Kogo reprezentuje osoba

Szymczak Tomasz

w KRS

Tomasz Szymczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Nazwisko:Szymczak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 47 lat
Miejscowości:M.łódź (Łódzkie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:35 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Blockisch Rudolf Ryszard, Horna Hanna Katarzyna

Reprezentował:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Lips Piet Raymond

  Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
  Wilk Aneta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
 1. Art Logistic Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000055896
 2. Dom Transportu Sp. Z O.O., M.łódź − KRS 0000268974
 3. Towarzystwo Przyjaciół Pałacu Herbsta, Łódź − KRS 0000211068

Powiązane przetargi (35 szt.):
 1. usługa specjalistycznego transportu muzealiów na potrzeby wystawy „The Power of the Avant-garde” w Muzeum Narodowym w Krakowie
  Zamawiający: Muzeum Narodowe w Krakowie, Kraków
  Usługa specjalistycznego transportu muzealiów na potrzeby wystawy „The Power of the Avant-garde” w Muzeum Narodowym w Krakowie.
 2. Kompleksowa usługa transportu obrazów na wystawę Maurycy Gottlieb w Muzeum Narodowym w Krakowie (MNK) wraz z czynnościami towarzyszącymi
  Zamawiający: Muzeum Narodowe w Krakowie, Kraków
  Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksową usługę transportu obrazów, zgodnie z załączoną listą obiektów, na wystawę Maurycy Gottlieb w Muzeum Narodowym w Krakowie (MNK) wraz z czynnościami towarzyszącymi. Czas trwania wystawy: od 12.02.2015 do 03.05.2015 Obiekty transportowane: Lista obiektów znajduje się w załącznikach nr 1.1 oraz 1.2 do specyfikacji. Transporty odbywać się będą drogą lądową i lotniczą. etap I obejmuje transport obiektów do MNK na trasach: 1Lwów - Kraków- transport lądowy 2Łódź (Muzeum Sztuki w Łodzi)- Kraków- transport lądowy Transport realizowany będzie zgodnie z listą znajdującą się w załączniku nr 1.1 do MNK wraz ze wszystkimi usługami, o których mowa w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik 1 specyfikacji). etap II obejmuje transport obiektów z MNK na trasach: 1Kraków- Paryż- transport lądowy, 2Kraków- Lwów- transport lądowy, 3Kraków- Tel Aviv- transport lotniczy. Transport realizowany będzie zgodnie z listą znajdującą się w załączniku nr 1.2 wraz ze wszystkimi usługami, o których mowa w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik 1 specyfikacji)
 3. Kompleksowa usługa transportu obrazów (zgodnie z załączoną listą), wraz z czynnościami towarzyszącymi, przewożonych na wystawę Olga Boznańska w Muzeum Narodowym w Krakowie
  Zamawiający: Muzeum Narodowe w Krakowie, Kraków
  Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksową usługę transportu obrazów, zgodnie z załączonymi listami obiektów, na wystawę Olga Boznańska w Muzeum Narodowym w Krakowie (MNK) wraz z czynnościami towarzyszącymi.Czas trwania wystawy: od 24.10.2014 do 01.02.2015 Transporty odbywać się będą drogą lądową i lotniczą a) Etap I obejmuje transport obiektów zgodnie z listą znajdującą się w załączniku nr 1.1. do MNK wraz ze wszystkimi usługami, o których mowa w załączniku nr 1 do specyfikacji. b) Etap II obejmuje transport obiektów z MNK do właścicieli zgodnie z listą znajdującą się w załączniku nr 1.2. wraz ze wszystkimi usługami, o których mowa w załączniku do specyfikacji. Szczegółowy plan transportu i trasy podróży kurierów dla etapu I na wszystkich trasach musi zostać przedstawiony Zamawiającemu najpóźniej w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy. Szczegółowy plan transportu i trasy podróży kuriera dla etapu II musi zostać przedstawiony Zamawiającemu najpóźniej na miesiąc przed dniem zakończenia wystawy. Szczegółowy harmonogram i dokładne trasy podróży kurierów i przedstawicieli właścicieli obiektów wykonawca opracuje w uzgodnieniu z właścicielami obiektów i przedstawi zamawiającemu wraz ze szczegółowym planem transportów. Szczegółowy Plan transportu (dla obu etapów) musi zostać zatwierdzony przez koordynatora oraz kierownika Sekcji Organizacji Wystaw ze strony MNK w terminie do 7 dni od daty przedstawienia. Plan w każdym etapie musi zawierać pełną informację, z uwzględnieniem dat oraz dokładnego czasu pakowania, załadunku/rozładunku, rozpakowywania obiektów. W przypadku transportu drogą lądową, postojów, danych osobowych i kontaktowych osób uczestniczących w pakowaniu, transporcie, danych o samochodzie wykorzystywanym do transportu, jak również środków bezpieczeństwa. Zawarte w planie transportu informacje są poufne, dlatego należy je ujawniać stronom trzecim jedynie na tyle, na ile jest to konieczne. Opis przedmiotu zamówienia (w tym lista obiektów) znajduje się w załącznikach nr 1, 1.1. oraz 1.2. do specyfikacji
 4. Obsługa Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina w Warszawie w zakresie transportu dzieł sztuki (obiektów muzealnych) w kraju i za granicą na wystawę pod roboczym tytułem Od romantycznego poszukiwania tożsamości narodowej do modernistycznych przewartościowań. Chopin - Grieg - Tellefsen. Weiss - Przybyszewski - Munch.
  Zamawiający: Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Warszawa
  Obsługa Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina w Warszawie w zakresie transportu dzieł sztuki (obiektów muzealnych) w kraju i za granicą na wystawę pod roboczym tytułem Od romantycznego poszukiwania tożsamości narodowej do modernistycznych przewartościowań. Chopin - Grieg - Tellefsen. Weiss - Przybyszewski - Munch.
 5. Transport eksponatów do wystawy Valerego Jerlitsyna -Realizm Rosyjski, na trasie Londyn - Sopot - Londyn
  Zamawiający: Państwowa Galeria Sztuki, Sopot
  Przedmiotem zamówienia jest transport z Narodowej Londynu do siedziby Zamawiającego (Polska) i z powrotem (przewóz drogowy) 173 eksponatów, stanowiących własność Valerego Jerlitsyna.
 6. Kompleksowa usługa transportu obiektu do wystawy Maksymilian Gierymski. Dzieła, inspiracje, recepcja, na trasie Monachium - Kraków - Monachium.
  Zamawiający: Muzeum Narodowe w Krakowie, Kraków
  Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa transportu obiektu do wystawy Maksymilian Gierymski. Dzieła, inspiracje, recepcja, na trasie Monachium - Kraków - Monachium.
 7. Świadczenie usług wystawowych dzieł sztuki dla Muzeum Sztuki w Łodzi do wystawy Druk funkcjonalny
  Zamawiający: Muzeum Sztuki w Łodzi, Łódź
  Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa wystawiennicza polegająca na specjalistycznym pakowaniu dzieł sztuki, przygotowaniu dokumentów transportowych dzieł sztuki, specjalistycznym drogowym i lotniczy transporcie dzieł sztuki do wystawy Druk funkcjonalny (tytuł roboczy) z lokalizacji w Petersburgu wskazanej przez Rosyjską Bibliotekę Narodową w Petersburgu, zgodnie ze szczegółową specyfikacją transportu, obejmujący: a transport przywozowy z 1 lokalizacji w Petersburgu do siedziby Muzeum Sztuki w Łodzi przy ul. Ogrodowej 19; b) transport wywozowy z siedziby Muzeum Sztuki w Łodzi, ul. Ogrodowa 19, do 1 lokalizacji w Petersburgu. szczegóły w SIWZ.
 8. transport dzieł sztuki wraz z usługami towarzyszącymi na wystawę LOVE AND HATE LYGIA CLARK z miast Rio de Janeiro i Sao Paulo w Brazylii oraz z Londynu do Galerii Zachęta w Warszawie oraz retransport dzieł z galerii Zachęta do miejsc wskazanych przez Zamawiającego.
  Zamawiający: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa
  1. Przedmiotem zamówienia jest transport dzieł sztuki wraz z usługami towarzyszącymi na wystawę LOVE AND HATE LYGIA CLARK z miast Rio de Janeiro i Sao Paulo w Brazylii oraz z Londynu do Galerii Zachęta w Warszawie oraz retransport dzieł z galerii Zachęta do miejsc wskazanych przez Zamawiającego. 2. W zakresie przedmiotu zamówienia jest organizacja transportu, odebranie dzieł od wypożyczających, wykonanie skrzyń, pakowanie obiektów, załadunek, formalności spedycyjne, transport dzieł, odprawa celna, dostarczenie dzieł do siedziby Zachęty oraz transport powrotny do miejsc wskazanych przez Zamawiającego. Opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SIWZ w którym wykazano ilość prac i miejsca odbioru dzieł transportowanych.
 9. Świadczenie usług wystawowych dzieł sztuki dla Muzeum Sztuki w Łodzi
  Zamawiający: Muzeum Sztuki w Łodzi, Łódź
  Świadczenie usług wystawowych dzieł sztuki dla Muzeum Sztuki w Łodzi do wystawy Huseyin Bahri Alptekin oraz usługa specjalistycznego transportu przywozowego zakupu do kolekcji Muzeum Sztuki szczegóły w siwz
 10. Transport dzieł sztuki na wystawę IN GOD WE TRUST prezentowaną w Zachęcie - Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie i transport powrotny do użyczających wraz z usługami towarzyszącymi.
  Zamawiający: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa
  1. Przedmiotem zamówienia jest transport dzieł sztuki na wystawę IN GOD WE TRUST prezentowaną w Zachęcie - Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie i transport powrotny do użyczających wraz z usługami towarzyszącymi. 2. Dzieła będą transportowane ze Stanów Zjednoczonych, Paryża i Medilanu. 3. W zakresie przedmiotu zamówienia jest organizacja transportu, odebranie dzieł od wypożyczających, pakowanie obiektów, załadunek, formalności spedycyjne, transport na lotnisko w Warszawie, po dokonaniu czynności celnych przez Zamawiającego, dostarczenie dzieł do siedziby Zachęty oraz transport powrotny do użyczających dzieła. 4. Spis prac oraz miejsca odbioru wykazano w załączniku nr 1 do SIWZ.
 11. Transport dzieł sztuki na wystawę DIALOG MIEJSCA w Muzeum Zamkowym w Malborku i z powrotem. Znak sprawy Zp 05/2013
  Zamawiający: Muzeum Zamkowe w Malborku, Malbork
  Przedmiotem zamówienia jest usługa pn: transport dzieł sztuki na wystawę DIALOG MIEJSCA w Muzeum Zamkowym w Malborku i z powrotem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do niniejszej SIWZ
 12. Świadczenie usług wystawowych dzieł sztuki dla Muzeum Sztuki w Łodzi do wystawy -Themersonowie i awangarda
  Zamawiający: Muzeum Sztuki w Łodzi, Łódź
  1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowy specjalistyczny drogowy i lotniczy transport dzieł sztuki do wystawy -Themersonowie i awangarda-, zgodnie ze -transport przywozowy z Hanoweru (1 lokalizacja), Paryża (2 lokalizacje), Nowego Jorku (1 lokalizacja), Londynu (1 lokalizacja) i Jerozolimy (1 lokalizacja) do siedziby Muzeum Sztuki w Łodzi -transport wywozowy z siedziby Muzeum Sztuki w Łodzi do Hanoweru (1 lokalizacja), Paryża (2 lokalizacje), Nowego Jorku (1 lokalizacja), Londynu (1 lokalizacja) i Jerozolimy (1 lokalizacja)..
 13. Wykonanie transportu obiektów zabytkowych biorących udział w wystawie Wokół Maltańskiego Krzyża - MALTA
  Zamawiający: Muzeum Historyczne m. st. Warszawy, Warszawa
  Przedmiot zamówienia obejmuje pakowanie i załadunek na samochód w Warszawie obiektów zabytkowych biorących udział w wystawie Wokół Maltańskiego Krzyża - eksponowanej na Zamku Królewskim w Warszawie, oraz zorganizowanie transportu obiektów zabytkowych i jego odpowiednie zabezpieczenie na Maltę.
 14. Świadczenie usług wystawowych dla Muzeum Sztuki w Łodzi do wystawy Korespondencje. Sztuka nowoczesna i uniwersalizm wraz z konwojem
  Zamawiający: Muzeum Sztuki w Łodzi, Łódź
  : Przedmiotem zamówienia jest kompleksowy specjalistyczny drogowy transport przywozowy i wywozowy dzieł sztuki na potrzeby wystawy Korespondencje. Sztuka nowoczesna i uniwersalizm, zgodnie ze szczegółową specyfikacją transportu. Szczegółowa specyfikacja przedmiotu zamówienia zawierająca listę dzieł wraz z wymiarami Czas trwania wystawy: 14.12.2012 - 30.06.2013 Miejsce: ms2, ul. Ogrodowa 19, Łódź, 1, 2, 3 piętro Wypożyczający: Kunstmuseum Bern, Szwajcaria Wszystkie obiekty są wyposażone przez Wypożyczającego w skrzynie klimatyczne lub podwójne skrzynie klimatyczne oraz materiały miękkie. Na potrzeby transportu przywozowego wszystkie obiekty zostaną zapakowane przez wypożyczającego w ww. skrzynie i materiały miękkie w siedzibie wypożyczającego. Transport obiektów na terenie RP musi odbywać się w dzień powszedni. Dostawa obiektów do MSŁ i odbiór obiektów z MSŁ po zakończeniu wystawy oraz rozpakowanie i zapakowanie po zakończeniu wystawy - od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00. Wszystkie obiekty powinny być dostarczone do ms2 i rozpakowane w ms2 do 06.12.2012 do godziny 15.00 oraz spakowane i dostarczone do wypożyczających w ciągu 3 tygodni po zakończeniu wystawy. W transportach (przywóz, wywóz) będą uczestniczyli kurierzy z instytucji wypożyczającej dzieła - po jednym na samochód przeznaczony do transportowania dzieł. Konwojowi będzie towarzyszyć kurier ze strony MSŁ. Wykonawca zobowiązany jest na własny koszt zapewnić kurierom wypożyczającego noclegi. Specyfikacja wykonania transportów W ramach zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest wykonać następujące prace: załadunki i rozładunki transportowanych dzieł sztuki na wszystkich etapach transportu przez wyspecjalizowaną kadrę ludzi, rozpakowanie w siedzibie Muzeum Sztuki w Łodzi transportowanych dzieł sztuki za pomocą specjalistycznych materiałów i przez wyspecjalizowaną kadrę ludzi, pakowanie w siedzibie Muzeum Sztuki w Łodzi transportowanych dzieł sztuki za pomocą specjalistycznych materiałów i przez wyspecjalizowaną kadrę ludzi, przygotowanie dokumentacji związanej z danym transportem, przygotowanie i rejestracja karnetu ATA łącznie z opłatami, formalności celne, importowe i eksportowe, odprawa celna ww. dzieł, nadzór nad odprawą celną obiektów (przywóz i wywóz) na terenie Szwajcarii formalności celne po stronie polskiej, w tym organizacja odpraw celnych po stronie polskiej w budynku ms2, nadzór nad formalnościami celnymi po stronie polskiej dla ww. dzieł. Najpóźniej w terminie 2 dni od podpisania umowy Wykonawca jest zobowiązany przedstawić gwarancję ubezpieczeniową zapłaty długu celnego do wysokości wartości ubezpieczeniowej transportowanych obiektów, która wynosi 35 000 000,00 Euro. konwój agencji ochrony mienia na terenie Polski: wartość obiektów powyżej 50 jednostek obliczeniowych (przywóz i wywóz) wszelkie czynności związane z prawidłową organizacją konwoju, w tym powiadomienie odpowiednich instytucji oraz każdorazowe przesyłanie kopii powiadomienia do Zamawiającego faksem w dniu powiadomienia. możliwość organizacji transportu łączonego - NIE (wywóz i przywóz) koordynacja wszystkich w/w czynności. (wywóz i przywóz). Wszystkie czynności związane z dziełami sztuki, jeśli nie zaznaczono inaczej w zleceniu, Wykonawca realizuje zgodnie z warunkami konserwatorskimi: każdy obiekt musi być pakowany w odpowiednie materiały (specjalistyczną piankę hydrofobową i materiały tłumiące), skrzynie nie mogą być układane w kontenerze jedna na drugiej, skrzynie muszą być załadowane w odległości od ścian bocznych samochodu, specjalistyczne opakowania muszą być przed transportem przechowywane i magazynowane w pomieszczeniach spełniających warunki konserwatorskie, kabina ładunkowa musi być dobrze resorowana, klimatyzowana (z możliwością utrzymania temperatury 18 stopni C - 22 stopni C i wilgotności na poziomie 45-55 %), właściwie izolowana i szczelna, dysponująca urządzeniami do unieruchamiania skrzyń we właściwej pozycji, zabezpieczona przed włamaniem, samochód musi być wyposażony w platformę - podnośnik hydrauliczny, ze względu na wymiary skrzyń i dostęp do powierzchni magazynowych samochody powinny dysponować łącznie powierzchnią załadunkową nie mniejszą niż 91,10 m3, przy czym: minimalna wewnętrzna wysokość kontenera to 2,60 m; minimalna wewnętrzna szerokość kontenera to 2,45 m; minimalna łączna długość kontenerów to 14,30 m, przy czym ze względu na dostęp do powierzchni magazynowych zewnętrzna długość żadnego z samochodów nie może być wyższa niż ok. 10 m. każdy postój samochodu, którym są transportowane dzieła sztuki, dłuższy niż 2 godziny, w tym postój na nocleg jest możliwy tylko wewnątrz budynku (w miejscu postojowo - obsługowym przystosowanym do parkowania samochodów dostawczych), zawsze na terenie chronionym przez system zabezpieczeń elektronicznych i/lub ochronę fizyczną) przewiduje się dwa postoje nocne w czasie transportowania dzieł: jeden dla transportu przywozowego i jeden dla transportu wywozowego w czasie postojów nocnych ciężarówki muszą znajdować się w chronionych i klimatyzowanych pomieszczeniach, przy pakowaniu, rozpakowywaniu i w trakcie wszystkich etapów transportu dzieł sztuki uczestniczyć może kurier, w transportach (przywóz, wywóz) będą uczestniczyli kurierzy z instytucji wypożyczającej dzieła - po jednym na samochód przeznaczony do transportowania dzieł. dla transportów dzieł na potrzeby wystawy w Muzeum Sztuki w Łodzi zostanie wybrana najbardziej bezpośrednia i najbezpieczniejsza droga z Berna do Łodzi, tj.: wynosząca na trasie Berno-Łódź ok. 1400 km, w tym na terenie RP ok. 365 km Pełna trasa uzgodniona z Wypożyczającym zostanie podana Wykonawcy w ramach zlecenia
 15. transport dzieł sztuki z Zachęty Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie do Londynu i transport dzieł z Londynu do Zachęty na wystawę Piotra Uklańskiego oraz transport powrotny do użyczającego wraz z usługami towarzyszącymi.
  Zamawiający: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa
  Przedmiotem zamówienia jest transport dzieł sztuki z Zachęty Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie do Londynu i transport dzieł z Londynu do Zachęty na wystawę Piotra Uklańskiego oraz transport powrotny do użyczającego wraz z usługami towarzyszącymi.
  Szczegółowy opis prac do przewiezienia wykazano w załączniku nr 1 do SIWZ.
 16. Świadczenie usług wystawowych dzieł sztuki dla Muzeum Sztuki w Łodzi (II)
  Zamawiający: Muzeum Sztuki w Łodzi, Łódź
  Przedmiotem zamówienia jest kompleksowy specjalistyczny drogowy i lotniczy transport dzieł sztuki do kolekcji Muzeum Sztuki w Łodzi, zgodnie ze szczegółową specyfikacją transportu, obejmujący: - transport przywozowy od Sprzedającego (adres nr 1:Galeria Christopher Grimes, Santa Monica, California USA - 1 dzieło, adres nr 2 Los Angeles, California, USA - 2 dzieła,) do siedziby Muzeum Sztuki w Łodzi W ramach przywozowego transportu dzieł sztuki, Wykonawca zobowiązany jest wykonać następujące prace: zapewnienie specjalistycznych materiałów do pakowania, zapewnienie we własnym zakresie na czas transportu, o ile wskazano w specyfikacji, specjalistycznej skrzyni przystosowanej do przewozu dzieł sztuki wraz z materiałami do pakowania dzieł, zapewnienie agenta na terenie USA (cena usługi agenta powinna obejmować: kontakt z właścicielem dzieł, przygotowanie dokumentacji związanej z eksportem lub importem dzieł, koszty odprawy celne poza RP, wykonanie lub wypożyczenie skrzyni na czas transportu (jeśli dzieło nie posiada skrzyni), odbiór dzieł (z dwóch wskazanych przez Zamawiającego adresów), pakowanie, rozpakowanie, załadunek, wyładunek, transport drogowy z lotniska do miejsca docelowego i z miejsca docelowego na lotnisko, nadzór na lotnisku, koordynacja ww. czynności) pakowanie i rozpakowywanie transportowanych dzieł sztuki za pomocą specjalistycznych materiałów i przez wyspecjalizowaną kadrę ludzi, załadunek i rozładunek transportowanych dzieł sztuki na wszystkich etapach transportu przez wyspecjalizowaną kadrę ludzi, montaż w miejscu przechowywania dzieła, o ile wskazano w specyfikacji transport drogowy dzieł sztuki na terenie kraju specjalistycznym taborem przystosowanym do przewozu dzieł sztuki, przygotowanie dokumentacji (w tym dokumentacji celnej) związanej z danym transportem, transport dzieł sztuki przywozowy na trasach międzynarodowych i międzykontynentalnych za pomocą transportu lotniczego oraz drogowego, przygotowanie dokumentacji związanej z danym transportem, przygotowanie i rejestracja karnetu Ata łącznie z opłatami, formalności importowe i eksportowe, celne, nadzór na lotniskach, organizacja odpraw celnych na terenie RP i poza granicami RP - organizowanie odpraw celnych na życzenie Zamawiającego we wskazanym obiekcie Muzeum Sztuki w Łodzi - ze względu na to, że jest to zakup dzieła sztuki do kolekcji MSŁ, dotyczy to wyłącznie transportu przywozowego koordynacja wszystkich ww. czynności. Wartość wszystkich dzieł sztuki: 113 925,90 zł brutto (3 dzieła sztuki, każde w cenie 37 975,30 zł brutto) Wszystkie czynności związane z dziełami sztuki, jeśli nie zaznaczono inaczej w zleceniu, Wykonawca realizuje zgodnie z warunkami konserwatorskimi : każdy obiekt musi być pakowany w odpowiednie materiały (bibułka, flizelina, papier, gąbki, styropian), obiekt wymagający skrzyni, winien być transportowany w specjalistycznej skrzyni przystosowanej do przewożenia dzieł sztuki, specjalistyczne opakowania muszą być przed transportem przechowywane i magazynowane w pomieszczeniach spełniających warunki konserwatorskie, kabina ładunkowa musi być dobrze resorowana, klimatyzowana (z możliwością utrzymania temperatury 18 stopni C - 22 stopni C i wilgotności na poziomie 45-55 %), właściwie izolowana i szczelna, dysponująca urządzeniami do unieruchamiania skrzyń we właściwej pozycji, zabezpieczona przed włamaniem, samochód musi być wyposażony w platformę - podnośnik hydrauliczny
 17. Kompleksową obsługę transportu zwrotnego rzeźb z wystawy Figury z Nowego Świata.
  Zamawiający: Centrum Sztuki Współczesnej, Warszawa
  INFORMACJETytuł wystawy: Figury z Nowego Świata Czas trwania wystawy: 19.05.2012 - 26.08.2012 Miejsce wystawy: CSW Zamek Ujazdowski 00-467 Warszawa ul. Jazdów 2Miejsce załadunku: CSW Zamek Ujazdowski 00-467 Warszawa ul. Jazdów 2Data załadunku: od 29. - 31.08.2012 w godz. 9 - 15 (do uzgodnienia)Dostawa obiektów i rozładunek po uprzednim umówieniu się (lista prac i adresów rozładunku wg załącznika: Termin dostawy na obszarze Unii Europejskiej od dnia 03.09.2012 - 23.09.2012.Termin dostawy do Stanów Zjednoczonych uzależniony od wybranego środka transportu, maksymalnie do 31.10.2012.WYMAGANIASamochód o ładowności minimum 3000 kg z kabina ładunkową dobrze resorowaną, klimatyzowaną (z możliwością utrzymania temperatury 18-20 C, wilgotności 45-55%), właściwie izolowaną i szczelną, zamykaną na klucz, z systemem alarmowym w przestrzeni ładunkowej chroniącym przewożone obiekty przed kradzieżą, dysponującą urządzeniami do unieruchamiania skrzyń we właściwej pozycji. Musi być wyposażony w platformę - podnośnik hydrauliczny o udźwigu minimum 1 tona;Wysyłka do USA lotnicza lub morska (całokontenerowa) - wykonawca przedstawi oba warianty wysyłki do wyboru przez zlecającego..
 18. Specjalistyczny transport przywozowy i wywozowy dzieł sztuki do wystaw Centrum Sztuki Współczesnej.
  Zamawiający: Centrum Sztuki Współczesnej, Warszawa
  1)Tytuł wystawy: Bagaż kulturowy Czas trwania wystawy: 20.05-7.09.2012 (wernisaż 19.05)Miejsce: Narodowe Muzeum Sztuki Pięknejadres: 6 Hrushevskogo St. , Kyiv,01001adres rozładunku: 6 Hrushevskogo St. , Kyiv,01001data rozładunku: 14. najpóźniej 15.05.2012 odbiór prac w Warszawie:data załadunku: od 08.05.2012załadunek: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2, 00-467 Warszawa załadunek na samochód częściowe pakowanie i załadunek: Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Plac Stanisława Małachowskiego 3, Warszawa przygotowanie i zapewnienie specjalistycznych opakowań oraz skrzyń do transportu w/g załącznika, zapakowanie obiektów, załadunek na samochód konwój agencji ochrony mienia na terenie Polski do granicy/ 2 konwojentów odprawa celna prac z Zachęta i CSW Zamek Ujazdowski - formalności celne po stronie polskiej i ukraińskiej nadzór nad odprawą celną obiektów(wywóz)Dostarczenie do Narodowe Muzeum Sztuki Pięknej w Kijowie w godz 8-9, rozładunek od godz. 09:30 czasu lokalnego Możliwość organizacji transportu łączonego -NIE2 )Tytuł wystawy: Double Game Czas trwania: 25.05-31.07.2012Miejsce: Mystetskyi Arsenal adres: Lavrska str,10-12, 01010 Kyivadres rozładunku: 6 Hrushevskogo St. , Kyiv,01001 (Narodowego Muzeum Sztuki Pięknej w Kijowie)konwój agencji ochrony mienia na terenie Polski do granicy/ 2 konwojentów odprawa celna prac z CSW Zamek Ujazdowski - formalności celne po stronie polskiej i ukraińskiej, nadzór nad odprawą celną obiektów (wywóz)Dostarczenie do Narodowe Muzeum Sztuki Pięknej w Kijowie w godz. 8-9, rozładunek od godz. 09:30 czasu lokalnego Możliwość organizacji transportu łączonego -NIE 3) Tytuł wystawy: Ukrainian Transfer w CSW Zamek Ujazdowski Czas trwania wystawy: 4.06-12.08.2012Miejsce wystawy: CSW Zamek Ujazdowski 00-467 Warszawa ul. Jazdów 2Miejsce rozładunku: CSW Zamek Ujazdowski 00-467 Warszawa ul. Jazdów 2Dostawa obiektów: 21 - 25.05.2012 do CSW, od poniedziałku do piątku w godz. 9-16Miejsce załadunku: magazyn Pinchuk Art Centre, Kiev region, Martusovka village, 70 Moisseva streetzaładunek dzieł na samochód, transport samochodem przystosowanym do transportu dzieł sztuki od Pinchuk Art Centre do CSW Zamek Ujazdowski rozładunek obiektów w CSW Zamek Ujazdowski odprawa celna prac z Pinchuk Art Centre - formalności celne po stronie ukraińskiej i polskiej, nadzór nad odprawą celną obiektów.Wszystkie obiekty powinny być dostarczone do CSW Zamek Ujazdowski i rozładowane w CSW zamek Ujazdowski między w godz.9-16
 19. Kompleksowy transport dzieł sztuki z Bergamo (Włochy) do Poznania i z powrotem, na wystawę organizowaną przez Muzeum Narodowe w Poznaniu.
  Zamawiający: Muzeum Narodowe w Poznaniu, Poznań
  1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowy transport dzieł sztuki (36 obrazów olejnych, w tym 2 na desce) z Bergamo (Włochy) do Poznania i z powrotem na wystawę organizowaną przez Muzeum Narodowe w Poznaniu.

  2. Szczegółowy zakres usługi:

  a) trasa:
  kompleksowy transport obiektów z Bergamo (Włochy) do Poznania i z Poznania do Bergamo (usługa obejmuje odbiór, pakowanie i załadunek obiektów w Bergamo, ich wyładunek i rozpakowanie w Poznaniu oraz po wystawie zwrot do Bergamo; właściciel dopuszcza współpracę z firmami działającymi na rynku włoskim),

  b) ilość obiektów i ich wymiary:
  transport obejmuje 36 obrazów olejnych (w tym 2 na desce) o następujących wymiarach:

  1) 57,5 x 66,5 x 9 - 1 szt.,
  2) 103,2 x 137 x 9 - 1 szt.,
  3) 95,2 x 122,3 x 11,6 - 1 szt.,
  4) 214 x 115 x 7,5 - 1 szt.,
  5) 215 x 115 x 7,5 - 1 szt.,
  6) 53,5 x 44 x 4,5 - 1 szt.,
  7) 84 x 122,5 x 4,5 - 1 szt.,
  8) 84 x 123 x 4,5 - 1 szt.,
  9) 82,5 x 107 x 7 - 1 szt.,
  10) 88 x 132 x 7 - 1 szt.,
  11) 114,5 x 147 x 4,5 - 1 szt.,
  12) 100 x 84 x 6,8 - 1 szt.,
  13) 110,5 x 90,5 x 7,5 - 1 szt.,
  14) 99 x 83,5 x 6 - 1 szt.,
  15) 107,5 x 130,5 x 7 - 1 szt.,
  16) 89,5 x 83 x 4 - 1 szt.,
  17) 101,5 x 77 x 8 - 1 szt.,
  18) 64 x 53 x 4 - 1 szt.,
  19) 80 x 91,5 x 7 - 1 szt.,
  20) 123,5 x 98,5 x 5 - 1 szt.,
  21) 147 x 129,5 x 5 - 1 szt.,
  22) 37,5 x 48,5 x 5 - 1 szt.,
  23) 38 x 48,5 x 5 - 1 szt.,
  24) 196 x 143 x 9,5 - 1 szt.,
  25) 74 x 62 x 5,5 - 1 szt.,
  26) 132 x 100 x 7 - 1 szt.,
  27) 114 x 128 x 6 - 1 szt.,
  28) 58 x 48 x 4,9 - 1 szt.,
  29) 149 x 104,5 x 5 - 1 szt.,
  30) 78,5 x 62,2 x 5 - 1 szt.,
  31) 76,5 x 49,5 x 4,5 - 1 szt.,
  32) 87,2 x 57,8 x 5,5 - 1 szt.,
  33) 144,5 x 161 x 9 - 1 szt.,
  34) 78,5 x 71,5 x 6 - 1 szt.,
  35) 121,8 x 103 x 10 - 1 szt.,
  36) 156 x 133 x 7,5 - 1 szt.,

  o łącznej wartości równej 14 840 000 euro.

  c) warunki transportu:
  transport kołowo-drogowy, wymagany jest pojazd klimatyzowany na poduszkach powietrznych, z nadwoziem typu kontener, termo-izolowany, wyposażony w windę załadowczą; przewóz obiektów w skrzyniach klimatycznych (34 prace - olej-płótno, 2 prace olej-deska), wymagane jest przechowanie użytych do pakowania skrzyń na czas trwania wystawy w Poznaniu oraz ich ponowne dostarczenie po wystawie,

  d) wymagania dotyczące bezpieczeństwa:
  transport pojazdem z dwoma kierowcami, wyposażonym w łączność GPS z centralą,

  e) organizacja oraz zabezpieczenie obsługi kurierskiej towarzyszącej transportowi na trasie do Poznania i w drodze powrotnej do Bergamo:
  2-kurierzy, miejsce w pojeździe, diety podróżne, noclegi w drodze, zabezpieczenie: przyjazdu kurierów do Poznania z obiektami i ich powrotu do Bergamo, po zakończonej wystawie - przyjazdu kierów do Poznania i ich powrotu z obiektami do Bergamo; ewentualny udział w transporcie samochodu towarzyszącego,

  f) ubezpieczenie obiektów:
  zamawiający wymaga ubezpieczenia wszystkich obiektów - do ich pełnej wartości - na czas transportu w jedną oraz drugą stronę, a także w czasie wystawy w Poznaniu i magazynowania (ubezpieczenie od gwoździa do gwoździa). Zamawiający wymaga by wykonawca przedłożył w Bergamo kopię polisy ubezpieczeniowej zawierającej okres ważności ubezpieczenia oraz wartość ubezpieczonych obiektów co najmniej na tydzień przed odbiorem dzieł sztuki w Bergamo. Wykonawca, z którym podpisywana będzie umowa o zamówienie publiczne, otrzyma szczegółową listę obiektów,

  g) organizacja przedsięwzięcia:
  zamawiający wymaga od wykonawcy ustalenia wszelkich szczegółów dotyczących odbioru i zwrotu obiektów (koordynacja, faksy, telefony, przeprowadzenia niezbędnych formalności wymaganych w transporcie dzieł sztuki na obszarze Unii Europejskiej),

  h) termin dostarczenia obiektów do Poznania: minimum 7 dni przed dniem otwarcia wystawy.

  i) termin wystawy w Poznaniu: 2.06.2012r. - 5.08.2012r.

  j) termin dostarczenia obiektów do Bergamo: do 7 dni od dnia zakończenia wystawy.
 20. Przewóz kolekcji sztuki
  Zamawiający: Państwowa Galeria Sztuki, Sopot
  Przewóz kolekcji dzieł sztuki wraz ze zleceniem zawarcia umowy ubezpieczenia kolekcji w imieniu zamawiającego
 21. Wykonanie usługi pakowania dzieł sztuki
  Zamawiający: Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie (w organizacji), Kraków
 22. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wystawy STEFAN NORBLIN 1892-1952. ARTYSTA WSZECHSTRONNY, na czas ekspozycji w National Gallery of Modern Art (New Delhi) oraz na czas transportu i ekspozycji wystawy w National Gallery of Modern Art (Mumbai)
  Zamawiający: Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, Stalowa Wola
 23. Świadczenie usługi specjalistycznego transportu dzieł sztuki wraz z wyposażeniem aranżacyjnym Wystawy, dla Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli, na trasie Stalowa Wola - New Delhi (Indie) i retransportu na trasie Bombaj (Indie) - Stalowa Wola
  Zamawiający: Muzeum Regionalne w Stalowej Woli, Stalowa Wola
 24. Transport obiektów wypożyczanych na wystawę The Power of Fantasy: 1) Robert Kuśmirowski D.O.M; 2) Paweł Althamer Bródno People
  Zamawiający: Muzeum Narodowe w Krakowie, Kraków
 25. Transport zabytków na wystawę Malarstwo polskie około 1900
  Zamawiający: Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa
 26. Świadczenie kompleksowej usługi transportu dzieł sztuki dla pierwszej wystawy projektu Sztuka współczesna narodów dawnej monarchii Austro - Węgierskiej na trasie: Paryż- Wiedeń-Nowy Sącz oraz Nowy Sącz-Wiedeń - Paryż
  Zamawiający: Małopolskie Centrum Kultury "Sokół" w Nowym Sączu, Nowy Sącz
 27. Kompleksowa usługa transportu dzieł sztuki do wystawy Historia w sztuce na wskazanych trasach, na rzecz Muzeum Sztuki Współczesnej Krakowie (w organizacji) w roku 2011
  Zamawiający: Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie (w organizacji), Kraków
 28. świadczenie usługi specjalistycznego transportu dzieł sztuki dla Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy
  Zamawiający: Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz
 29. Specjalistyczny transport przywozowy i wywozowy dzieł sztuki do wystaw: -Paralaksa. Spojrzenia Zbigniewa Rogalskiego oraz -Powidoki życia. Władysław Strzemiński i prawa dla sztuki, wraz z konwojem..
  Zamawiający: Muzeum Sztuki w Łodzi, Łódź
 30. Transport 21 obiektów z Dziedzińca Lorentza w Budynku Głównym Muzeum do Królikarni.
  Zamawiający: Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa
 31. Transport obiektu - Ławeczka Cybisa
  Zamawiający: Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa
 32. Usługa transportu dzieł sztuki na wystawę Mediations Biennale Poznań 2010
  Zamawiający: Centrum Kultury "Zamek", Poznań
 33. Wybór specjalistycznej firmy transportowej do przewozu dzieł sztuki do Wielkiej Brytanii
  Zamawiający: Instytut Adama Mickiewicza, Warszawa
 34. Transport obiektów na wystawę Tak jest. Marcin Maciejowski oraz transport powrotny.
  Zamawiający: Muzeum Narodowe w Krakowie, Kraków
 35. Demontaż, transport oraz montaż Kompozycji przestrzennej ze szkła pod nazwa DEDAL
  Zamawiający: Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa