Kogo reprezentuje osoba

Tabeau Tomasz Wiktor

w KRS

Tomasz Wiktor Tabeau

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Drugie imię:Wiktor
Nazwisko:Tabeau
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1956 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Sopot (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:7 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielak Krzysztof Tadeusz, Chełmecki Roman Antoni, Chełmecki Roman Antoni, Demianiuk Danuta Marianna, Girdziusz Jacek Marek, Girdziusz Jacek Marek, Goślicki Mirosław, Grzelak Elżbieta, Grzelak Mirosław, Głuchowski Marek Kazimierz, Handzlik Michał, Kaczmarek Kazimierz, Kaczmarek Kazimierz, Kaszkur Regina Zofia, Kaszkur Regina Zofia, Kijowska Beata, Korosadowicz Andrzej, Olendzka Sznycer Małgorzata, Ruszkowska Ewa Maria, Ryczek Małgorzata Iwona, Semmerling Zygmunt Władysław, Sznycer Zdzisław, Tabeau Tomasz Wiktor, Trojanowski Dariusz Tomasz, Trojanowski Dariusz Tomasz, Zabłoński Arkadiusz Ryszard, Zwara Andrzej Daniel
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dmowska Katarzyna Beata, Girdziusz Jacek Marek, Głuchowski Marek Kazimierz, Kaczmarek Kazimierz Stanisław, Olendzka Sznycer Małgorzata Bożenna, Pelc Tomasz, Ruszkowska Ewa Maria, Skrzyński Jacek, Sznycer Zdzisław, Zabłoński Arkadiusz Ryszard, Zwara Andrzej Daniel
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dmowska Katarzyna Beata, Girdziusz Jacek Marek, Głuchowski Marek Kazimierz, Kaczmarek Kazimierz Stanisław, Korosadowicz Andrzej, Krzyczkowski Ryszard Grzegorz, Olendzka Sznycer Małgorzata Bożenna, Purwin Adam Mariusz, Ruszkowska Ewa Maria, Sznycer Zdzisław, Zwara Andrzej Daniel, Zwiefka Karina
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dmowska Katarzyna Beata, Dziekańska Lilianna, Girdziusz Jacek Marek, Głuchowski Marek Kazimierz, Kaczmarek Kazimierz, Korosadowicz Andrzej, Olendzka Sznycer Małgorzata Bożenna, Ruszkowska Ewa Maria, Ryczek Małgorzata Iwona, Sznycer Zdzisław, Zabłoński Arkadiusz Ryszard, Zwara Andrzej Daniel

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Telus Karol Adam
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Girdziusz Jacek Marek, Głuchowski Marek Kazimierz, Kaczmarek Kazimierz, Korosadowicz Andrzej, Olendzka Sznycer Małgorzata Bożenna, Purwin Adam Mariusz, Ruszkowska Ewa Maria, Ryczek Małgorzata Iwona, Sznycer Zdzisław, Wasilewski Grzegorz Henryk, Wlazło Olga, Wojtczak Aldona, Zwara Andrzej Daniel

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  2. Axen Bio Group Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000553172
  3. Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A., Warszawa − KRS 0000042764
  4. Biuro Studiów Proekologicznych Ekometria Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000563743
  5. Biuro Studiów i Pomiarów Proekologicznych Ekometria Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000165540
  6. Bw Kijowska, Skoczek Sp. J., Leśno − KRS 0000639956
  7. Centrum Haffnera Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000029111
  8. Centrum Nowych Kompetencji Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000753533
  9. For-net S.A., Kraków − KRS 0000102675
  10. Fundacja Badawcza Bałtycki Instytut Technologiczny, Gdynia − KRS 0000604620
  11. Fundacja Grupy Pkp, Warszawa − KRS 0000499069
  12. Fundacja Metapomoc, Gdańsk − KRS 0000572944
  13. Futura Leasing S.A., Gdańsk − KRS 0000069348
  14. Gdański Klub Biznesu, Gdańsk − KRS 0000139723
  15. Grupa Hrc S.A., Warszawa − KRS 0000372596
  16. Grupa Ndi S.A., Sopot − KRS 0000508824
  17. Herkules S.A., Warszawa − KRS 0000261094
  18. Inter Energia S.A., Warszawa − KRS 0000035636
  19. Kancelaria Finansowa Synergia Sp. Z O.O., Lublewo Gdańskie − KRS 0000439263
  20. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy, Sopot − KRS 0000082917
  21. Klub Rotary Sopot, Sopot − KRS 0000035407
  22. Mme-ndi Technology Polska Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000359543
  23. Msx Resources S.A., Warszawa − KRS 0000012899
  24. Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000073034
  25. Ndi Rol Sp. Z O.O., Miastko − KRS 0000250474
  26. Ndi Sopot S.A., Sopot − KRS 0000138784
  27. Nexus Consultants Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000129683
  28. Nexus Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000141519
  29. Nova - Fundacja Jacka Tarnowskiego, Sopot − KRS 0000216410
  30. Nunatak Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000831336
  31. Nunatak Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000607711
  32. Pbv Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000742368
  33. Pbv Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Sopot − KRS 0000743358
  34. Pkb Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000270083
  35. Pkb Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Sopot − KRS 0000365867
  36. Pko Bp Finat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000005874
  37. Pko Leasing S.A., Łódź − KRS 0000022886
  38. Polsin Overseas Shipping Ltd - Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000192788
  39. Pomorski Okręgowy Związek Koszykówki, Gdańsk − KRS 0000047099
  40. Port Lotniczy Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000075422
  41. Prime Car Management S.A., Gdańsk − KRS 0000013870
  42. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kompap S.A., Laskowice − KRS 0000064285
  43. Q4 Głuchowski Zwara Sp. J., Sopot − KRS 0000199542
  44. Reverhotels Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000678304
  45. Skarpa Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000206447
  46. Sopot Zdrój Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000254407
  47. Stoczki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510769
  48. Stocznia Remontowa Nauta S.A., Gdynia − KRS 0000047582
  49. Stowarzyszenie Razem, Piaseczno − KRS 0000224195
  50. Tsb Partners Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000614294

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 99rent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000307047
  2. Aapp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000237029
  3. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  4. Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000012318
  5. Agencja Fm Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000150048
  6. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  7. Alkor Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000010396
  8. Aqua - Sopot Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000286545
  9. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  10. Axen Biotech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388169
  11. Bałtyckie Centrum Kongresowe Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000104168
  12. Bamp;w Beata Kijowska Spółka Komandytowa, Leśno − KRS 0000496068
  13. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  14. Biproraf Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000164672
  15. Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A., Warszawa − KRS 0000201192
  16. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  17. Bookhousecafé S.A., Warszawa − KRS 0000031336
  18. Bps Doradztwo S.A., Warszawa − KRS 0000355344
  19. Budlex Azalia Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000264141
  20. Budlex Bratek Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000290138
  21. Budlex Brzoskwiniowa Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000290452
  22. Budlex Centrum Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000198345
  23. Budlex Construction Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000147532
  24. Budlex Development Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000141590
  25. Budlex Dom Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000147536
  26. Budlex Gardenia Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000260934
  27. Budlex Invest Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000141580
  28. Budlex Lubicka Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000261987
  29. Budlex Magnuszewska Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000244778
  30. Budlex Nad Strugą Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000199119
  31. Budlex Olimpijczyków Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000206881
  32. Budlex Olsztyńska Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000202627
  33. Budlex Osiedle Nasze Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000289727
  34. Budlex Osiedle Zbożowa Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000245608
  35. Budlex Owsiana Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000291190
  36. Budlex Partner Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000156373
  37. Budlex Progres Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000147538
  38. Budlex Przyłubie Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000265728
  39. Budlex Serwis Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000104588
  40. Budlex Sielanka Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000359120
  41. Budlex Słowackiego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262949
  42. Budlex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000098126
  43. Budlex Traugutta Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000272760
  44. Budlex Waryńskiego Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000290161
  45. Budlex Winnica 8 Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000290146
  46. Budlex Winnica L4 Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000372382
  47. Budlex Wrzosy Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000261186
  48. Budlex Zbożowa Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000199141
  49. Budlex Żbików Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263169
  50. Cadena S.A., Sopot − KRS 0000114267

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. ZP-8/FRSE/2016
    Zamawiający: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi hotelarsko-gastronomicznej w tym wynajem sal konferencyjnych w Sopocie. Opis Przedmiotu Zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia oraz w Istotnych Postanowieniach Umowy załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia
  2. ZP-55/FRSE/2014
    Zamawiający: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi hotelarsko - gastronomicznej w tym wynajmu sal konferencyjnych podczas Krajowego seminarium kontaktowego programu eTwinning i spotkania planistyczno-ewaluacyjnego w Sopocie
  3. ZP-48/FRSE/2014
    Zamawiający: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Warszawa
    Świadczenie usługi hotelarsko - gastronomicznej w tym wynajmu sal konferencyjnych podczas Krajowego seminarium kontaktowego programu eTwinning
  4. Świadczenie usług hotelarskich na potrzeby XIV Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej
    Zamawiający: Telewizja Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Woronicza 17, 00-999 Warszawa, Oddział w Gdańsku, Gdańsk
    Świadczenie usług hotelarskich na potrzeby XIV Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej w dniach od 13.06.2014r. do 17.06.2014r. Wielkość zamówienia: 140 pokoi hotelowych
  5. Usługi hotelowe na potrzeby XIII Festiwalu Dwa Teatry - Sopot 2013
    Zamawiający: Telewizja Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Woronicza 17, 00-999 Warszawa, Oddział w Gdańsku, Gdańsk
    Usługi hotelowe na potrzeby XIII Festiwalu Dwa Teatry - Sopot 2013 tj. odpłatne udostępnienie 60 pokoi dwuosobowych w terminie 1 - 4 czerwca 2013 roku
  6. Kompleksowa obsługa 30 Konferencji Dyrektorów Agencji Płatniczych Unii Europejskiej.
    Zamawiający: Agencja Rynku Rolnego, Warszawa
    Kompleksowa obsługa 30 Konferencji Dyrektorów Agencji Płatniczych Unii Europejskiej w dniach 21 - 23 września 2011 r.
  7. Spotkanie Regionalnej Grupy Ekspertów Operacyjnych Inicjatywy Krakowskiej (Proliferation Security Initiative Regional Operational Expert Group - PSI ROEG) dla państw i instytucji Unii Europejskiej, Sopot, 22-24 czerwca 2009
    Zamawiający: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest organizacja spotkania Regionalnej Grupy Ekspertów Operacyjnych Inicjatywy Krakowskiej obejmująca:
    a) wynajem sal konferencyjnych;
    b) usługę cateringu dla uczestników konferencji;
    c) zapewnienie obsługi technicznej konferencji oraz wynajem sprzętu audiowizualnego