Kogo reprezentuje osoba

Szymczak Piotr Paweł

w KRS

Piotr Paweł Szymczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Piotr
Drugie imię:Paweł
Nazwisko:Szymczak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Szczecin (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:4 w aktualnych firmach, 3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Alot Janusz Tadeusz, Arendarska Jolanta, Bajduszewski Henryk, Balcerek Mieczysław, Barglik Jerzy Marian, Bielawski Jerzy Marcin, Boroń Andrzej Eugeniusz, Borowski Janusz, Bylica Maciej, Chojecki Jan Antoni, Chojnacka Beata, Cholewiński Jerzy, Ciepły Andrzej, Frydrychowski Ryszard, Granatowicz Stefan, Grotowski Wojciech Władysław, Grzywacz Marek Wojciech, Jagieła Kazimierz, Jakubowski Jerzy Antoni, Jasiona Janusz Bogusław, Kaczmarek Eugeniusz Stanisław, Kaproń Henryk, Kolonko Krzysztof Władysław, Konklewska Aleksandra, Kozłowski Paweł, Kołakowski Tomasz Eugeniusz, Krasiński Zbigniew, Kubowicz Andrzej, Kujszczyk Bożentowicz Miłosława Franciszka, Kłodos Janusz, Lange Zbigniew Leszek, Lipko Krzysztof Maciej, Lubczyński Zbigniew Władysław, Magdziarz Marek Wincenty, Marcińczak Ryszard, Musiał Jan, Nowak Józef, Nowicki Krzysztof Grzegorz, Nowosad Lech Jan, Okładło Józefa Wanda, Pawlicki Kazimierz, Pawluk Bogumiła, Pawłowski Andrzej Sławomir, Pałac Bolesław, Prażmowska Sobota Danuta, Pytlarz Jan, Stodolski Zenon, Strzałka Jan, Świsulski Dariusz, Szastałło Jerzy, Szymański Marian, Tymowski Henryk Karol, Wawrzyński Andrzej, Werkowski Andrzej Józef, Woliński Krzysztof Waldemar, Zastawny Maria Danuta, Zawadzki Jacek, Ziaja Edward Stanisław, Zięba Krzysztof, Żurawski Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilk Andrzej Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Binerowski Zdzisław Franciszek, Grabowski Zbigniew Jan, Korniak Figa Krystyna Maria, Kuśmider Jaromir Piotr, Piwkowski Wiktor

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stępiński Zygmunt
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abkowicz Włodzimierz, Biedunkiewicz Witold Jan, Bielecki Remigiusz Grzegorz, Drobiazgiewicz Leszek Wojciech, Durnaś Marek Jerzy, Jarmuż Bogusław Walenty, Jasienicki Witold Jan, Kamola Franciszek, Kaszyńska Maria, Koczela Janusz, Komołowski Longin, Kozak Tadeusz, Kwintowski Andrzej Maciej, Neuman Zbigniew, Osina Edward, Parus Wiesław Jan, Piechota Jacek Jan, Pozlewicz Andrzej, Stachura Andrzej, Szczepaniuk Marek Andrzej, Wieczorek Dariusz Krzysztof, Wysiecki Mieczysław Józef, Ziółkowski Bogusław Piotr

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąkowska Żaneta Jolanta, Białek Adam Rafał, Cieślak Jacek Maria, Gapiński Kazimierz, Gibert Sławomir, Jaroszek Marcin Damian, Jóźwiak Zofia, Kachnic Tadeusz, Kalembkiewicz Tomasz, Kozłowski Paweł, Kryża Krzysztof Andrzej, Rzeszotarski Andrzej Stanisław, Skowroński Robert Jan, Stankiewicz Agata Gabriela, Szczerba Stefan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Warzecha Antoni
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abkowicz Włodzimierz, Biedunkiewicz Witold Jan, Bielecki Remigiusz Grzegorz, Drobiazgiewicz Leszek Wojciech, Durnaś Marek Jerzy, Jarmuż Bogusław Walenty, Jasienicki Witold Jan, Kamola Franciszek, Kaszyńska Maria, Koczela Janusz, Komołowski Longin, Kozak Tadeusz, Kwintowski Andrzej Maciej, Neuman Zbigniew, Osina Edward, Parus Wiesław Jan, Piechota Jacek Jan, Pozlewicz Andrzej, Stachura Andrzej, Szczepaniuk Marek Andrzej, Wieczorek Dariusz Krzysztof, Wysiecki Mieczysław Józef, Ziółkowski Bogusław Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biały Leszek, Boesche Edward, Jasieniecki Witold Jan, Kozłowski Paweł, Mikuś Marcin, Oleszak Wojciech Kazimierz, Pieńkowski Tomasz Bogumił, Stankiewicz Bartłomiej, Szczerba Stefan Eugeniusz, Wardach Marcin Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łada Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Anbi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000728047
  2. Biuro Projektowe Energetyka Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000178693
  3. Calbud International Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000556594
  4. Calbud Invest Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000666390
  5. Calbud Nieruchomości Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000582761
  6. Calbud Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000634283
  7. Calbud- Developer- Gackowski, Osina, Węgrzyniak Sp. J., M. Szczecin − KRS 0000006354
  8. Choszczeńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Choszczno − KRS 0000239322
  9. Cis Institute S.A., Warszawa − KRS 0000414659
  10. Cisowe Wzgórze Calbud Invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000666984
  11. Developer Calbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000654638
  12. E-rent Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000381141
  13. Ekoenergetyka Sp. Z O.O., Bartoszewo − KRS 0000090320
  14. Eltom Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000411492
  15. Etiuda Calbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000651595
  16. Fabryka Maszyn Leżajsk Nowa Sp. Z O.O., Leżajsk − KRS 0000482502
  17. Federacja Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Not - Rada W Poznaniu, Poznań − KRS 0000160128
  18. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Naczelna Organizacja Techniczna, Warszawa − KRS 0000052494
  19. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not Rada Toruńska, Toruń − KRS 0000071804
  20. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not-rada Regionu Zachodniopomorskiego W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000014450
  21. Fundacja Bezpieczeństwa Energetycznego i Teleinformatycznego Placówek Medycznych Energum Medica, Warszawa − KRS 0000558895
  22. Fundacja Budowanie Bez Granic -, Warszawa − KRS 0000207903
  23. Fundacja Europejskie Centrum Certyfikacji Bim, Warszawa − KRS 0000641744
  24. Fundacja Instytut Zrównoważonego Rozwoju Terenów Wiejskich, Łukomie − KRS 0000546643
  25. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000569053
  26. Fundacja Na Rzecz Utworzenia Uniwersytetu Częstochowskiego, Częstochowa − KRS 0000018272
  27. Fundacja Psw Promocji Sztuki Współczesnej, Warszawa − KRS 0000247064
  28. Fundacja Pzu, Warszawa − KRS 0000053778
  29. Fundacja Wspierania Wybitnych Absolwentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej - Sapientes Et Audentes Fortuna Iuvat, Gdańsk − KRS 0000388593
  30. Fundacja Wszechnicy Budowlanej, Warszawa − KRS 0000187939
  31. Fundacja Wszystko Dla Dzieci, Warszawa − KRS 0000121930
  32. G-energy S.A., Warszawa − KRS 0000380413
  33. Galeria Renes Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000199063
  34. Golab S.A., Żagań − KRS 0000321447
  35. Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000288091
  36. Katowickie Towarzystwo Tenisowe Pro-ten, Katowice − KRS 0000304330
  37. Klub Sportowy Inwalidów Start, M. Szczecin − KRS 0000010009
  38. Komitet Pomocy Kościołom Na Wschodzie, Wrocław − KRS 0000136856
  39. Kopalnia Polski Trawertyn Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000511540
  40. Krajowa Izba Targowa, Warszawa − KRS 0000632616
  41. Krakowska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych - Naczelna Organizacja Techniczna Z Siedzibą W Krakowie, Kraków − KRS 0000082317
  42. Międzynarodowe Stowarzyszenie Europa-północ-wschód, Warszawa − KRS 0000354622
  43. Naczelna Organizacja Techniczna Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Rada W Rzeszowie, Rzeszów − KRS 0000023812
  44. Nova Invest Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000569755
  45. Oddział Zagłębia Węglowego Stowarzyszenia Elektryków Polskich, Katowice − KRS 0000035446
  46. Perbud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000114363
  47. Piłka Siatkowa Azs - Uwm S.A., Olsztyn − KRS 0000243051
  48. Podgórna Calbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000665612
  49. Polska Izba Przemysłu Targowego, Poznań − KRS 0000274825
  50. Polski Komitet Wielkich Sieci Elektrycznych, Warszawa − KRS 0000065450

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa, Szczecin − KRS 0000157195
  2. Behaton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000056240
  3. Belos - Plp S.A., Bielsko-biała − KRS 0000050404
  4. Centrum Informatyki, Telekomunikacji i Automatyki Ita Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000136489
  5. Cleanamp;carbon Energy S.A., Koszewko − KRS 0000079667
  6. Comex S.A., Gdańsk − KRS 0000334933
  7. Ecm Poznań Residence Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000288047
  8. Ekto Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000062554
  9. Elektrociepłownia Tychy S.A., Tychy − KRS 0000071274
  10. Elektromontaż Rzeszów S.A., Rzeszów − KRS 0000035111
  11. Eltor Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000043953
  12. Enco Energo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000093247
  13. Enea Centrum S.A., Poznań − KRS 0000025774
  14. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  15. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  16. Enea Serwis Sp. Z O.O., Gronówko − KRS 0000059066
  17. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  18. Energa Elektrownie W Koszalinie Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000129864
  19. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  20. Energetyka Poznańska - Zakład Oświetlenia Drogowego Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000015675
  21. Energy Max Power Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000497539
  22. Epcon Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000190187
  23. Erbud Industry Centrum Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000067522
  24. Fabryka Papieru Szczecin - Skolwin S.A., Szczecin − KRS 0000018418
  25. Faelbud S.A., Lublin − KRS 0000020909
  26. First International Energy Corporation Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000199024
  27. Fundacja Centrum Innowacji Fire, Warszawa − KRS 0000118071
  28. Fundacja Promocja Polska, Warszawa − KRS 0000153123
  29. Fundacja Więcej Światła, Warszawa − KRS 0000144361
  30. Fundacja Wspomagania Oświaty W Połańcu, Połaniec − KRS 0000124610
  31. Green Energy Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275023
  32. Grupa Nowy Szpital Holding S.A., Szczecin − KRS 0000568640
  33. Huta Stalowa Wola s.a., Stalowa Wola − KRS 0000004324
  34. Infra-port Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000044028
  35. Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000091912
  36. Jes Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000094651
  37. Jes Wind Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310362
  38. Jes Wind Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310348
  39. Jes Wind i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310364
  40. Krajowa Izba Gospodarki Morskiej, Gdynia − KRS 0000050505
  41. Krajowy Fundusz Seniora Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463168
  42. Krakbau S.A., Kraków − KRS 0000320349
  43. Ludowy Klub Sportowy Victoria 95 Przecław, Przecław − KRS 0000159312
  44. Miejski Klub Sportowy Gryf Szczecin, Szczecin − KRS 0000141187
  45. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000024375
  46. Mirbud Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000085948
  47. Modry Las S.A., Choszczno − KRS 0000019616
  48. Nord Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000074917
  49. Olsztyńskie Centrum Usług Technicznych Budownictwa Techbud Spółdzielnia, Olsztyn − KRS 0000244706
  50. Ośrodek Doskonalenia Kadr Technicznych Rady Stołecznej Not Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000151768

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Usługa badania próbek spawarek inwertorowych na zgodność z normą zharmonizowaną PN-EN 60974-1:2013-04 Sprzęt do spawania łukowego Część 1: Spawalnicze źródła energii
    Zamawiający: Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest usługa badania próbek spawarek inwertorowych na zgodność z normą zharmonizowaną PN-EN 60974-1:2013-04 Sprzęt do spawania łukowego Część 1: Spawalnicze źródła energii w zakresie: p. 6, p. 8.5, p. 9, p. 10.1, p. 10.5.2, p. 10.9, p. 10.10, p. 16.3 oraz interpretacja wyników badań pod kątem spełniania wymagań rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 2 czerwca 2016 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla sprzętu elektrycznego (Dz. U. z 2016 r., poz. 806). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
  2. Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń
    Zamawiający: Gmina Miasto Szczecin, Szczecin
    Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń na tematy: - Działania zapobiegawcze, korekcyjne i korygujące w oparciu o kontrolę zarządczą w Urzędzie Miasta Szczecin; - Marketing miejsc - porównanie klasycznych i nowych trendów w metodologii tworzenia i wdrażania marek miejsc; - Budżet zadaniowy; - Dostęp do informacji publicznej; - Etyka Urzędnika; - Dotacje publiczne; - Kontrola zarządcza- zarządzanie ryzykiem; - Praca zespołowa w Urzędzie; - Operat szacunkowy w postępowaniach z zakresu gospodarki nieruchomościami; wraz z zapewnieniem miejsc hotelowych i wyżywienia
  3. Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń
    Zamawiający: Gmina Miasto Szczecin, Szczecin
    Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu: - Działania zapobiegawcze, korekcyjne i korygujące w oparciu o kontrolę zarządczą w Urzędzie Miasta Szczecin; - Marketing miejsc - porównanie klasycznych i nowych trendów w metodologii tworzenia i wdrażania marek miejsc; - Budżet zadaniowy; - Dostęp do informacji publicznej; - Etyka Urzędnika; - Dotacje publiczne; - Kontrola zarządcza- zarządzanie ryzykiem;
  4. Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń w ramach projektu pn. Teletronik - cyfryzacja w kształceniu zawodowym inwestycją w przyszłość współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, działanie 9.2.
    Zamawiający: Zespół Szkół Elektrycznych, Gorzów Wielkopolski
    Przedmiotem zamówienia publicznego jest zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń uczniów Zespołu Szkół Elektrycznych wszystkich kierunków kształcenia o nazwie: 1) Efektywne programy doradztwa zawodowego, 2) Przedsiębiorczość, 3) Odnawialne źródła energii, 4) Teleinformatyka, 5) Kurs kwalifikacyjny 1kV, 6) Język polski, 7) Zajęcia wyrównawcze z matematyki. Szkolenia zostaną przeprowadzone zgodnie z harmonogramem, zakresem i programami zajęć określonymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SIWZ
  5. Zorganizowanie i przeprowadzenie w roku szkolnym 2012 2013 kursu SEP - eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych do 1 kv oraz egzaminu kwalifikacyjnego elektryka E dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Krośnie w ramach projektu pn. Podkarpacie stawia na zawodowców współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego
    Zamawiający: Gmina Krosno, Krosno
    Przedmiot zamówienia składa się z I zadania.
    Zorganizowanie i przeprowadzenie w roku szkolnych 2012 2013 kursu SEP - eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych do 1 kv oraz egzaminu kwalifikacyjnego elektryka E dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Krośnie.liczba grup 1,liczba uczniów w grupie 15, termin realizacji III IV/2013r.program kursu obowiązkowo obejmuje: 48 godz.
    1 godzina odpowiada 45 minutom.
    Zamawiający udostępnia sale dydaktyczne szkoły, wyposażone w sprzęt do przeprowadzenia zajęć, podręczniki i materiały szkoleniowe dla uczniów oraz wyżywienie dla uczestników kursu.
    W ramach umowy Wykonawca jest zobowiązany do:
    1 zorganizowania i przeprowadzenia w roku szkolnym 2012 2013 kursu SEP - eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych do 1 kv dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Krośnie, ul. Rzeszowska 10, w wymiarze 48 godzin, zgodnie z założeniami projektu. Zajęcia mogą odbywać się w dniach wolnych od nauki szkolnej soboty, a także przed lub po obowiązkowych zajęciach dydaktycznych w dni powszednie, tj. od poniedziałku do piątku w zależności od obowiązującego planu lekcji i zajęć dodatkowych uczestników kursu oraz zmian w organizacji pracy szkoły, w terminach uzgodnionych z dyrektorem szkoły;
    2 zorganizowania dla każdego uczestnika egzaminu przed właściwą Komisją Kwalifikacyjną działającą zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci Dz. U. Nr 89, poz. 828 z późn. zm. pozwalającego na uzyskanie Świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV wraz z wniesieniem wymaganej opłaty za każdego uczestnika kursu przystępującego do egzaminu;
    3 opracowania programu kursu obejmującego opisane poniżej zagadnienia:
    -zasady budowy i działania oraz warunki techniczne urządzeń elektroenergetycznych: a instalacje elektryczne, b elektryczne urządzenia napędowe, c urządzenia oświetlenia ulicznego
    -ochrona przeciwporażeniowa urządzeń elektroenergetycznych do 1 kv
    -eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych do 1kV:
    a instalacje elektryczne do 1kV
    b elektryczne urządzenia napędowe do 1kV IV-ej grupy
    c urządzenia oświetlenia ulicznego
    -organizacja pracy i przepisy BHP przy urządzeniach elektroenergetycznych
    -zasady ratowania porażonych prądem elektrycznym
    -ochrona przeciwpożarowa
    -instrukcje eksploatacyjno - ruchowe i konserwacyjno remontowe
    -ćwiczenia
    i przedstawienia do akceptacji koordynatorowi szkolnemu i dyrektorowi szkoły;
    4 przekazania Zamawiającemu dokumentów potwierdzających udział uczestników w egzaminie oraz kopii otrzymanych przez nich dokumentów potwierdzających uprawnienia wraz z potwierdzeniami ich odbioru przez każdego ucznia. W razie negatywnego wyniku egzaminu Wykonawca przekazuje uczestnikom zaświadczenia o ukończeniu kursu, a Zamawiającemu kopie tych zaświadczeń wraz z potwierdzeniami ich odbioru przez każdego ucznia;
    5 opracowania szczegółowego harmonogramu prowadzenia zajęć, który powinien być uzgodniony z koordynatorem szkolnym, zaakceptowany przez dyrektora szkoły i przekazany do biura projektu;
    6 uzgadniania z koordynatorem szkolnym oraz z dyrektorem szkoły wszelkich zmian harmonogramu wynikających z zaistnienia ważnych powodów; 7 przedstawienia koordynatorowi szkolnemu i dyrektorowi szkoły, celem zaakceptowania, na minimum 2 dni przed rozpoczęciem kursu, programu i harmonogramu kursu;
    8 w pierwszym dniu, przed rozpoczęciem kursu, zapoznania uczestników z jego szczegółowym programem oraz przekazania im harmonogramu realizowanych zajęć;
    9 prowadzenia dokumentacji przebiegu kursu stanowiącej: dziennik zajęć edukacyjnych zawierający wymiar godzin i tematy zajęć edukacyjnych, listę obecności, imienny wykaz osób, które ukończyły kurs, nie ukończyły kursu, nie zdały egzaminu, bądź nie przystąpiły do egzaminu, rejestr wydanych zaświadczeń potwierdzających ukończenie kursu i uzyskanie kwalifikacji;
    10 przestrzegania zasady równości szans, w tym równości płci w czasie przeprowadzonego kursu;
    11 zgłaszania ewentualnych problemów, nieprawidłowości, niezwłocznie po zaobserwowaniu ich występowania;
    12 bieżącego informowania koordynatora szkolnego o każdej nieobecności uczestnika na kursie;
    13 zawiadomienia koordynatora szkolnego i dyrektora szkoły o terminie i godzinie egzaminu;
    14 umożliwienia osobom wskazanym przez Zamawiającego przeprowadzenia w każdym czasie kontroli realizacji zajęć, w tym w szczególności ich przebiegu, treści wykorzystywanych materiałów, frekwencji uczestników oraz prowadzenie wizyt monitorujących;
    15 współpracy z Zamawiającym przy realizacji działań ewaluacyjnych;
    16 sprawowania opieki nad uczestnikami podczas zajęć i przerw między zajęciami. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za uczestników kursu w trakcie jego trwania oraz pomiędzy zajęciami, a także za ewentualne szkody, które mogą powstać w związku z ich udziałem w kursie;
    17 przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy obowiązujących przy realizacji zadań stanowiących przedmiot zamówienia;
    18 pokrycia wszystkich strat wynikłych z powodu niewykonania przedmiotu zamówienia oraz zniszczenia lub uszkodzenia powierzonego przez Zamawiającego mienia;
    19 umieszczania na wydanych certyfikatach oraz zaświadczeniach logotypów zgodnie z aktualnymi wytycznymi oraz informacji, że projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego nie dotyczy certyfikatów, zaświadczeń, których wzory zostały określone odpowiednimi przepisami;
    20 przestrzegania, by wszystkie dokumenty dotyczące realizacji kursu zawierały informację o współfinansowaniu projektu przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz aktualne logotypy, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki;
    21 umieszczania w pomieszczeniach, w których będzie realizowany kurs informacji o współfinansowaniu projektu przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz aktualne logotypy, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
  6. Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Urzędu Miasta Szczecin
    Zamawiający: Urząd Miasta Szczecin, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Urzędu Miasta Szczecin Kod CPV 80500000 - 9 Część I Inwentaryzacja mienia w jednostkach samorządu terytorialnego - 30 osób Część II System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 - 20 osób Część III Pomoc publiczna - 120 osób Częśc IV Identyfikacja zjawisk korupcyjnych oraz budowa systemu przeciwdziałania i wykrywania nadużyć - 50 osób
  7. Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży w ramach projektu -Nowe umiejętności szansą na lepszą pracę
    Zamawiający: Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5, Łomża
    Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursów zawodowych zakończonych certyfikowanymi egzaminami dla uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży w ramach projektu -Nowe umiejętności szansą na lepszą pracę- z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki , Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Projekt realizowany będzie dla uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży, dla którego organem prowadzącym jest Miasto Łomża. Zamawiający podzielił zamówienie na 4 części. Każda z części będzie oceniana odrębnie: Część nr 1 - Kurs barmański Część nr 2 - Kurs kelnerski Część nr 3 - Kurs na operatora wózka jezdniowego (widłowego) z napędem silnikowym i wymianą butli propan-butan Część nr 4 - Kurs umożliwiający otrzymanie uprawnień do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV w SEP Miejsce przeprowadzenia kursów: Zajęcia dla uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 W Łomży mogą być zorganizowane w budynku ZSMiO Nr 5 w Łomży przy ul. Przykoszarowej 22, bądź w innym miejscu wskazanym przez Wykonawcę według harmonogramu kursu ustalonego przez Wykonawcę i zatwierdzonego przez kierownictwo projektu. Celem wszystkich realizowanych kursów jest zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej niezbędnej do uzyskania przez uczniów dodatkowych uprawnień jak również nabycie przez nich odpowiednich kwalifikacji i umiejętności, a także podniesienie zdolności do samo zatrudnienia i zwiększania szans na rynku pracy

Inne osoby dla Szymczak Piotr Paweł (62 osoby):