Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewski Bartłomiej Michał

w KRS

Bartłomiej Michał Tomaszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bartłomiej
Drugie imię:Michał
Nazwisko:Tomaszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Gniezno (Wielkopolskie), Poznań (Wielkopolskie), Skórzewo (Wielkopolskie), Suchy Las (Wielkopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawroński Andrzej Józef, Nowak Piotr, Śliwa Ryszard Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kijewski Eugeniusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomaszewska Alicja Izabela
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomaszewska Alicja Izabela
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skowroński Maurycy Jan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skowroński Maurycy

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bekier Adam Marek, Bigaj Grzegorz, Czwojdrak Romuald, Lejwoda Adam Franciszek, Nowak Piotr, Płatkiewicz Jarosław, Sobczak Marian, Stroiński Mirosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejewski Paweł, Basiński Leszek, Bałuszyńska Agnieszka, Bałuszyński Grzegorz, Burchardt Zbigniew, Chmielewski Robert, Chosiński Maciej, Dmyterko Dariusz, Dzianott Tomasz, Dziemidowicz Przemysław, Englert Paweł, Freudenreich Nowak Magdalena, Gąsior Woźna Maria, Gośka Hieronim, Grajek Barbara, Głowacka Anna, Kaczork Henryk, Konieczny Olgierd, Krakowiak Halina, Kujawa Maciej, Maciejewska Kinga, Maciejewski Damian, Maciejewski Piotr, Marszał Tadeusz, Marszał Roztocka Marlena, Michałowska Freudenreich Anna, Michałowski Dariusz, Modro Zbigniew Władysław, Pawlikowski Eugeniusz, Perek Jakub, Pełczyński Włodzimierz, Pokładecki Staefan, Przybylski Krzysztof, Ptak Mariusz, Sanok Stefan, Stefaniak Waldemar, Stolarz Ryszard, Szczygieł Sławomir, Szymkowski Mariusz, Tomaszewska Alicja, Trojanowski Juliusz Michał, Walczak Jan, Wojciechowski Leonard, Wojciechowski Rafael, Wojciechowski Tomasz, Żejmo Szczygieł Emilia Ewa

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Usług Konsultingowych Mandatum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000251466
  2. Apartament4you Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000713075
  3. Bm Sp. Z O.O., Skórzewo − KRS 0000556039
  4. Bm Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Skórzewo − KRS 0000557624
  5. Bovelli Bedding Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000464268
  6. Bt Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000403055
  7. Bt Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gniezno − KRS 0000411417
  8. Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości W Gnieźnie, Gniezno − KRS 0000138128
  9. Cm Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000338430
  10. Complet Chmielewscy Sp. J., Myślęcin − KRS 0000169187
  11. Dmpm Holding Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000580970
  12. Drinks Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000379039
  13. Ejmedical Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000749544
  14. Fundacja Basket Poznań, Poznań − KRS 0000359662
  15. Fundacja Im. Jacka Ponickiego, Poznań − KRS 0000002148
  16. Fundacja Millenium Una Vivendi, Sieraków − KRS 0000282122
  17. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Politechniki Poznańskiej, Poznań − KRS 0000019451
  18. Fundacja Wyjść Z Zakrętu, Poznań − KRS 0000194703
  19. Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. Z O.O., Złotkowo − KRS 0000008376
  20. Grupa Sanok Kłecko Sp. Z O.O., Kłecko − KRS 0000765860
  21. Grupa Sanok Sp. Z O.O., Jankowo Dolne − KRS 0000760183
  22. Grupa Sanok Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Jankowo Dolne − KRS 0000762757
  23. Hieronim Gośka Usługi Motoryzacyjne Tacho-tech Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000534991
  24. I.z.a. S.A., Poznań − KRS 0000144500
  25. In-poz Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000449504
  26. Inner Source Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000534850
  27. Inter - Lers Sp. Z O.O., Kłecko − KRS 0000190933
  28. Kojer Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000186595
  29. Komitet Odbudowy Zamku Królewskiego W Poznaniu, Poznań − KRS 0000144819
  30. Lech - Pol Dystrybucja Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000087776
  31. Lidermotors Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000293158
  32. Maciejka Footwear Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000450361
  33. Maciejka Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000305927
  34. Marszał Sp. Z O.O., Wydartowo − KRS 0000522817
  35. Marszał Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wydartowo − KRS 0000524043
  36. Mck Sub Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000586304
  37. Mck Sub Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gniezno − KRS 0000594468
  38. Meritum Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000258678
  39. Midiamo Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000683258
  40. Midiamo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gniezno − KRS 0000685644
  41. Mks Holding V Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000603639
  42. Młodzieżowy Klub Koszykówki Pyra, Poznań − KRS 0000050309
  43. Modro Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000288868
  44. Multi Punkt Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000315561
  45. Nest Finanse Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000447866
  46. Novum Plus Sp. Z O.O., Lusówko − KRS 0000206401
  47. Olv Andrzej Gawroński Sp. J. Sp. J., Poznań − KRS 0000749039
  48. P.h.u. Lech-pol Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000661991
  49. Paf Operator Pocztowy Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000220120
  50. Pgg Maszyny Budowlane Sp. Z O.O., Złotkowo − KRS 0000720682

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aevo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000396483
  2. Arterieart Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000339890
  3. Bawa Sp. Z O.O., Wysogotowo − KRS 0000104001
  4. Ciszkowo Sp. Z O.O. Sp. J., Ciszkowo − KRS 0000094983
  5. Decade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000340526
  6. Deli Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000283225
  7. Dga Centrum Sanacji Firm S.A., Poznań − KRS 0000442983
  8. Did Projekt Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000320246
  9. Dio Landscaping Decorations Poland Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000330062
  10. Dmpm Holdco Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000587619
  11. Drive In Sp. Z O.O., Rudnicze − KRS 0000239366
  12. Dziesiątka Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000069320
  13. Energia Projekt Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000107872
  14. Euromineral Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000095558
  15. Euversity Sp. Z O.O., Słubice − KRS 0000394610
  16. Ever Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000118365
  17. Fd Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000571384
  18. Financial Trust Corporation Pl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000131754
  19. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Komorniki − KRS 0000048595
  20. Gnieźnieńska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000119580
  21. Gnieźnieński Klub Tenisowy Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000032029
  22. Goja Jan Gąsior Sp. J., Piekary − KRS 0000104125
  23. Green Port Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000437482
  24. Grupa Producentów Ziemniaka Bronisław - Sp. Z O.O., Waganiec − KRS 0000257235
  25. Herbico Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000244567
  26. Hydrotrust S.A., Poznań − KRS 0000060052
  27. Infra S.A., Wysogotowo − KRS 0000295199
  28. InfraSp. Z O.O.., Wysogotowo − KRS 0000040595
  29. Koszykarski Klub Sportowy Poznań, Poznań − KRS 0000287993
  30. Kri - Roboty Instalacyjno - Elektryczne Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000066672
  31. Lech - Pol Dystrybucja Sp. J. Anna Głowacka, Mariusz Głowacki, Gniezno − KRS 0000157379
  32. Maciejka Footwear Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gniezno − KRS 0000453853
  33. Modro Sp. J., Gniezno − KRS 0000076603
  34. Opał - Zygmunt Zawiślak S.A., Poznań − KRS 0000136465
  35. Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego W Poznaniu, Poznań − KRS 0000126451
  36. Pak Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A., Warenka − KRS 0000061592
  37. Pellets Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000165965
  38. Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000251916
  39. Poznańskie Zakłady Papiernicze Trefl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000015082
  40. Projects Design Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Fałkowo − KRS 0000195724
  41. Proman Serwis Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000211620
  42. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej W Gnieźnie Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000023463
  43. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Chrobry Modro Sp. J., Gniezno − KRS 0000074403
  44. Przedsiębiorstwo Kapitałowo Inwestycyjne Modro Sp. J., Gniezno − KRS 0000208586
  45. Przedsiębiorstwo Kapitałowo-inwestycyjne Chrobry Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000130841
  46. Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Bronisław Sp. Z O.O., Bronisław − KRS 0000099072
  47. Przedsiębiorstwo Usługowo - Wytwórcze Magorex Sp. Z O.O., Zakrzewo − KRS 0000110608
  48. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Index Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000194647
  49. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trapex S.A., Nieświastów − KRS 0000014530
  50. Punkt Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000419910


Inne osoby dla Tomaszewski Bartłomiej Michał (39 osób):