Kogo reprezentuje osoba

Szymczak Jacek Waldemar

w KRS

Jacek Waldemar Szymczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jacek
Drugie imię:Waldemar
Nazwisko:Szymczak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1956 r., wiek 61 lat
Miejscowości:Grójec (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Sławomir, Florczyński Henryk Edward, Helman Jerzy, Janowski Konrad, Janowski Piotr, Jaroszewicz Tomasz, Karczewska Stypa Ewa, Klatt Ryszard Eligiusz, Kobryner Janusz Witold, Konarski Włodzimierz, Kowalski Piotr, Kusiński Wojciech Krzysztof, Laskowska Fabisiewicz Aneta, Laskowski Piotr, Maksimiuk Wiktor, Muchorski Jan, Polesińska Kamilla Helena, Rasała Radosław Paweł, Roguski Mirosław Zygmunt, Siedlecki Andrzej Marek, Skrok Andrzej, Starczewska Jadwiga, Suchenek Igor Jarosław, Szmakfefer Michał, Trypolin Marek Andrzej, Tuszyńska Anna, Tyliński Jan, Witalec Adam Stanisław, Witeska Barbara Alina, Zachert Krystyniak Ewa Maria, Życki Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomaszewska Iwona Elżbieta

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Sławomir, Florczyński Henryk Edward, Helman Jerzy, Janowski Konrad, Janowski Piotr, Jaroszewicz Tomasz, Karczewska Stypa Ewa, Klatt Ryszard Eligiusz, Kobryner Janusz Witold, Konarski Włodzimierz, Kowalski Piotr, Kusiński Wojciech Krzysztof, Laskowska Fabisiewicz Aneta, Laskowski Piotr, Maksimiuk Wiktor, Muchorski Jan, Polesińska Kamilla Helena, Rasała Radosław Paweł, Roguski Mirosław Zygmunt, Siedlecki Andrzej Marek, Skrok Andrzej, Starczewska Jadwiga, Suchenek Igor Jarosław, Szmakfefer Michał, Trypolin Marek Andrzej, Tuszyńska Anna, Tyliński Jan, Witalec Adam Stanisław, Witeska Barbara Alina, Zachert Krystyniak Ewa Maria, Życki Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomaszewska Iwona Elżbieta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Daniuszenko Stefan, Głogowski Janusz, Jurczak Halina, Komorowski Piotr, Kwiatoń Stanisław, Olszewski Stefan, Zarzycki Tadeusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A P Con Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191524
  2. Aca Partner Auditing Consulting, Accounting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000044741
  3. Biocorp Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000115621
  4. Bral Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000257902
  5. Cerber Finance S.A., Warszawa − KRS 0000588729
  6. Estate Service S.A., Warszawa − KRS 0000641829
  7. Eurotech App Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000602236
  8. Fabryka Artykułów Turystycznych i Sportowych Polsport Sp. Z O.O., Góra Kalwaria − KRS 0000182569
  9. Frajda; Laskowska-fabisiewicz, Zaraś, Sp. J., Warszawa − KRS 0000306523
  10. Fundacja Imienia Stanisława Konarskiego, Warszawa − KRS 0000320896
  11. Generalny Wykonawca S.A., Warszawa − KRS 0000640274
  12. Krajowa Konfederacja Dla Wspólnot Mieszkaniowych, Warszawa − KRS 0000252456
  13. Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000424556
  14. Nord Gas Group Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000153300
  15. Pge Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., Bełchatów − KRS 0000032334
  16. Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości W Warszawie, Warszawa − KRS 0000455397
  17. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Techniczna, Warszawa − KRS 0000107963
  18. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Związkowiec, Warszawa − KRS 0000114463
  19. Spółdzielnia Mieszkaniowa Nad Fosą, Warszawa − KRS 0000082573
  20. Spółdzielnia Mieszkaniowo - Budowlana Jary, Warszawa − KRS 0000079817
  21. Stowarzyszenie Forum Solidarnego Rozwoju, Warszawa − KRS 0000308245
  22. Stowarzyszenie Współpracy Polska-rosja, Warszawa − KRS 0000470543
  23. Stowarzyszenie Zamek Liw Stowarzyszenie Kulturalne Ziemi Liwskiej, Liw − KRS 0000199426
  24. Technology Space S.A., Warszawa − KRS 0000355130
  25. Ticorp Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnośią, Góra Kalwaria − KRS 0000026306
  26. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Korytnickiej, Korytnica − KRS 0000309252
  27. W. Olewniczak i Doradcy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000177678
  28. W. Olewniczak i Partnerzy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000175999
  29. Warszawski Klub Sportowy Gwardia, Warszawa − KRS 0000014209
  30. Wector Office Development Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000134202
  31. Wector Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046049
  32. Wector Zarządzanie Nieruchomościami Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000249717

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3m Viscoplast S.A., Wrocław − KRS 0000026668
  2. Agro - Handel - Polska Sp. Z O.O., Przeźmierowo − KRS 0000079567
  3. Agro-trans Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000178029
  4. Altrad - Końskie Sp. Z O.O., Końskie − KRS 0000123845
  5. Altrad - Pomorze Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000183834
  6. Altrad - Prymat Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000023332
  7. Altrad-mostostal Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000051423
  8. Altrad-mostostal-montaż Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000031858
  9. Alwernia S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  10. Andropol S.A., Andrychów − KRS 0000109997
  11. Anmar Bis Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000159327
  12. Apena S.A., Warszawa − KRS 0000075011
  13. Automobilklub Rzemieślnik, Warszawa − KRS 0000099865
  14. Bpg Consulting Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000264704
  15. Bpg Polska Audyt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000138828
  16. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  17. Dozachem-erg Sp. Z O.O., Pionki − KRS 0000200628
  18. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  19. Euro-media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037549
  20. European Interlink Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Radom − KRS 0000082281
  21. Fabryka Armatur Głuchołazy S.A., Głuchołazy − KRS 0000002304
  22. Fortes Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000150427
  23. Fundacja Współpracy Polsko-niemieckiej, Warszawa − KRS 0000097168
  24. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne W Nowym Mieście Nad Pilicą - Sp. Z O.O., Nowe Miasto Nad Pilicą − KRS 0000110589
  25. Health And Beauty Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043094
  26. Izba Gospodarcza Handlowców, Przetwórców Zbóż i Producentów Pasz, Warszawa − KRS 0000116407
  27. Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A., Warszawa − KRS 0000023517
  28. Kci S.A., Kraków − KRS 0000112631
  29. Klatt i Dach Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000109671
  30. Krezus S.A., Toruń − KRS 0000012206
  31. M.k. Sp. Z O.O., Żary − KRS 0000046089
  32. Mifam S.A., Milanówek − KRS 0000071250
  33. Mk Sp. Z O.O., Żary − KRS 0000234627
  34. Opolwap-grunt Sp. Z O.O., Tarnów Opolski − KRS 0000072105
  35. Polska Izba Gospodarcza Rusztowań, Warszawa − KRS 0000190584
  36. Polskie Radio Rzeszów - Rozgłośnia Regionalna W Rzeszowie S.A., Rzeszów − KRS 0000144370
  37. Port Praski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021118
  38. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe K-2 Zakład Pracy Chronionej Ryszard Cis, Tomasz Siudziński, Mirosław Cis Sp. J., Radom − KRS 0000105219
  39. Radomski Zakład Obuwia Lider, Radom − KRS 0000157872
  40. Regnon S.A., Katowice − KRS 0000072586
  41. Relpol S.A., Żary − KRS 0000088688
  42. Robotnicza Spółdzielnia Pracy Opakowanie W Radomiu, Radom − KRS 0000247599
  43. Ruukki Polska Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000168299
  44. Ruukki Polska Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000080417
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa Usp - International, Warszawa − KRS 0000137750
  46. Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-handlowa Przyszłość, Zwoleń − KRS 0000189806
  47. Sulejówek Inwestycje Sp. Z O.O., Sulejówek − KRS 0000295077
  48. Totalizator Sportowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000007411
  49. Towarzystwo Obrotu Nieruchomościami Agro S.A., Warszawa − KRS 0000010286
  50. Tower-service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040318