Kogo reprezentuje osoba

Szymczak Piotr Paweł

w KRS

Piotr Paweł Szymczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Piotr
Drugie imię:Paweł
Nazwisko:Szymczak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Szczecin (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:4 w aktualnych firmach, 3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Alot Janusz Tadeusz, Arendarska Jolanta, Bajduszewski Henryk, Balcerek Mieczysław, Barglik Jerzy Marian, Bielawski Jerzy Marcin, Boroń Andrzej Eugeniusz, Borowski Janusz, Bylica Maciej, Chojecki Jan Antoni, Cholewiński Jerzy, Ciepły Andrzej, Frydrychowski Ryszard, Granatowicz Stefan, Grzywacz Marek Wojciech, Jagieła Kazimierz, Jakubowski Jerzy Antoni, Jasiona Janusz Bogusław, Kaczmarek Eugeniusz Stanisław, Kaproń Henryk, Kolonko Krzysztof Władysław, Konklewska Aleksandra, Kozłowski Paweł, Kołakowski Tomasz Eugeniusz, Krasiński Zbigniew, Kłodos Janusz, Lange Zbigniew Leszek, Lipko Krzysztof Maciej, Lubczyński Zbigniew Władysław, Marcińczak Ryszard, Musiał Jan, Nowak Józef, Nowicki Krzysztof Grzegorz, Nowosad Lech Jan, Okładło Józefa Wanda, Pawluk Bogumiła, Pawłowski Andrzej Sławomir, Prażmowska Sobota Danuta, Pytlarz Jan, Stodolski Zenon, Strzałka Jan, Świsulski Dariusz, Szastałło Jerzy, Szymański Marian, Wawrzyński Andrzej, Woliński Krzysztof Waldemar, Zawadzki Jacek, Zięba Krzysztof, Żurawski Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilk Andrzej Maria

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąkowska Żaneta Jolanta, Białek Adam Rafał, Cieślak Jacek Maria, Gapiński Kazimierz, Gibert Sławomir, Jaroszek Marcin Damian, Jóźwiak Zofia, Kachnic Tadeusz, Kalembkiewicz Tomasz, Kozłowski Paweł, Kryża Krzysztof Andrzej, Rzeszotarski Andrzej Stanisław, Skowroński Robert Jan, Stankiewicz Agata Gabriela, Szczerba Stefan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Warzecha Antoni
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abkowicz Włodzimierz, Biedunkiewicz Witold Jan, Bielecki Remigiusz Grzegorz, Drobiazgiewicz Leszek Wojciech, Durnaś Marek Jerzy, Jarmuż Bogusław Walenty, Jasienicki Witold Jan, Kamola Franciszek, Kaszyńska Maria, Koczela Janusz, Komołowski Longin, Kozak Tadeusz, Kwintowski Andrzej Maciej, Neuman Zbigniew, Osina Edward, Parus Wiesław Jan, Piechota Jacek Jan, Pozlewicz Andrzej, Stachura Andrzej, Szczepaniuk Marek Andrzej, Wieczorek Dariusz Krzysztof, Wysiecki Mieczysław Józef, Ziółkowski Bogusław Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biały Leszek, Boesche Edward, Jasieniecki Witold Jan, Kozłowski Paweł, Mikuś Marcin, Oleszak Wojciech Kazimierz, Pieńkowski Tomasz Bogumił, Stankiewicz Bartłomiej, Szczerba Stefan Eugeniusz, Wardach Marcin Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łada Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Biuro Projektowe Energetyka Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000178693
  2. Calbud International Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000556594
  3. Calbud Invest Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000666390
  4. Calbud Nieruchomości Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000582761
  5. Calbud Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000634283
  6. Calbud- Developer- Gackowski, Osina, Węgrzyniak Sp. J., M. Szczecin − KRS 0000006354
  7. Choszczeńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Choszczno − KRS 0000239322
  8. Cis Institute S.A., Warszawa − KRS 0000414659
  9. Cisowe Wzgórze Calbud Invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000666984
  10. Developer Calbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000654638
  11. E-rent Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000381141
  12. Ekoenergetyka Sp. Z O.O., Bartoszewo − KRS 0000090320
  13. Eltom Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000411492
  14. Etiuda Calbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000651595
  15. Fabryka Maszyn Leżajsk Nowa Sp. Z O.O., Leżajsk − KRS 0000482502
  16. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Naczelna Organizacja Techniczna, Warszawa − KRS 0000052494
  17. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not Rada Toruńska, Toruń − KRS 0000071804
  18. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not-rada Regionu Zachodniopomorskiego W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000014450
  19. Fundacja Bezpieczeństwa Energetycznego i Teleinformatycznego Placówek Medycznych Energum Medica, Warszawa − KRS 0000558895
  20. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000569053
  21. Fundacja Na Rzecz Utworzenia Uniwersytetu Częstochowskiego, Częstochowa − KRS 0000018272
  22. Fundacja Narodowy Ośrodek Bezpieczeństwa Elektrycznego /nobe/, Warszawa − KRS 0000428956
  23. Fundacja Pzu, Warszawa − KRS 0000053778
  24. Fundacja Wspierania Wybitnych Absolwentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej - Sapientes Et Audentes Fortuna Iuvat, Gdańsk − KRS 0000388593
  25. G-energy S.A., Warszawa − KRS 0000380413
  26. Golab S.A., Żagań − KRS 0000321447
  27. Grupa Nowy Szpital Holding S.A., Szczecin − KRS 0000568640
  28. Klub Sportowy Inwalidów Start, M. Szczecin − KRS 0000010009
  29. Komitet Pomocy Kościołom Na Wschodzie, Wrocław − KRS 0000136856
  30. Kopalnia Polski Trawertyn Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000511540
  31. Krajowa Izba Targowa, Warszawa − KRS 0000632616
  32. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000024375
  33. Międzynarodowe Stowarzyszenie Europa-północ-wschód, Warszawa − KRS 0000354622
  34. Nova Invest Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000569755
  35. Oddział Zagłębia Węglowego Stowarzyszenia Elektryków Polskich, Katowice − KRS 0000035446
  36. Ośrodek Szkolenia i Usług Technicznych Via-simp Sp. Z O.O., Sieradz − KRS 0000128516
  37. Podgórna Calbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000665612
  38. Polski Komitet Wielkich Sieci Elektrycznych, Warszawa − KRS 0000065450
  39. Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000149761
  40. Polski Związek Pokera Sportowego, Szczecin − KRS 0000292573
  41. Polskie Towarzystwo Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej, Warszawa − KRS 0000058764
  42. Polskie Towarzystwo Profesjologiczne, Zielona Góra − KRS 0000275732
  43. Polsko - Arabska Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000167111
  44. Polsko-ukraińska Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000176567
  45. Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000125581
  46. Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000123054
  47. Progress Group, Szczecin − KRS 0000283870
  48. Przedsiębiorstwo Budowlane Calbud Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000052767
  49. Rada Stołeczna Naczelnej Organizacji Technicznej, Warszawa − KRS 0000314247
  50. Radomska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej W Radomiu, Radom − KRS 0000015778

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa, Szczecin − KRS 0000157195
  2. Belos - Plp S.A., Bielsko-biała − KRS 0000050404
  3. Centrum Informatyki, Telekomunikacji i Automatyki Ita Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000136489
  4. Cleancarbon Energy S.A., Koszewko − KRS 0000079667
  5. Comex S.A., Gdańsk − KRS 0000334933
  6. Ecm Poznań Residence Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000288047
  7. Enco Energo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000093247
  8. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  9. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  10. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  11. Energa Elektrownie W Koszalinie Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000129864
  12. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  13. Energetyka Poznańska - Zakład Oświetlenia Drogowego Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000015675
  14. Epcon Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000190187
  15. Erbud Industry Centrum Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000067522
  16. Fabryka Papieru Szczecin - Skolwin S.A., Szczecin − KRS 0000018418
  17. Federacja Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Not - Rada W Poznaniu, Poznań − KRS 0000160128
  18. Fundacja Centrum Innowacji Fire, Warszawa − KRS 0000118071
  19. Fundacja Promocja Polska, Warszawa − KRS 0000153123
  20. Fundacja Więcej Światła, Warszawa − KRS 0000144361
  21. Fundacja Wspomagania Oświaty W Połańcu, Połaniec − KRS 0000124610
  22. Green Energy Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275023
  23. Huta Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000004324
  24. Infra-port Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000044028
  25. Krajowa Izba Gospodarki Morskiej, Gdynia − KRS 0000050505
  26. Krajowy Fundusz Rozwoju Samorządowa Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463168
  27. Ludowy Klub Sportowy Victoria 95 Przecław, Przecław − KRS 0000159312
  28. Miejski Klub Sportowy Gryf Szczecin, Szczecin − KRS 0000141187
  29. Modry Las S.A., Choszczno − KRS 0000019616
  30. Nord Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000074917
  31. Ośrodek Doskonalenia Kadr Technicznych Rady Stołecznej Not Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000151768
  32. Ośrodek Regionalnego Planowania Rozwoju Elektroenergetyki Pse-regplan Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000132095
  33. Ośrodek Usług Technicznych Mezar Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000210461
  34. Pge Zakład Energetyczny Białystok S.A., Białystok − KRS 0000033581
  35. Pge Zespół Elektrowni Dolna Odra S.A., Nowe Czarnowo − KRS 0000010171
  36. Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Warszawa − KRS 0000033681
  37. Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów, Warszawa − KRS 0000159580
  38. Polskie Sieci Elektroenergetyczne-południe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000037808
  39. Polskie Towarzystwo Operatora Systemu Przesyłowego Energii Elektrycznej, Warszawa − KRS 0000057805
  40. Porta Petrol S.A., Świnoujście − KRS 0000041107
  41. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Ekto Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000062554
  42. Pse Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000092539
  43. Samorządowy Instytut Doradztwa Gospodarczego S.A., Gliwice − KRS 0000332506
  44. Shd Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000194334
  45. Sieradzka Rada Fsnt Not, Sieradz − KRS 0000222077
  46. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa Politechnik, Szczecin − KRS 0000178495
  47. Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszewo, Szczecin − KRS 0000149818
  48. Stocznia Szczecińska Nowa Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000028502
  49. Stocznia Szczecińska Porta Holding S.A., Szczecin − KRS 0000043467
  50. Środkowopomorska Rada Naczelnej Organizacji Technicznej, Koszalin − KRS 0000178925

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Usługa badania próbek spawarek inwertorowych na zgodność z normą zharmonizowaną PN-EN 60974-1:2013-04 Sprzęt do spawania łukowego Część 1: Spawalnicze źródła energii
    Zamawiający: Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest usługa badania próbek spawarek inwertorowych na zgodność z normą zharmonizowaną PN-EN 60974-1:2013-04 Sprzęt do spawania łukowego Część 1: Spawalnicze źródła energii w zakresie: p. 6, p. 8.5, p. 9, p. 10.1, p. 10.5.2, p. 10.9, p. 10.10, p. 16.3 oraz interpretacja wyników badań pod kątem spełniania wymagań rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 2 czerwca 2016 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla sprzętu elektrycznego (Dz. U. z 2016 r., poz. 806). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
  2. Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń
    Zamawiający: Gmina Miasto Szczecin, Szczecin
    Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń na tematy: - Działania zapobiegawcze, korekcyjne i korygujące w oparciu o kontrolę zarządczą w Urzędzie Miasta Szczecin; - Marketing miejsc - porównanie klasycznych i nowych trendów w metodologii tworzenia i wdrażania marek miejsc; - Budżet zadaniowy; - Dostęp do informacji publicznej; - Etyka Urzędnika; - Dotacje publiczne; - Kontrola zarządcza- zarządzanie ryzykiem; - Praca zespołowa w Urzędzie; - Operat szacunkowy w postępowaniach z zakresu gospodarki nieruchomościami; wraz z zapewnieniem miejsc hotelowych i wyżywienia
  3. Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń
    Zamawiający: Gmina Miasto Szczecin, Szczecin
    Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń z zakresu: - Działania zapobiegawcze, korekcyjne i korygujące w oparciu o kontrolę zarządczą w Urzędzie Miasta Szczecin; - Marketing miejsc - porównanie klasycznych i nowych trendów w metodologii tworzenia i wdrażania marek miejsc; - Budżet zadaniowy; - Dostęp do informacji publicznej; - Etyka Urzędnika; - Dotacje publiczne; - Kontrola zarządcza- zarządzanie ryzykiem;
  4. Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń w ramach projektu pn. Teletronik - cyfryzacja w kształceniu zawodowym inwestycją w przyszłość współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, działanie 9.2.
    Zamawiający: Zespół Szkół Elektrycznych, Gorzów Wielkopolski
    Przedmiotem zamówienia publicznego jest zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń uczniów Zespołu Szkół Elektrycznych wszystkich kierunków kształcenia o nazwie: 1) Efektywne programy doradztwa zawodowego, 2) Przedsiębiorczość, 3) Odnawialne źródła energii, 4) Teleinformatyka, 5) Kurs kwalifikacyjny 1kV, 6) Język polski, 7) Zajęcia wyrównawcze z matematyki. Szkolenia zostaną przeprowadzone zgodnie z harmonogramem, zakresem i programami zajęć określonymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SIWZ
  5. Zorganizowanie i przeprowadzenie w roku szkolnym 2012 2013 kursu SEP - eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych do 1 kv oraz egzaminu kwalifikacyjnego elektryka E dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Krośnie w ramach projektu pn. Podkarpacie stawia na zawodowców współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego
    Zamawiający: Gmina Krosno, Krosno
    Przedmiot zamówienia składa się z I zadania.
    Zorganizowanie i przeprowadzenie w roku szkolnych 2012 2013 kursu SEP - eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych do 1 kv oraz egzaminu kwalifikacyjnego elektryka E dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Krośnie.liczba grup 1,liczba uczniów w grupie 15, termin realizacji III IV/2013r.program kursu obowiązkowo obejmuje: 48 godz.
    1 godzina odpowiada 45 minutom.
    Zamawiający udostępnia sale dydaktyczne szkoły, wyposażone w sprzęt do przeprowadzenia zajęć, podręczniki i materiały szkoleniowe dla uczniów oraz wyżywienie dla uczestników kursu.
    W ramach umowy Wykonawca jest zobowiązany do:
    1 zorganizowania i przeprowadzenia w roku szkolnym 2012 2013 kursu SEP - eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych do 1 kv dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Krośnie, ul. Rzeszowska 10, w wymiarze 48 godzin, zgodnie z założeniami projektu. Zajęcia mogą odbywać się w dniach wolnych od nauki szkolnej soboty, a także przed lub po obowiązkowych zajęciach dydaktycznych w dni powszednie, tj. od poniedziałku do piątku w zależności od obowiązującego planu lekcji i zajęć dodatkowych uczestników kursu oraz zmian w organizacji pracy szkoły, w terminach uzgodnionych z dyrektorem szkoły;
    2 zorganizowania dla każdego uczestnika egzaminu przed właściwą Komisją Kwalifikacyjną działającą zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci Dz. U. Nr 89, poz. 828 z późn. zm. pozwalającego na uzyskanie Świadectwa kwalifikacyjnego uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV wraz z wniesieniem wymaganej opłaty za każdego uczestnika kursu przystępującego do egzaminu;
    3 opracowania programu kursu obejmującego opisane poniżej zagadnienia:
    -zasady budowy i działania oraz warunki techniczne urządzeń elektroenergetycznych: a instalacje elektryczne, b elektryczne urządzenia napędowe, c urządzenia oświetlenia ulicznego
    -ochrona przeciwporażeniowa urządzeń elektroenergetycznych do 1 kv
    -eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych do 1kV:
    a instalacje elektryczne do 1kV
    b elektryczne urządzenia napędowe do 1kV IV-ej grupy
    c urządzenia oświetlenia ulicznego
    -organizacja pracy i przepisy BHP przy urządzeniach elektroenergetycznych
    -zasady ratowania porażonych prądem elektrycznym
    -ochrona przeciwpożarowa
    -instrukcje eksploatacyjno - ruchowe i konserwacyjno remontowe
    -ćwiczenia
    i przedstawienia do akceptacji koordynatorowi szkolnemu i dyrektorowi szkoły;
    4 przekazania Zamawiającemu dokumentów potwierdzających udział uczestników w egzaminie oraz kopii otrzymanych przez nich dokumentów potwierdzających uprawnienia wraz z potwierdzeniami ich odbioru przez każdego ucznia. W razie negatywnego wyniku egzaminu Wykonawca przekazuje uczestnikom zaświadczenia o ukończeniu kursu, a Zamawiającemu kopie tych zaświadczeń wraz z potwierdzeniami ich odbioru przez każdego ucznia;
    5 opracowania szczegółowego harmonogramu prowadzenia zajęć, który powinien być uzgodniony z koordynatorem szkolnym, zaakceptowany przez dyrektora szkoły i przekazany do biura projektu;
    6 uzgadniania z koordynatorem szkolnym oraz z dyrektorem szkoły wszelkich zmian harmonogramu wynikających z zaistnienia ważnych powodów; 7 przedstawienia koordynatorowi szkolnemu i dyrektorowi szkoły, celem zaakceptowania, na minimum 2 dni przed rozpoczęciem kursu, programu i harmonogramu kursu;
    8 w pierwszym dniu, przed rozpoczęciem kursu, zapoznania uczestników z jego szczegółowym programem oraz przekazania im harmonogramu realizowanych zajęć;
    9 prowadzenia dokumentacji przebiegu kursu stanowiącej: dziennik zajęć edukacyjnych zawierający wymiar godzin i tematy zajęć edukacyjnych, listę obecności, imienny wykaz osób, które ukończyły kurs, nie ukończyły kursu, nie zdały egzaminu, bądź nie przystąpiły do egzaminu, rejestr wydanych zaświadczeń potwierdzających ukończenie kursu i uzyskanie kwalifikacji;
    10 przestrzegania zasady równości szans, w tym równości płci w czasie przeprowadzonego kursu;
    11 zgłaszania ewentualnych problemów, nieprawidłowości, niezwłocznie po zaobserwowaniu ich występowania;
    12 bieżącego informowania koordynatora szkolnego o każdej nieobecności uczestnika na kursie;
    13 zawiadomienia koordynatora szkolnego i dyrektora szkoły o terminie i godzinie egzaminu;
    14 umożliwienia osobom wskazanym przez Zamawiającego przeprowadzenia w każdym czasie kontroli realizacji zajęć, w tym w szczególności ich przebiegu, treści wykorzystywanych materiałów, frekwencji uczestników oraz prowadzenie wizyt monitorujących;
    15 współpracy z Zamawiającym przy realizacji działań ewaluacyjnych;
    16 sprawowania opieki nad uczestnikami podczas zajęć i przerw między zajęciami. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za uczestników kursu w trakcie jego trwania oraz pomiędzy zajęciami, a także za ewentualne szkody, które mogą powstać w związku z ich udziałem w kursie;
    17 przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy obowiązujących przy realizacji zadań stanowiących przedmiot zamówienia;
    18 pokrycia wszystkich strat wynikłych z powodu niewykonania przedmiotu zamówienia oraz zniszczenia lub uszkodzenia powierzonego przez Zamawiającego mienia;
    19 umieszczania na wydanych certyfikatach oraz zaświadczeniach logotypów zgodnie z aktualnymi wytycznymi oraz informacji, że projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego nie dotyczy certyfikatów, zaświadczeń, których wzory zostały określone odpowiednimi przepisami;
    20 przestrzegania, by wszystkie dokumenty dotyczące realizacji kursu zawierały informację o współfinansowaniu projektu przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz aktualne logotypy, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki;
    21 umieszczania w pomieszczeniach, w których będzie realizowany kurs informacji o współfinansowaniu projektu przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz aktualne logotypy, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi oznaczania projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
  6. Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Urzędu Miasta Szczecin
    Zamawiający: Urząd Miasta Szczecin, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Urzędu Miasta Szczecin Kod CPV 80500000 - 9 Część I Inwentaryzacja mienia w jednostkach samorządu terytorialnego - 30 osób Część II System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 - 20 osób Część III Pomoc publiczna - 120 osób Częśc IV Identyfikacja zjawisk korupcyjnych oraz budowa systemu przeciwdziałania i wykrywania nadużyć - 50 osób
  7. Przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży w ramach projektu -Nowe umiejętności szansą na lepszą pracę
    Zamawiający: Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5, Łomża
    Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursów zawodowych zakończonych certyfikowanymi egzaminami dla uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży w ramach projektu -Nowe umiejętności szansą na lepszą pracę- z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki , Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Projekt realizowany będzie dla uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży, dla którego organem prowadzącym jest Miasto Łomża. Zamawiający podzielił zamówienie na 4 części. Każda z części będzie oceniana odrębnie: Część nr 1 - Kurs barmański Część nr 2 - Kurs kelnerski Część nr 3 - Kurs na operatora wózka jezdniowego (widłowego) z napędem silnikowym i wymianą butli propan-butan Część nr 4 - Kurs umożliwiający otrzymanie uprawnień do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV w SEP Miejsce przeprowadzenia kursów: Zajęcia dla uczniów Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 W Łomży mogą być zorganizowane w budynku ZSMiO Nr 5 w Łomży przy ul. Przykoszarowej 22, bądź w innym miejscu wskazanym przez Wykonawcę według harmonogramu kursu ustalonego przez Wykonawcę i zatwierdzonego przez kierownictwo projektu. Celem wszystkich realizowanych kursów jest zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej niezbędnej do uzyskania przez uczniów dodatkowych uprawnień jak również nabycie przez nich odpowiednich kwalifikacji i umiejętności, a także podniesienie zdolności do samo zatrudnienia i zwiększania szans na rynku pracy

Inne osoby dla Szymczak Piotr Paweł (57 osób):