Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewska Kowalska Katarzyna Roberta

w KRS

Katarzyna Roberta Tomaszewska Kowalska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Katarzyna
Drugie imię:Roberta
Nazwisko:Tomaszewska Kowalska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1970 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Świebodzin (Lubuskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Butkiewicz Agnieszka Małgorzata, Jelonek Krzysztof Wojciech, Klinowski Bartosz Marek, Klinowski Witold Józef, Olejnik Józef, Pilarski Henryk Walter, Prokopowicz Jerzy Zygmunt, Raszewski Mariusz Czesław, Talerzak Jarosław Kamil, Walasek Piotr Józef, Wyrzykowski Paweł, Zawistowski Andrzej Jan, Zyguła Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiszniewska Hyz Danuta Krystyna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boswell Jeffrey William, Butkiewicz Agnieszka Małgorzata, Goltz James Albert, Good Earl, Habig Gutmann Heinrich, Klinowski Bartosz Marek, Klinowski Witold, Markiewicz Mariusz, Modrzyk Wojciech, Murawski Marcin Michał, Olejnik Józef, Peret Wojciech, Pilarski Henryk Walter, Rogóż Zbigniew Wiaczesław, Subsar Dorota, Talerzak Jarosław Kamil, Tamborski Paweł, Tucharz Jacek Tomasz, Walasek Piotr Józef, Woźniak Sławomir Stanisław, Wyrzykowski Paweł, Zawistowski Andrzej Jan, Zyguła Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rusiecki Artur

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Subsar Dorota, Szadkowski Robert, Zyguła Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kucharski Robert Jacek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Advanced Graphene Products Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000429667
  2. Adventure Capital Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000711437
  3. Akademia Nauk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000786433
  4. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  5. Amset Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000265102
  6. Apator S.A., Toruń − KRS 0000056456
  7. Apis Venture Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000704085
  8. Auto - Centrum Puławska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037970
  9. Baltic Ceramics Investments S.A., Warszawa − KRS 0000362454
  10. Baltic Operator Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000735044
  11. Bio Planet S.A., Wilkowa Wieś − KRS 0000513365
  12. Business4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000381205
  13. Centrum Szkoleń Morskich Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000541453
  14. Digital Performance Management Peret, Pilichowski Sp. J., Warszawa − KRS 0000621671
  15. Electroceramics S.A., Warszawa − KRS 0000296734
  16. Etigraphica Ltd. Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000538664
  17. Europejska Fundacja Edukacji Audiowizualnej Disce, Sulejówek − KRS 0000217677
  18. Fabryki Mebli Forte S.A., Ostrów Mazowiecka − KRS 0000021840
  19. Fundacja Centrum Solidarności, Gdańsk − KRS 0000082079
  20. Fundacja Między Niebem A Ziemią, Wrocław − KRS 0000385861
  21. Fundacja Wspierania Ratownictwa Morskiego, Gdynia − KRS 0000762833
  22. Globe Trade Centre S.A., Warszawa − KRS 0000061500
  23. Gsg Towers Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000335646
  24. Hart-tech Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000363576
  25. Herkules S.A., Warszawa − KRS 0000261094
  26. Hollywood Resort Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000561482
  27. Impressarium Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331888
  28. Industry Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000359211
  29. Indygotech Minerals S.A., Warszawa − KRS 0000135232
  30. Kalinowe Pola Golf Club, Świebodzin − KRS 0000328541
  31. Kalinowe Pola Sp. Z O.O., Kalinowo − KRS 0000316925
  32. Lentex S.A., Lubliniec − KRS 0000077520
  33. Mangata Holding S.A., Bielsko-biała − KRS 0000084847
  34. Młodzieżowy Klub Żeglarstwa Regatowego, Świebodzin − KRS 0000238993
  35. Myjnie Bezdotykowe Tucharz Sp. J., Warszawa − KRS 0000234573
  36. Pe Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000363791
  37. Polski Tabor Szynowy Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000391105
  38. Pozbud Tamp;r S.A., Wysogotowo − KRS 0000284164
  39. Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. Z O.O., Zbąszynek − KRS 0000401260
  40. Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000310692
  41. Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., Warszawa − KRS 0000310719
  42. Santander Securities S.A., Warszawa − KRS 0000066290
  43. Saski Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284882
  44. Seco/warwick Europe S.A., Świebodzin − KRS 0000034132
  45. Seco/warwick S.A., Świebodzin − KRS 0000271014
  46. Seco/warwick Services Sp. Z O.O., Świebodzin − KRS 0000590289
  47. Stocznia Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000059342
  48. Stowarzyszenie Bobrowiec, Bobrowiec − KRS 0000449893
  49. Stowarzyszenie Niezależnych Członków Rad Nadzorczych, Warszawa − KRS 0000801316
  50. Sw Holding Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000471434

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040997
  2. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  3. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  4. Bodycote Obróbka Cieplna Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000109934
  5. Bodycote Obróbka Cieplna Zabrze Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000141197
  6. Ca Ib Agent Transferowy S.A., Warszawa − KRS 0000005630
  7. Ccc S.A., Polkowice − KRS 0000211692
  8. Cersanit S.A., Kielce − KRS 0000081341
  9. Dolnośląskie Młyny S.A., Ujazd Górny − KRS 0000093986
  10. Dsw Afm Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000317223
  11. Emalia Olkusz Sp. Z O.O., Olkusz − KRS 0000084189
  12. Empik Media Fashion S.A., Warszawa − KRS 0000043034
  13. Energosynergia Technologie Sp. Z O.O. W Restrukturyzacji, Mikołów − KRS 0000212771
  14. Eversis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000174032
  15. Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica S.A., Bielsko-biała − KRS 0000110322
  16. Fam S.A., Wrocław − KRS 0000065111
  17. Ferro S.A., Skawina − KRS 0000289768
  18. For-net S.A., Kraków − KRS 0000102675
  19. Fundacja Bator Tabor Polska, Warszawa − KRS 0000342855
  20. Fundacja Gpw, Warszawa − KRS 0000563300
  21. Fundacja Im. Lesława A. Pagi, Warszawa − KRS 0000324112
  22. Fundacja Pokaż Język, Grajewo − KRS 0000255202
  23. Ge Power Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035956
  24. Giełda Papierów Wartościowych W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000082312
  25. Globstar Sp Z O.o.w Likwidacji, Katowice − KRS 0000271384
  26. Gremi Sp. Z O.O., Karniowice − KRS 0000099688
  27. Hartownia Ts Zbąszynek Sp. Z O.O., Zbąszynek − KRS 0000057011
  28. Indykpol S.A., Olsztyn − KRS 0000037732
  29. Jupiter Plaza Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000269253
  30. Jura Polska Sp. Z O.O., Grajewo − KRS 0000149282
  31. Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A., Warszawa − KRS 0000081582
  32. Libet S.A., Wrocław − KRS 0000373276
  33. M.s. Investment Group S.A., Warszawa − KRS 0000112037
  34. Metalurgia S.A., Radomsko − KRS 0000030732
  35. Mlp Group S.A., Pruszków − KRS 0000053299
  36. Mni S.A., Warszawa − KRS 0000003901
  37. Mount Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290519
  38. Pekao Investment Banking S.A., Warszawa − KRS 0000149937
  39. Pelion S.A., Łódź − KRS 0000049482
  40. Pfleiderer Group S.A., Wrocław − KRS 0000011422
  41. Pfleiderer Mdf Grajewo Sp. Z O.O., Grajewo − KRS 0000174810
  42. Pfleiderer Prospan S.A., Wieruszów − KRS 0000042082
  43. Pfleiderer Silekol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000225788
  44. Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex S.A., Poznań − KRS 0000109717
  45. Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000047928
  46. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000222420
  47. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Ciepłownia Sp. Z O.O., Świebodzin − KRS 0000055580
  48. Reinwest Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000302633
  49. Riva Sp. Z O.O., Świebodzin − KRS 0000167642
  50. Rockwool Polska Sp. Z O.O., Cigacice − KRS 0000089825


Inne osoby dla Tomaszewska Kowalska Katarzyna Roberta (150 osób):