Kogo reprezentuje osoba

Szymczak Tomasz

w KRS

Tomasz Szymczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Nazwisko:Szymczak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1968 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Balice (Małopolskie), Gdańsk (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grandzicka Joanna Józefa, Jasnoch Małgorzata Justyna, Wójtowicz Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Salamon Ryszard Mirosław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fellner Radosław Łukasz, Paszyn Jarosław, Serafin Marek, Sieluk Józef Leszek, Słodownik Andrzej

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cygan Krzysztof Włodzimierz, Jachna Tomasz Jacek, Jarosz Czesław Władysław, Kalita Maciej Józef, Krzyworzeka Józef Marek, Matuszewska Aleksandra, Olejnik Wojdat Bożena Stanisława, Sikora Adam, Skomski Ryszard Antoni, Wawrzycki Andrzej, Wodzyńska Agata, Zębala Ryszard, Żulewski Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatacz Paweł
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bilnicki Wacław, Brauner Sylwia, Czyż Krzysztof Stefan, Domanowski Waldemar Józef, Dziekański Krzysztof, Fedko Wojciech Andrzej, Głąbik Grażyna, Handzel Ludomir Paweł, Jachna Tomasz Jacek, Klaudziński Jacek, Knapczyński Zbigniew Arkadiusz, Kowalczyk Rafał Jan, Malicki Robert, Mardosz Wiesław, Matuszewska Aleksandra, Mędrzak Jan Stefan, Mieszkowski Lech Andrzej, Nowotny Michał Mirosław, Różycki Marek, Tomasik Artur Piotr, Trendak Grażyna Bożena, Tworek Rafał, Winiewski Andrzej Władysław, Wodzyńska Agata Maria, Żubrowski Jerzy Zbigniew, Żulewski Robert Heronim, Łysik Anna Daria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Znyk Wojciech
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chajderowski Piotr Adam, Czerniuk Hubert Roger, Fraj Artur, Karcz Paweł, Michalski Ryszard Wojciech, Midera Anna, Olędzki Arkadiusz Tomasz, Stelmach Artur Szymon, Światłowski Jacek Tomasz, Szrajber Wojciech, Łukoś Stanisław Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatacz Paweł Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jan, Duda Katarzyna Ewa, Gontarczyk Paweł Tomasz, Kowalczyk Rafał Jan, Olko Andrzej Jan, Opaliński Marcin Hubert, Plis Jacek, Płaszczymąka Teresa, Serafin Marek, Szymanek Katarzyna, Tomasik Artur, Wróbel Eugeniusz Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świegocki Marcin Stanisław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Formela Karolina Anna, Merkisz Maciej, Stępniak Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stępniak Jakub Jędrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jan, Balcerzak Tomasz Daniel, Bartmiński Jacek, Bartoszewicz Władysław Hieronim, Bukowiński Mariusz, Chajderowski Piotr Adam, Chrzanowski Dominique Henri, Ciarciński Cezary, Dworzecki Zbigniew Leszek, Galinowski Jacek Andrzej, Glapiński Adam, Gontarczyk Paweł Tomasz, Grabowski Bogusław Janusz, Iwanowski Tadeusz, Kądziołka Wojciech, Kiciński Włodzimierz Artur, Kociołek Piotr Stefan, Kołodziej Krzysztof Sławomir, Kręcicka Magdalena Monika, Królikowski Waldemar Jan, Książek Tomasz Paweł, Kwiatkowski Maciej Stanisław, Lachowski Sławomir Mieczysław, Leszczyński Radosław Paweł, Lubowski Julian Andrzej, Matusewicz Bartłomiej Dawid, Michalak Edyta Anna, Mortas Paweł Andrzej, Mossakowska Borys Magdalena Joanna, Oblicki Marcin Wiesław, Orłowski Rafał, Piekart Andrzej, Polaniecki Grzegorz Wojciech, Płoński Maciej Krzysztof, Serwon Paweł Józef, Siennicki Piotr, Szadkowski Maciej, Szalc Rafał Sławomir, Szyffer Katarzyna Elżbieta, Szymanek Katarzyna, Tyrajski Konrad Jan, Wy-rzykowski Tadeusz, Wysowski Waldemar, Ziębiński Krzysztof Jan, Zieliński Bartosz Jerzy, Łaganowski Adam
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bisewski Mieszko Julian, Działo Jaromir Jan, Malczewski Tomasz Daniel, Strzałkowski Marcin, Wasilewko Bogusław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Acs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312312
  2. Action S.A. W Restrukturyzacji, Zamienie − KRS 0000214038
  3. Adesso S.A., Andrychów − KRS 0000447938
  4. Aeroklub Łódzki, Łódź − KRS 0000067656
  5. Agnieszka Solar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000609616
  6. Air Innovations Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000668455
  7. All Foodies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459665
  8. All4jets Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000459685
  9. Anndom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228819
  10. Arcus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591929
  11. Aviox Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000482733
  12. B8 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000483603
  13. Biopolimed Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000494488
  14. Braster S.A., Szeligi − KRS 0000405201
  15. Cloud Medical Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000498896
  16. Comex S.A., Gdańsk − KRS 0000334933
  17. Communication One Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000534975
  18. Contino Omikron Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000359185
  19. Cta Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000449845
  20. Danish Polish Batteries Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000095275
  21. Datmuss Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000416893
  22. Development And Business Consulting Gniazdowski i Partnerzy Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000273491
  23. Dr Poket Poland Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000589937
  24. Dreams Come True Sp. Z O.O., Strażów − KRS 0000383341
  25. Ecoland Pl Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000525175
  26. Edusense Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000599279
  27. Effectus Papilionis Foundation, Warszawa − KRS 0000233582
  28. Elmont - Kostrzyn Wlkp. Sp. Z O.O., Kostrzyn − KRS 0000238164
  29. Emdesoft Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000447328
  30. Energy Management Systems Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000363598
  31. Enter Air S.A., Warszawa − KRS 0000441533
  32. Enter Air Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000425507
  33. Enter Air Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339408
  34. Ergis S.A., Warszawa − KRS 0000057820
  35. Eunika Solar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000608945
  36. Everest Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000207355
  37. Fabryka Maszyn Górnictwa Odkrywkowego Famago S.A. Likwidacyjnej, Zgorzelec − KRS 0000076240
  38. Farma Wiatrowa Bogoria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000354247
  39. Flyer-aviation Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312391
  40. Fortuna Communication Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000182940
  41. Frontera Emerging Markets Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000643798
  42. Fundacja Ancora, Łódź − KRS 0000225642
  43. Fundacja Concordia, Nowy Sącz − KRS 0000038589
  44. Fundacja Druga Strona Lustra, Warszawa − KRS 0000456292
  45. Fundacja Edukacyjna Perspektywy, Warszawa − KRS 0000176397
  46. Fundacja Fale Kultury, Gdańsk − KRS 0000574151
  47. Fundacja Golgota Wschodu, Warszawa − KRS 0000185365
  48. Fundacja Nowoczesnego Zarządzania, Warszawa − KRS 0000138754
  49. Fundacja Ochrony Zdrowia Dar Serca Pracowników Polskich Linii Lotniczych Lot S.A. i Członków Ich Rodzin, Warszawa − KRS 0000158560
  50. Fundacja Onkologii Doświadczalnej i Klinicznej, Warszawa − KRS 0000263215

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3ds Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277918
  2. A.blikle Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152100
  3. Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000319143
  4. Abbeys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000361288
  5. Aeroklub Polski, Warszawa − KRS 0000122672
  6. Airport Solutions Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451479
  7. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  8. Alpha Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021916
  9. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  10. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  11. Amw Sinevia Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000392868
  12. Andrzej Kwapisz Fabryka Aparatury Medycznej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000241674
  13. Animex S.A., Warszawa − KRS 0000006330
  14. Antikeye Sp. Z O.O., Kołobrzeg − KRS 0000445586
  15. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  16. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  17. Aurela Air Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328671
  18. Aurora S.A., Katowice − KRS 0000133937
  19. Auto Stop Bary i Hotele Polskie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000007040
  20. Auto-gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000067680
  21. Autogoplus Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000467472
  22. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  23. Axa Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., Warszawa − KRS 0000271543
  24. Axen Biotech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388169
  25. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  26. Beativonne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393022
  27. Bellona S.A., Warszawa − KRS 0000285707
  28. Best S.A., Gdynia − KRS 0000017158
  29. Bff Polska S.A., Łódź − KRS 0000263422
  30. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  31. Bi-tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000110137
  32. Biatel Administracja Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000268784
  33. Biatel S.A., Warszawa − KRS 0000021787
  34. Billbird S.A., Kraków − KRS 0000038732
  35. Bionanopark Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000187053
  36. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  37. Blue Print Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000432970
  38. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  39. Boneffice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419532
  40. Br Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000259119
  41. Bre Ubezpieczenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000258562
  42. Bre.locum Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000033558
  43. Bsc Integrated Congress Solutions S.A., Warszawa − KRS 0000481143
  44. Bss Poland S.A., Warszawa − KRS 0000436341
  45. Bud-bank Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027836
  46. Bydgoskie Przedsiębiorstwo Produkcji Leśnej Las W Brusach, Brusy − KRS 0000015047
  47. Car Finance Management Polska S.A., Sopot − KRS 0000495844
  48. Cardina Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000623659
  49. Casinos Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016809
  50. Cdp Netia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023814

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych instalacji przeciwpożarowych (ZNP/16/02)
    Zamawiający: Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta sp. z o.o., Łódź
    Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych instalacji przeciwpożarowych, szczegółowo określone w SIWZ (w szczególności rozdz. III) i załącznikach do SIWZ. Zamówienie podzielone jest na 10 części: 1) Część 1 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych systemu napowietrzania wraz z systemem zewnętrznym (system przewietrzania) w budynku Terminala Pasażerskiego. 2) Część 2 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych dźwiękowego systemu ostrzegawczego (DSO) w budynku Terminala Pasażerskiego. 3) Część 3 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych systemu detekcji tlenku węgla i gazu LPG w budynku Terminala Pasażerskiego. 4) Część 4 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych systemu klap oddymiających i kurtyn dymowych w budynku Terminala Pasażerskiego. 5) Część 5 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych systemu bram przeciwpożarowych w budynku Terminala Pasażerskiego. 6) Część 6 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych systemu bram garażowych oraz rolet na przejściach granicznych w budynku Terminala Pasażerskiego. 7) Część 7 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych gaśnic i hydrantów na terenie Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta sp. z o.o. w Łodzi. 8) Część 8 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych systemu instalacji tryskaczowej w budynku Terminala Pasażerskiego. 9) Część 9 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych zbiorników wody do instalacji gaśniczych w budynku Terminala Pasażerskiego. 10) Część 10 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych systemu sygnalizacji pożaru (SSP) w budynku Terminala Pasażerskiego.
  2. Świadczenie usług sprzątania, utrzymania czystości i higieny na terenach wewnętrznych i zewnętrznych oraz na pokładach statków powietrznych ZNP/14/19
    Zamawiający: Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta sp. z o.o., Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania, utrzymania czystości i higieny na terenach wewnętrznych i zewnętrznych oraz na pokładach statków powietrznych dla Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta sp. z o.o. Powierzchnie podlegające sprzątaniu w ramach wykonania zamówienia: a) Powierzchnie wewnętrzne - powierzchnie podane w załączniku Harmonogram sprzątania b) Powierzchnie zewnętrzne - łącznie 38.475,95 m2 w tym: - powierzchnia chodników - 6.555,16 m2 - powierzchnia parkingów - 10.822,00 m2 - powierzchnia dróg wewnętrznych - 18.044,99 m2 - powierzchnia terenów zielonych - 3.053,80 m2 Powierzchnie zostały oznaczone na załącznikach graficznych do SIWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 3 do SIWZ w postępowaniu ZNP/14/19.
  3. Świadczenie usług polegających na organizowaniu lotniczych zagranicznych przewozów pasażerskich dla pracowników Zamawiającego na zlecenie poprzez wykonywanie usług lotniczych, zagranicznych przewozów pasażerskich lub pośrednictwa w nabywaniu usług lotniczych, zagranicznych przewozów pasażerskich, obejmujących rezerwację, sprzedaż i dostawę biletów lotniczych.
    Zamawiający: Urząd Regulacji Energetyki, Warszawa
    świadczenie usług polegających na organizowaniu lotniczch, zagranicznych przewozów pasażerskich dla pracowników Zamawiającego na zlecenie poprzez wykonywanie usług lotniczych, zagranicznych przewozów pasażerskich lub pośrednictwa w nabywaniu usług lotniczych, zagranicznych przewozów pasażerskich, obejmujących rezerwację, sprzedaż i dostawę biletów lotniczych w terminach i na trasach zlecanych przez Urząd
  4. rezerwacja i zakup biletow lotniczych na trasach międzynarodowych
    Zamawiający: Kancelaria Sejmu RP, Warszawa
    rezerwacja i zakup biletow lotniczych na trasach międzynarodowych dla posłów , pracowników Kancelarii Sejmu oraz osób delegowanych przez Kancelarię Sejmu za granicę w okresie 6 tygodni od dnia podpisania umowy