Kogo reprezentuje osoba

Szyszko Krzysztof Paweł

w KRS

Krzysztof Paweł Szyszko

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Paweł
Nazwisko:Szyszko
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1970 r., wiek 52 lata
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie), Włocławek (Kujawsko-pomorskie), Zabierzów (Małopolskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kubicki Michał Piotr, Lubojańska Wypusz Joanna Beata, Przytuła Piotr Józef, Świech Adam Bogusław, Świech Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szaraniec Mirosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Bogdan Stanisław, Adamowski Dariusz, Agintas Gintaras, Agneessens Herman, Anczaruk Konrad Jacek, Andrzejewski Mirosław, Anton Alina, Artwiński Artur Dariusz, Augustyniak Bożena Małgorzata, Baca Anna, Bączar Adam, Baczyńska Irena, Bagiński Janusz, Bajorska Zdziennicka Krystyna Ewa, Bąk Barbara, Bakalarz Anna, Balsamski Jarosław Robert, Banaś Grażyna, Banaś Krzysztof, Banaszek Mariola Władysława, Baran Renata Maria, Baranowska Teresa, Bartelik Ryszard, Beczała Gerard Józef, Bednarzak Danuta, Bejgerowska Aleksandra, Berezowski Wacław, Bergen Andre, Betlej Michalina, Biernat Teresa, Bistroń Tomasz, Blanckaert Tom Maria, Bliżanowska Danuta, Bliźniuk Mirosław, Bochińska Elżbieta Krystyna, Bochnia Anna, Bolesta Ewa, Borczyński Tomasz, Borecki Tadeusz Czesław, Borkowska Danuta, Borowski Piotr, Bosa Małgorzata, Brejecki Tomasz, Broda Czesław Józef, Broniszewska Aneta Maria, Bronowski Bogdan, Bryzek Artur Józef, Bubniak Maria, Bugielska Maria, Bukat Dariusz, Bykowski Mariusz, Błażejewska Hanna, Cainco Carlos Manuel, Chełmecka Lidia, Chodor Ryszard Alfred, Chojecka Ewa, Choromański Henryk, Chrobaczyński Jerzy, Chrzanowska Jarosławska Dorota, Chrzanowski Jarosław Stanisław, Ciastoń Teresa Cecylia, Cichocka Dorota, Cichy Leszek Roman, Ciechanowski Witold Jan, Cisek Marian, Ciszak Janusz, Culicki Wiktor Kazimierz, Cybulska Beata Marianna, Czańka Robert, Czaplicka Małgorzata Halina, Czechowicz Robert Tomasz, Czyż Bernadeta Maria, Dąbrowska Alicja, Dąbrowska Beata Elżbieta, De Kelver Eric Juliaan, Defrancq Christian, Di Maggio Fedele, Dobicki Krzysztof, Dobrzyński Tomasz, Domagała Marianna, Domagała Władysław, Dróżdż Katarzyna Maria, Dróżdż Krzysztof Aleksander, Drzewiecka Marzenna Renata, Dudek Mariusz, Dudek Mieczysław, Dudzik Ewa, Dumania Ewa Irena, Dunin Suligostowski Piotr, Dwurzyński Michał, Dybowska Daniela, Dziamski Waldemar Zygmunt, Dziedzic Andrzej, Dziedzic Krzysztof, Dzierzbicka Zimny Anna Maria, Ejsmont Stanisław, Ewertowska Jolanta Barbara, Fiertek Leszek, Fiok Grażyna, Flamee Luc, Florquin Francois Louise

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszuk Kamilla Renata
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bracichowicz Robert Jan, Graboń Jan, Janowski Paweł, Kamiński Janusz Andrzej, Kostrzewa Maksymilian, Kubicki Michał Piotr, Sadowski Jan, Szczepkowski Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Lech Piotr
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieluszko Maciej Zygmunt, Bronowski Bogdan, Celiński Andrzej, De Kelver Eric, Dębiński Piotr Robert, Di Maggio Fedele, Jansen Frank Theo, Karoń Mieczysław Władysław, Kałużyński Józef, Libot Guy, Mączyk Hanna, Martynowicz Barbara, Mateusiak Rafał, Mordzińska Bratosława, Noiszewska Bożena, Pawełczyk Andrzej Witold, Pawłowska Irena Jolanta, Pinakiewicz Urszula Anna, Rosiecka Małgorzata Maria, Sokołowski Dariusz, Tylkowski Jan Franciszek, Warzywoda Marian Henryk, Wodzicki Michael Antoni, Łodyński Marek Maciej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buckley Steven, Cąkała Artur Leszek, Fiutak Romuald, Hyszko Elżbieta, Kotula Grzegorz Tomasz, Koza Wojciech, Kulig Krzysztof Dawid, Matracki Jacek Wojciech, Nawrocki Paweł, Neska Jacek Robert, Neubauer Friedrich, Siodmok Henryk Józef, Stefankiewicz Jacek, Turecki Zbigniew Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalczyk Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 66piekarnia Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000865361
  2. A.m.g. Finanse Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000242781
  3. Ab-heraks Polska Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000794763
  4. Agripol Sp. Z O.O., Wiry − KRS 0000193762
  5. Aion Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451356
  6. Alvin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245443
  7. Amimi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000853421
  8. Arc Broker S.A., Wrocław − KRS 0000518792
  9. Artco Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000783893
  10. Aspa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309596
  11. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  12. Banco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129058
  13. Bank Spółdzielczy W Brańsku, Brańsk − KRS 0000027495
  14. Bank Spółdzielczy W Koronowie, Koronowo − KRS 0000142826
  15. Bank Spółdzielczy W Skierniewicach, Skierniewice − KRS 0000105572
  16. Bb Wellness Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000734334
  17. Bejera Fund Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000747285
  18. Bełchatowskie Forum Społeczne, Bełchatów − KRS 0000132553
  19. Bełchatowskie Społeczne Towarzystwo Oświatowe W Bełchatowie, Bełchatów − KRS 0000194870
  20. Bio-pol Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000431471
  21. Biogazownia Rolnicza M.paterkowska S.pitucha Sp. J., Machnów Stary − KRS 0000322931
  22. Bioinnova Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000567320
  23. Biosolutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000933350
  24. Biuro Finansowo-handlowe Ariston Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000124623
  25. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Kielcach, Kielce − KRS 0000225530
  26. Bolix S.A., Żywiec − KRS 0000230009
  27. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  28. Bractwo Kurkowe Miasta Rybnika Z Siedzibą W Rybniku, Rybnik − KRS 0000013219
  29. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  30. Budomex Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000287886
  31. Buena Idea Management Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000369458
  32. Burietta Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000692885
  33. Ceglana Projekt Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000811599
  34. Centrum Medyczne Małgorzata Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000331194
  35. Centrum Profilaktyki i Lecznictwa Cenpil Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000079401
  36. Centrum Wspinaczkowe Reni-sport Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000205385
  37. Chór Ziemi Zamojskiej Contra, Zamość − KRS 0000349234
  38. Citi Development Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000348745
  39. City Restaurants Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000619941
  40. City Restaurants Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000620479
  41. Clear Bridge Finance Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000785639
  42. Cmp Center Management Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235371
  43. Colectus Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000389162
  44. Compex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000221253
  45. Control Process Epc1 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000527365
  46. Control Process S.A., Kraków − KRS 0000285783
  47. Creative Consulting Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000304466
  48. Cross Finance Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000103193
  49. Cumberland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000414241
  50. Dajar Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000006818

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acp Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000290182
  2. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  3. Aesthetic Cosmetic Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000343554
  4. Ag Service Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000321296
  5. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  6. Agencja Rozwoju Regionalnego W Częstochowie S.A., Częstochowa − KRS 0000198424
  7. Agroma Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047925
  8. Agropest Przedsiębiorstwo Zwalczania Szkodników Żywności Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000250231
  9. Air Business Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000258774
  10. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  11. Alba Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000054542
  12. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  13. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  14. Alumast S.A., Wodzisław Śląski − KRS 0000031909
  15. Alus Sp. Z O.O., Dylewo − KRS 0000227705
  16. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  17. Amg Consulting Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000094931
  18. Amg Szpitale Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000461283
  19. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  20. Amnon Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000214004
  21. Amr - Agro Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000214869
  22. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  23. Apartamenty Solna Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000278428
  24. Aph Rozpara Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000250846
  25. Apteka Pod Orłem Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000262317
  26. Arc Europe Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000056095
  27. Arcula Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000516635
  28. Ard Inwest S.A., Warszawa − KRS 0000120217
  29. Armatorski Dom Bankowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091140
  30. Arspo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000009993
  31. Atlas Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000264887
  32. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  33. Avalgreen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000563541
  34. Avena Bistroń Sp. J., Olsztyn − KRS 0000250670
  35. Awk Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000206428
  36. Axoneo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399683
  37. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  38. B3system S.A., Warszawa − KRS 0000259314
  39. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  40. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  41. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  42. Bank Spółdzielczy W Zgierzu, Zgierz − KRS 0000115917
  43. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  44. Bankowy Dom Brokerski S.A., M. St. Warszawa − KRS 0000075197
  45. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  46. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  47. Bels Investment Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000217615
  48. Beskidzkie Zakłady Garbarskie Bestan, Żywiec − KRS 0000162114
  49. Bfi Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028435
  50. Bgż Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285406