Kogo reprezentuje osoba

Szyszka Sławomir

w KRS

Sławomir Szyszka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Sławomir
Nazwisko:Szyszka
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1973 r., wiek 46 lat
Miejscowości:Koźmin Wielkopolski (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barnaś Stanisław, Chodkiewicz Eugeniusz Jerzy, Depta Piotr, Drozd Bogdan, Fałat Maciej, Gackowski Brunon Edmunt, Grzegorczyn Michał Tadeusz, Herda Henryk Władysław, Idasiak Karol Leszek, Iluk Józef, Imański Piotr, Jachimowski Krzysztof, Jaworski Janusz Szczepan, Kamyszek Sylwester, Koliński Marek Wojciech, Kowaliński Marian Andrzej, Kowalski Stefan Jerzy, Kubiak Andrzej, Kurzyński Kazimierz Klemens, Mojzesowicz Wojciech, Moledna Roman, Młodecki Juliusz Jakub, Napierała Ryszard Kazimierz, Nowakowski Andrzej Zdzisław, Nykiel Krzysztof, Olejniczak Wiesław Stanisław, Pankowski Witold Kazimierz, Paruch Stanisław Adam, Podkański Czesław Stanisław, Rewera Jan Stanisław, Sadowska Grażyna Maria, Skierkowski Wojciech, Środa Mieczysław, Szczepanik Edward, Szpura Wiesław, Tomczak Zygmunt, Ura Włodzimierz, Wąsik Piotr Grzegorz, Wojnarski Alfred Ignacy, Woźniak Edward, Zioła Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walczak Janusz Dominik
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Jaworze, Jawor − KRS 0000111618
  2. Bank Spółdzielczy W Kruszwicy, Kruszwica − KRS 0000046919
  3. Bank Spółdzielczy W Niechobrzu, Niechobrz − KRS 0000124127
  4. Borecki Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości, Borek Wielkopolski − KRS 0000036495
  5. Brzesko-kujawski Związek Plantatorów Buraka Cukrowego Przy Oddziale Ksc S.A. Cukrownia Kruszwica, Włocławek − KRS 0000063240
  6. Fasgro Sp. Z O.O., Starynia − KRS 0000373313
  7. Federacja Gospodarki Żywnościowej Rp, Warszawa − KRS 0000304690
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Środa Wielkopolska − KRS 0000082744
  9. Gospodarstwo Rolne Ravit Sp. Z O.O., Raciniewo − KRS 0000056781
  10. Gospodarstwo Rolne Zbożopakt Sp. Z O.O., Bełcz Mały − KRS 0000242597
  11. Górowskie Towarzystwo Tenisowe, Góra − KRS 0000249312
  12. Grupa Agro-oil Sp. Z O.O., Cichoradz − KRS 0000487602
  13. Grupa Agro-zboże Sp. Z O.O., Cichoradz − KRS 0000488055
  14. Grupa Producentów Rolnych Ziarno Sp. Z O.O., Cichoradz − KRS 0000256304
  15. Instytut Badawczy Stary Jaworów Sp. Z O.O., Milikowice − KRS 0000448185
  16. Kółko Rolnicze W Głuponiach, Głuponie − KRS 0000052059
  17. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  18. Krajowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Warszawa − KRS 0000114159
  19. Ludowy Klub Sportowy Orlik Gogolinek, Gogolinek − KRS 0000039510
  20. Majątek Ziemski Stary Jaworów S.A., Milikowice − KRS 0000705773
  21. Mirol Usługi Rolnicze Sp. Z O.O., Bełcz Mały − KRS 0000256731
  22. Nasz Polski Cukier Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000413528
  23. Ochotnicza Straż Pożarna W Byczynie, Byczyna − KRS 0000063525
  24. Ochotnicza Straż Pożarna W Cedrach Wielkich, Cedry Wielkie − KRS 0000439092
  25. Ochotnicza Straż Pożarna W Jakubowicach, Jakubowice − KRS 0000023170
  26. Ochotnicza Straż Pożarna W Koble, Kobło − KRS 0000024638
  27. Ochotnicza Straż Pożarna W Nedeżowie, Nedeżew − KRS 0000058231
  28. Ochotnicza Straż Pożarna W Pichorowicach, Pichorowice − KRS 0000392614
  29. Ochotnicza Straż Pożarna W Zalesiu Wielkopolskim, Zalesie Wielkopolskie − KRS 0000255966
  30. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000232934
  31. Okręgowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Szczecin − KRS 0000145639
  32. Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Warszawa − KRS 0000112165
  33. Powiatowy Bank Spółdzielczy W Gostyniu, Gostyń − KRS 0000023943
  34. Poznański Okręgowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Poznaniu., Poznań − KRS 0000201257
  35. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Milk Sp. Z O.O., Milikowice − KRS 0000589867
  36. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Życie, Trzeciewiec − KRS 0000200506
  37. Samorządowy Fundusz Pożyczkowy Powiatu Prudnickiego Karbona Spółdzielnia W Prudniku - Polska Grupa Spółdzielni Pożyczkowych, Prudnik − KRS 0000212201
  38. Spółdzielcza Grupa Producentów Bydła Pałuki W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000418285
  39. Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka Krowiego Pałuczanka W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000242160
  40. Spółdzielnia Grup Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych - Spółdzielnia Osób Prawnych, Wtelno − KRS 0000548837
  41. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Borku Wielkopolskim, Borek Wielkopolski − KRS 0000169200
  42. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Sadkach, Sadki − KRS 0000177186
  43. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Skomlinie, Skomlin − KRS 0000058670
  44. Spółdzielnia Rolniczo - Handlowa W Garbowie, Garbów − KRS 0000044603
  45. Spółdzielnia Usług Hodowlanych, Poznań − KRS 0000004865
  46. Stowarzyszenie Kujawsko-pomorskie Centrum Rolnicze, Wtelno − KRS 0000504253
  47. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Szlakiem Granitu, Udanin − KRS 0000312557
  48. Stowarzyszenie Obywatelskie Polska Jest Najważniejsza, Warszawa − KRS 0000383948
  49. Stowarzyszenie Wspierania i Rozwoju Kółek Rolniczych i Kół Gospodyń Wiejskich Oraz Ich Związków-rolnik, Warszawa − KRS 0000666059
  50. Südzucker Polska S.A., Wrocław − KRS 0000134177

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2b Efficient Sp. Z O.O., Gostyń − KRS 0000355915
  2. Agencja Rozwoju Rolnictwa i Przemysłu Przetwórczego Regionu Raciborskiego S.A., Racibórz − KRS 0000207124
  3. Agromadex Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000165040
  4. Bank Spółdzielczy W Gryfinie, Gryfino − KRS 0000074606
  5. Bank Spółdzielczy W Kowalu, Kowal − KRS 0000135752
  6. Bank Spółdzielczy W Tomaszowie Lubelskim, Tomaszów Lubelski − KRS 0000142949
  7. Biopower - Cichoradz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328291
  8. Brasika Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000310121
  9. Cn-tower-plaza Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000154050
  10. Cukrownia Świdnica S.A., Pszenno − KRS 0000094827
  11. Cukrownia Włostów S.A., Włostów − KRS 0000135371
  12. Dolnośląskie Zrzeszenie Spółdzielni Mleczarskich - Związek Rewizyjny, Wrocław − KRS 0000135738
  13. Energy Trust S.A., Warszawa − KRS 0000316469
  14. Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych, Warszawa − KRS 0000209318
  15. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Brzeźnio − KRS 0000194034
  16. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Ożarów − KRS 0000108395
  17. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Cedry Wielkie − KRS 0000124753
  18. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lubieniu Kujawskim, Lubień Kujawski − KRS 0000165960
  19. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Skomlinie, Skomlin − KRS 0000158015
  20. Groszek Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000392765
  21. Grupa Producentów Rzepaku Rolmodus Sp. Z O.O., Gołaszyn − KRS 0000256744
  22. Kombinat Rolny Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000178139
  23. Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Nakło Nad Notecią − KRS 0000063428
  24. Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Szubin − KRS 0000004791
  25. Majątek Ziemski Stary Jaworów Sp. Z O.O., Milikowice − KRS 0000135230
  26. Mleko Pomorskie Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000130445
  27. Nordzucker Polska S.A., Opalenica − KRS 0000092978
  28. Opolski Związek Rewizyjny Rolniczych Spółdzielni Produkcyjnych, Opole − KRS 0000098783
  29. Pałucki Bank Spółdzielczy W Wągrowcu, Wągrowiec − KRS 0000135864
  30. Pfeifer Amp; Langen Polska S.A., Poznań − KRS 0000080986
  31. Pfeifer Langen Glinojeck S.A., Poznań − KRS 0000087112
  32. Południowopolski Związek Plantatorów Buraka Cukrowego, Przeworsk − KRS 0000027617
  33. Przedsiębiorstwo Obsługi Rolnictwa Agroizba Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000202718
  34. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna W Gronowicach, Gronowice − KRS 0000043760
  35. Rolnik - Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000310420
  36. Solanium Świdnica Sp. Z O.O., Pszenno − KRS 0000456729
  37. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Wapnie Z Siedzibą W Srebrnej Górze, Srebrna Góra − KRS 0000217173
  38. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Kuślinie Z Siedzibą W Głuponiach, Głuponie − KRS 0000246108
  39. Spółdzielnia Mleczarska Demi, Góra − KRS 0000030962
  40. Spółdzielnia Mleczarska Kurów, Łany − KRS 0000058368
  41. Spółdzielnia Producentów Agro-plon We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000356010
  42. Spółdzielnia Producentów Rolnych i Usług, Opole − KRS 0000146751
  43. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Becon, Wtelno − KRS 0000461822
  44. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Prosiaczek We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000274092
  45. Spółdzielnia Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych Agro-kłos We Wtelnie, Wtelno − KRS 0000213532
  46. Spółdzielnia Rolników Beta, Cichoradz − KRS 0000240696
  47. Spółdzielnia Usługowo-produkcyjna Kółek Rolniczych Agrotech Rzęczkowo, Rzęczkowo − KRS 0000204025
  48. Spółdzielnia Wielobranżowa Rolnik W Moniatyczach, Moniatycze − KRS 0000149009
  49. Stowarzyszenie Rozwoju Powiatu Radziejowskiego, Radziejów − KRS 0000007729
  50. Związek Rewizyjny Banków Spółdzielczych W Poznaniu, Poznań − KRS 0000090292


Inne osoby dla Szyszka (256 osób):