Kogo reprezentuje osoba

Szymczak Tomasz

w KRS

Tomasz Szymczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Nazwisko:Szymczak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1968 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Balice (Małopolskie), Gdańsk (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grandzicka Joanna Józefa, Jasnoch Małgorzata Justyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Salamon Ryszard Mirosław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bisewski Mieszko Julian, Działo Jaromir Jan, Malczewski Tomasz Daniel, Strzałkowski Marcin, Wasilewko Bogusław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fellner Radosław Łukasz, Paszyn Jarosław, Serafin Marek, Sieluk Józef Leszek, Słodownik Andrzej

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cygan Krzysztof Włodzimierz, Jachna Tomasz Jacek, Jarosz Czesław Władysław, Kalita Maciej Józef, Krzyworzeka Józef Marek, Matuszewska Aleksandra, Olejnik Wojdat Bożena Stanisława, Sikora Adam, Skomski Ryszard Antoni, Wawrzycki Andrzej, Wodzyńska Agata, Zębala Ryszard, Żulewski Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatacz Paweł
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bilnicki Wacław, Brauner Sylwia, Czyż Krzysztof Stefan, Domanowski Waldemar Józef, Dziekański Krzysztof, Fedko Wojciech Andrzej, Głąbik Grażyna, Handzel Ludomir Paweł, Jachna Tomasz Jacek, Klaudziński Jacek, Knapczyński Zbigniew Arkadiusz, Kowalczyk Rafał Jan, Malicki Robert, Mardosz Wiesław, Matuszewska Aleksandra, Mędrzak Jan Stefan, Mieszkowski Lech Andrzej, Nowotny Michał Mirosław, Różycki Marek, Tomasik Artur Piotr, Trendak Grażyna Bożena, Tworek Rafał, Winiewski Andrzej Władysław, Wodzyńska Agata Maria, Żubrowski Jerzy Zbigniew, Żulewski Robert Heronim, Łysik Anna Daria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Znyk Wojciech
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerniuk Hubert Roger, Fraj Artur, Karcz Paweł, Michalski Ryszard Wojciech, Midera Anna, Olędzki Arkadiusz Tomasz, Stelmach Artur Szymon, Światłowski Jacek Tomasz, Szrajber Wojciech, Łukoś Stanisław Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatacz Paweł Marek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jan, Duda Katarzyna Ewa, Gontarczyk Paweł Tomasz, Kowalczyk Rafał Jan, Olko Andrzej Jan, Opaliński Marcin Hubert, Plis Jacek, Płaszczymąka Teresa, Serafin Marek, Szymanek Katarzyna, Tomasik Artur, Wróbel Eugeniusz Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świegocki Marcin Stanisław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Formela Karolina Anna, Merkisz Maciej, Stępniak Krystyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stępniak Jakub Jędrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Jan, Balcerzak Tomasz Daniel, Bartmiński Jacek, Bartoszewicz Władysław Hieronim, Bukowiński Mariusz, Chajderowski Piotr Adam, Chrzanowski Dominique Henri, Ciarciński Cezary, Dworzecki Zbigniew Leszek, Galinowski Jacek Andrzej, Glapiński Adam, Gontarczyk Paweł Tomasz, Grabowski Bogusław Janusz, Iwanowski Tadeusz, Kądziołka Wojciech, Kiciński Włodzimierz Artur, Kociołek Piotr Stefan, Kołodziej Krzysztof Sławomir, Kręcicka Magdalena Monika, Królikowski Waldemar Jan, Książek Tomasz Paweł, Kwiatkowski Maciej Stanisław, Lachowski Sławomir Mieczysław, Leszczyński Radosław Paweł, Lubowski Julian Andrzej, Matusewicz Bartłomiej Dawid, Michalak Edyta Anna, Mortas Paweł Andrzej, Mossakowska Borys Magdalena Joanna, Oblicki Marcin Wiesław, Orłowski Rafał, Piekart Andrzej, Polaniecki Grzegorz Wojciech, Płoński Maciej Krzysztof, Serwon Paweł Józef, Siennicki Piotr, Szadkowski Maciej, Szalc Rafał Sławomir, Szyffer Katarzyna Elżbieta, Szymanek Katarzyna, Tyrajski Konrad Jan, Wy-rzykowski Tadeusz, Wysowski Waldemar, Ziębiński Krzysztof Jan, Zieliński Bartosz Jerzy, Łaganowski Adam

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Acs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312312
  2. Action S.A. W Restrukturyzacji, Zamienie − KRS 0000214038
  3. Adesso S.A., Andrychów − KRS 0000447938
  4. Aeroklub Łódzki, Łódź − KRS 0000067656
  5. Air Innovations Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000668455
  6. All Foodies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459665
  7. All4jets Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000459685
  8. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  9. Anndom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228819
  10. Antikeye Sp. Z O.O., Kołobrzeg − KRS 0000445586
  11. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  12. Arcus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591929
  13. Aviox Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000482733
  14. Bionanopark Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000187053
  15. Bionersis Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000375008
  16. Biopolimed Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000494488
  17. Cardina Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000623659
  18. Chopin Airport Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047774
  19. Cirrus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000592431
  20. Cloud Medical Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000498896
  21. Comex S.A., Gdańsk − KRS 0000334933
  22. Communication One Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000534975
  23. Crowley Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000445188
  24. Cta Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000449845
  25. Danish Polish Batteries Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000095275
  26. Development And Business Consulting Gniazdowski i Partnerzy Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000273491
  27. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000048901
  28. Dreams Come True Sp. Z O.O., Strażów − KRS 0000383341
  29. Ecoland Pl Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000525175
  30. Edusense Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000599279
  31. Effectus Papilionis Foundation, Warszawa − KRS 0000233582
  32. Elfarm Sp. Z O.O., M. Nowy Sącz − KRS 0000367261
  33. Elmont - Kostrzyn Wlkp. Sp. Z O.O., Kostrzyn − KRS 0000238164
  34. Emdesoft Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000447328
  35. Energy Management Systems Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000363598
  36. Enter Air S.A., Warszawa − KRS 0000441533
  37. Enter Air Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000425507
  38. Enter Air Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339408
  39. Ergis S.A., Warszawa − KRS 0000057820
  40. Everest Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000207355
  41. Fabryka Maszyn Górnictwa Odkrywkowego Famago S.A. Likwidacyjnej, Zgorzelec − KRS 0000076240
  42. Fair Place Finance S.A., Łódź − KRS 0000481261
  43. Foil Recycling Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388624
  44. Fortuna Communication Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000182940
  45. Frontera Emerging Markets Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000643798
  46. Fundacja Ancora, Łódź − KRS 0000225642
  47. Fundacja Concordia, Nowy Sącz − KRS 0000038589
  48. Fundacja Druga Strona Lustra, Warszawa − KRS 0000456292
  49. Fundacja Edukacyjna Perspektywy, Warszawa − KRS 0000176397
  50. Fundacja Fale Kultury, Gdańsk − KRS 0000574151

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3ds Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277918
  2. A.blikle Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152100
  3. Abbeys Europejskie Doradztwo Finansowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000319143
  4. Abbeys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000361288
  5. Aeroklub Polski, Warszawa − KRS 0000122672
  6. Airport Solutions Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451479
  7. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  8. Alpha Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021916
  9. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  10. Amw Sinevia Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000392868
  11. Andrzej Kwapisz Fabryka Aparatury Medycznej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000241674
  12. Animex S.A., Warszawa − KRS 0000006330
  13. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  14. Aurela Air Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328671
  15. Aurora S.A., Katowice − KRS 0000133937
  16. Auto Stop Bary i Hotele Polskie Sp. Z O.O., Morawica − KRS 0000007040
  17. Auto-gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000067680
  18. Autogoplus Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000467472
  19. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  20. Axa Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., Warszawa − KRS 0000271543
  21. Axen Biotech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388169
  22. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  23. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  24. Beativonne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393022
  25. Bellona S.A., Warszawa − KRS 0000285707
  26. Best S.A., Gdynia − KRS 0000017158
  27. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  28. Bi-tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000110137
  29. Biatel Administracja Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000268784
  30. Biatel S.A., Warszawa − KRS 0000021787
  31. Billbird S.A., Kraków − KRS 0000038732
  32. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  33. Blue Print Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000432970
  34. Boneffice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419532
  35. Bre Ubezpieczenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000258562
  36. Bre.locum Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000033558
  37. Bsc Integrated Congress Solutions S.A., Warszawa − KRS 0000481143
  38. Bss Poland S.A., Warszawa − KRS 0000436341
  39. Bud-bank Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027836
  40. Bydgoskie Przedsiębiorstwo Produkcji Leśnej Las W Brusach, Brusy − KRS 0000015047
  41. Car Finance Management Polska S.A., Sopot − KRS 0000495844
  42. Casinos Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016809
  43. Cdp Netia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023814
  44. Central European Engine Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025686
  45. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  46. Centrum Naukowo-produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej Radwar S.A., Warszawa − KRS 0000058864
  47. Centrum Optyki Okularowej Optifit Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000437320
  48. Centrum Rozliczeń Elektronicznych Polskie Epłatności S.A., Tajęcina − KRS 0000347131
  49. Chopin Airport Hospitality Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541978
  50. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych instalacji przeciwpożarowych (ZNP/16/02)
    Zamawiający: Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta sp. z o.o., Łódź
    Przedmiotem zamówienia są usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych instalacji przeciwpożarowych, szczegółowo określone w SIWZ (w szczególności rozdz. III) i załącznikach do SIWZ. Zamówienie podzielone jest na 10 części: 1) Część 1 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych systemu napowietrzania wraz z systemem zewnętrznym (system przewietrzania) w budynku Terminala Pasażerskiego. 2) Część 2 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych dźwiękowego systemu ostrzegawczego (DSO) w budynku Terminala Pasażerskiego. 3) Część 3 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych systemu detekcji tlenku węgla i gazu LPG w budynku Terminala Pasażerskiego. 4) Część 4 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych systemu klap oddymiających i kurtyn dymowych w budynku Terminala Pasażerskiego. 5) Część 5 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych systemu bram przeciwpożarowych w budynku Terminala Pasażerskiego. 6) Część 6 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych systemu bram garażowych oraz rolet na przejściach granicznych w budynku Terminala Pasażerskiego. 7) Część 7 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych gaśnic i hydrantów na terenie Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta sp. z o.o. w Łodzi. 8) Część 8 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych systemu instalacji tryskaczowej w budynku Terminala Pasażerskiego. 9) Część 9 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych zbiorników wody do instalacji gaśniczych w budynku Terminala Pasażerskiego. 10) Część 10 - usługi przeglądów technicznych i czynności konserwacyjnych systemu sygnalizacji pożaru (SSP) w budynku Terminala Pasażerskiego.
  2. Świadczenie usług sprzątania, utrzymania czystości i higieny na terenach wewnętrznych i zewnętrznych oraz na pokładach statków powietrznych ZNP/14/19
    Zamawiający: Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta sp. z o.o., Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania, utrzymania czystości i higieny na terenach wewnętrznych i zewnętrznych oraz na pokładach statków powietrznych dla Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta sp. z o.o. Powierzchnie podlegające sprzątaniu w ramach wykonania zamówienia: a) Powierzchnie wewnętrzne - powierzchnie podane w załączniku Harmonogram sprzątania b) Powierzchnie zewnętrzne - łącznie 38.475,95 m2 w tym: - powierzchnia chodników - 6.555,16 m2 - powierzchnia parkingów - 10.822,00 m2 - powierzchnia dróg wewnętrznych - 18.044,99 m2 - powierzchnia terenów zielonych - 3.053,80 m2 Powierzchnie zostały oznaczone na załącznikach graficznych do SIWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 3 do SIWZ w postępowaniu ZNP/14/19.
  3. Świadczenie usług polegających na organizowaniu lotniczych zagranicznych przewozów pasażerskich dla pracowników Zamawiającego na zlecenie poprzez wykonywanie usług lotniczych, zagranicznych przewozów pasażerskich lub pośrednictwa w nabywaniu usług lotniczych, zagranicznych przewozów pasażerskich, obejmujących rezerwację, sprzedaż i dostawę biletów lotniczych.
    Zamawiający: Urząd Regulacji Energetyki, Warszawa
    świadczenie usług polegających na organizowaniu lotniczch, zagranicznych przewozów pasażerskich dla pracowników Zamawiającego na zlecenie poprzez wykonywanie usług lotniczych, zagranicznych przewozów pasażerskich lub pośrednictwa w nabywaniu usług lotniczych, zagranicznych przewozów pasażerskich, obejmujących rezerwację, sprzedaż i dostawę biletów lotniczych w terminach i na trasach zlecanych przez Urząd
  4. rezerwacja i zakup biletow lotniczych na trasach międzynarodowych
    Zamawiający: Kancelaria Sejmu RP, Warszawa
    rezerwacja i zakup biletow lotniczych na trasach międzynarodowych dla posłów , pracowników Kancelarii Sejmu oraz osób delegowanych przez Kancelarię Sejmu za granicę w okresie 6 tygodni od dnia podpisania umowy