
  22. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  23. Fabryka Maszyn Bumar-koszalin S.A., Koszalin − KRS 0000054448
  24. Future Energy Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000379210
  25. Gasten S.A., Gdynia − KRS 0000094627
  26. Graf Sp. Z O.O., Węgrzce − KRS 0000157484
  27. Gryf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000357751
  28. Hewlett - Packard Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016370
  29. Huuuge Games Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000248220
  30. Imsoft Sp. Z O.O., Marki − KRS 0000346548
  31. Indata Cities S.A., Katowice − KRS 0000317383
  32. It Works S.A., Kraków − KRS 0000043721
  33. K2 Media S.A., Warszawa − KRS 0000065596
  34. Kpg Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000124124
  35. Mdi Energia S.A., Warszawa − KRS 0000029456
  36. Nova Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000257887
  37. Ostrovia Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000434260
  38. Polskie Radio - S.A., Warszawa − KRS 0000017753
  39. Projekty Bankowe Polsoft Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000090264
  40. Prowista Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000271875
  41. Proximus Spółka Z Ograniczoną Odpowedzialnością, Katowice − KRS 0000283443
  42. Przedsiębiorstwo Usług Portowych Elewator Ewa Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000037112
  43. Rum It S.A., Warszawa − KRS 0000183681
  44. Siemens Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031854
  45. Stalportal S.A., Katowice − KRS 0000006072
  46. Stowarzyszenie Poznań Wola, Poznań − KRS 0000167690
  47. Support - Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009991
  48. Sygnity Business Solutions S.A., Zielona Góra − KRS 0000037912
  49. Sygnity International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000409665
  50. Sygnity Research S.A., Warszawa − KRS 0000184469

Powiązane przetargi (11 szt.):
  1. Założenie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) łącznie z założeniem numerycznej mapy zasadniczej (NMZ) na terenie miasta Szczecina w systemie GEO-INFO
    Zamawiający: Urząd Miasta Szczecin, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest założenie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT), łącznie z założeniem wektorowej numerycznej mapy zasadniczej (NMZ) o treści obligatoryjnej i fakultatywnej, oznaczonych wg Wspólnego Słownika Zamówień kodem CPV 71354000-4, na terenie miasta Szczecina, w systemie GEO-INFO, dla zespołu obrębów nr nr: 3005, 3050, 3102, o łącznej powierzchni ok. 347 ha.
  2. Założenie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) łącznie z założeniem numerycznej mapy zasadniczej (NMZ) na terenie miasta Szczecina w systemie GEO - INFO.
    Zamawiający: Urząd Miasta Szczecin, Szczecin
    Przedmiot oraz zakres zamówienia obejmuje założenie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT), łącznie z założeniem wektorowej numerycznej mapy zasadniczej (NMZ) o treści obligatoryjnej i fakultatywnej, oznaczonych wg Wspólnego Słownika Zamówień kodem CPV 71354000-4, na terenie miasta Szczecina, w systemie GEO-INFO
  3. Założenie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) łącznie z założeniem numerycznej mapy zasadniczej (NMZ) na terenie miasta Szczecina w systemie GEO - INFO.
    Zamawiający: Urząd Miasta Szczecin, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest założenie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) łącznie z założeniem numerycznej mapy zasadniczej (NMZ) na terenie miasta Szczecina w systemie GEO - INFO. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Zakres zamówienia obejmuje założenie geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT), łącznie z założeniem numerycznej mapy zasadniczej (NMZ) na terenie miasta Szczecina, w systemie GEO-INFO: 1)część I - zespół obrębów nr: 1084, 1090, 1092, 1093, 1094, 1095, 1106, 1107, (8 obrębów), 2)część II - zespół obrębów nr 2027, 2028, 2029, 2030, 2031, 2046, 2008, 2058, 2261, 2059, 2060, 2061, 2062, 2063, 2064, 2066, 2067, 2068, 2069, 2070, 2071, 2072, 2145 (23 obręby), 3)część III - zespół obrębów nr 3093, 3094, 3095, 3034, 3036, 3030, 3088, 3097, 3023, 3018, 3019, 3020, 3032, 3035, 3101, 3033, 3022, 3016, 3031, 3090, 3089, 3087, 3091, 3092 (24 obręby), 4)część IV - zespół obrębów nr 4081, 4083, 4084, 4085, 4107, 4108, 4109, 4147, 4149, 4150 (10 obrębów).
  4. Modernizacja infrastruktury informatycznej i monitoringowej oraz systemu GIS w Wolińskim Parku Narodowym.
    Zamawiający: Woliński Park Narodowy w Międzyzdrojach, Międzyzdroje
    Sprzęt komputerowy (serwer i 8 stacji roboczych, drukarka laserowa kolorowa A4), oprogramowanie komputerowe, lustrzanka cyfrowa z kompletem obiektywów i akcesoriami, rejestratory wahań wód powierzchniowych, laserowe urządzenia wielofunkcyjne o formacie A3 i A4, atramentowy ploter formatu A0, oprogramowanie komputerowe typu CAD i GIS, rejestrator kartograficzny GPS wraz z oprogramowaniem.
  5. Utworzenie cyfrowej kopii Dokumentów powiatowego Zasobu Geodezyjno-Kartograficznego oraz uzupełnianie bazy operatów w programie EWID 2007
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Gryfinie, Gryfino
    Przedmiot zamówienia obejmuje przetworzenie wybranych dokumentów powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego z postaci analogowej do postaci cyfrowej oraz zintegrowanie przetworzonych dokumentów z bazą danych prowadzoną w systemie EWID 2007.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 1 do SIWZ oraz w umowie stanowiącej zał. nr 5 do SIWZ
  6. Przetarg nieograniczony na usługę wykonania mapy akustycznej Miasta Radomia.
    Zamawiający: Gmina Miasta Radomia, Radom
    Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania mapy akustycznej Miasta Radomia wraz z kompleksowym systemem do jej zarządzania i udostępniania na stronach internetowych Urzędu Miasta Radomia oraz opracowanie Programu ochrony środowiska przed hałasem dla terenów, na których poziom hałasu będzie przekraczał dopuszczalny.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
    Zakres zamówienia - poniżej 193.000 EUR.
  7. Opracowanie projektu podziału nieruchomości dla zadania pn.: Odbudowa wałów przeciwpowodziowych nad rzeką Iną, Gowienicą i Kanałem Żarnowskim, w celu zabezpieczenia przeciwpowodziowego terenów rolnych przyległych do Zalewu Szczecińskiego i jeziora Dąbie
    Zamawiający: Zachodniopomorski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie, Szczecin
    1.2. Miejsce realizacji:
    woj. zachodniopomorskie, gm. Goleniów , gm. Stepnica

    1.3. Zakres przedmiotu zamówienia.
    Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu podziału nieruchomości na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej dla zadania pn.:
    Odbudowa wałów przeciwpowodziowych nad rzeką Iną, Gowienicą i Kanałem Żarnowskim, w celu zabezpieczenia przeciwpowodziowego terenów rolnych przyległych do Zalewu Szczecińskiego i jeziora Dąbie, w następujących lokalizacjach:
    -Odbudowa wału przeciwpowodziowego nad rzeką Iną w km 0+000-5+300
    -Odbudowa wału przeciwpowodziowego nad rzeką Gowienicą - wał lewy w km 0+000-4+055, wał prawy w km 0+000-4+680
    -Odbudowa wału przeciwpowodziowego nad Kanałem Żarnowskim w km 0+000-5+800

    W ramach zlecenia należy wykonać podział 40 działek w wyniku, którego powstaną około 93 działki ewidencyjne. Szczegółowy wykaz nieruchomości do podziału wraz z numerami działek określa załącznik nr 9 do niniejszej SIWZ .
    1.4. Zamawiający zastrzega, że ostateczna ilość działek przeznaczonych do podziału zgodnie z załącznikiem nr 9 do SIWZ może ulec nieznacznym zmianom po przeprowadzeniu czynności geodezyjnych w terenie ze względu na okoliczności, których nie mógł przewidzieć Zamawiający (związanych z różnicami, które mogą wyniknąć po wyniesieniu działek w terenie pomiędzy przebiegiem ich granic, a faktycznym przebiegiem obwałowania). Powyższe zmiany nie mogą wynikać ze zmiany zakresu rzeczowego kilometrażu i lokalizacji wałów określonego w pkt 1.3. niniejszej SIWZ. Zmiany powyższe nie powodują zmiany wynagrodzenia Wykonawcy.

    Realizacja zamówienia jest niezbędna w celu wydania przez Wojewodę zgody na realizację ww. zadania w myśl Ustawy z dnia 8 lipca 2010r. o szczególnych zasadach przygotowania do realizacji inwestycji w zakresie budowli przeciwpowodziowych (Dz. U. z 2010 r. Nr 143, poz. 963).

    1.5.Zamówienie składa się z dwóch etapów. Etap pierwszy polega na opracowaniu projektu podziału nieruchomości, zaś etap drugi polega na ujawnieniu zmian danych ewidencyjnych.

    Etap I:
    1) Mapy projektu podziału nieruchomości dla dzielonych działek -
    7 egzemplarzy,
    2) Wykaz zmian danych ewidencyjnych dla dzielonych działek - 7egzemplarzy,
    3) Protokoły badań ksiąg wieczystych dla dzielonych działek - 1 egzemplarz,
    4) Protokół okazania granic przyjętych do opracowania podziału nieruchomości - 1 egzemplarz.

    Etap II:
    1) Protokół okazania nowych granic podzielonych działek - 1 egzemplarz,
    2) Wykaz zmian danych ewidencyjnych - 7 egzemplarzy,
    3) Potwierdzenie przez Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Kartograficznej
    i Geodezyjnej przyjęcia operatu do zasobu geodezyjnego.


    Projekt podziału nieruchomości powinien być sporządzony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności z:
    - Ustawą z dnia 8 lipca 2010r. o szczególnych zasadach przygotowania do realizacji inwestycji w zakresie budowli przeciwpowodziowych (Dz. U. z 2010 r. Nr 143,
    poz. 963)
    - Ustawą z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (Tekst jednolity Dz. U. z 2010 r. Nr 193, poz. 1287),
    - Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami
    (Dz. U. 2010 r. Nr 102 poz. 651),
    - Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2004 r. w sprawie sposobu i trybu dokonywania podziału nieruchomości (Dz.U. z 2004 r. nr 268 poz. 2663)

    Wykonawca zobowiązany będzie z chwilą wyboru oferty, przedłożyć Zamawiającemu polisę od odpowiedzialności cywilnej wraz z umową ubezpieczeniową, za szkody osobowe lub rzeczowe wyrządzone w trakcie realizacji przedmiotowego zamówienia, ważną na cały okres realizacji niniejszego zamówienia.

    Zakres opracowania oraz dodatkowe obowiązki Wykonawcy określa wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do niniejszej SIWZ.

    Przed złożeniem oferty wymaga się od Wykonawcy sprawdzenia w terenie warunków wykonania zamówienia i złożenia oświadczenia zawartego w formularzu ofertowym stanowiącym załączniki nr 1 do niniejszej SIWZ.
  8. Sporządzenie wtórnika do celów projektowych terenów w rejonie miejscowości Żabnica.
    Zamawiający: Gmina Gryfino, Gryfino
    Wykonanie mapy zasadniczej w skali 1:1000 w wersji wektorowej i mapy stanu władania.
  9. Wykonanie projektów rurociągów kablowych na terenie Miasta Koszalina w rejonie ulic: Mieszka I i Morskiej, Staszica oraz Leśnej i Zwycięstwa o łącznej długości ok. 18 km w ramach inwestycji: Budowa sieci teleinformatycznej: Zadanie 1: Opracowanie projektów rurociągów kablowych w rejonie ulic Mieszka I-ego (Rejon 10) i Morskiej (Rejon 6) Zadanie 2: Opracowanie projektów rurociągów kablowych w rejonie ulic Staszica (Rejon 15) oraz Leśnej i Zwycięstwa (Rejon 12).
    Zamawiający: Gmina Miasto Koszalin, Koszalin
    Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie projektów rurociągów kablowych na terenie Miasta Koszalina w rejonie ulic: Mieszka I i Morskiej, Staszica oraz Leśnej i Zwycięstwa o łącznej długości ok. 18 km w ramach inwestycji: Budowa sieci teleinformatycznej: Zadanie 1: Opracowanie projektów rurociągów kablowych w rejonie ulic Mieszka I-ego (Rejon 10) i Morskiej (Rejon 6) Zadanie 2: Opracowanie projektów rurociągów kablowych w rejonie ulicy Staszica (Rejon 15) oraz Leśnej i Zwycięstwa (Rejon 12) Przedmiot zamówienia obejmuje: - zaprojektowanie ok. 18 km rurociągów kablowych z wykorzystaniem systemu mikrokanalizacji teletechnicznej zarówno dystrybucyjnej jak i magistralnej odpowiednio dla: o Zadania 1 - ok. 10 km rurociągów kablowych, o Zadania 2 - ok. 8 km rurociągów kablowych. - zaprojektowanie kabli światłowodowych magistralnych oraz mikrokabli światłowodowych magistralnych i dystrybucyjnych odpowiednio dla: o Zadania 1 - ok. 14,5 km kabli światłowodowych, o Zadania 2 - ok. 11 km kabli światłowodowych, - zaprojektowanie rozwiązań zakończenia rurociągów i kabli światłowodowych w obiektach, - zaprojektowanie rozwiązań punktów konsolidacji kabli światłowodowych - zaprojektowanie między innymi szaf pasywnych zewnętrznych oraz muf złączowych
  10. Sporządzenie wtórnika do celów projektowych terenów położonych w obrębach geodezyjnych: Chwarstnica, Wełtyń, Wełtyń II i Wirów.
    Zamawiający: Gmina Gryfino, Gryfino
    Sporządzenie wtórnika do celów projektowych terenów położonych w obrębach geodezyjnych: Chwarstnica, Wełtyń, Wełtyń II i Wirów. Zgodnie z załącznikiem obszarów 1-9. Zamówienie obejmuje wykonanie dla poszczególnych obszarów:
    1. wtórnika do celów projekotwych w skali 1:1000 (obszary nr 1 i 2) + kołnierz urbanistyczny w wersji wektorowej zapisanej na CD.
    2. wtórnika do celów projekotowych w skali 1:2000 (obszary od nr 3 do 9) + kołnierz urbanistyczny w wersji wektorowej zapisanej na CD.
    3. Mapa stanu władania terenu objetego opracowaniem wraz z aktualnymi wypisami, z rejestru gruntów na poszczególne działki znajdujące się w granicach opracowania.
  11. Adaptacja dawnych osnów poligonowych IV klasy (ciągi I rzędu) na osnowę pomiarową oraz przeliczenie osnów szczegółowych i pomiarowych z układu 65 na układ 2000
    Zamawiający: Starostwo Powiatowe w Gryfinie, Gryfino
    Adaptacja dawnych osnów poligonowych IV klasy (ciągi I rzędu) na osnowę pomiarową oraz przeliczenie osnów szczegółowych i pomiarowych z układu 65 na układ 2000