Kogo reprezentuje osoba

Telesińska Bratek Zofia

w KRS

Zofia Telesińska Bratek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zofia
Nazwisko:Telesińska Bratek
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1947 r., wiek 70 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Włodzimierz, Ciekański Krzysztof Janusz, Fajks Urszula Katarzyna, Frączek Stanisław, Furmański Zygmunt Krzysztof, Gadomska Hanna Liliana, Gornia Anna Lucyna, Grabarczyk Edward Stanisław, Grych Stanisław, Kiersz Jerzy Ryszard, Klech Zygmunt Jan, Korsak Sławomir Artur, Minor Sebastian, Sikorski Bogusław, Skura Jacek, Sucharda Robert Krzysztof, Wieczorkowski Zbigniew Bogdan, Zwierzchoń Bożena Mirosława, Złotnikiewicz Marta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trusz Marzenna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arkutowski Artur, Barcińska Renata, Buchman Anna Monika, Burkacka Alicja, Błeszyńska Elżbieta Małgorzata, Cąpała Zbigniew, Cedrońska Dorota, Czubacka Dorota Janina, Dębski Adam Zbigniew, Dorula Adam Tomasz, Dorula Iwona Beata, Fąfara Kopszak Janina Bogumiła, Gałecka Maria Grażyna, Goebel Tadeusz Marian, Goszczyńska Grażyna Alicja, Goszczyński Marek Franciszek, Jagielska Hanna Maria, Juszczyk Wojciech, Kaczor Bogusław Tadeusz, Konecki Andrzej Mieczysław, Kopszak Remigiusz Bartłomiej, Koryszewska Małgorzata Ewa, Koryszewski Andrzej Marian, Kosińska Katarzyna, Kossowska Anna Barbara, Kossowski Roch Edward, Kossowski Wojciech, Kowalczyk Lech Wiktor, Kowalik Tadeusz Adam, Krawczyk Zofia Hanna, Kucharska Magdalena Monika, Leśniewski Bogdan, Liebchen Maria Alicja, Majer Robert Błażej, Malinowski Zbigniew Cezary, Mrozowska Agata Maria, Nurowska Irina, Nurowska Wrzosek Barbara Wanda, Nurowski Jacek, Ochal Janina, Ostrowski Edward Józef, Pyrzanowski Romuald Stanisław, Radzki Michał Mateusz, Ragus Eugeniusz, Ragus Julianna, Rzeźnicki Wiesław, Sadowska Maria Lila, Sawczyc Adam, Sidewicz Eugeniusz, Sitkowski Bolesław, Śladowski Grzegorz Kamil, Sochacka Małgorzata Maria, Strumińska Joanna Magdalena, Świątkowska Marianna, Świdnicka Anna Janina, Świdnicki Kazimierz Bronisław, Szczękulski Janusz Jan, Szkudłapski Lech Piotr, Tomaszewska Jadwiga Danuta, Wierzbicka Irena Wacława, Witkowski Jan, Wodzyńska Beata Natalia, Woźniak Jerzy Piotr, Wrzosek Karol Jerzy, Zadrożny Jan, Żbikowski Zenon, Żytomirska Iwona Katarzyna, Łukasiewicz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaborska Sztokinger Hanna Halina

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4see Architecture, Inc. S.A. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000300710
  2. Agromix-mazowsze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000080186
  3. Apus S.A., Warszawa − KRS 0000065145
  4. Architekci B i D Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000572972
  5. B i D Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395652
  6. Bractwo Świętego Stanisława W Siedlcach, Siedlce − KRS 0000145420
  7. Centrum Technik Miniinwazyjnych Sp. Z O.O., Jabłonna − KRS 0000468482
  8. Concorde Investissement Spółka Akcyja, Warszawa − KRS 0000077976
  9. Ecofair Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000208423
  10. Elkam Plus Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000683587
  11. Elkam Sp. Z O.O., Dobre Miasto − KRS 0000598430
  12. Enrol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285081
  13. Firma Handlowo-usługowo-produkcyjna W.g.ł. Radzcy Sp. J., Gołków − KRS 0000193192
  14. Fundacja Bioelektroniki Im. Włodzimierza Sedlaka, Lublin − KRS 0000112801
  15. Fundacja Feniksa, Warszawa − KRS 0000149256
  16. Fundacja Projektów Autorskich Ars Creatori, Warszawa − KRS 0000511336
  17. Fundacja Rozwoju Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej W Poznaniu, Poznań − KRS 0000035174
  18. Fundacja Wspierania Twórczości Ludowej, Warszawa − KRS 0000196115
  19. Invest And Management Kowalik i Wspólnicy Sp. J., Warszawa − KRS 0000122905
  20. Kancelaria Prawnicza J.tomaszewska, B. Tomaszewski Sp. J., Warszawa − KRS 0000140725
  21. Kopszak i Wspólnicy. Sp. J., Warszawa − KRS 0000228724
  22. Mazowiecka Agencja Handlowa Społem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027953
  23. Mazowieckie Stowarzyszenie Represjonowanych, Siedlce − KRS 0000186627
  24. Mazowieckie Towarzystwo Kultury, Warszawa − KRS 0000077598
  25. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Inwest-dom, Warszawa − KRS 0000200559
  26. Mrigor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000700108
  27. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Internowanych i Represjonowanych, Siedlce − KRS 0000202772
  28. Osteon Sp. Z O.O., Chotomów − KRS 0000365836
  29. Piekarnia Hetmańska K.wróbel, J.m.jankowscy, K.świdnicki Sp. J., Legionowo − KRS 0000148178
  30. Piętaszki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000352597
  31. Podkarpacki Bis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333192
  32. Podkarpacki Sp. Z O.O., Jawczyce − KRS 0000114605
  33. Polska Korporacja Menedżerów Sportu, Warszawa − KRS 0000150000
  34. Polskie Towarzystwo Psychotroniczne, Warszawa − KRS 0000057139
  35. Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Wola, Warszawa − KRS 0000090235
  36. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Lipków-eko, Lipków − KRS 0000156991
  37. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Petrus, Warszawa − KRS 0000279347
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka W Warszawie, Warszawa − KRS 0000224292
  39. Stowarzyszenie Teletechników Polskich Xxi, Warszawa − KRS 0000330729
  40. Taksim-pol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035392
  41. Telfer Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000237736
  42. Towarzystwo Karpackie, Warszawa − KRS 0000084809
  43. Wielkopolska Gildia Rolno - Ogrodnicza S.A., Poznań − KRS 0000104717
  44. Zgobud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020622

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adax Scandinavia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000181671
  2. Asset S.A., Warszawa − KRS 0000030805
  3. Auditorsbusiness Experts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000187946
  4. Bat Group Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046142
  5. Biuro Handlowe Polon W Warszawie, Warszawa − KRS 0000020221
  6. British-american Tobacco Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019081
  7. British-american Tobacco Polska S.A., Augustów − KRS 0000024358
  8. Eu Outsourcing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000174855
  9. Fakora D. Fajks, P. Kołodziejska Sp. J., Grodzisk Mazowiecki − KRS 0000172858
  10. Hardbud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226598
  11. Jmg Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000188637
  12. Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, Warszawa − KRS 0000136810
  13. Media Action Travel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145377
  14. Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, Warszawa − KRS 0000040279
  15. Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000085927
  16. Olan Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000195675
  17. Pago Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000103571
  18. Pekao Property S.A., Warszawa − KRS 0000015084
  19. Polbud-serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000214266
  20. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Vistula, Warszawa − KRS 0000188459
  21. Spółdzielnia Mieszkaniowa Miła, Warszawa − KRS 0000041402
  22. Wydawnictwo Szkolne Pwn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091324
  23. Zakłady Przemysłowo-handlowe Staltex S.A., Warszawa − KRS 0000204417


Inne osoby dla Telesińska Bratek (76 osób):