Kogo reprezentuje osoba

Szymczak Jacek Waldemar

w KRS

Jacek Waldemar Szymczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jacek
Drugie imię:Waldemar
Nazwisko:Szymczak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1956 r., wiek 61 lat
Miejscowości:Grójec (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Sławomir, Florczyński Henryk Edward, Helman Jerzy, Janowski Konrad, Janowski Piotr, Jaroszewicz Tomasz, Karczewska Stypa Ewa, Klatt Ryszard Eligiusz, Kobryner Janusz Witold, Konarski Włodzimierz, Kowalski Piotr, Kusiński Wojciech Krzysztof, Laskowska Fabisiewicz Aneta, Laskowski Piotr, Maksimiuk Wiktor, Muchorski Jan, Polesińska Kamilla Helena, Rasała Radosław Paweł, Roguski Mirosław Zygmunt, Siedlecki Andrzej Marek, Skrok Andrzej, Starczewska Jadwiga, Suchenek Igor Jarosław, Szmakfefer Michał, Trypolin Marek Andrzej, Tuszyńska Anna, Tyliński Jan, Witalec Adam Stanisław, Witeska Barbara Alina, Zachert Krystyniak Ewa Maria, Życki Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomaszewska Iwona Elżbieta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmurzyńska Agnieszka Joanna, Dąbrowski Przemysław Sławosz, Dadak Mariusz, Gałach Paweł Krzysztof, Gałecka Babisz Anna Ewa, Jedynak Leszek Waldemar, Kaczmarski Paweł, Królikowski Ireneusz Henryk, Michalczyk Bark Karina Monika, Nowacka Anna Maria, Piekut Czesław, Pupek Ewa, Szymanek Arkadiusz Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ładno Jerzy

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Sławomir, Florczyński Henryk Edward, Helman Jerzy, Janowski Konrad, Janowski Piotr, Jaroszewicz Tomasz, Karczewska Stypa Ewa, Klatt Ryszard Eligiusz, Kobryner Janusz Witold, Konarski Włodzimierz, Kowalski Piotr, Kusiński Wojciech Krzysztof, Laskowska Fabisiewicz Aneta, Laskowski Piotr, Maksimiuk Wiktor, Muchorski Jan, Polesińska Kamilla Helena, Rasała Radosław Paweł, Roguski Mirosław Zygmunt, Siedlecki Andrzej Marek, Skrok Andrzej, Starczewska Jadwiga, Suchenek Igor Jarosław, Szmakfefer Michał, Trypolin Marek Andrzej, Tuszyńska Anna, Tyliński Jan, Witalec Adam Stanisław, Witeska Barbara Alina, Zachert Krystyniak Ewa Maria, Życki Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomaszewska Iwona Elżbieta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Daniuszenko Stefan, Głogowski Janusz, Jurczak Halina, Komorowski Piotr, Kwiatoń Stanisław, Olszewski Stefan, Zarzycki Tadeusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4mass S.A., Warszawa − KRS 0000699821
  2. A P Con Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191524
  3. Aca Partner Auditing Consulting, Accounting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000044741
  4. Biocorp Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000115621
  5. Bogusławskiego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000620976
  6. Bral Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000257902
  7. Cdp Manufaktura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269124
  8. Cerber Finance S.A., Płock − KRS 0000588729
  9. Enio Luxury Balicka-bukartyk Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000695963
  10. Estate Service S.A., Warszawa − KRS 0000641829
  11. Eurocord Stowarzyszenie Na Rzecz Deponowania i Wykorzystania Komórek Macierzystych, Warszawa − KRS 0000262521
  12. Eurotech App Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000602236
  13. Fabryka Artykułów Turystycznych i Sportowych Polsport Sp. Z O.O., Góra Kalwaria − KRS 0000182569
  14. Frajda; Laskowska-fabisiewicz, Zaraś, Sp. J., Warszawa − KRS 0000306523
  15. Fundacja Imienia Stanisława Konarskiego, Warszawa − KRS 0000320896
  16. Generalny Wykonawca S.A., Warszawa − KRS 0000640274
  17. Global Capital And Investments Alternatywna Spółka Inwestycyjna S.A., Warszawa − KRS 0000388173
  18. Grupa Brokerska Quantum Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000116725
  19. Inicjatywa Mieszkańców Ursynowa, Warszawa − KRS 0000663399
  20. Krajowa Konfederacja Dla Wspólnot Mieszkaniowych, Warszawa − KRS 0000252456
  21. Lambert Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041224
  22. Major Pl Sp. Z O.O., Zwoleń − KRS 0000189877
  23. Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000424556
  24. Międzyzakładowy Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników Zakładów Mechanicznych Pzl-wola S.A. W Warszawie, Warszawa − KRS 0000311917
  25. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników Polskiego Holdingu Obronnego, Warszawa − KRS 0000178040
  26. Nord Gas Group Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000153300
  27. Ochotnicza Straż Pożarna W Zakładach Mechanicznych Pzl-wola S.A. W Warszawie, Warszawa − KRS 0000118331
  28. Pactum S.A., Kraków − KRS 0000698724
  29. Perfect Office Network Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000068366
  30. Pge Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., Bełchatów − KRS 0000032334
  31. Polska Unia Lokatorów, Warszawa − KRS 0000034086
  32. Press Projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000311169
  33. R.development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000597502
  34. R.development Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000598771
  35. R.k. Legal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000477390
  36. Rajczewski Drążek Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000202367
  37. Ryfarm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019702
  38. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Techniczna, Warszawa − KRS 0000107963
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Fosą, Warszawa − KRS 0000082573
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa Strop, Warszawa − KRS 0000135193
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowo - Budowlana Jary, Warszawa − KRS 0000079817
  42. Stowarzyszenie Forum Solidarnego Rozwoju, Warszawa − KRS 0000308245
  43. Stowarzyszenie Posiadaczy Przedwojennych Obligacji - Wierzycieli Skarbu Państwa, Warszawa − KRS 0000230926
  44. Stowarzyszenie Współpracy Polska-rosja, Warszawa − KRS 0000470543
  45. Stowarzyszenie Zamek Liw Stowarzyszenie Kulturalne Ziemi Liwskiej, Liw − KRS 0000199426
  46. Technology Space S.A., Warszawa − KRS 0000355130
  47. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Korytnickiej, Korytnica − KRS 0000309252
  48. W. Olewniczak i Doradcy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000177678
  49. W. Olewniczak i Partnerzy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000175999
  50. Warszawski Klub Sportowy Gwardia, Warszawa − KRS 0000014209

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3m Viscoplast S.A., Wrocław − KRS 0000026668
  2. Agro - Handel - Polska Sp. Z O.O., Przeźmierowo − KRS 0000079567
  3. Agro-trans Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000178029
  4. Altrad - Końskie Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000123845
  5. Altrad - Pomorze Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000183834
  6. Altrad - Prymat Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000023332
  7. Altrad-mostostal Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000051423
  8. Altrad-mostostal-montaż Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000031858
  9. Alwernia S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  10. Andropol S.A., Andrychów − KRS 0000109997
  11. Anmar Bis Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000159327
  12. Apena S.A., Warszawa − KRS 0000075011
  13. Apexim S.A., Warszawa − KRS 0000041849
  14. Automobilklub Rzemieślnik, Warszawa − KRS 0000099865
  15. Bpg Consulting Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000264704
  16. Bpg Polska Audyt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000138828
  17. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  18. Dozachem-erg Sp. Z O.O., Pionki − KRS 0000200628
  19. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  20. Euro-media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037549
  21. European Interlink Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Radom − KRS 0000082281
  22. Fabryka Armatur Głuchołazy S.A., Głuchołazy − KRS 0000002304
  23. Fortes Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000150427
  24. Fundacja Współpracy Polsko-niemieckiej, Warszawa − KRS 0000097168
  25. Fundus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000283047
  26. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne W Nowym Mieście Nad Pilicą - Sp. Z O.O., Nowe Miasto Nad Pilicą − KRS 0000110589
  27. Health And Beauty Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043094
  28. Izba Gospodarcza Handlowców, Przetwórców Zbóż i Producentów Pasz, Warszawa − KRS 0000116407
  29. Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A., Warszawa − KRS 0000023517
  30. Kci S.A., Kraków − KRS 0000112631
  31. Klatt i Dach Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000109671
  32. Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A., Krynica-zdrój − KRS 0000032667
  33. Krezus S.A., Toruń − KRS 0000012206
  34. M.k. Sp. Z O.O., Żary − KRS 0000046089
  35. Mifam S.A., Milanówek − KRS 0000071250
  36. Mińska 65 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000550221
  37. Mk Sp. Z O.O., Żary − KRS 0000234627
  38. Notoria Serwis S.A., Warszawa − KRS 0000331515
  39. Opolwap-grunt Sp. Z O.O., Tarnów Opolski − KRS 0000072105
  40. Polska Agencja Prasowa S.A., Warszawa − KRS 0000067663
  41. Polska Izba Gospodarcza Rusztowań, Warszawa − KRS 0000190584
  42. Polskie Radio Rzeszów - Rozgłośnia Regionalna W Rzeszowie S.A., Rzeszów − KRS 0000144370
  43. Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości W Warszawie, Warszawa − KRS 0000455397
  44. Port Praski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021118
  45. Premium Club Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016555
  46. Profbud Premium Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000513005
  47. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe K-2 Zakład Pracy Chronionej Ryszard Cis, Tomasz Siudziński, Mirosław Cis Sp. J., Radom − KRS 0000105219
  48. Radomski Zakład Obuwia Lider, Radom − KRS 0000157872
  49. Regnon S.A., Katowice − KRS 0000072586
  50. Relpol S.A., Żary − KRS 0000088688