Kogo reprezentuje osoba

Tendera Czesław Dariusz

w KRS

Czesław Dariusz Tendera

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Czesław
Drugie imię:Dariusz
Nazwisko:Tendera
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1966 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Rzeszów (Podkarpackie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gosiewski Robert, Nawrot Marcin Dariusz, Uroda Ewelina Beata

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajger Konrad, Cymer Mariusz, Kluszczyński Bartłomiej, Kluszczyński Leszek, Kluszczyński Marek Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rudnicki Zbigniew
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejczak Marcin, Mikłosz Małgorzata Maria, Szpejankowski Krzysztof Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krysiak Piotr Mieczysław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2 Bcg S.A., Katowice − KRS 0000595758
  2. 2 Business Consulting Group Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000060620
  3. Active Holiday Sp. Z O.O., Tarnobrzeg − KRS 0000506853
  4. Akademia Kompetencji Sp. Z O.O., M. Katowice − KRS 0000257230
  5. Biosynergia S.A., Warszawa − KRS 0000377745
  6. Biovelt Sp. Z O.O., Głogów Małopolski − KRS 0000869676
  7. Centrum Konstrukcji Stalowych Sp. Z O.O., Leżajsk − KRS 0000313414
  8. Centrum Systemów Bio-medycznych Sp. Z O.O., Wola Cicha − KRS 0000811381
  9. Centrum Systemów Operacyjnych Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000719393
  10. Cointe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000349646
  11. Cointec Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000503859
  12. Danmar Computers Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000366024
  13. Dkz Automation Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000702354
  14. Eko-war Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łaziska Górne − KRS 0000120727
  15. Fundacja Nauki Śląskiej, Katowice − KRS 0000391360
  16. Fundacja Przypomnienia Kultury Przeworskiej, Przeworsk − KRS 0000260207
  17. Grupa Handlowa Feniks Sp. Z O.O., Lutoryż − KRS 0000409207
  18. Incamminato Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000189851
  19. Innowacyjne Systemy Informatyczne Isi Lab Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000383308
  20. Krajowa Izba Syndyków, Warszawa − KRS 0000348299
  21. Medicolux Sp. Z O.O. W Katowicach Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000169209
  22. Netplan Polska - Sp. Z O.O., Wąbrzeźno − KRS 0000492202
  23. Noxteel Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000704686
  24. Podkarpackie Stowarzyszenie Kobiet Atena, Rzeszów − KRS 0000025135
  25. Polska Grupa Górnicza S.A., Katowice − KRS 0000709363
  26. Polski Związek Pokera, Mysłowice − KRS 0000291466
  27. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sochaczew Sp. Z O.O., Sochaczew − KRS 0000085942
  28. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe 3mw Sp. Z O.O., Przeworsk − KRS 0000303687
  29. Stowarzyszenie Event Project Manager Professional, Łódź − KRS 0000527273
  30. Stowarzyszenie Mediatorów Consensus, Katowice − KRS 0000620647
  31. Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum Komputerów, Katowice − KRS 0000544662
  32. Stowarzyszenie Rodu Kluszczyńskich, Sosnowiec − KRS 0000161098
  33. Syncrotec Group International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000507457
  34. Towarzystwo Kultur Pierwotnych, Poznań − KRS 0000179390
  35. Zap Petro Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Żory − KRS 0000026133

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bsw Silesia Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000372946
  2. Budownictwo i Konstrukcje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000115763
  3. Carbozbyt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000120204
  4. Centrum Systemów Zintegrowanych M.jędrzejczak Sp. J., Przeworsk − KRS 0000311031
  5. Diamentowe Wzgórze Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000369460
  6. Eko Hybres Sp. Z O.O., Głogów Małopolski − KRS 0000295771
  7. Elektrobudowa S.A., Katowice − KRS 0000074725
  8. Energomontaż Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000041693
  9. Gaz-zaw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011897
  10. Ic Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000283172
  11. Klub Hokejowy Sanok Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000399041
  12. Kompania Węglowa S.A., Katowice − KRS 0000057506
  13. Ksk Dystrybucja S.A., Katowice − KRS 0000090374
  14. Ksk Dystrybucja Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000224975
  15. Ksk Kompleksowe Systemy Komputerowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000053743
  16. Kwarcsystem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091838
  17. Lex Projects Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000415052
  18. Nordic Sport Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000476197
  19. Przedsiebiorstwo Usługowo-produkcyjne Elnap Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000215969
  20. Przedsiębiorstwo Budowlane Specbud Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000211334
  21. Rp Trade Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000466920
  22. Serwisy Profesjonalne Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000053667
  23. Siad Poland Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000318983
  24. Silesia Fund Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000263398
  25. Silesia Pro Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000484326
  26. Specol Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000135496
  27. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokum, Sosnowiec − KRS 0000058686
  28. Stowarzyszenie Centrum Wspierania Edukacji i Przedsiębiorczości, Rzeszów − KRS 0000211526
  29. Studio Komputerowe Galkom Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000091462
  30. Telemedical Network Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000388107
  31. Tower Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021844
  32. Usługi Remontowo Budowlane Mjm Maciej Niźnik Sp. J., Przeworsk − KRS 0000322085
  33. W 3 Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000285295

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Roboty awaryjne
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Katowice
    Wykonywanie robót awaryjnych na obiektach Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego
    im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Francuskiej 20 -24 , ul. Reymonta 8 i ul. Dąbrowskiego 25 w
    g. pakietów 1 - 5.
  2. Rozbudowa systemu rejestracji obrazów i dźwięku w Hali Widowiskowo - Sportowej CENTRUM w Dąbrowie Górniczej przy Al. Róż 3.
    Zamawiający: Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania p.n. Rozbudowa systemu rejestracji obrazów i dźwięku w Hali Widowiskowo - Sportowej CENTRUM w Dąbrowie Górniczej przy Al. Róż 3. Zamówienie realizowane jest na podstawie: 1. Specyfikacji istotnych warunków zamówienia. 2. Postanowień zawartych w treści przyszłej umowy (zał. nr 5 do SIWZ). 3. Dokumentacji projektowej (zał. nr 6 do SIWZ), składającej się z: a) opracowania projektowego, b) przedmiaru robót. 4. Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (zał. nr 7 do SIWZ).
  3. Zakup urządzeń sieciowych oraz elementów pasywnych sieci
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu, Sosnowiec
    1. Elementy aktywne sieci.
    2. Firewall
    3. UPS
    4. Switch
    5. Szafy
    6. Elementy pasywne sieci
    7. Patchcord, światłowód krosowy.
    8. Materiały pomocnicze
    9. Zasilanie elektryczne punktów dystrybucyjnych - zestaw
  4. Wykonywanie robót awaryjnych na obiektach Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Francuskiej 20 -24 , ul. Reymonta 8 i ul. Dąbrowskiego 2
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Katowice
    Część 1: wykonywanie robót awaryjnych remontowo-budowlanych, dekarskich, elektrycznych na obiektach: Oddział Hematologii i Transplantacji Szpiku, Oddział Laryngologii, Oddział Dermatologii, Oddział Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej, budynek administracji i inne. Część 2: wykonywanie robót awaryjnych remontowo-budowlanych, dekarskich, elektrycznych na obiektach: Oddział Chorób Wewnętrznych i Chemioterapii Onkologicznej, Oddział Nefrologii, Endokrynologii i Chorób Przemiany Materii, Oddział Chirurgii Szczękowo - Twarzowej, budynek Pracowni Izotopów, budynek Apteki i inne. Część 3: wykonywanie robót awaryjnych instalacji wodno - kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania i C.W.U. Cześć 4: wykonywanie robót awaryjnych, remontowych, konserwacji i przeglądu instalacji komputerowej. Część 5: wykonywanie robót awaryjnych, konserwacji i przeglądu systemu klimatyzacji i wentylacji. Część 6: wykonywanie robót awaryjnych, remontowych, konserwacji i przeglądu stolarki okiennej i drzwiowej.